0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #40 -: Февруари 28, 2007, 00:14:38 am »
само да подсетя - момичета, нали не забравяте да отбележите и отговор от анкетата, освен че пишете в темата къде сте забременели?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #41 -: Март 12, 2007, 11:45:47 am »
Включвам се в темата от името на моя приятелка забременяла от инсеминация в Пловдив. При доктор Бабаков е била. След много ходене по мъките и тя е вече щастлива и очакваща рожбата си. Преди това е имала 7 неуспешни инсеминации на други места.
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #42 -: Март 16, 2007, 22:24:54 pm »
Мили момичета когато успеете или вече сте успели сложете по един глас в анкетата, помислете за тези които сега избират на къде да се ориентират. Не забравяйте, че този сайт ви е помогнал с нещо, от вас се иска само да дадете надежда на следващите. Често поглеждам анкетата и ми е болно, нито успеваемостта е толкова ниска, нито броя на инсеминациите е толкова малко.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #43 -: Март 25, 2007, 13:18:53 pm »
От около месец наблюдавам аткетата ,но като че ли никой не отбелязва къде е забременял. В началото на април ми предстои първото инсе и се надявах ако е неуспешно чрез анкетата да избера клиниката в която да направя следващото.Много мнения по темата ,но малко резултати.Е аз ще продължавам да следя пък може и някой да се сети да си отбележи. :thankyousign: :balk_103:
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #44 -: Март 25, 2007, 21:46:43 pm »
Ами то кой ли да пише - в последно време единствената, която забременя от инсеминация е Бакси. Дано пише и се включи в анкетата.

*

    Вили

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #45 -: Април 13, 2007, 14:13:01 pm »
В клиниката на братя Тодоров, при доктор Иво Тодоров
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #46 -: Април 24, 2007, 08:24:43 am »
Като гледам резултатите от анкетата...д-р Владимиров е с доста голяма преднина пред останалите.

Странно.. мислех си че д-р Стаменов е с най-висока успеваемост...

а може ли да се направи една 'поданкета'-от кой опит се е получило забременяване?
аз на лято ще пратя първо инсе и само като чета-имам 6 неуспешни инсета, имам 4 неуспешни инсета...
направо ми иде да се откажа!


Мимка, а ти при кого смяташ да правиш инсето през лятото?
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #47 -: Април 24, 2007, 08:41:43 am »
Като гледам резултатите от анкетата...д-р Владимиров е с доста голяма преднина пред останалите.

Странно.. мислех си че д-р Стаменов е с най-висока успеваемост...

а може ли да се направи една 'поданкета'-от кой опит се е получило забременяване?
аз на лято ще пратя първо инсе и само като чета-имам 6 неуспешни инсета, имам 4 неуспешни инсета...
направо ми иде да се откажа!


Мимка, а ти при кого смяташ да правиш инсето през лятото?

при д-р Даскалов, Пловдив.Така като гледам май на него и д-р Даскалова имам най-голямо доверие за в момента!
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #48 -: Април 24, 2007, 11:04:17 am »
Мимка, ти не ходеше ли при Стаменов?
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #49 -: Април 24, 2007, 19:58:57 pm »
не, никога не съм ходила при стаменов.възползвах се от консултацията, която дава тук.
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #50 -: Април 24, 2007, 22:12:34 pm »
не, никога не съм ходила при стаменов.възползвах се от консултацията, която дава тук.

Точно! Виждаш ли? Той няма как да знае - дори не те е виждал! Довери се на лекаря който ти е направил операцията. Моите уважения към Стаменов. Най-искрени.
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #51 -: Април 24, 2007, 23:07:45 pm »
първото ми впечатление от д-р стаменов е, че е изключително отзивчив.по-малко от 24 часа след като му писах ми отговори!от останалите момичета, които са негови пациенки чувам само суперлативи и съм склонна да вярвам, че е един от най-добрите!затова му се доверих.пък и той не е казал, че имам ендометриоза, а само, че това е един от възможните варианти.
ама хайде да не спамим повече тази тема!
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #52 -: Май 14, 2007, 08:07:27 am »
Бременна съм от първа инсеминация при д-р Даскалов, клиника Торакс, Пловдив.

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #53 -: Май 14, 2007, 14:29:17 pm »
Бременна съм от първа инсеминация при д-р Даскалов, клиника Торакс, Пловдив.
ЧЕСТИТО! :)
Ако искаш напиши накратко историята си в "Статистика на успеха" в подфорума "Дългоочаквана бременност...". Лека и безпроблемна бременност ти желая!


Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #54 -: Май 30, 2007, 19:19:26 pm »
Д - р Персенска от клиниката на д - р Стаменов е виновна.  :lol:
Първо инсе  :D
*
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #55 -: Юни 01, 2007, 03:18:30 am »
Да се запиша и аз  :D.Бремена съм от втори опит .При мен виновни са д-р Йорданов и ембриолога д-р Вакрилов от 1АГБ"Света София" бившата -Тина Киркова.
   ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ дойде дългоочаквания момент да дам и аз своя глас. :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #56 -: Юни 01, 2007, 12:06:59 pm »
момичета, отново призовавам честитките да не се отправят в тази тема, за да не се разводнява! изтривам ги, с извинение към всички ви, и с молба да отправите пожеланията във форума за дългоочакваната бременност.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #57 -: Юни 17, 2007, 13:24:58 pm »
Гласувах и аз най- накрая. :) Виновника е д-р Владимиров :)
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #58 -: Юни 20, 2007, 17:23:35 pm »
Аз забременях в Торакс-Пловдив при д-р Даскалов след втора инсе...Успех на всички
Re: Забременях от инсеминация къде?
« Отговор #59 -: Юни 25, 2007, 15:26:39 pm »
и аз да се похваля!при мен стана от ПЪРВИЯ път при д-р Владимиров!

аз съм в очакване