0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #480 -: Декември 29, 2010, 14:45:33 pm »
Лиско, като се издадеш - ще си те купя да си те чета :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #481 -: Декември 29, 2010, 14:51:40 pm »
И за писане на фермани намерила време таз Лисица  :lol: :lol: :lol:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #482 -: Декември 29, 2010, 14:58:15 pm »
Такава е тази Лисица, ей рева като магаре, като те чета!
Променяш хората които дори и за 5 минути имат шанса да те срещнат.
Не ти, за тебе трябва да се напише книга, защото няма нищо по-велико
от това да обичаш безрезервно и да се себеотдадеш...
Лисетата са най-щастливите деца на света и ще съм безкрайно щастлива
да ви видя когато пораснат, защото ти ще възпиташ три прекрасни деца!
Понякога, аха да се оплача и не си позволявам, мотивираш ме,
защото видях как всяка трудност посрещаш с усмивка!
Спам е знам, ама и аз нали имам близнаци,
макар и родени през две години, та си позволявам да пиша тук!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #483 -: Декември 29, 2010, 18:43:52 pm »
Мише, Мише, това което е в моето сърце за тази лудетина, ти си го написала. Не познавам друга такава силна и добра жена. Тримцата са случили на майка определено  :youwoman:
Лис, Дани ми писа на скайпа, че е прочел, че се оплакваш, да ти кажа да не се притесняваш, ама аз забравих  :lol:
За мен ад е единствено като са болни, всяко друго време е един луд рай - приятно луд, незаменим с нищо друго. Спокойствие и ред имах достатъчно през живота си, сега е времето за всичко останало. А колко са сладки като пораснат и започнат да си играят и говорят помежду си. В състояние съм да седя цял ден и само да ги гледам. Сутринта на Коледа ги гушнахме при нас и Дани се обърна към Криси: "Ти си мото Киси, аз много бичам Киси" и го гали по бузката. Повярвайте останах без дъх...
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #484 -: Декември 29, 2010, 20:29:37 pm »
Откакто живна темата, не свалям око от нея и мед ми капе на сърцето.

Поклон пред всички майки тук и дано както трудът и грижите ви са двойни и тройни, и щастието ви да е двукратно-трикратно по-голямо!
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #485 -: Декември 29, 2010, 20:43:30 pm »
Лисо, насълзиха ми се очите от щастие като те четох.
Винаги съм се възхищавала на твоя позитивизъм, на усмихнатия ти поглед, на оптимистичните ти думи. За мен твоето име се свързва с оптимизъм. Лисетата са много щастливи да си тяхна мама-лисана.
[/url][/url]
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #486 -: Декември 29, 2010, 21:07:42 pm »
Много ви обичам момичета. Децата ми са деца на Зачатие, без да преувеличавам смисъла на това. Ако не бяхте вие всичко щеше да се е случило по друг начин и все още нямаше да ги има. Един ден да, но може би не така както е сега.
А и как се забравя всяка добрина, нали като ги погледна знам кой стои зад това:))
Всичките ми приятели тук във Варна са от Зачатие. Ако искате вярвайте. И не са малко, и само за 3 години станаха част от живота ми.
Извинете за отклонението:) Може би защото е края на годината и си спомням миналата, когато децата бяха само на месец. Колко рев изревах скрита в тъмното докато разхождам Бари още неможеща да повярвам, че ми се е случило:).
Няма да скрия, че думите ви ме ласкаят, но се прекланям пред всички ви защото сме едно цяло. Отделена от вас не бих била това, което виждате.
И успелите и все още не, за всички ви мисля еднакво. Непреклонни и смели изправени срещу бурите.
Весели празници момичета. Нека бъдем здрави, останалото, както се вижда с общи усилия го преборваме:)
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #487 -: Декември 29, 2010, 21:55:14 pm »
Лиско, като те прочетох се сетих, как се вълнувах, като дойде време да раждаш и се замислих, колко ли такива като са ти стискали палци.
И се замислих, че ако не беше този сайт и хората, които пишат в него и при мен нещата надали щяха да се развият така.
Но сега при нас беше първата Коледа с две слънчица :D!

Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #488 -: Декември 29, 2010, 22:06:29 pm »
Лиско будя ги по препорък ана д-р Масларска. Ние сме седмачета и каза поне в началото докато дръпнем на крамажи да имаме 8 хранения. Но вече понякога пропускаме по някое, защото нощем гледам да не будя, да не повивам.

А и децата си имат нужда от сън. Забелязала съм, че Йо яде, спи и плаче в съня си и то доста силно. Дали сънува? ИЛи нещо я мъчи?

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #489 -: Декември 29, 2010, 22:16:31 pm »
Най-вероятно някоя колика. Има усещането, че те плачат заради самия факт, че се будят.
Колко часа съм ти правят най-много през ноща?Ако изпуснат някое хранене кога е следващото?
[/url][/url]
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #490 -: Декември 29, 2010, 22:26:28 pm »
Изплаква веднъж-два или докато се събуди.

както Вени казва, може да е колика.
И тримата в къщи плачат докато спят почти всеки сън. Никол най-силно и пискливо, но се обръща на другата страна и продължава да спи. Като бяха на 3-4 месеца Дани само правеше така.
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #491 -: Декември 29, 2010, 23:06:30 pm »
Мисля, че като е колика проплаква в съня си и спира. Но понякога все едно сънува нещо тъжно и реве...хапва си млекцето и продължава да мрънка и да реве леко.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #492 -: Декември 29, 2010, 23:32:50 pm »
Николина, Алекс също е седмаче, по скоро е на границата  7-ми - 8-ми месец. Реших, че нищо няма да променям аз, ще го остава сам да избира. Така до 4-я месец ядеше 8 хранения, тогава започна да прескача това в 1ч., а аз не го будех. Месец по-късно спря да се буди и в 4ч. В 6-ти месец беше наваксал, та дори и изпреварил "връсничетата си".
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #493 -: Декември 30, 2010, 01:35:02 am »
Николина, и на мен една приятелка ми беше казала да сменям памперс през нощта, но това така го разбуждаше моя дребен, че после се чудех защо не иска да заспива дълго време. После тук прочетох, че всъщност не е нужно.

Много нови попълнения в темата си пожелавам!

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #494 -: Декември 30, 2010, 10:36:03 am »
И аз не съм им сменяла памперсите през ноща освен ако не са много напишани или наакани. Второто се случваше рядко през ноща. така си спяха спокойно децата.
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #495 -: Декември 30, 2010, 20:27:55 pm »
Последното ми сменяне на памперс беше в 22 часа и после сутринта чак. Мисля, че не е нужно да се разбужда детето с тази процедура през нощта, освен ако не е супер наложително.
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #496 -: Декември 30, 2010, 21:15:22 pm »
И аз не мисля, че е добра идея да се сменя памперс, но в Токуда така ми бяха казали. Сега вече не ги будя, ако не са мокри, при Марти понякога има напишкано около кръста, Йоанка само ако се наака надава вой  :D

Нещо 2 дни сме мн неспокойни, заспиват и след 5-10 мин рев, не с аколики, защото не се превиват. Явно си искат внимание и гушкане. Марти вече се заглежда по играчки и е мн сладък, чакам и царица Йоана  :D да започне скоро.


Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #497 -: Декември 30, 2010, 21:21:08 pm »
Пробвай да стегнеш повече лепенките.
Другото е, че може вече да са му малки. От моя опит, минат ли на кг половината от посочената граница на памперса, почват да изпускат.
За младежа съм много доволна от Либеро. Поне нощните може да му слагаш такива.
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #498 -: Декември 30, 2010, 21:52:01 pm »
При младежите проблема може и да е друг-пишата се слага надолу в памперса иначе все ще сте си напишкани до ушите :D
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #499 -: Декември 30, 2010, 22:02:47 pm »
При младежите проблема може и да е друг-пишата се слага надолу в памперса иначе все ще сте си напишкани до ушите :D
Аз не съм съгласна с това. никога не съм им ги намествала нагоре или надоло и никога досега не съм имала проблем да са опикани. А и памперсите не са толкова стегнати като слип, че да държат малките им пишлета в едно положение особено когато вече са подвижни.