0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #80 -: Юни 09, 2009, 00:20:37 am »
Привет момичета!Днес никой не е писал,че има обаждане от фонда.До кой ли номер са стигнали?Ако някой има информация нека да пиши.Благодаря!Успех на всички и търпение! :lol: osi_18
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #81 -: Юни 09, 2009, 02:18:08 am »
Доколкото разбрах на номер 193 са се обадили на 03.06 (не съм аз , прочетох го някъде)
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #82 -: Юни 09, 2009, 02:58:13 am »
В другата тема Теди е писала,че в петък(5.06) са и се обадили и е номер 208.

Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #83 -: Юни 09, 2009, 20:19:37 pm »
В другата тема Теди е писала,че в петък(5.06) са и се обадили и е номер 208.

Значи ако правилно разбирам за 2 месеца са звъннали на около 200 момичета ...Малко бавничко ми се струва ... Аз като съм номер 1162 с това темпо ще ми звъннат след 10 месеца  8O и то ако не почиват целият месец Август ...
Никого не обвинявам или нападам , но така ми изглеждат нещата ...
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #84 -: Юни 09, 2009, 20:23:55 pm »
Всъщност за първия месец са звъннали на 200 човека, и то от тези които пишат по форуми, сигурно има и още.
Аз мисля че сега нещата ще вървят по-бързо, в началото винаги е по-трудно.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #85 -: Юни 09, 2009, 20:52:24 pm »
Всъщност за първия месец са звъннали на 200 човека, и то от тези които пишат по форуми, сигурно има и още.
Аз мисля че сега нещата ще вървят по-бързо, в началото винаги е по-трудно.

А дали ще почиват целият Август месец ???
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #86 -: Юни 09, 2009, 21:49:04 pm »
Според мен са стигнали до номер 210 . На седмица се обаждат като чели само на 10 номера, което е прекалено малко  :( . Но да се надяваме , че за понапред ще забързат темпото .
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #87 -: Юни 09, 2009, 22:44:40 pm »
Здравейте момичета.
Четете ли и другите теми? Защото StеfiZ писа, че са разгледани 500 молби и днес ако са разгледали 100 това означава, че са разгледани над 600 молби! А заповеди са получили над 200 момичета! Мисля, че като за начало даже много добре вървят нещата...
*

    ani jivkova75

Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #88 -: Юни 10, 2009, 08:55:28 am »
Kala_ Zdravei!  Kaji kade go pi6e tova v koq tema.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #89 -: Юни 10, 2009, 09:19:22 am »
Пише го във "Фонд за асистирана репродукция".Виж отговорите от 3 юни.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #90 -: Юни 10, 2009, 12:46:14 pm »
Има ли днес някои който е получил обаждане от фонда и до кой номер са стигнали вчера с обажданията?

Хей момичета незабравяйте да пишете тук , като ви се обадят да ни държите в течение до къде се стига с обаждането !
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #91 -: Юни 10, 2009, 12:53:55 pm »
По една или друга причина има общо 3 теми за фонда и одобрените. Не са 30 само 3 са, моля ви следете ги. И за всички вас ще е по полезно, да не се разводняват темите с едни и същи въпроси.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=36700.0
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35459.0
Просто проверявайте новите публикации и в тези теми.
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #92 -: Юни 10, 2009, 14:43:58 pm »
По една или друга причина има общо 3 теми за фонда и одобрените. Не са 30 само 3 са, моля ви следете ги. И за всички вас ще е по полезно, да не се разводняват темите с едни и същи въпроси.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=36700.0
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35459.0
Просто проверявайте новите публикации и в тези теми.
Яво тук хората трудно разбират въпросите. В тези теми където сте ги дали са стигнали  до 208 номер с обажданията и това е било петък . Просто питах дали от петък до днес / сряда / на някои от тукашните момичета , които ни четът не са звънали.Защото по мои сметки трябва да са до 230 номер / неговоря за разгледани молби , а за ОБАЖДАНИЯ - което очевадно има разлика. Просто подканвам момичетата , които са получили обаждане от петък насам да пишат кой номер са . Това е .
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #93 -: Юни 10, 2009, 15:01:19 pm »
Сигурно в този час има поне 100 човека, които си задават същия въпрос до кой номер са звъняли? Всички казват "имайте търпение", но никой не дава яснота по въпроса. Днес звънях във фонда да попитам след като преди 2 седмици бяха разгледани и одобрени до 400-ия номер, колко време се изисква за изготвянето на заповедите, в смисъл седмици или месец, но естествено те не могат да дадат информация и не знаят нищо по въпроса. Не ни остава нищо друго освен тук във форума да се питаме и да споделяме цялата тази емоция, пък дано да огрее всички и към края на годината да има нова тема "Успели с помоща на фонда" :)


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #94 -: Юни 10, 2009, 15:08:58 pm »
Момичета, най-вероятно издават заповеди на порции, защото и клиниките имат някакъв капацитет. Представяте ли си да се изсипят 300 момичета изведнъж в една клиника. Това са само мои мисли, разбира се. Освен това доста клиники ще почиват също през лятото. Нещата са доста навързани.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #95 -: Юни 10, 2009, 15:15:41 pm »
И аз бих искала да знам дали има обаждания днес и вчера!!! Само да споделя, че аз съм № 229 и още НЕ са ми се обадили...  :?
А доколкото разбрах, фонда разглежда молбите и документите и одобрява или не. След това се изпращат документите или някаква информация в Министерството на здравеопазването и от там се издават заповедите, които се връщат във фонда и тогава ни се обаждат да отидем да си ги вземем. Нали не си представяте как Министерството работи със 200 заповеди в минута? Мисля, че именно от там идва забавянето.
« Последна редакция: Юни 10, 2009, 15:20:12 pm от котенце десси_г »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #96 -: Юни 10, 2009, 15:36:41 pm »
Точно това е процедурата. И аз също предполагам, че от там идва забавянето. Пък и си е необходимо време да се изготвят тези заповеди. Затова от фонда не могат да ви дадат отговор различен от "ние ще ви се обадим", след като заповедите не са у тях. А за отговорите на момичетата, мисля че щом получат обаждане и имат време ще пишат тук. Не забравяйте, че не всички пишат тук все пак. А и да им напомняте през 5 - 6 поста, ако не влизат ....
Успех на всички!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #97 -: Юни 10, 2009, 15:49:32 pm »
аз съм номер 216 и ми се обадиха, утре ще си взема заповедта и ако нещо разбера допълнително на място ще ви пиша. имайте търпение, ще дойде реда на всички. успех
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #98 -: Юни 10, 2009, 15:55:34 pm »
Е сега изпаднах в чуденка дали да им се обадя или да ги оставя те да ме търсят и да не ги притеснявам...  osi_10
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Има ли вече одобрени?
« Отговор #99 -: Юни 10, 2009, 15:58:40 pm »
Питах директора как вървят нещата, каза че вече доста по-леко, но връщат много голяма част от документите по клиниките за доокомплектоване и, за това не може да каже точно до кой номер са стигнали, като конкретно спомена, че сега са изпратили около 20 молби в едно от клиниките за дооправяне.