0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #60 -: Юли 29, 2007, 23:09:02 pm »
Здравейте момичета
За първи път съм тук и то не от радост
Скоро направих два поредни опита инсеминация...НЕУСПЕШНИ
А уж всичко беше идеално
 Мисля,че този метод е безмислен-много пари, надежда и...нищо
Е това е моето мнение
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #61 -: Юли 30, 2007, 08:56:17 am »
Със съпругата ми правихме опити ин витро при: 1.д-р  Йосиф Димитров през 1999 ; 2. При доцент Табакова през 2004 ; 3. През 2006 при д-р Владимиров - Третият опит е успешен сега имаме близнаци - момче и момиче, а между периодите на ин витро си осиновихме едно момиченце.
Не се отказвайте от опитите .
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #62 -: Юли 30, 2007, 13:37:33 pm »
Със съпругата ми правихме опити ин витро при: 1.д-р  Йосиф Димитров през 1999 ; 2. При доцент Табакова през 2004 ; 3. През 2006 при д-р Владимиров - Третият опит е успешен сега имаме близнаци - момче и момиче, а между периодите на ин витро си осиновихме едно момиченце.
Не се отказвайте от опитите .
Не мога да се стърпя да не ви поздравя! Браво!
Бъдете здрави и много щастливи! :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #63 -: Септември 13, 2007, 19:52:29 pm »
доволна съм много от Олимед във Варна, една моя приятелка ме изпрати при тях. от 3 години се опитвах да забременея, но уви все неуспешно, а пък какви ли лекарства не пих, сега съм бремена благодарение на тях
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #64 -: Септември 17, 2007, 11:57:24 am »
Здравейте,момичета!За пръв път се логвам,аз съм Тина от Варна и искам да споделя.Вчера ми беше INSE-to.Мина с малко усложнение,случи се нещо,което се случва много,много рядко.Направих алергична реакция към белтъците в спермата на мажа ми.Какво да ви разкажа,беше отврат,но сега вече чакам резултати,на 30.09.2007 ми е теста.Честно казано не зная как ще минат тези 2 седмици :(.Стискайте ми палци

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #65 -: Септември 17, 2007, 14:30:07 pm »
Това ми се струва малко невероятно. Нали материала се обработва :?
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #66 -: Септември 17, 2007, 18:32:06 pm »
ami neveroqtno,no fact.Kakvo da ti kaja, i eki[pa be6e iznenadan,no se slu4i-za sajalenie edna napylno bezboleznena manipulaciq za men se prevarna v ko6mar.No ve4e vsi4ko mina :)

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #67 -: Септември 18, 2007, 16:01:18 pm »
Радвам се, че си го загърбила. Сега чакаме добрите резултати  :wink:
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #68 -: Септември 18, 2007, 16:14:34 pm »
Най вероятно не са обработили спермата , което е подсъдно, радвам се че си жива и дано да забременееш.Не прави повече експерименти с тялото си, ами ако беше се случило на-лошото...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #69 -: Септември 18, 2007, 22:03:08 pm »
момичета, искам отново да ви помоля да не разводняваме тази тема - тя е за съобщаване на успешни инсеминации.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #70 -: Септември 18, 2007, 22:47:10 pm »
И такааа по темата-аз имам 2 инсеминации при Владимиров УСПЕШНИ но за нещастие завършили с мисед.И двете са тази година.Не се отказвам търсим причината.
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #71 -: Октомври 02, 2007, 16:55:19 pm »
Не видях някой да сподели за инсеминация при Маркова от Варна от кой път е станало а видях че има гласували.Питам защото аз мисля като за първи път да се насоча към нея.
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #72 -: Октомври 03, 2007, 12:49:31 pm »
Здравейте.И аз ще правя инсе във Варна при Маркова-затова искам да попитам има ли др.момичета с успешно инсе при Маркова.
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #73 -: Октомври 03, 2007, 12:53:28 pm »
Не видях някой да сподели за инсеминация при Маркова от Варна от кой път е станало а видях че има гласували.Питам защото аз мисля като за първи път да се насоча към нея.
Здравейте.Бихте ли ми писали вече ходили ли сте при Маркова за записване.Доколкото знам за инсе процедурата се чакало много при нея.Ако сте ходили -тя ли ви е насочила за инсе.?Благодаря предварително.
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #74 -: Октомври 03, 2007, 13:05:22 pm »
Не съм ходила. Преди два дни се обадих потелефона да си запиша час, който е чак на 26 октомври. Ще отида да й покажа последните изследвания и цветната снимка които направих и самата аз ще поискам инсеминация.Пък за кога ще стане самата процедура незнам. Само да ти кажа че понеже за Маркова става много за напред записването , обади се поне месец по рано от желаната дата за посещение при нея за да си запазиш час. А ти как се реши на инсеминация или е по нечия препоръка?И какъв е проблема при вас всъщност?
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #75 -: Октомври 03, 2007, 15:58:02 pm »
Извинявам се, но може ли да не си задаваме тук въпроси от рода "някой правил ли е инсе еди-къде си, някой успял ли е при ..."? За това си има отделни теми за инсеминации. Както и всеки може да си пусне своя тема с въпрос. Всеки път като видя ново съобщение в тази тема го отварям с надежда да прочета за поредния успешен опит, а виждам само спам.
Не искам да обидя никой :) Дано всички скоро се запишем в някоя от темите за успешна бременност!


Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #76 -: Октомври 07, 2007, 12:37:01 pm »
Браво за анкетата, но според мен тук има и друга зависимост за резултатите. От всичко, което съм изчела, най-голям процент от момичетата, които посещават форума, са пациентки на д-р Стаменов - именно затова мисля, че броят на забременелите от инсеминации при д-р Стаменов е най-голям. Най-добре би било да се съпоставят успешните към неуспешните инсеминации във всяка от тези клиники, но това е много сложно и темата ще се разпростре много.
Защото ако не греша, темата е с цел да си направим съпоставката колко успешни като процент са инсеминациите във всяка от тези клиники, за да знаем коя да предпочетем.


Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #77 -: Октомври 07, 2007, 13:08:03 pm »
krassita, и е така, и не е така - най-голям процент от момичетата, които посещават форума, са пациентки на д-р Стаменов, защото са се ориентирали от форума за д - р Стаменов, поне при мен беше така. От друга страна, д - р Владимиров също не изостава. От трета, ако не живеех в София, щях да се насоча към д-р Даскалов и д - р Даскалова, така че и териториалния признак не е за пренебрегване. Според мен анкетата не претендира за представителност, а е по - скоро информативна.
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #78 -: Октомври 09, 2007, 09:47:29 am »
Момичета от личен опит Ви казвам бягайте далеч от Д-р Емин. Той не само че все още не е доктор, но е и безотговорен оставя бреммени жени почти да умрат и да загубят бебетата си в големи месеци и всичко това от неговата некомпетентност
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #79 -: Октомври 09, 2007, 09:53:04 am »
Така постъпи със сестра ми доктора. Сега не може да се оправи от загубата