0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #820 -: Октомври 26, 2009, 10:32:34 am »
Няма как да разберем това, като гледам как момичетата в тази тема незнайно защо, но упорито си крият последната, че даже и предпоследната цифра от номера!  :wink: :lol:
И аз това се чудя,момичета,какъв е този страх,от какво,та си пишете номерата до половината.Невиждам нищо лошо във това всеки да си пише целият номер и така информацията,която се дава да е пълна и да всява някаква яснота.

*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #821 -: Октомври 26, 2009, 10:34:30 am »
Току що звъннах.Една много любезна дама ми отговори,че до момента са разгледали 2400 молби и са в МЗ.Когато са готови и пристигнат при нея ще ме уведоми :DАз съм №2212 и не го крия :lol:Спокойствие и здрави нерви! :lol:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #822 -: Октомври 26, 2009, 10:35:04 am »
Аз няма какво да крия - № 2170 съм.
Но все още очаквам обаждане, така, че и яснота нямам. :wink:
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #823 -: Октомври 26, 2009, 10:47:45 am »
Ехей, дано, дано скоро звъннат и на вас, които сте до 2400. :) Успех


Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #824 -: Октомври 26, 2009, 11:21:11 am »
Здравейте момичета,надявам се тази седмица да има много усмивки на лицата ни  :balk_50:
eganeva аз съм много близо до твоя номер ... № 2173
Успех на всички  :wink:
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #825 -: Октомври 26, 2009, 11:33:31 am »
Момичета,недейте така.Няма нищо лошо,ако някой не иска да си изпише целия номер.Това си е право ня всяка една от нас.Няма нищо лошо,и че в МЗ работят само двама души.Ама единият като вижда,че другия изостава,да поеме част от неговата работа.Аз нямам нищо против да си чакам чинно да ми дойде "реда",обаче реда ми дойде и мина,а аз още чакам.Пожелавам на себе си и на всички чакащи търпение,а на всички одобрени,много късмет и успешен финал.Ако някое момиче от София наистина може да отдели от времето си и да отиде на място да попита,ще съм благодарна.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #826 -: Октомври 26, 2009, 17:46:03 pm »
Момичета,извинявайте,че не си изписах номера до край,и аз не знам защо!Моят номер е 1964 и в сряда ходих да си взема заповедта/21.10.2009/
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #827 -: Октомври 26, 2009, 19:26:46 pm »
Здравейте момичета,
Исках да кажа само какво научих по повод на фонда: от 20 Окт има заповед от тези 5 000 лева, за лекарства да се ползват максимум 2 300 лева. Останалите колкото могат трябва да се разпределят за процедури (ЕТ, замръзяване, УЗ) и изследвания (кръвни изследвания за хормони).
Заповедта влиза в сила веднага, и не зависи кога е взета заповедта или кога е започнала или завърщила процедурата.
Успех!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #828 -: Октомври 26, 2009, 22:10:14 pm »
Няма как да разберем това, като гледам как момичетата в тази тема незнайно защо, но упорито си крият последната, че даже и предпоследната цифра от номера!  :wink: :lol:
И аз това се чудя,момичета,какъв е този страх,от какво,та си пишете номерата до половината.Невиждам нищо лошо във това всеки да си пише целият номер и така информацията,която се дава да е пълна и да всява някаква яснота.
Аз пък съм 4279 от октомвври и ми казаха да чакам. На въпроса Кога? - Отговориха когато стане :(
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #829 -: Октомври 27, 2009, 09:59:20 am »
Rina74, какво ще рече това? До сега как беше? :oops:
Много се извинявам за въпроса, но сега по-добре ли е това или не?
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #830 -: Октомври 27, 2009, 10:03:48 am »
Работя в държавна институция и не мога да повярвам, че някой може да си позволи такова забавяне на заповедите. След като ряботят двама души, все трябваше да се разпределят някакси заповедите за да вървят еднакво. И тези хора Шеф нямат ли си??? Що за чудо е това?
Медиите дали ще свършат работа? Защото аз ако не си свърша работата в срок /а срокът ми е 7 дневен/, няма да съм си на мястото, ще дойде друг, който ще си върши работата!  
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #831 -: Октомври 27, 2009, 10:43:22 am »
Момичета ,подочух че има одобрен номер от 3500 нагоре.Ако може някой да провери ще ми е любопитно как става така.Съжалявам само че не мога да споделя кой ми е казал ,но това изключително много ме ядоса!Не ми се искаше и във фонда да се случват такива връзкарски историй.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #832 -: Октомври 27, 2009, 11:12:17 am »
didka, информацията ти сигурна ли е?Да не се окаже, 4е е слух някакъв?Ако това е истнина направо незнам какво да кажа!!!!!А ние да си 4акаме да ни дойде реда и на нас!!!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #833 -: Октомври 27, 2009, 11:17:47 am »
Дидка,вероятно информацията ти не е вярна.Стефи е писала,че са разгледани до 2400,а нейната информация е 100% вярна.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #834 -: Октомври 27, 2009, 12:20:24 pm »
Ами мисля че мога да вярвам на човека който ми го каза,няма причина да ме лъже,бих казала 90% вярвам.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #835 -: Октомври 27, 2009, 12:27:14 pm »
Ето как се създава масова психоза. Ти вярваш 90%, някои тук (в това число и аз) вярваме на Стефи на 100%. И остава висящ въпроса, а неговия източник до колко е достоверен. Единствения неоспорим факт до сега е, че в МЗ бавят издаването на заповедите. Моля ви не се връзвайте на слухове. Знам че чакането е убийствено, когато касае нещо толкова важно. Но до този момент всичко си върви точно и по план.
Успех на всички чакащи одобрение!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #836 -: Октомври 27, 2009, 12:43:49 pm »
Ооо, не, не върви "точно и по план", защото, ако вървеше точно и по план досега щях да съм си взела заповедта!
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #837 -: Октомври 27, 2009, 12:52:13 pm »
Не съм съгласна,че всичко до този момент върви "точно и по план" Иначе защо се получават тези обърквания.Да,хората във фонда сигурно работят съвестно,но не роптая срещу тях.Там е работата,че ние няма как да се обадим в МЗ и си го изкарваме на служителките във фонда.Но ако те имат връзка,мисля,че е редно да им направят забележка,да обяснят,че се нажежава обстановката,и да се вземат някакви мерки,за да тръгнат нещата наистина по план.Просто не е честно номера като 16** ; 17** ; 18**; още да чакаме,а 2*** да получава заповед.След първия ми опит (неуспешен)останах без тръби и с един яйчник,а съм и на 37.......Знам,че всеки си мисли,че неговия случай е най-спешен,но аз наистина губя търпение,и ако и тази седмица не получа обаждане,може би ще се обърна към някоя медия.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #838 -: Октомври 27, 2009, 12:59:11 pm »
Не съм казвала, че всичко е точно. Фонда е едно, МЗ е друго. Фонда си работи както трябва. Ония в министерството бъркат цялата работа май. Просто моля да се прави разлика между двете. За всички видове министерства аз лично съм на особено мнение и .... каквото и да кажете вие ще е мило в сравнение с него. Но това е друга тема.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #839 -: Октомври 27, 2009, 13:01:23 pm »
Далиана, аз също съм си дала още една седмица изчакване и се обръщам към медиите. И да, нямам нищо против фонда, мисля, че на всички ни стана ясно, че проблема е в МЗ  :?