0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #540 -: Септември 21, 2009, 19:17:44 pm »
milokami,беше се случвало на други момичета да ходят да добавят някои изследвания.Предполагам,че няма да има проблем ако отидеш да сложиш 1 подпис допълнително.Аз така мисля,ако има някоой по-запознат...
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #541 -: Септември 21, 2009, 21:01:58 pm »
Сега тук чета,че на копията от личните карти трябва да има(Вярно с оригинала), а аз не си спомням дали ние сме писали.
И така въпроса ми е- Могат ли да ни върнат документите заради едно "Вярнос оригинала"?
Моят скъп беше пропуснал да се подпише на 2 места. Когато отидохме за заповедта, д-р Лалев отвори папката ни, най-отгоре имаше бележка с това, което не е в ред, мъжа ми се подписа и Лалев ни даде заповедта, която въпреки пропуските беше готова.

*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #542 -: Септември 21, 2009, 22:05:22 pm »
Да, точно така се процедира, когато има технически пропуски, така да се каже :)
при взимането на заповедта ще си напишете "вярно с оригинала".
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #543 -: Септември 23, 2009, 11:43:18 am »
Благодаря ви момичета :youwoman: за бързите отговори.Малко се успокоих като знам,че има и други като нас,които или са забравили, или не си спомнят.
Чудя се дали да не се обадя да попитам?!Или ще е глупаво от моя страна.


ceci 75  кой е д-р Лалев?

« Последна редакция: Септември 23, 2009, 12:00:47 pm от Елфи »
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #544 -: Септември 23, 2009, 13:26:07 pm »

ceci 75  кой е д-р Лалев?


     Д-р Лалев е директор на фонда.
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #545 -: Септември 23, 2009, 15:17:47 pm »
Сега тук чета,че на копията от личните карти трябва да има(Вярно с оригинала), а аз не си спомням дали ние сме писали.
И така въпроса ми е- Могат ли да ни върнат документите заради едно "Вярнос оригинала"?

Не се притеснявай.Ние също нямахме собственоръчно написано "Вярно с оригинала" и подпис на копията на личните карти.При получаване на заповедта се подписахме.
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #546 -: Септември 23, 2009, 18:00:08 pm »
Благодаря ти benit@  :balk_81:
Вие колко време чакахте,за да ви се обадят,че сте одобрени?
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #547 -: Септември 23, 2009, 18:18:51 pm »
Здравейте момичета,
някои знае ли до кой номер са стигнали и по колко молби разглеждат на месец.
Аз съм на 27г и кандидатствам с мъжки фактор и малко се притеснявам да не ми откажат ,защото съм млада.
Успех на всички
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #548 -: Септември 23, 2009, 22:04:34 pm »
 8O
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #549 -: Септември 23, 2009, 22:05:29 pm »
Това че си млада(аз също съм на 27) ,няма никакво значение,като сме млади нямаме ли право да си имаме бебче.Малко са ни годините ли да сме майки или годините вече повече от 5 г.моите, които се опитвам да забременея.Такива мисли да не ти минават през главата и само нагоре да е - ще дойде успешия финал.А относно кой номер са има някакво затишие дано е пред голяма еуфория от обаждания за одобрения.Мисля някъде поседно се е похвалил около 1800 май,така че само търпение. :wink:

Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #550 -: Септември 23, 2009, 22:31:49 pm »
Аз съм на 27г и кандидатствам с мъжки фактор и малко се притеснявам да не ми откажат ,защото съм млада.
Успех на всички
Личи си, че освен млада, не си и веща по въпросите, то не ти и трябва да ги разбираш, но щом си стигнала до тук ще ти се наложи да научиш много неща.
27 години не са малко, но не са и много за борбата с стерилитета, но тъй като сте мъжки фактор, дори да си на 18, няма какво да направиш. Така че, не се притеснявай, това е най-малкия ти проблем!
Пожелавам ви след одобрението от Фонда, опита да е успешен, за да не се сблъскате с всички неща, които ние преживяваме!
Успех!

*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #551 -: Септември 23, 2009, 22:41:32 pm »
Благодаря ти benit@  :balk_81:
Вие колко време чакахте,за да ви се обадят,че сте одобрени?
Чака се около 5 месеца, поне аз от толкова чакам.
« Последна редакция: Септември 23, 2009, 22:43:23 pm от paele »
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #552 -: Септември 24, 2009, 18:07:46 pm »
Благодаря ти benit@  :balk_81:
Вие колко време чакахте,за да ви се обадят,че сте одобрени?
Подадохме документите на 14.04 и ни се обадиха на 22.07,че сме одобрени.При нас имаше забавяне около 2 седмици,защото едната спермограма беше стара и се наложи да носим нова.
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #553 -: Септември 26, 2009, 11:15:01 am »
Аз съм на 27г и кандидатствам с мъжки фактор и малко се притеснявам да не ми откажат ,защото съм млада.
Не се притеснявай,ние и двамата сме на 26 години.Това не е критерий.Та ние от 5 год. правим опити и нищо.Колкото по рано се обърне внимание на проблема,толкова по-добре и по-бързо ще се развият нещата.
При мъжки фактор времето е ценно,защото ако се забавиш последствията може да са необратими.
Не се притеснявай ще дойде и нашето време на пълно щастие.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #554 -: Септември 27, 2009, 17:31:09 pm »
Имам питанка-необходимо ли е при подаване на документите освен изследването на FSH да приложа и изследването на TSH,E2,LH?Аз кандидатствам с тубарен стерилитет.
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #555 -: Септември 27, 2009, 17:55:46 pm »
Имам питанка-необходимо ли е при подаване на документите освен изследването на FSH да приложа и изследването на TSH,E2,LH?Аз кандидатствам с тубарен стерилитет.
Само FSH е достатъчно.
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #556 -: Септември 27, 2009, 17:57:51 pm »
Мерси за бързия отговор :)
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #557 -: Октомври 04, 2009, 16:05:54 pm »
Здравейте,а да попитам,има ли значение дали се осигуряваш здравно,за да кандидатстваш за Фонда,и ако -да,за колко време назад трябва да си платя,за да се самоосигурявам.Благодаря.
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #558 -: Октомври 04, 2009, 16:28:35 pm »
Мимоза34, не, няма значение дали се осигуряваш.
Прочети тук, ако имаш и други въпроси за Фонда:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35459.540
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #559 -: Октомври 15, 2009, 13:20:29 pm »
Здравейте момичета.Аз съм една от одобрените от Фонда.След като се срещнахме с док да му дам решението,стана ясно,че трябва да ми се направи операция.Искам да попитам,сега след операцията трябва ли да нося епикриза до Фонда или не?Защото когато кандидатствах бях с една тръба,а сега съм без нея.
Благодаря ви предварително  :)