0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #760 -: Октомври 25, 2018, 08:10:36 am »
О книгата е страхотна, поне на мен много ми хареса, защото до голяма степен съвпада с моята философия за живота. Но, да преди да я започна четох доста мнения, които буквално бяха в двете крайности - или много добра или изобщо не става.

Аз сега чета Морал на Мостович, приготвила съм си и Знахар.
След това останалите 2 на Бакман ще чета.
*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #761 -: Октомври 25, 2018, 13:14:59 pm »
Бакман наистина ли е интересен и се чете леко? Аз малко избягвам бестселъри, че там е малко на мода.
Иначе сега се опитвам да чета биографията на Стоянка Мутафова. Става, но малко странно е написана.
*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #762 -: Октомври 25, 2018, 15:53:00 pm »
Да, на мен ми е интересен и го чета буквално на един дъх. Лесно четиво е.
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #763 -: Октомври 25, 2018, 18:45:34 pm »
Аз също съм чела двете книги на Мостович - много са добри, но не беше ли Знахар първата част, а Морал продължението? Иначе за Биографията на Стоянка Мутафова съм съгласна, че е написана малко странно, но пък е интересно да прочетеш как е преминал животът на такъв театрален гений :) Ако ви се чете нещо тежко ви препоръчвам Аз още броя дните на Георги Бърдаров. Разказва се за войната в Босна, чете се на един дъх, но си пригответе кърпички, доста е тъжна.
*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #764 -: Ноември 01, 2018, 19:57:05 pm »
Аз доста на заден план съм преместила четенето, но последната ми прочетена книга е Стопанката на господ, а сега съм се наточила На една поредица на Лусинда Райли Седемте сестри
*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #765 -: Декември 02, 2018, 14:52:29 pm »
Аз доста на заден план съм преместила четенето, но последната ми прочетена книга е Стопанката на господ, а сега съм се наточила На една поредица на Лусинда Райли Седемте сестри

м-и, тази поредица е наистина интересна. Аз до сега съм прочела две от книгите.


*
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #766 -: Декември 03, 2018, 06:40:14 am »
Охх, първите две имам, но явно ще е догодина. Не стигам до четене....
Re: Коя книга четете в момента? Тема за отзиви.
« Отговор #767 -: Януари 17, 2024, 15:03:45 pm »
Здравейте на всички, просто искам да споделя, че наскоро започнах да се интересувам от работата на Орвел и прочетох последната книга „Глътка въздух“. съветвам
Безплатни игри 20 линии тук