0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1060 -: Ноември 26, 2009, 20:22:37 pm »
Ами да, имате друг избор - да си платите процедурата сами!
Извинявайте за тона, но вече малко прекалявате. Знам, че всеки чака и се надява, знам го отлично! Аз самата няма да се възползвам от този фонд и вече втори опит ще финансирам сама. Е, съдба, какво да направя. Но не мрънкам и не се оплаквам, нито плюя по Фонда и държавата. Напротив, благодарна съм и се радвам, че толкова много семейства ще бъдат подпомогнати в тази тежка борба. Нищо, че моето семейство няма да е сред тях.
Както и по-рано бях писала, всички вече сме наясно, че щом някой отговаря на условията, задължително ще бъде одобрен. Мааалко търпение, моля ви! Спомнете си, когато Фонд НЯМАШЕ! Не мога да разбера как все има някой недоволен! По-добре да почакате малко, отколкото да няма какво да чакате! Ако трябваше сами да плащате, колко време щяхте да събирате пари? Едва ли щеше да стане по-бързо, нали?
Отново ви приканвам да сте малко по-спокойни и мааааалко благодарни и незабравящи, че довчера и това нямаше!
Благодаря!
:good_post:

Съгласна съм със всяка написана дума на sixsens, не случайно се учудих на появилото се напрежение и то между самите нас (по-скоро индирекнто ), oт което няма никакъв смисъл, защото всички сме в един отбор.

Аз се зарадвах на последните хубави резултати от изследванията и възможността да започна процедура отново, дори не очаквах обаждане вчера. Поради тази причина и толкова естествено и по детски изразих радостта си.

sixsens, вярвам, че ще е Твоята щастлива процедура!  :bighug:

Успех на всички!
Извинявам се за спама.

« Последна редакция: Ноември 26, 2009, 20:26:03 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1061 -: Ноември 26, 2009, 20:34:56 pm »
Момичета, нека ви обясня нещо. Писала съм го многократно, но забелязах, че нямате навика да четете и през 3-4 поста се пита едно и също. Когато липсва документ доказващ индикациите вписани в правилника, необходими за получаване на одобрение от фонда документите се забавят, защото се отделят, свързваме с клиниката и пациента за набавяне на необходимите документи.
А това дали се разглеждат подред, изобщо не мисля да го коментирам, защото е меко казано обидно за всички нас.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1062 -: Ноември 26, 2009, 20:44:32 pm »
Не съм недоволна,неспокойна или пък неблагодарна, още по-малко пък плюя фонда. Ако не съм потънала във заеми (както сигурно и много други момичета като мен) изобщо няма и да чакам. И аз всичко си финансирвам от 8 години насам, с големите надежи и очаквания, че всеки следващ заем ще е за добро и ще е последен. Ако не беше Фонда щях да продължа разбира се с рефинансиранията по банките, но нали като се появи така мечтаното за всеки дете, трябва да има и с какво да се отгледа, със заемите ли?  :)
Съжалявам че изобщо си изказах мнението, от 2 години само си чета, кой ли пък ме накара да пиша. Винаги ще се намери някой, който е с различно мнение от друг. Нима вие не сте имали моменти на отчаяние и притеснение?
По- скоро мнението, което исках да изкажа е срещу разминаването на номерата, което на всички вече е ясно, че съществува. Изобщо не казвам, че някои може да се ползват с привилегии пред други, а по-скоро че служителите на Фонда са прекалено малко, за да смогнат, да не говорим, пък че юристите занимаващи се със заповедите са още по-малко и забавянето идва и от това. Е, това не го ли е измислила държавата - да създава институции, в които назначава толкова малко служители?
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1063 -: Ноември 26, 2009, 21:24:53 pm »
Ekakate, постингът ми не беше насочен към теб конкретно. А към всички, които непрестанно мрънкат и дуднат! Това, че номерата се разминават с 300 бр не е по вина на Фонда, но от твоя постинг, точно така излиза. Ясна ми е картинката със заемите и т.н. Но разберете, че като мрънкате и създавате напрежение, не си помагате! Нито стимулирате хората, които помагат, да продължават да го правят.
По-нагоре прочетох мнение, че във Фонда си правят каквото искат 8O Останах потресена! Може би някои хора забравят, че там помагат и хора от Зачатие, по-конкретно Стефи, които го правят абсолютно доброволно! И подобни изказвания обиждат!
Да, някои работи наистина само в България могат да станат - да има вечно недоволни! Това наистина май само тук го има! Като всички толкова разбират от организация и институции, да отидат безплатно да заседават във Фонда, пък може и да стане работата...
Спрете да се правите на ощипани госпожици, когато ви се направи забележка за нещо, а се замислете дали не сте си я заслужили.
Защото обидените и засегнатите тук трябва да са други, не вие!
Ако някой се обижда от постинга ми, моля да ме извини! Но така виждам аз нещата и смятам, че трябва да се държим като големи, разумни хора!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1064 -: Ноември 26, 2009, 21:33:50 pm »
 :good_post:, osi_6,Момичета вземете се в ръце и имайте малко благодарност към Фонда и всички който работят за нас
« Последна редакция: Ноември 26, 2009, 21:35:21 pm от бина »
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1065 -: Ноември 26, 2009, 22:05:20 pm »
Ekakate, постингът ми не беше насочен към теб конкретно. А към всички, които непрестанно мрънкат и дуднат! Това, че номерата се разминават с 300 бр не е по вина на Фонда, но от твоя постинг, точно така излиза. Ясна ми е картинката със заемите и т.н. Но разберете, че като мрънкате и създавате напрежение, не си помагате! Нито стимулирате хората, които помагат, да продължават да го правят.
По-нагоре прочетох мнение, че във Фонда си правят каквото искат 8O Останах потресена! Може би някои хора забравят, че там помагат и хора от Зачатие, по-конкретно Стефи, които го правят абсолютно доброволно! И подобни изказвания обиждат!
Да, някои работи наистина само в България могат да станат - да има вечно недоволни! Това наистина май само тук го има! Като всички толкова разбират от организация и институции, да отидат безплатно да заседават във Фонда, пък може и да стане работата...
Спрете да се правите на ощипани госпожици, когато ви се направи забележка за нещо, а се замислете дали не сте си я заслужили.
Защото обидените и засегнатите тук трябва да са други, не вие!
Ако някой се обижда от постинга ми, моля да ме извини! Но така виждам аз нещата и смятам, че трябва да се държим като големи, разумни хора!
:good_post:Подкрепям напълно!


Има три неща, които възрастните могат да научат от децата:
~ да бъдат радостни без повод;
~ винаги да са заети с нещо;
~ да се стремят с всички сили към това, което желаят;
(Паулу Коелю)

‎"Случва се нещото, в което наистина вярвате.
А вярата е нещото, което го кара да се случи."
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1066 -: Ноември 26, 2009, 22:11:51 pm »
Съгласна с всичко написано от Сиксенс!
За мое огромно  съжаление мога да кажа,че българинът така е свикнал - постоянно да мрънка и постоянно да е недоволен,постоянно някой да му е виновен и постоянно да не е разбрал нещо!

Мили момичета,
Бъдете малко по-търпеливи и имайте уважение към хората,които ви помагат!Хубавите работи стават бавно!И не винаги става така както ни се иска - сега и на момента!
Търпение му е майката,търпение!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1067 -: Ноември 26, 2009, 22:33:51 pm »
Какво става тука, вече нищо не разбирам!
Какъв е смисъла тогава да си взимаме номерца и да чакаме с нетърпение своя номер, когато номера с 300 след моя са вече одобрени!
Това само в България може да се случи!
Обаждах се във Фонда и така ме ориентираха, че нямам думи: "Ще чакате обаждане."
И аз си чакам....имаме ли друг избор?
имаш- да си платиш и няма да чакаш обаждане.
то бива простотия, ама..........знаем само да упрекваме и да намираме кусури. :x
да има разминаване, ама за това са виновни пациентите, защото ако има проблем с документите се търсят, звъни се по клиники и така н.т.н.т.н., а изрядните през това време минават и това е всичко.
а ако не ти харесва в българия има съседни на нас държави, където можеш спокойно да направиш опита си.

извинявам се за тона, но наистина никой не оценява труда, на тези които работеха за да го има този фонд. благодаря ви, че ви има и проявявате търпение към такива постове.
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1068 -: Ноември 26, 2009, 22:47:47 pm »
Аз пък мисля, че вече го обърнахте на спам.
Вземете се в ръце, усмислете забележката и минете към нормалните разговори за тази тема ( а тя е чисто и просто отчетна, кой е получил обаждане, кой номер е, и кога ще си вземе заповедта).
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #1069 -: Ноември 26, 2009, 23:12:14 pm »
Темата е станала доста дълга, а и малко е завила в неприятна посока, та ще взема да я заключа.

Пожелавам на всички повече търпение, позитивна нагласа и успешни процедури!
Надявам се новата тема да се изпълни с по-малко напрежение и повече добри новини  :D