0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #20 -: Юни 12, 2006, 10:02:35 am »
Сладко, до колкото си спомням така ми беше казала докторката в в клиниката на Стаменов, като я попитах каква е вероятността да забременея при второ инсе.  Не съм си измислила това за еднаквата успеваемост :) Права си, че тук сме малко момичета, за да си правя генерални изводи, но аз си вадя заключения и от това, което пишем в темички като "Какви ще ги вършим през пролетта" - за доста неуспешни инсеминации е писано там, за съжаление, вкл. и двете мои  :(  Това е причината да се тревожа, какви са ми шансовете при трето инсе. Знаеш колко е изнервящо да чакаш и да се надяваш...   :balk_21:


Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #21 -: Юни 12, 2006, 10:37:33 am »
Аз не зная защо го пазят в тайна, но това си е техен избор. Моята близка сподели защото знае, че имам проблеми :(
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #22 -: Юни 12, 2006, 13:03:54 pm »
Цитат на: c6688tt
Аз не зная защо го пазят в тайна, но това си е техен избор. Моята близка сподели защото знае, че имам проблеми :(

Дано скоро да нямаме проблеми и да гласуваме за успешни инсеминации и ние :)


*

    greeny

за инсе
« Отговор #23 -: Юни 13, 2006, 12:04:44 pm »
Здравейте,момичета
аз забременях от 6 инсеминация в клиниката на Щерев,и така да се каже,хванах последния влак,защото отивах към ин витро.Та мисълта ми е не се отчайвайте след 1,2,3 опита,шанс винаги има
Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #24 -: Юни 13, 2006, 12:17:17 pm »
Грийни, честито, лека бременност и здраво бебче!
А не би ли искала да се  регистрираш, за да можеш да дадеш и ти гласа си в анкетата?


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #25 -: Юни 13, 2006, 12:23:19 pm »
Цитат на: bebe_2006
Сладко, до колкото си спомням така ми беше казала докторката в в клиниката на Стаменов, като я попитах каква е вероятността да забременея при второ инсе.  Не съм си измислила това за еднаквата успеваемост :)


бебе, докторката вероятно е имала предвид конкретно твоя случай - че при теб е еднаква вероятността. така разбирам аз думите ти.
абсурдно е да е казала, че по принцип е еднаква успеваемостта...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #26 -: Юни 29, 2006, 11:25:52 am »
Малее, Сладко, чак сега ти видях отговора  :oops: Ами сигурно това е имала предвид, защото ние плувци си имаме достатъчно и единственият открит проблем е, че материалът не се втечнява. Т.е. инсеминацията би трябвало да помогне.
p.s. Да ти е живо и здраво синчето и от тук нататък само радост да ви носи!  :kiss:


*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #27 -: Юли 04, 2006, 13:55:43 pm »
Мерси, Мели   :balk_21: Сега остава само да  :eggsperm: и да видя :bfp1: , за да мога да добавя едно успешно инсе при Стаменов


Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #28 -: Юли 11, 2006, 20:02:19 pm »
Гласувам от името на етърва ми, бременна след инсеминация в Клиниката на Щерев. ;)
  09.11.2007
*

    didi_788

  • **
  • 64
  • Няма невъзможни неща..винаги има решение
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #29 -: Юли 16, 2006, 19:06:34 pm »
Здравейте!Видях темата и реших да се включа.Аз имам три неуспешти инсеминации в МЦ"Репробиомед"-Гр.София;центърът на Д-р Табакова.Предсои ни инсеминация този месец но от 5месеца се лекуваме със съпруга ми в МЦ"Репродуктивно здраве"-клиниката на доц.Щерев.Препоръчвам ги след като наши приятели успяха с инсеминация след 6г.стерилитет.Засега съм много доволна;като специалисти и отношение.Предстои ми този месец и ще ви пиша кака е минало.Предишните пъти съм имала два полипа на матката но сега ги премахнаха..така;че ще видим.Успех на всички и до скоро!
didi_788
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #30 -: Юли 19, 2006, 14:36:17 pm »
Zdraveite,
predstoi mi da napravia  inseminacia za pyrvi pyt i cheta usileno v net-a za tova.Chudia se zashto mnogo chesto pishat che ot pyrvi pyt riadko ima uspeh,kakvo tolkova se promenia pri sledvashitte opiti. 8O
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #31 -: Юли 19, 2006, 14:44:08 pm »
Zdraveite,
predstoi mi da napravia  inseminacia za pyrvi pyt i cheta usileno v net-a za tova.Chudia se zashto mnogo chesto pishat che ot pyrvi pyt riadko ima uspeh,kakvo tolkova se promenia pri sledvashitte opiti. 8O
Наричасе "шанс с натрупване на вероятности". Пиши на кирилица!
Има успяли и от първо инсе, пожелавам ти да си сред тях!
*

    Momi4e

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #32 -: Октомври 02, 2006, 19:04:06 pm »
Една моя приятелка забременя от инсеминация в Майчин дом Варна при д-р Съръев...след 4 години чакане и 2 опита инсеминации.
*

    lisiche

  • ***
  • 239
  • БОРКО СТАНА НА 2
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #33 -: Ноември 03, 2006, 18:43:23 pm »
Да се включа и аз. След неуспешно ин витро завършило с missed (19.01.2006) забременях от първата инсеминация ( на 07.04.2006 ) в Майчин дом Варна при доктор Сариев.
Блъскането на главата в стената изгаря по 150 калории на час. (Не правете това у вас ..... но може би на работа...

*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #34 -: Ноември 14, 2006, 16:29:43 pm »
Здравейте бременна съм от първа инсеминация при д-р Даскалов.Имаше проблем и при двамата.Аз съм с поликистоза,а съпруга ми с астенозооспермия,като при самата инсеминация плувците бяха много и качествени. :lol:Днес си направих кръвния тест за още по голяма сигурност и показа 141,7.След два дни трябва да бъде двоен резултата.Направих и 10 уринни тестове :D ите са с бледи чертички.Днес ми е 15 ден от инсеминацията.Желая ви моят късмет и не се отчайвайте. :D
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #35 -: Ноември 22, 2006, 11:37:09 am »
Е аз забременях след ин витро, но ще си позволя да пиша и тук. Само дето незнам как да нарека зачеването си точно. Медиците от Клиниката на Щерев ни обясниха че сперматозоидите били неузрели когато ги извадили след пункцията на мъжа ми. Някои добре подвижни и без лекарска намеса са се справили, но други са били вземани и поставяни в яйцеклетката.
Както написах в друга тема, резултатът от първия път при мен беше  stork-boy
Внимавай какво си пожелаваш, защото някои желания се сбъдват!
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #36 -: Януари 17, 2007, 15:54:56 pm »
За статистиката - забременях от 2-ро инсе при Д-р Даскалов - Торакс
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #37 -: Февруари 03, 2007, 17:17:04 pm »
Мили момичета, нека тази тема си остане само за статистика - кой е забременял от инсеминация и къде!
Теми за дискусии за самите процедури има достатъчно.
Желая успех на всички в най-скоро време  :bighug:
*

    Veri4_2

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #38 -: Февруари 12, 2007, 17:30:53 pm »
Аз забременях от първата инсеминация при д-р Стаменов...
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #39 -: Февруари 28, 2007, 00:04:20 am »
и аз да се похваля!при мен стана от ПЪРВИЯ път при д-р Владимиров!