0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #440 -: Юни 19, 2010, 19:38:38 pm »
Angy_baby , изключително ми е приятно да те срещна в тази тема! Честита бременност! Нека да е лека, изпълнена с много положителни емоции и преживявания и увенчана с невероятна среща с твоите така жадувани и изстрадани дечица! :bighug:
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #441 -: Юни 19, 2010, 23:49:46 pm »
Момичета,аз да се включа  и в тази темичка-бременна съм с близнаци след 5-то ИКСИ при Д-р Стаменов  и съм в 14 гестационна седмица.В понеделник съм на преглед при Сигридов и тръпна да видя как са малките бебчета.

И тук искам просто да ти пожелая ПОПЪТЕН ВЯТЪР, спокойствие и най-леката и красива бременност!
Целувки миличка!

p.s.Много изстрада, дано ти е било за последно! Заслужаваш щастието да те връхлети с пълна сила!
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #442 -: Юни 20, 2010, 08:26:16 am »
Много благодаря за чудесните пожелания,мили момичета!Дано всияко е наред до края с бебетата и мен с Божията помощ и вашите безценни съвети!
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #443 -: Юни 20, 2010, 11:53:43 am »
Здравейте момичета.Много ми е приятено да виждам новите попълнения в близнашкия отбор.Нямам много време да пиша, но понякога набързо попрочитам и се радвам за всяка една успяла.На всички пожелавам мнооого лека бременност - самата аз изкарах такава и пълно щастие на финала.Ако мога да помогна с нещо - каквото и да било, ще се радвам.Незнам дали ще мога да отговарям и да пиша редовно тук, но на лични задължително ще отговоря на всеки. ;)

Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #444 -: Август 14, 2010, 20:43:23 pm »
Дойде ми ред и аз да се похваля.
На 05.08.2010 в 10:50 и 10:52 се родиха и нашите дечица, Ваня и Йоан. Ваня е 3100гр. 50см, Йоан 2550гр. 47см.
Много сме щастливи и пожелавам на всички да изпитат това щастие.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #445 -: Август 14, 2010, 23:04:00 pm »
Честито! Живи и здрави да сте! :D
« Последна редакция: Август 14, 2010, 23:06:27 pm от evro »

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Близнашка тема - 6 част
« Отговор #446 -: Декември 24, 2010, 13:47:01 pm »
Откога не е писано в темата:)

Момичета, имам въпрос. Период ли беше при вас (ако е имало такъв) тръшкането по земята и истериите като излезете от стаята. Дани е направо невъзможен. Само да ме изгуби от поглед и започва да си блъска главата в земята, рита с крака, пищи, реве без сълзи и стои на пост пред вратата:( Един пръст премазах вече (а уж внимавам) и му падна нокътчето на кутрито на ръката. Уж се опитвам да се измъкна тайно докато се е заиграл, но му отнема половин минута да разбере, че ме няма в стаята. Опитвам се да съм търпелива, обаче напоследък все по-често ме изкарва извън нерви а вчера и го набих. Млъкна веднага и започна да си играе все едно нищо не е било преди 10 секунди 8O. Не искам обаче да е по този начин.
Или като съм в стаята с тях не дава на Алекс и Никол да са близо до мен. Играя и с тримата еднакво но той иска цялото внимание за себе си и ако не го получи (защото в един момент го игнорирам умишлено) се започва пълната програма.
Приемам всякакви съвети как се справяте с тези ситуации.
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #447 -: Декември 24, 2010, 14:11:13 pm »
Съветите са: здрави нерви и търпение, докато премине периода. Аз не можех да мръдна никъде, дори до тоалетна или да се къпя, затова все късно вечер се къпех, когато спи, защото иначе рев, тръшкане удряне по вратата и викове :) Не знам какво да те посъветвам, при нас с времето този период отмина. Сега си ходя спокойно до тоалетната без да напъва да влиза с мен и се къпя през деня  :lol: :lol: :lol: Пък и децата са различни, нищо че са тризнаци  :lol: Все някой ще те дърпа повече, явно това е Дани. Ники е мъжко момиче, справя се сама, а Алекс е голям послушко...та все някой трябва да те ядосва, то пък не може и тримата да слушат  :lol:
« Последна редакция: Декември 24, 2010, 14:19:39 pm от Black_rose »
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #448 -: Декември 24, 2010, 14:19:26 pm »
Лис, конкуренция майка... И у нас беше така (понякога все още е). На вашата възраст за първи път казах "Наказан си, докато не спреш да ревеш" Мнооого добре разбират и отидоха да залягат на табуретките наказани, много бързо спираха и да реват. Купи си от магазина малко волско търпение и когато работата опре на инат - игнор, много е трудно, обаче действаше поне при нас.
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #449 -: Декември 26, 2010, 08:06:53 am »
Лис и при мен е така Матю все се тръшка ревнува от Елвисчо а най лошото е че все гледа да го удари ухапе или да го надере.Направо съм се видяла в чудо.На всичкото отгоре не ми спи по цяла нощ реве.Вече нервички не ми останаха :lol:
Да са ни живи и здрави дечицата
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #450 -: Декември 27, 2010, 20:32:38 pm »
И това минава само търпение.Ние вече знаем много добре кога какво се прави няма нерви,ревове,истерии и т.н.Имат си вечерен час след сънчо в 20ч. лягат и заспиват веднага.Вече играят сами в своята си стая не е нужно непрекъснато да има човек при тях.Абе по лесно си е.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #451 -: Декември 27, 2010, 22:10:58 pm »
Благодаря ви момичета.
Ние със заспиването проблеми нямаме (да не чува оня с рогата), всеки в креватчето с млякото и после си заспиват сами, даже и песнички спрях да пея.
Проблемът е, че започна да не ми стига времето да си свършвам работата. И понеже спят по малко и двата пъти (преди и след обяд)съвсем ми скъсяват КПД-то:))))))
Ще се търпим тогава и ще измисляме нови магарии за забавление и отвличане на вниманието:):)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #452 -: Декември 28, 2010, 09:08:21 am »
Лисе, така ще бъде занапред, навлизате в бебешкия пубертет, започват да разбират и да делят всичко, а при вас по три. И теб ще делят. "Не, моя мама..." и т.н. дори за мен се карат. Моите още се тръшкат и реват, като магарета, когато не стане тяхното. Уви заспиването е след 23 часа, наказанието изобщо не ги плаши, за тях няма такова нещо  :?. Когато бяха като твоите заспиваха в 20.00 с шишетата, сега нищо не помага, ако те не решат, че ще легнат, няма да легнат да спят. Зареди се с търпение, миличка.  :)


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #453 -: Декември 28, 2010, 19:04:19 pm »
Е,Каси това със лягането е кошмар при вас.Аз не бих издържала,а и самите деца иначе не могат да станат сутрин за детска.
При нас режима им е такъв от много отдавна само дето преди си лягаха в 19 ч.
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #454 -: Декември 28, 2010, 22:58:51 pm »
Ние още сме малки, но и при нас заспиването все още е трудно. Ако имаме късмет заспиват с шише след 21ч, когато ги храним. Само че ние все още сме на 8 хранения и е ад.
Вчера до 03ч ни държа будни Йо, ужас. Не знам като поотраснат какво става....


Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #455 -: Декември 28, 2010, 23:09:36 pm »
Абе николинка, вярно ли е ад, че има кого да храниш, па макар и на 8 хранения 8O
извинете ме за спама, но по някога наистина не доумявам някой изказвания....
« Последна редакция: Декември 29, 2010, 08:13:43 am от StefiZ »
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #456 -: Декември 29, 2010, 00:24:42 am »
StefiZ просто казвам, че сме на 8 хранения, а не на по-малко и това е ад. А не , че съм задължена да храня така дълго чаканите деца....
Аз пък не разбирам как понякога тълкувате неправилно някои изказвания.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #457 -: Декември 29, 2010, 00:49:20 am »
тълкуваме ги според смисъла на думата. за теб, явно, думите не значат нищо - но това не е така. те носят определен смисъл и не се употребяват безразборно.

и звучи шокиращо, когато жена, станала съвсем скоро майка след поредица от силно драматични събития, използва по повод отглеждането на бебетата си изрази като "ужас" и "ад"!



"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #458 -: Декември 29, 2010, 10:31:13 am »
jam никой не е казал, че гледането на бебетата е "ужас" или "ад". Аз имах предвид, че за тях е ад, защото спят много дълбоко и сладко, а ние тр да ги будим за да ядат.

Вие сте супер заядливи в Зачатие и понякога съжалявам, че пиша тук. Човек иска да нашише нещо и вместо съпричастност, вие започвате да тълкувате всяка думи или израз.

Понякога се чудя дали само дебнете някой нещо да каже, за да го критикувате.

Повече няма да пиша, правете забележки на някой друг. Просто ми стана супер неприятно, че съм споделила нещо.

Все майстори на израза се намират. Аман
« Последна редакция: Декември 29, 2010, 10:34:10 am от nikolina-pikolina »

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #459 -: Декември 29, 2010, 10:37:53 am »
nikolina-pikolina,

изключително съм разочарована от постинга ти и от отношението към този форум и хората в него. фактът, че толкова много хора са наясно с твоята история показва, че сме били достатъчно съпричастни към теб през цялото време. прочети си старите теми и виж как са се отнасяли към теб хората. срамота е, че сега наричаш същите тези хора "супер заядливи". права бях в преценката си, че за теб думите просто нищо не значат.

а забележки и коментари по постингите си може да очаква всеки, който пише тук. ако си искала само да лееш думи и да не те коментират, да си беше направила блог.




"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!