0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #80 -: Октомври 09, 2007, 10:38:08 am »
N_Rez, копи-пейстнала си горното си съобщение от горната тема.
И тук ще те помоля за примери, защото ако искаш да помогнеш, ще помогнеш с тях, а не с нападки, които засега звучат безпочвени.
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #81 -: Октомври 09, 2007, 16:03:46 pm »
Както казах се случи на сесра ми.Не нападам просто споделям наблюдения и повярвай не само мой. Разбира се всеки сам си избира лекаря, но ако аз имах информацията която знам сега никога нямаше да оставя сестра си в негови ръце и бих и спестила много болка не само психическа, а и физическа. Желая на всички успех и момичета първо съберете информация за лекаря, а после се доверете
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #82 -: Октомври 09, 2007, 17:55:20 pm »
 
момичета, искам отново да ви помоля да не разводняваме тази тема - тя е за съобщаване на успешни инсеминации.

n_rez ,това е тема анкета за забременелите от инсеминация!
Ако искаш да споделиш нещо различно от това, можеш да пуснеш друга тема!


Съжалявам за сестра ти!
Но както ти е написала и Сoookie с два реда обвинения написаното от теб звучи като безпочвена нападка!


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #83 -: Октомври 11, 2007, 09:48:04 am »
ето я и анкетата за инсеминациите
в олимед-Варна
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #84 -: Октомври 11, 2007, 12:40:55 pm »
ето я и анкетата за инсеминациите
в олимед-Варна
Моля те, напиши нещо повече за твоето инсе. Кой ти го направи в "Олимед", от кой път се получи?
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #85 -: Октомври 11, 2007, 14:37:27 pm »
направи ми я Д-р Монастирска от олимед
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #86 -: Октомври 23, 2007, 16:53:29 pm »
n_rez, знаем всички,че ти е тежко,можеш да споделиш с нас какво се е случило със сестра ти,но мисля ,че не е необходимо от остри думи и анти-реклама. Много хора започнаха да предпочитат клиниката на д-р Конова и май завистта наратсва, а в същото време се изтриват постинги, които са против други лекари, които имат мнооооооого по-голяма реклама и които също не са безгрешни.Мисля че нервите и злобите не им е мястото тук
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #87 -: Октомври 23, 2007, 17:01:41 pm »
... а в същото време се изтриват постинги, които са против други лекари, които имат мнооооооого по-голяма реклама и които също не са безгрешни...

Никога в четиригодишната история на сайта не е бил изтрита и една дума от гореспоменатия вид. Не виждам на каква логика почиват подобни твърдения.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #88 -: Октомври 23, 2007, 17:13:39 pm »
n_rez, знаем всички,че ти е тежко,можеш да споделиш с нас какво се е случило със сестра ти,но мисля ,че не е необходимо от остри думи и анти-реклама. Много хора започнаха да предпочитат клиниката на д-р Конова и май завистта наратсва, а в същото време се изтриват постинги, които са против други лекари, които имат мнооооооого по-голяма реклама и които също не са безгрешни.Мисля че нервите и злобите не им е мястото тук
n_rez е разказала. Прочети историята и после говори за злоба.

lb2f
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #89 -: Октомври 23, 2007, 17:49:48 pm »
Историята съм я прочела в темата, в която е разказана с подробности. Не съм изказала мои твърдения,а съм написала нещо на база на прочетени постинги тук във форума. Почти всеки е преживял загуба,на всеки му е трудно и тежка,иначе нямаше да е тук,не искам да рекламирам или да провокирам други.Извинявам се,ако съм била остра,но не искам и да приема израза "бягайте" от определен доктор!Извинявам се още веднъж,но нищо не съм си измислила и съжалявам за загубата на всеки,защото съм изпитала подобно нещо!
*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #90 -: Октомври 24, 2007, 15:10:26 pm »
Здравейте момичета
За първи път съм тук и то не от радост
Скоро направих два поредни опита инсеминация...НЕУСПЕШНИ
А уж всичко беше идеално
 Мисля,че този метод е безмислен-много пари, надежда и...нищо
Е това е моето мнение
Zdr bi li ni kazala kyde si q naprawi za da znaem....
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #91 -: Октомври 24, 2007, 17:06:36 pm »
Благодаря
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #92 -: Ноември 09, 2007, 18:37:59 pm »
Здравейте, най-после да се запиша и аз в тази анкета:) Забременях от втора инсеминация при д-р Владимиров.Първата беше на естествен цикъл, втората със стимулация с Клостилбегит. Вчера, 15ти ден след инсеминацията правих кръвен тест, ЧХГ - 192 mIU/ml.
Докторът каза, че това е 90% бременност, следващата седмица съм на преглед. Дано всичко е наред! Пожелавам на всички само положителни резултати.
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #93 -: Ноември 10, 2007, 09:47:15 am »
Честито, KatBaby! Лека, безпроблемна и успешна бременност до края!

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #94 -: Ноември 10, 2007, 17:31:57 pm »
Честито!

Леко бременеене!   :)    preggo




Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #95 -: Ноември 10, 2007, 18:45:04 pm »
du6ka, lussi_lus mnogo blagodaria:)
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #96 -: Февруари 04, 2008, 16:36:34 pm »
Момичета, тази темичка нещо замря напоследък. Изключено е да няма забременяли от инсе от ноември досега. Бъдещи мамчета, споделете с нас, чакащите, в коя клиника успяхте! Всеки положителен тест ще ни вдъхне вяра, че и ние ще успеем един ден.
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #97 -: Февруари 21, 2008, 11:30:31 am »
Здравейте,Мили момичета!
Включвам се,за да дам-ако мога-надежда на всички,на които им предстои инсеминация!Доколкото знам,рядко има успех от първия път,но това не значи,че следващият опит няма да е успешен? :wink:
Все пак,дори и при нормални условия,не винаги е възможно зачеване от първия път,в който се започне с опитите,нали?Затова,моля ви имайте търпение и не губете вяра и надежда,че ще успеете-все пак това си е и Божа работа!Е,при мен стана от третия път,за което искам искрено да благодаря на екипа от клиника "Надежда" и по-специално на Д-р Персенска!Благодаря и от сърце за човечността и всеотдайността,с които се грижи за пациентите си! :youwoman:Целият екип на клиниката е страхотен!!!Да са живи и здрави и нека все така даряват надежда и щастие на хората!!!
Горе главата и успех на всички в борбата за най-съкровеното желание-да дадем живот и да бъдем майки!!!Дай Боже всекиму!!!
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #98 -: Март 01, 2008, 15:11:50 pm »
С все още неосъзнато усещане за нещо специално, но преливаща от щастие, искам да запиша в тази тема и моя повод за радост. :pink_dust_1:
Забременях след втора вътрематочна инсеминация в Майчин Дом Варна.
Едно огромно благодаря на д-р Капка Атанасова за всеотдайните грижи :youwoman: и на д-п Сариев за прекрасните плувци :00001754:
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #99 -: Март 19, 2008, 10:34:18 am »
Момичета, искам да попитам има ли някоя от вас забременяла с инсеминация и с една читава тръба и с не много добра спермограма? Мерси предварително