0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #500 -: Декември 30, 2010, 22:15:28 pm »
Че кой е казал да ги стягаме-важно е да са горе-долу надолу-впрочем пише го на опаковката.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #501 -: Декември 30, 2010, 22:38:22 pm »
Да де, кой е казал да ги стягаме?
за друго ставаше въпрос:)
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #502 -: Декември 30, 2010, 22:47:29 pm »
Споделяйте...сподеяйте, че аз сега да чета и да се настройвам на тези бебешорски работи :D :D
Ако знаете с какво умиление ви чета, много ми интересно :D
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #503 -: Декември 30, 2010, 23:04:31 pm »
Е, аз не съм за близнашката тема, но си ви чета честичко  :wink:, защото ми е много милно! 
Та за памперсите на мъжете  :lol: Ами ние много честичко сме мокри. В началото вдигах пишата нагоре, ама с първото напишване и бяхме мокри! Сега не я вдигам - гледам настрани да е и по-рядко се мокри, но въпреки това...... Особено вечер се подмокря доста, ама като е заспал - само позавивам и не го преобличам. Или слагам някоя кърпичка под бодито.
Ако имате идея все пак кое е най-удачния вариант за ненапишване извън памперса - приемам съвети!
Да, установих, че по-малките памперси протичат повече. Вече сме 4 кг и сме на Памперс от 3-6кг. Но до преди 1 седмица някъде с тези от 2-5кг все бяхме мокри.
Благодаря предварително!
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #504 -: Декември 30, 2010, 23:19:02 pm »
Колко се радвам да видя любимата си тема така оживена...И си спомням с умиление как пишех редовно тук...За съжаление вече може би не ми се полага да пиша тук, след като не съм майка на близнаци вече, но както и да е.
Може би тук е мястото накратко да споделя какво стана при нас - понеже не е тема за "Честито" определено. След една невероятно лека и безпроблемна бременност, без каквито и да било признаци за лош край, като гръм от ясно небе на 14 април 2009 след спукан мехур на единия близнак и започнала родилна дейност, късно вечерта със спешно секцио на бял свят се появиха Димитър и Цветомир, всеки по 2кг и 46см точно. Точно бях навършила 32 седмици.
Нещата и при двамата вървяха уж добре и на изписване, когато около 3 седмици след раждането при Митко внезапно се получи ужасно усложнение - хидроцефалия, последваха операции във Варна и в София, но детенцето ми нямаше късмет и въпреки непрестанната си жажда за живот и борба с всичко, което му се случваше, на 5 декември тази година Митко си отиде завинаги. Много ми е мъчно, че вече го няма...но от друга страна...знаейки в какви мъки изкара последните месеци, поддържан жив буквално изкуствено от лекарите, вярвам, че сега е на по-хубаво място и най-после тича, смее се, играе...и всичко останало, което не можа да направи в този живот :(
Утехата ни сега е братчето му Цецко, който ни радва вкъщи откак го изписаха на 15 май 2009, развива се прекрасно във всяко отношение и дори към момента изпреварва връстниците си и по ръст и кг, да ни е жив и здрав. Толкова съм благодарна, че го има...
Искам да ви пожелая, мили момичета,майки на близнаци, тризнаци и повече - бъдете живи и здрави, и вие и дечицата ви! Най-искрено ви се радвам като ви чета, макар и да не пиша...  
пп.Извинявайте, че ви натоварих с историята си, но като видях тази темичка така оживена тези дни...някак спонтанно се изляха емоциите,насъбрани от толкова време, в което не пишех тук......


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #505 -: Декември 30, 2010, 23:37:16 pm »
 :bighug:
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #506 -: Декември 30, 2010, 23:54:41 pm »
Мила,Таня  :balk_145: :bighug:

*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #507 -: Декември 31, 2010, 08:39:33 am »
Таничка, миличка, целувам те и много те обичам! Отново и отново си мисля за вас и съм с теб.
Една ярка, силна и добра звездичка ще свети на небето за вас и ще бди оттам за своето братче. Прегръщам те и скърбя с теб. Поклон за малката борбена душичка.
« Последна редакция: Декември 31, 2010, 08:48:04 am от cygnus »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #508 -: Декември 31, 2010, 10:41:37 am »
Чаках те, Майчице!
Само сърцето ти знае през какво сте минали!
Прегръщам те и знам, че вашата звездичка ще ви пази и закриля!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #509 -: Декември 31, 2010, 11:06:18 am »
Мила Таня, съжалявам за всичко, през което минахте. Тъгувам с вас и ви прегръщам.


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #510 -: Декември 31, 2010, 18:03:39 pm »
Таня, прекланям се пред теб и дано Господ закриля и пази семейството ви.
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #511 -: Декември 31, 2010, 18:11:30 pm »
Липсваше ми присъствието ти във форума, Танче! Радвам се, че вече си намерила сили да пишеш. Не че ще се облекчи болката ти, но все пак, друго е като споделиш. Прегръдка и от мен!

Весели празници на всички - майки на едно, две, три сладурчета и очакващи това щастие момичета, за които, също като мен, най-вероятно това е една от любимите теми във форума.
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #512 -: Януари 01, 2011, 22:44:40 pm »
Counterfeit, много съжалявам мила. Колко ли е било тежко да гледаш рожбата си безпомощна.  :balk_145: Прегръщам те!
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #513 -: Януари 02, 2011, 08:19:43 am »
Таня, през цялото време бяхме с теб и те подкрепяхме. Съжалявам за загубата! Искам  просто да те прегърна, струва ми се че от думите боли повече.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #514 -: Януари 02, 2011, 12:53:08 pm »
Таня, през цялото време бяхме с теб и те подкрепяхме. Съжалявам за загубата! Искам  просто да те прегърна, струва ми се че от думите боли повече.


...и аз...
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #515 -: Януари 05, 2011, 23:47:42 pm »
Момичета, как само стопляте сърцето ми...! Липсваше ми любимия ми форум, а още по-мило ми стана да разбера, че и аз съм му липсвала.. :oops:
Благодаря ви от сърце, че сте били с мен в мислите си.  :bighug:

А специално за три дами, без които нямаше да се справя  - Фани, Дари, Гале - обичам ви, момичета! :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:

Искам да използвам случая да честитя Новата Година на всички! На всички вас/нас пожелавам здраве, здраве и пак здраве - всичко останало ще го избутаме все някак, няма да се даваме,я! Аз гледам напред с надежда и силна вяра, че хубавото в моя живот тепърва предстои! Вярвайте, че и за вас е така!
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 23:51:27 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #516 -: Януари 06, 2011, 08:25:09 am »
Мила Таня съжалявам ох незнам какво да напиша  :bighug: :bighug: :bighug:
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #517 -: Януари 09, 2011, 18:54:27 pm »
 :bighug: :balk_145:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #518 -: Януари 09, 2011, 22:55:15 pm »
Counterfeit,  :bighug: :bighug: :bighug:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #519 -: Януари 10, 2011, 09:50:40 am »
Counterfeit, освен да те прегърна силно виртуално, не знам какво друго да кажа... понякога съдбата ни подлага на тежки изпитания, които едва ли сме заслужили с нещо.
царство небесно на починалото ти детенце, а на теб кураж, сили и вдъхновение, защото имаш светлинка в живота си!

посещавай форума, и по-специално темите на майките, когато имаш време - това е едно чудесно място за подкрепа, приятелска взаимопомощ и разтуха.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!