0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #100 -: Март 20, 2008, 14:18:04 pm »
Забременях от първа инсеминация в МЦ "София", инсеминацията направи д-р Димитрова. Д-р Владимиров беше съучастник разбира се  :wink: :D
*

    Lotus

  • *
  • 10
  • Вярваме в чудеса!
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #101 -: Март 24, 2008, 15:55:30 pm »
мили дами,

не вярвах, че е възможно да стане от първия път, но чудеса стават!
Забременях от първа инсеминация, една-единствена, на не-стимулиран цикъл.
Процедурата беше в обедната почивка.
Десетина дни след това дори бяхме на планина.
Да споделя, че на 14-ия ден резултатът от теста беше отрицателен, а едва на 19-20-ия ден беше ясно положителен.
Естествено дълго време не можах да осъзная всичко това, но сега вече след като съм в 10-та седмица, пиша на кратко - за да има повече надежда за всички.

'Чудото' стана Мц "София", при д-р Владимиров!

Успех на всички!
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #102 -: Март 24, 2008, 17:54:42 pm »
Честито Лотус. Леки 9 месеца и от мен и накрая едно здраво и сладко бебче :babyflips:
Dgina ще стискам палци ти да си първата похвалила се от "Надежда" :crossfingers:, че и аз съм за него при Персенска, но не знам дали април или май ще бъде.
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #103 -: Април 11, 2008, 12:13:11 pm »
 Да се запиша  и аз в  темичка. Забременях от първа инсеминация В Майчин Дом Варна.
Много благодаря на Д-р Даниела Станева и Д-р Сариев  :youwoman: .
Момичета вярвайте в чудесата те стават.

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #104 -: Април 12, 2008, 14:26:03 pm »
Здравейте мили дами,

И аз да се отчета: забременях от първа инсеминация при Д-р Стаменов.
Все още ми е малко свита душата-преди 2 дни чухме сърдечна дейност, ама бебчо е малък и не знам какво ще стане.Като размери отговаря на 7с3д, а би трябвало да е някъде към 7с5д.
След 2 седмици сме при Доки, да видим дали сме прескочили 8 седмица-нали казват, че е критична.
Мноого целувки от мен
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #105 -: Април 12, 2008, 15:46:20 pm »
FIFILOTA честито и на теб мила, :crossfingers: :crossfingers: всичко да е наред.
Faith_hope ето коя е мамата на близначетата.Докторката спомена че има бременна от инсе с близначета много се радвам за теб миличка.

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    Margaritka

  • *
  • 17
  • Не искам много - искам две.....
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #106 -: Април 17, 2008, 11:08:25 am »
Здравейте момичета.Искам да ви дам кураж с моята хубава новина.Забременях от първа инсеминация на не стимулиран цикъл след четири години опити и три неуспешни бременности.Разбирасе при мен двете чертички не значат ,че ще има бебе, но този път аз вярвам ,че ще бъде до край.Молете се с мен моля. Желая щастие на всички вас.Знам ,че един ден всички ние ще гушкаме разглезени бебчета... :crossfingers:
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #107 -: Април 17, 2008, 11:25:06 am »
Margaritka, честито! Пожелавам ти лека бременност, и разбира се че този път ще е до края!  :goodluck:
Пропусна да се похвалиш в коя клиника беше инсеминацията!


*

    Margaritka

  • *
  • 17
  • Не искам много - искам две.....
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #108 -: Април 17, 2008, 12:39:23 pm »
Margaritka, честито! Пожелавам ти лека бременност, и разбира се че този път ще е до края!  :goodluck:
Пропусна да се похвалиш в коя клиника беше инсеминацията!

Пациентка съм на Д-р Ганева в клиниката на Щерев.Искам да благодаря на целият им екип за всичко което направиха и ще направят за мен.Благодаря и на вас , че ви има аз не пиша много, но пък затова чета много.Следя историите ви и мога да кажа ,че познавам повечето от вас.Желая щастие на всички. :youwoman:
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #109 -: Април 23, 2008, 19:17:46 pm »
Това е най-хубавата тема, която съм чела! На всички успели желая хубави и здрави бебчета и ви благодаря, че ни дарявате НАДЕЖДА!
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #110 -: Май 21, 2008, 22:17:01 pm »
Д-р Даскалов работи в клиника Медикус алфа-това е телефона на регистратурата , за да си запишеш час-032 63 44 63
Оносно спермограмата може да се консултирате с Д-р Даскалова.
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #111 -: Юни 03, 2008, 08:54:27 am »
Здравейте,до сега не съм писала,но днес реших да пиша за дам кураж на всички,който очакват с нетърпение свойте бебчета.Забременях от втора инсеминация при д-р Владимиров.И не забравяите,че надеждате не умира последна...............тя просто не умира никога!
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #112 -: Юли 01, 2008, 17:30:20 pm »
Да ви вдъхна малко кураж и аз, пък и на себе си малко де :D
Забременях от първа инсеминация при доктор Персенска в клиниката на д-р Стаменов. Това, че радоста ми трая само до 8 г.с. не трябва да обезкуражава никой (както и мене). Тъй че когато силно вярвате в нещо и се доверявате на лекаря си няма начин да не стане чудото. Нека всички скоро го изпитаме това чудо и после да се радваме на здрави и прекрасни бебчета.
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #113 -: Юли 01, 2008, 17:32:33 pm »
Да ви вдъхна малко кураж и аз, пък и на себе си малко де :D
Това, че радоста ми трая само до 8 г.с. не трябва да обезкуражава никой (както и мене). Тъй че когато силно вярвате в нещо и се доверявате на лекаря си няма начин да не стане чудото. Нека всички скоро го изпитаме това чудо и после да се радваме на здрави и прекрасни бебчета.
на мен радоста ми трая само 7 седмици иначе забременях при първа инсеминация при доктор Халачева в Майчин дом-Варна
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #114 -: Юли 13, 2008, 13:16:33 pm »
Забременях от първа инсеминация при Д-р Александров,АГ Варна.Надявам се тази бременоост да продължи цели 9 месеца :D

*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #115 -: Юли 18, 2008, 10:49:25 am »
Здравейте, след почти шест годишен стерилитет, забременях при пъри опит при инсе , извършено от д-р Персенска в клиника Надежда.
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #116 -: Юли 24, 2008, 09:15:48 am »
Хайде и аз да се запиша.След 5 години ходене по мъките и при нас чудото стана. :bfp:за това е виновна Д-р Персенска от клиника"Надежда".Първа инсеминация.Дано всичко да е наред и след 9 месеца :sucky:А на вас от все сърце пожелавам УСПЕХ. :)
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #117 -: Август 16, 2008, 10:51:02 am »
ето ме и мен....3неуспешни инсета в Пловдив,"Селена" - д-р Минев
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #118 -: Август 16, 2008, 11:50:29 am »
ето ме и мен....3неуспешни инсета в Пловдив,"Селена" - д-р Минев
Ама тя темата е за успешните инсеминации.
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #119 -: Август 27, 2008, 21:14:45 pm »
забременях от първа инсеминация в клиника Щерев при докотр Александров.
[url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?user