0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #800 -: Октомври 21, 2009, 17:06:28 pm »
meri_831, пак да напомня - разгледани и одобрени от фонда и вече получили обаждане, че заповедта им е готова са 2 различни неща. Нищо не пречи да се обадиш все пак.

п.п. Моля пиши на кирилица!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #801 -: Октомври 21, 2009, 18:52:25 pm »
Pesheck,преди 3 седмици(даже и повече)аз им се обадих и ми казаха че съм одобрена и чакат подпис от МЗ.Попитах ги дали имам проблеми с документите и те ми отговориха че няма никакъв проблем!Извинявам се че през деня не пиша на кирилица,смениха ми компютъра на работното място и не са инсталирали кирилизатор!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #802 -: Октомври 21, 2009, 19:35:41 pm »
Днес се обадих във фонда, моят номер 198* е одобрен, утре отивам да си взема документите :D Пожелавам на всички по - скоро хубави новини :youwoman: :bori_003:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #803 -: Октомври 21, 2009, 19:39:21 pm »
Мери, за съжаление на служителите в МЗ не може да влияем. Дано бързо се стегнат и наваксат. И скоро да ви видя всички в едни други теми!
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #804 -: Октомври 21, 2009, 21:51:07 pm »
Здравейте момичета, днес получих дългоочакваното обаждане.Другата седмеца в сряда ще ходим за заповетта.Ние сме 189*.
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #805 -: Октомври 22, 2009, 11:21:19 am »
Здравейте момичета!Тази седмица бях командировка,а в буса имаме само радио и тъй като по пътищата се хваща само радио Хоризонт,изслушах доста новини.Аз също чух това,което интересува много от нас,а именно че от одобрените 20млн.за фонд "Ин витро"от кабинета на Станишев,реално са отпуснати само 10млн. Новият кабинет осигури 8млн.,които ще стигнат до края на годината за още 1600 семейства.Фондът ще продължи своята дейност и след това,като средства ще се отпускат всеки месец.Т.е.както аз го разбрах,от един месец се въртим около номер 2000 точно поради тази причина-парите са били свършили и се е чакало одобрението от новият кабинет.Надявам се,че сега когато това одобрение вече е факт :D,да има сериозно раздвижване в обажданията.Успех на всички!
« Последна редакция: Октомври 22, 2009, 11:38:39 am от CHARES »
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #806 -: Октомври 23, 2009, 10:17:44 am »
Момичета, тази седмица пак на много малко хора звъняха май  :balk_144:
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #807 -: Октомври 23, 2009, 11:43:24 am »
Здравейте момичета! Аз съм номер 206* и преди малко ми се обадиха от фонда, че съм одобрена. Успех на всички!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #808 -: Октомври 23, 2009, 12:56:34 pm »
melisa_82 май наближава и нашия ред щом се обаждат на номера над 2000.Пиши като ти се обадят.Успех
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #809 -: Октомври 23, 2009, 13:14:29 pm »
emilli 5, Благодаря ти :D Аз има още да почакам, номера ни е 253*, но доколкото разбрах другата седмица може да разгледат вече и нашия номер :cheerleader:Непременно ще пиша като разбера нещо!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #810 -: Октомври 23, 2009, 14:37:31 pm »
Момичета,радвам се за раздвижването (одобрени след номер 2000).За мен не остана чакане,само около 450номера още.
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #811 -: Октомври 23, 2009, 15:54:32 pm »
melisa_82 май наближава и нашия ред щом се обаждат на номера над 2000.Пиши като ти се обадят.Успех
8O  8O  8O Аз съм номер 1757 и още чакам.Днес позвъних във фонда и ми беше отговорено (не толкова любезно),че не знаят нищо и щом не са ми се обадили,значи не е пристигнала заповедта.Как може да не знаят,при положение,че те се занимават с това.Няма как да се обадя в министерството на здравеопазването.За какво бяха тези  "поредни" входящи номера ?! При цялата прозрзчност,явно пак се работи 5 за 4.
Безкрайно съжалявам,ако обиждам някого и съм груба,но търпението ми се изчерпи.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #812 -: Октомври 23, 2009, 16:09:45 pm »
Далиана, аз също съм номер 17** и не съм получила обаждане. Безкрайно съм разочарована и отчаяна. Отказах се да звъня и чакам и обмислям други варианти. Не е възможно да не се забележи, че има пропуснати номера и да се направи нещо. Да се надяваме, че лошия късмет ще свърши до тук.Успеххххххх и нека слънцето огрее и на нашата улица!!!!!!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #813 -: Октомври 23, 2009, 17:12:46 pm »
Привет номер 201* беше одобрен току що.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #814 -: Октомври 23, 2009, 18:53:38 pm »
daliana,не че ти се обиждам и ти се сърдя но съм напълно съгласна с теб!аз пък съм 16**,представи си какво е положението с мен.Званят на момичета с номера над 2000,а аз съм с 400 номера по-назад.И аз се извинявам но...Званнах да питам пак дали имам някакви проблеми с документите и ми казаха че нямам,от МЗ се бавели.Ако някоя има номера на МЗ(който се занимава с тези проблеми)би ли писала че да им званна.Каква е тази подигравка!Моя приятелка,която е с номер 17**,също е без отговор.Какво правим?И другата седмица ако не ни званнат ще се обадим на БТВ новините да видят хората какъв цирк е настъпил и тука!Търпението ми се изчерпва вече!А на одобрените момичета успех - и повече близнаци!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #815 -: Октомври 23, 2009, 23:02:36 pm »
И аз да се включа, към момичетата на които им е пропуснат номера. Не е редно, но незнаем какво можем да направим. Най - лошото е, че няма кой да ни чуе и да ни обърне внимание. Да се надяваме, че другата седмица и нас ще огрее слънцето.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #816 -: Октомври 24, 2009, 22:34:29 pm »
Момичета мисля си нещо- ако някой от вас "пропуснатите"  е от София защо не се разходи до фонда и да говори с тях очи в очи. Някак си все ми се струва че има логично обяснение за пропуските и ако се отиде там на място може би ще ни обяснят като на нормални хора... Успех стискам палци на всички ни и дай боже причината да е някаква съвсем банална....
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #817 -: Октомври 24, 2009, 23:07:39 pm »
Здравей j_j_ana е то това е написано от StefiZ "няколко пъти през последните седмици в тази другата тема, съм отговорила точно на този въпрос. Разминаването се получава от това, че в МЗ се изготвят заповедите от двама юристи, които си разделят молбите на четни и нечетни номера. Единият явно е по-зает и се бави с написването на заповедите, затова се получава този проблем. Не зависи от служителите на Фонда, многократно е обръщано внимание, но както сами виждате не са доичистени още нещата."
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #818 -: Октомври 26, 2009, 09:54:59 am »
А на кои номера се обаждат в момента в крайна сметка, на четните или на нечетните?

Благодаря


*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #819 -: Октомври 26, 2009, 10:23:47 am »
А на кои номера се обаждат в момента в крайна сметка, на четните или на нечетните?
Няма как да разберем това, като гледам как момичетата в тази тема незнайно защо, но упорито си крият последната, че даже и предпоследната цифра от номера!  :wink: :lol: