0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #60 -: Април 30, 2006, 16:12:28 pm »
Аз живея в София,но адреса ми е в Петрич,трябва ли да си сменя лична карта.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #61 -: Май 03, 2006, 21:03:13 pm »
:D Здравейте момичета! Днес научих,че съм одобрена за инвитро. Бяха минали повече от 70 дни от както си подадох документите. Много се радвам.  :D!Аз ги подадох на 20.02.2006г.,така,че до края на седмицата ще получа официално протоколите.Успех на всички! ylinfant
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #62 -: Май 03, 2006, 21:41:16 pm »
Цитат на: ani_paraskevova
Аз ги подадох на 20.02.2006г.,така,че до края на седмицата ще получа официално протоколите.Успех на всички! ylinfant

Моите ги подадох на 21.02, това означава ли, че утре ще ми се обадят и на мен  :lol:
Всъщност, Ани, на теб те ли ти се обадиха или ти ги потърси?
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #63 -: Май 03, 2006, 21:47:24 pm »
:D аз ги потърсих направо в НЗОК,защото ми писна да чакам от РЗОК да ми отговорят. Тел за връзка е 02/9659301-лекарствена политика,много са любезни.Успех!
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #64 -: Май 03, 2006, 21:53:09 pm »
Благодаря, Ани  :balk_21:
Успех в процедурата!
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #65 -: Май 03, 2006, 23:11:20 pm »
Здравейте момичета.Аз съм от Русе и ми е много любопитно, само на моичета живущи във София ли е отговорила НЗОК. Аз подадох на 06.03.2006 и ми казаха да проверя след 40 дена,когато проверих нямаше още отговори, тази се седмица пак ходих те вече ще станат 60 дена,те ми казаха че в Русе все още на никого не са отговорили.Много страно дали са отговорили на някого от провинцията.
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #66 -: Май 03, 2006, 23:41:55 pm »
Цитат на: derrrr
Здравейте момичета.Аз съм от Русе и ми е много любопитно, само на моичета живущи във София ли е отговорила НЗОК. Аз подадох на 06.03.2006 и ми казаха да проверя след 40 дена,когато проверих нямаше още отговори, тази се седмица пак ходих те вече ще станат 60 дена,те ми казаха че в Русе все още на никого не са отговорили.Много страно дали са отговорили на някого от провинцията.


Аз съм си подала док на 24.02.06 но нямам още отговор /не съм от София/. Надявам се утре да ми дадат най после.



Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #67 -: Май 04, 2006, 00:01:30 am »
Забравих да кажа и още нещо,което ми е много интересно и страно.Както вече е ясно в София са приемали документи от 01.02,дори и доктора ми ми каза че програмата стартира от първи,когато аз отидох да подам на първи в Русе ме върнаха и ми казаха да отида след 20.02. много интересно имам чувство че Русе не е в България.
*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #68 -: Май 04, 2006, 09:47:35 am »
Аз естествено се обадих и ми казаха че на всички които протоколите са подадени до 15.03.06г.са разгледани и да очакват отговор.Но мойте естествено са подадени на 16.03.06г.и ще бъдат разгледани до края на този месец.Ама като гледам честотата на заседанията дано да има някакъв резултат до есента.Е 5 години чакане какво са още няколко месеца.
*

    Anonymous

Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #69 -: Май 04, 2006, 10:25:24 am »
В Бургас още ги няма,сега им звъннах и не са ги получили.Дано другата седмица да имаме късмет!
*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #70 -: Май 04, 2006, 10:26:33 am »
Е, аз сега им звънях и ме направиха луда, прехвърляха ме от телефон на телефон и никой нищо не казва.Накрая неква лелка ми се развика, че програмата е спряна и се чуди аз какво искам.Казах и че са ми приети документите и не съм върната, отговора беше- " Ще чакате, когато Ви се обадим - тогава". Това се случи на тел. 965 67 28
*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #71 -: Май 04, 2006, 11:01:11 am »
Цитат на: ani_paraskevova
:D аз ги потърсих направо в НЗОК,защото ми писна да чакам от РЗОК да ми отговорят. Тел за връзка е 02/9659301-лекарствена политика,много са любезни.Успех!

Звънете на този номер много са любезни и дават информация независимо че си от друг град.
Дано да ви отговорят положително.И пишете!!!
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #72 -: Май 04, 2006, 11:07:27 am »
Цитат на: DESI2
Аз естествено се обадих и ми казаха че на всички които протоколите са подадени до 15.03.06г. са разгледани и да очакват отговор.Но мойте естествено са подадени на 16.03.06г. и ще бъдат разгледани до края на този месец...


хм :ask: ми аз като ги подадох в РЗОК на 15.03.2006г., в коя ли група попадам - до  :twisted: или след  :evil: 15-ти март.
Макар, че за всички едно е ясно със сигурност - ще се чака още :?
Обещах на Ganka:)
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #73 -: Май 04, 2006, 15:12:19 pm »
обадих се да питам в районната здр. каса и ми казаха че вчера в София не са разглеждали док. за инвитро :cry:  :cry:  :cry:. /Май ме хвърлят на джанката/ Вече направо не издържам, само лъжи ми се сервират.  :cry:   :cry:   :cry:   :cry:   :cry: толкова ли не могат да кажат каква е причината? Може би ако знаех колко мотаене ще бъде и колко изразходване на нерви, щях да предпочета да си го платя. Много ми е тъжно и нямаше с кой друг да споделя за това пиша тук



*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #74 -: Май 04, 2006, 15:26:23 pm »
Цитат на: hari_77
обадих се да питам в районната здр. каса и ми казаха че вчера в София не са разглеждали док. за инвитро :cry:  :cry:  :cry:. /Май ме хвърлят на джанката/ Вече направо не издържам, само лъжи ми се сервират.  :cry:   :cry:   :cry:   :cry:   :cry: толкова ли не могат да кажат каква е причината? Може би ако знаех колко мотаене ще бъде и колко изразходване на нерви, щях да предпочета да си го платя. Много ми е тъжно и нямаше с кой друг да споделя за това пиша тук

Със сигурност има удобрени защото когато се обадих служителката ме уведоми че има около 7 момичета който са удобрени от Стара Загора но моето име не е сред тях.И тогава ми каза че са разглеждани само тези който са приети до 15.03.06г. а останалите ще бъдат разгледани до края на месец май "ТАЗИ ГОДИНА"дано да е забравила да си сложи очилата и по тази причина да не е видяла името ми!!!
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #75 -: Май 04, 2006, 17:19:06 pm »
Ами да кажа и аз какъв отговор получих току що - протоколите са занесени на директора на НЗОК за подпис и поради тази причина жената не може да провери, дали съм одобрена, но до колкото е запозната, всички, които са кандидатствали през февруари са разгледани (не каза да има отказани). Естествено, докато се върнат от директора, нищо не може да бъде сигурно - очаква се другата седмица понеделник - вторник, като ги подпише, вече официално да могат да дават отговор. Стискам палци на всички, които са кандидатствали :goodluck:
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #76 -: Май 04, 2006, 17:37:09 pm »
на мен пък ми казаха че ще бъдат разглеждани на края на месеца /моят е от 24.02 подаден в РЗОК а на 03.03 е влязъл в НЗОК/ :cry:



Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #77 -: Май 05, 2006, 09:42:47 am »
Току що ми се обадиха от касата - да ходя да си взема протоколите  :D

Мацки, и на вас ще се обадят днес  :D
*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #78 -: Май 05, 2006, 10:14:50 am »
Цитат на: little_rabbit
Току що ми се обадиха от касата - да ходя да си взема протоколите  :D


Еееееееее най-накрая  :D
Зайко успешна процедура и повече положителни емоции :balk_21:

Хей мацки, ще ви одобрят всичките - не си хабете нервите   :wink:
*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #79 -: Май 05, 2006, 10:19:27 am »
Цитат на: little_rabbit
Току що ми се обадиха от касата - да ходя да си взема протоколите  :D

Мацки, и на вас ще се обадят днес  :D

Браво заек ! На късмет да е !  stork-boy
 Много цунки!  :balk_21: