0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #220 -: Август 03, 2009, 19:54:33 pm »
Нещо е замряла темата ми се струва. Как сте? Няма ли нови попълнения?
Моите бандитки вече гонят 7 кг, гукат и щуреят из кошарата. От днес всяка ще си има вече собствено легло, че започнаха да си пречат. Още сме само на кърма, надявам се да удържа фронта до края на 6ия месец, когато мисля да захранвам.  :D
  09.11.2007
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #221 -: Август 03, 2009, 20:17:49 pm »
Ей Жабче и ни сме вече тука и сме на два месеца охо гоним твоите мадами :D поздрави от мен и най после в къщи и много щастливи макра че е пълна лудница
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #222 -: Август 03, 2009, 21:37:15 pm »
Здравейте мами ! да се запишеме и ние тризнаците от Варна- СТОЯН,ЦВЕТИ и НИКОЛ ! На 1.08.09г станахме на един месец,но още сме в АГ София защото си 4акаме килограмите за да ни изпишат! Желая спокоиствие,здраже и казмет на вси4ки! :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:
:)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #223 -: Август 04, 2009, 11:19:31 am »
Нефертити, дано по-скоро си приберете мишлетата у дома.  :D Ще чакам да разказваш после как е с три бебета!  :wink: :)



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #224 -: Август 04, 2009, 11:36:00 am »
:)))))))Все си мисля, че на всякъде съм се присламчила, но в тази тема не съм:))))))
Злати, дано скоро сте си в къщи, и да ви видя някой ден:))))

Вали, виждам, че и ти си с тризнаци, моля те когато имаш време и желание разбира се да разкажеш как се гледат тризнаци:)))))? Мен много ме интересува този важен въпрос:)
А с каква количка сте?

Поздрави момичета и здраве за семействата ви.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #225 -: Август 04, 2009, 14:51:46 pm »
Лисе, едни познати имат тризнаци, и ги разхождат в единична и двойна количка, тоест винаги са двама души, то и няма как иначе да е.
Ти коя седмица стана? Много се радвам за пола на бебоците.  :D :D :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #226 -: Август 04, 2009, 14:56:38 pm »
Момичета, за количките за тризнаци, вчера като се разхождахме с милото из южния видяхме една мама с тризнашка количка, в която бебетата бяха едно след друго. Беше страхотно - точно като влакче. Не я знам каква марка, но гледката беше красива и майчето се справяше сама  :D
Леко бременеене, Лиси, и здрави малчугани накрая
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #227 -: Август 04, 2009, 15:49:55 pm »
Лисе, едни познати имат тризнаци, и ги разхождат в единична и двойна количка, тоест винаги са двама души, то и няма как иначе да е.
Ти коя седмица стана? Много се радвам за пола на бебоците.  :D :D :D

Каси, сега съм в 18 седмица:) Мечтая си да стигна 28 и да знам, че ако тръгна да раждам има шанс за дечицата:)Но...нали съм си магаре, знам, че ще стигна и по-напред:)
Та понеже съм магаре, искам една количка за да не съм ангажирана всеки път с мен да има някой. Немога да си представя да не оставам сама с децата на разходка. Знам, че ще се справя сама като си направя добра организация. Не се и правя на героиня, то времето ще покаже, но поне количката ми се иска да е една:)
Ако не намеря тук друга освен на Пер-Перего май ще поръчваме от чужбина:)

А за лятна съм си харесала ето това:)))))))))))))))))))))))
http://comfortfirst.com/p-34202-runabout-silver-bullet-triple-3-seater-stroller-for-triplets.aspx
Много е смешно, но много ми харесва:))))))))Ама...има много време докато ги сложа в подобно чудо:)

Момичета, за количките за тризнаци, вчера като се разхождахме с милото из южния видяхме една мама с тризнашка количка, в която бебетата бяха едно след друго. Беше страхотно - точно като влакче. Не я знам каква марка, но гледката беше красива и майчето се справяше сама  :D
Леко бременеене, Лиси, и здрави малчугани накрая

Мимко, най-вероятно е била точно на Пер Перего, тази:)
http://www.shopping.com/xPO-Peg-Perego-Triplette-Toffee.
Тук в БГ предлагат само нея, но е доста тежка и скъпа:)

Имам време, ще търся:)
Благодаря ви за пожеланията:)
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #228 -: Август 04, 2009, 17:22:03 pm »
Лиско и аз като тебе бях, аз сама ще си ги гледам не искам помощ ще се справя ама сега мила прости ти казвам че въобще самичка е невъзможно, а да излезеш пък сама с каквато и да е количка за тризнаци  е нереално нашата е пег перего много леко върви но имали бордюр сама е абсурд да се качиш на тротоар, освен ако във вашия град няма тротоари, бордури, стъпала  :lol:, а за асансьор пък е лудост трябва да е товарен или да живееш в къща ни е сме на 6 етаж мъжа ми кара количката от гаража, аз смъквам един по един тризнаците и така после се прибира ме по същия начин.
за храната си мислех че ще се храни ме през половин час всеки така ама не то гладен не се стои рев, рев баща им храни единия аз на една възглавница слагам двама и държа бибероните, пълен купон ама иначе пък щастието е огромно
Желаяти безпроблемна бременост  и от сега си търси повечко гледачи
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #229 -: Август 04, 2009, 21:22:06 pm »
 :D :D :D
Вали:))))Ще го имам предвид:)

Благодаря за пожеланията:)
На вас ви желая да растете здрави и усмихнати:)
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #230 -: Август 04, 2009, 23:44:50 pm »
Лис, добре дошла и тук!
Един брой гледачи на линия с двама помагачи  :lol:
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #231 -: Август 05, 2009, 15:32:04 pm »
Хайде и ние да се запишем!
Родихме се с планово секцио в 36г.с.
Георги - 2,300кг. 43см
Ина - 2,330 47см.
Вече сме си в къщи, храним се добре и наддаваме добре...
за 10 дни сме качили по 600гр.

Целувки на всички и много нови попълнения!
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #232 -: Август 06, 2009, 16:16:29 pm »
Ей момичета, плановете кой какво може не се правят преди да сте питали децата? И аз си мисля, че мога да гледам и 5 като Митко, но с една Мария сама трудно се оправям. Зависи от децата. Едното да е като нея - абсурд за самостоятелна разходка.
Онзи ден гледам през терасата точно влакчето на Пег Перего - тройно. И майката сама ги извела на разходка - ами браво! Аз веднъж пробвах сама и това беше ... А сега е невъзможно просто - винаги тръгват в различна посока и с огромна скорост - кво правим ??? Дано да са послушни :) А най-вече живи и здрави - за разходките помагачи се намират!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #233 -: Август 07, 2009, 00:57:09 am »
На мен точно разходките са ми проблем. Вкъщи се оправям с тях, макар и с тръшкане и белички, но навън е мното трудно, точно в тази възраст.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #234 -: Август 07, 2009, 09:37:30 am »
И аз съм в същото положение,сама на разходка с тях е много трудно.Две виелици си имаме,всеки тръгва на някъде :D И моето момиченце е голяма беладжийка и щуротийка,но най-важното е да са здрави.Другото минава.
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #235 -: Август 07, 2009, 17:28:34 pm »
Откак се родиха си излизам сама на разходка, обаче.... когато им е времето за сън  :wink: И с триколките се пробвах сама, стана номера - кротуваха малко.
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #236 -: Август 08, 2009, 00:37:52 am »
mimi26 , спомням си, че беше питала д-р Бърди за твоите юнаци, че им излизаха пъпчици от изпотяването. Отшумя ли вече? Нас са ни налегнали яко, чак кожата им на места като шкурка е станала груба. Често измивам с водичка и като подсуша слагам топоцин. Сякаш завяхват пъпчиците, но не намалавят и не изчезват.

При нас не става номера с излизането в часовете за сън, количката им отесня и не могат да спят спокойно в нея. Отделно, че вън се превъзбуждат и кокорят, резултатът е хем кисели, хем не искат да спят навън. Като ги прибера нямат сили да ги измия.

Относно гледачите, моят съвет е да не си затваряте вратите момичета. Помощта е важна особено в началото, натоварването е повече от това, което си представяте. Дай Боже да са спокойни всички деца, но често не е така.
Аз от утре съм пуснала моята помощничка /свекърва ми/ в "годишен отпуск" и ще се пробвам да ги гледам сама. За няколко дни съм се справяла доста добре, но ми е притеснено, защото децата вече започнаха да се инатят и тръшкат, а в някои моменти губя търпение. Та дано са послушни и се справям, че колкото и да е добра свекърва ми, у нас е тясно и нито тя, нито ние се чувстваме комфортно.


minim , добре наддавате! Браво на вас!
*
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #237 -: Август 10, 2009, 12:39:42 pm »
Вера, излизат им пъпчици, но по-рядко. Купих пудра на Чико и като ги видя че се запотяват пудря веднага. Отделно ги оставям през деня повечето време само по памперси, за да не се запарват с тениски и потници.
А за помощниците... който ги има блазе му. Свиква се и сам, и с помощници - според зора. На мен ми се събират 2-3 седмици с помощници само, а не сме от кротките въобще и на всичкото отгоре много се будят вечер...
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #238 -: Август 10, 2009, 18:33:38 pm »
И аз ги гледам сама моите, свекърва ми работи, а майка ми е пенсионерка, но работи сезонно, за да закърпва бюджета, а и баща ми е възрастен, не може да го остави сам.
Аз първите седмици държах да съм без помощници. Мъжът ми беше в отпуска, исках да си свикнем четиримата, да се порадваме на малките спокойно, да свикна с новата си роля. А и ми беше притеснено дали добре се справям, дали не бъркам някъде, всичко ми беше ново. Не исках някой да ме гледа постоянно в ръцете и да ми дава непоискани съвети, да не мога да се отпусна и да се оплача колко съм изморена или притеснена.  :oops: Доволна съм, че така направих.  :D След като мъжът ми тръгна на работа едната баба дойде за 4 дни, после другата за 3 и пак свекито за още 3 и дотам бяха помагачите. Оставала съм няколко пъти и съвсем сама за по 2 дни, така се налагаше. Но в началото моите само спяха и ядяха, имах време и да поспя, и да сложа някоя бърза манджа. Мъжът ми също много ми помага.
Сега имам чувството, че колкото повече растат, толкова по-трудно става. Искат си внимание, будуват повече и на мен все по-малко време ми остава за домакинството. Първоначално се опитвах да насмогна вечер след като заспяха, но се отказах, предпочитам да поспя 2-3 часа повече и без това и двете се будят нощем по 2 пъти за да ядат.
Вали, много ти е сладка лентичката с тези 3 дребосъка.  :lol:
  09.11.2007
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Близнашка тема - 6 част
« Отговор #239 -: Август 27, 2009, 15:40:00 pm »
Жабче, чудя се как ли се справяш сама  :? Например как ги храниш? Моите все се будят по едно и също време. А после почти задължително единият хълца след като е сложен да спи. В последно време Михаил явно е поразглезен и си иска да го приспиваш. Направо пищи докато почне да се унася и заспи. Или пък как ги къпете? След като едната е готова и чака ядене нали трябва да изчака другата да я изкъпете?  :? Та такива неща ме вълнуват. И понеже май и аз скоро ще си остана сама ума ми не го побира кое как ще става. Та споделете опит, моля.