0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #120 -: Септември 01, 2008, 12:04:53 pm »
Здравейте момичета! Не знам дали трябваше да отворя нова тема, но - въпросът ми е - имате ли впечатление от клиниката на Д-р Табакова? Бях пациентка на Д-р Стаменов, но поради ред причини две години прекъснахме опитите при него, а в момента е невъзможно да запиша час при тях и затова решихме да опитаме в Репробиомед. Ще съм благодарна да споделите мнения.
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #121 -: Септември 01, 2008, 22:55:15 pm »
Забременях при Д-р Йосиф Димитров от втори опит. Възхитена съм от него и екипа му! Препоръчвам го на всички! Преди това в други клиники и при други специалисти правихме опити доста дълго - над 5 години.
*

    mireela

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #122 -: Септември 19, 2008, 22:07:56 pm »
МИЛИ МОМИ4ЕТА ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ДР.ВЛАДИМИРОВ ДОБАР ЛЕКАР ЛИ Е ГОЛЯМА РЕКЛАМА ПРАВЯТ НА ПЕРСИНСКА И СТАМЕНОВ НО ТАМ Е МНОГО 4АКАНЕ .БЛАГОДАРЯ ВИ.
*

    baby79

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #123 -: Октомври 01, 2008, 21:39:10 pm »
Аз лично смятам че е добър, макар че при мен нямаше резултат положителен от инсеминациите....,което съвсем не значи, че лекарят не работи добре..Въпрос на стечение на обстоятелствата.
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #124 -: Октомври 16, 2008, 16:39:20 pm »
 аз да се отчета! След 4 години стерилитет и няколко проследявания на растежа на фоликулите започнах инсеминации при д-р Тимева. Оказа се ,че имам ПКЯ и се наложи около половин година преди това да пия бромкриптин, което беше доста неприятно т.к. водеше при мен до учестен сърдечен ритъм и аритмия,което ме отведе до кардиолог на два пъти,за да видим дали мога да продължа терапията. Въпреки това, макар и аз самата да бях предубедена към инсеминациите и шанса да настъпи бременност, бях много спокойна за това, че съм тръгнала по пътя на лечение и че поне нещо правя.Казах си,щом при мъжа ми няма проблем, поне от спермограмите,ще правим до 6 инсеминации най-много,ако не стане до 3 ин-витро опита,ако не стане и нямам сили психически да продължа борбата,ще осиновяваме.Не се страхувах от тази стъпка и исках да я приема като алтернатива, за да не се вкопчвам в ин-витрото като спасителна сламка. След третата инсеминация вече бях убедена,че точно аз няма да имам късмета да забременея от сравнително лесен метод.Д-р Тимева бе по-уверена от мен, каза че борбата трябва да върви по план,и не ми даде да се поглезя и да си почина от процедурите поне месец два.Послушах я, направихме 4 тата инсеминация и ми дойде кървене...оказа се зацапващо,видя се плоден сак,не можех да повярвам, след 2 седмици се видя и втори по-малък.Не можех и да си помисля,че това се случва на мен,но познавайки 2 семейства1 които са загубили единия близнак по време на бременност или раждане,бях толкова щастлива, колкото и притеснена.Сега, когато минаха всички мъки и по задържането им, системите и серклажа и раждането, сега мога да разкажа за това.Благодаря на д-р Тимева и целия екип на д-рЩерев, който направи възможна появата на двете ми момченца - Ирена и Боби биолозите, всички оператори в родилна зала,за мен са като второ семейство! Желая успех на всички момичета и мъжете им, които не могат все още да пишат тук, съвсем скоро това да стане и те да напишат своята история в тази анкета на щастието!
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #125 -: Октомври 16, 2008, 17:49:43 pm »
Това е за темата статистика на успеха. Много се радвам за вас. Честито! Да са ви живи и здрави момчетата!:bighug:
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #126 -: Декември 17, 2008, 17:11:05 pm »
ЗАБРЕМЕНЯХ ПРИ Д-Р ЯНАКИЕВА В 1АГ"СВЕТА СОФИЯ"ОТ 3 ИНСЕМИНАЦИЯ.НО ДА ВИ КАЖА ЧЕСТНО ПЪРВИТЕ 2 НЕ ГИ БРОЯ-ОКАЗА СЕ ПРИ ЛАПАРОТО ,ЧЕ ИМАМ ЕНДОМЕТРИОЗА.НА ПЪРВИЯ ЦИКЪЛ СЛЕД ЛЕЧЕНИЕТО НА ТАЗИ ГАДИНА ЗАБРЕМЕНЯХ.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #127 -: Декември 17, 2008, 17:17:52 pm »
Имам такава молба-сложете и Майчин дом Варна в анкетата,на доста хора лекарите са там,и другото е доц.Маркова вече не е в АГ,тя също е в Майчин дом.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #128 -: Декември 22, 2008, 11:39:52 am »
Забременях от четвъртата инсеминация в клиниката на д-р Владимиров
*

    emi123

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #129 -: Януари 08, 2009, 14:09:15 pm »
Забременях от четвърта инсеминация в клиниката на д-р Щерев.
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #130 -: Януари 20, 2009, 16:38:37 pm »
Имали някой забременял от инсиминация при д-р Стаменов и от кой път?
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #131 -: Януари 22, 2009, 16:53:48 pm »
Здравейте момичета!Аз забременях от първа инсеминация при д-р Николов в Репробиомед!Много съм му благодарна и ви препоръчвам да го посетите,много е внимателен и не отлага нищо за някога във времето,както много други!Желая късмет на всички!
*

    777

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #132 -: Февруари 27, 2009, 10:30:04 am »
в клиниката на д-р Стаменов, при д-р Персенска от първия път
*

    pamivo

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #133 -: Март 25, 2009, 19:42:05 pm »
Имали някоя забременяла от  инсеминация при Юнакова от Клиниката на Щерев?
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #134 -: Март 28, 2009, 23:25:13 pm »
и аз ходя при доктор юнакова но за мое съжаление имам 4 нуспешни инсеминаци и не знам на къде да продължа на теб пожелавам успех!
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #135 -: Март 31, 2009, 12:15:00 pm »
Само като инфо, струва ми се, че в Надежда предимно др.Персенска прави инсетата.Др.Стаменов, прави предимно Арт процедурите, затова поименното разделяне на успеваемостта е малко погрешно.Според мен Стаменов не прави инсета.
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #136 -: Април 11, 2009, 20:48:42 pm »
Отговорих с "другаде" и ще доуточня: при д-р Л. Бойчев в Тутракан
3-ят опит се оказа успешен!
Късмет на всички ви!
« Последна редакция: Април 11, 2009, 21:26:44 pm от marteo »
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #137 -: Април 29, 2009, 21:22:47 pm »
Забременях в клиника Щерев, при д-р Андреева! Много съм доволна от обслужването и отношението към мен! Забременях от първия път! Успех на всички момичета!
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #138 -: Май 15, 2009, 19:56:03 pm »
Забремениях в клиника Д-р Щерев от първия път при др андреева, безкрайно благодаря за доброто отношение.
*

    Aneliaf

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #139 -: Май 25, 2009, 23:59:23 pm »
мили дами,

не вярвах, че е възможно да стане от първия път, но чудеса стават!
Забременях от първа инсеминация, една-единствена, на не-стимулиран цикъл.
Процедурата беше в обедната почивка.
Десетина дни след това дори бяхме на планина.
Да споделя, че на 14-ия ден резултатът от теста беше отрицателен, а едва на 19-20-ия ден беше ясно положителен.

zdraveite, izvinyvam se ako ne e to4no po temata no mi napravi goliamo vpe4atlenie tova 4e na 14 den testa ti e bil otricatelen i edva dosta po-kusno polojitelen.. Iskam da popitam vuzmojno li e tova?? Az su6to sum sled inseminacia i imam nykoi priznaci, koito nikoga ne sum izpitvala i ne moga da si vnusha no 15 dni sled inseminaciata testa mi e oricatelen i sum mnogo oburkana ... kakvo ozna4ava tova, vuzmojno li e bolkite da sa ot hormonite, koito pia ili naistina testa oste ne pokazva..