0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    balmi

Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #40 -: Април 13, 2006, 09:31:21 am »
Аз ги подадох на 14-ти март и на 10-ти април изтече срока от 20 работни дни. Още не съм се обаждала за да попитам, но мисля да звънна другата седмица. Така ми се иска по-бързо да пристъпиме към иксито..... Хем умирам от страх и ушите ми стигат до тавана, хем съм се разбързала.... Защо се бавят тия толкова много? Какво има толкова за обсъждане?
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #41 -: Април 13, 2006, 09:33:31 am »
Моите документи ги подадох на 10-ти март, т.е. бая след вас съм, но си ги тормозя профилактично, да не си мислят, че така ще им се размине...
и вчера като звънях, попаднах на някаква любезна дама, която ми каза, че последните документи, които са върнати от НЗОК са подавани в началото на февруари... Явно ще се чака.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #42 -: Април 13, 2006, 21:33:47 pm »
И аз моите ги подадох на 13 март и днес като им звъннах да видя дали има резултат ми казаха, че ми имат телефона и ще ми се обадят. Дано да е скоро. Ама като гледам, че още от предния месец нямат отговор се съмнявам

*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #43 -: Април 14, 2006, 08:48:27 am »
Здрваейте момичета,
Аз миналата година чаках два месеца, но наистина ми се обадиха по телефона, че съм одобрена.
Трябва малко търпение и успех на всички!
 :)

*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #44 -: Април 14, 2006, 09:34:37 am »
Аз разбрах че комисията ще има заседание на 26.04.2006г.
За деня на труда може и да ни огрее.
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #45 -: Април 17, 2006, 15:07:11 pm »
Аз подадох документи на 30 март – явно съм хванала последния влак. Обаче започвам да се притеснявам с тези новини, че са спрели да приемат документи и с това забавяне. Като гледам подалите през февруари още не са получили отговор. Ако и аз чакам два месеца ще стане края на май.
Някой знае ли кога клиниките спират да правят ин витро – разбрах, че през лятото не се правят такива процедури.
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #46 -: Април 17, 2006, 15:20:20 pm »
Цитат на: misi
Някой знае ли кога клиниките спират да правят ин витро – разбрах, че през лятото не се правят такива процедури.

Няма такова нещо - ин витрото се прави целогодишно. Но лекарите също са хора и също имат нужда от почивка. Попитай в клиниката, в която ще правиш процедурата, кога те ще излязат в отпуск.
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #47 -: Април 17, 2006, 17:29:30 pm »
момичета чух клюка, /не знам колко е достоверна/ че всички клиники в София са спрели да правят процедури, защото ще проверяват правилно ли исписват лекарствата и дали се използват по предназначение. Пак казвам че не знам дали е вярно може и да са само слухове. :roll:



Melina
« Отговор #48 -: Април 17, 2006, 17:46:24 pm »
Здравейте момичета.
Аз си подадох док. в НЗОК в началото на 01.02 и накря на същият месец ми се обадиха, че съм одобрена.Не се претиснявайте предполагам ,че е въпрос на време.
Онтосно клиниките за ин витро, миналата седмица првихме трансфера и имаше доста момичета като гледах след мен, така че спокойно.
Пожелавам на всички много усмивки и  :bfp:
Re: Melina
« Отговор #49 -: Април 17, 2006, 17:51:23 pm »
миналата седмица првихме трансфера и имаше доста момичета като гледах след мен, така че спокойно.
Пожелавам на всички много усмивки и  :bfp:[/quote]

Хей пожелавам ти много късмет :D ...



Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #50 -: Април 18, 2006, 11:43:30 am »
Дайте ми телефон на здр. каса в София на който да мога да се обадя и да проверя до къде са стигнали с док.



*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #51 -: Април 18, 2006, 11:45:03 am »
965 67 38 Иванчева. Това ми дадоха на мен в края на март.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #52 -: Април 18, 2006, 12:48:16 pm »
На мен ми дадоха същия телефон и име. Хари, пиши какво са ти казали когато имаш резултат.
*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #53 -: Април 18, 2006, 13:32:34 pm »
мдам, и на мен ми дадоха същото име и номер на 3ти април
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #54 -: Април 18, 2006, 13:50:14 pm »
звънях но никой не ми вдига, ще звънна пак по-късно и ще ви пиша



Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #55 -: Април 18, 2006, 17:16:32 pm »
свързах се най накрая, но ми казаха че това е тел. само за кандидатки от София. Трябвало да се обадя в нашата здравна каса /Враца/ и от тук да ми дадът тел. Утре ще се опитам да го взема



*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #56 -: Април 18, 2006, 18:14:40 pm »
Цитат на: hari_77
свързах се най накрая, но ми казаха че това е тел. само за кандидатки от София. Трябвало да се обадя в нашата здравна каса /Враца/ и от тук да ми дадът тел. Утре ще се опитам да го взема


Абе да ти кажа и аз се учудих  8O  защо звъниш на Сф, като тези неща стават по райони. Тел на НЗОК- Враца 092/ 686-170
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #57 -: Април 18, 2006, 18:17:35 pm »
Цитат на: white
965 67 38 Иванчева. Това ми дадоха на мен в края на март.

На мен ми дадоха същия телефон, но друго име - Николова.
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #58 -: Април 19, 2006, 09:07:21 am »
Аз говорих с тях в понеделник - документите си ги подадох на 24 февруари - отговорът е все още нямате отговор от НЗОК. Защо не могат да отговорят
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #59 -: Април 28, 2006, 00:05:37 am »
здравейте мдмичета аз съм от русе подадох на 6 март и все още нямам отговор исках да подам още на първи февруари но ме върнаха щели да приемат документи след 20 февруари като отидох на двайсти ме върнаха за кръвна група след два дена отивам пак тогава пък ме върнаха за снимка на малкия таз сега ходя да проверявам нямало отговори още имало някакъв проблем в здравната каса и затова нямало отговори имам чувство че се намирам  на друга планета извинете ме че ви пиша без точки и запетайки но от една седмица имам компютър от една седмица и сега се уча но бързам да ви пиша[/list]