0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #240 -: Март 21, 2009, 23:07:24 pm »
мерси за пожеланията viva1. Да, Бойчев ми прави инсето, а тест трябва да си направя на 01.04. Направо ще полудея до тогава. Макар че за пръв път имам чувство че има реален шанс да съм бременна, ние от толкова дълго дълго време опитваме че имам чувство че дори и да видя жадуваните 2 чертички пак няма да повярвам че се е случило. След като си бивша пациентка на бойчев, това означава ли че при теб нещата са се получили и си изпитала най-прекрасното чувство? Силно се надявам че е така.
ralitka за съжаление не това е причината да не съм вече(вече е силно казано,не се знае,може някой ден пак да го посетя)негова пациентка,все още не е дошъл моят момент на силно щастие,но се надявам все някой ден да стане.Ти сега недей да мислиш само за това,знам че е почти невъзможно,но гледай да се разсейваш с нещо,знам и колко е голямо разочарованието от отрицателен резултат,но все някак трябва да го преживяваме,но аз най-искренно ти пожелавам април месец да е твоят месец и най-накрая да видиш това което чакаш толкова дълго време.Да ти кажа след като е установен проблема и аз не виждам причина да не стане,затова  :crossfingers: всичко да наред.


Zorito_ това че си бременна не е причина да не влизаш тук,поне от време на време може да споделяш с нас твоите хубави моменти.Аз не мисля,че някой би се подразнил от това,че пишеш тук.Поне вие които сте успели и изживявате най-прекрасният момент за една жена,а именно  preggo ще ни вдъхвате сили и надежда,че и при нас все някога ще се получи(може да си поплакваме от време на време,но това е нормално за нас  :))
Много се радвам,че всичко е наред при теб,сега обаче с тези контракции ще трябва да си почиваш много и да лежиш,да не се натоварваш с негативни емоции.А да ти кажа,че но-шпато е нищо пред други хапчета които се пият за контракции и то почти до края на бременноста,затова само спокойствие ти трябва.И като се върнеш от тутракан да пишеш как е бебока  :balk_602:



Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #241 -: Март 22, 2009, 18:09:54 pm »
Момичета много сте изписали  :balk_47:.
Ние си бяхме на село снощи и тъкмо се прибрахме.
Добре дошла на ralitka в тази темичка.
Zorito_ радвам се че си добре.
Cherie много съжелявам и за твоите преживявания.
На мен вчера ми се обадиха от клиниката в София и ми презаписаха часа за сряда в 8 сутринта. Имам още два дена да се чудя и мая расте ли ли лигавицата... но важното е че прегледа можеше да се отложи с ден-два.
Какво ли стана с Лейди?
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #242 -: Март 23, 2009, 02:08:17 am »
Момичета много сте изписали  :balk_47:.
Ние си бяхме на село снощи и тъкмо се прибрахме.
Добре дошла на ralitka в тази темичка.
Zorito_ радвам се че си добре.
Cherie много съжелявам и за твоите преживявания.
На мен вчера ми се обадиха от клиниката в София и ми презаписаха часа за сряда в 8 сутринта. Имам още два дена да се чудя и мая расте ли ли лигавицата... но важното е че прегледа можеше да се отложи с ден-два.
Какво ли стана с Лейди?

Калимерче хич не се чуди ами й се скарай вече на тази лигавица да става колкото трябва,а не да мързелува  :wink:.Дано всичко е наред и да започвате процедурите,а то всъщност сега ако е добра лигавицата на следващият цикал ли почвате или веднага?Дано поне при теб нещата станат бързичко  :crossfingers:
Ние другата седмица сме в София,но най-лошото при мен което е,че имам хидросалпингс и ще се наложи второ лапаро  8O  :x,аз първото едвам изживях,а за второ изобщо не искам и да си представям,но такъв е живота  :(
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #243 -: Март 23, 2009, 20:46:27 pm »
Здравейте момичета, аз другия понеделник съм на преглед в Тутракан, за да каже док как върви възстановяването ми след кюртажа и след колко време можем пак да мислим за бременност. Притеснено ми, дано да няма усложнения след раждането и кюртажа, стискайте палци.
И понеже док ще ми пуска токсоплазмоза, цитомегаловирус, уреаплазма и микоплазма, искам да ви питам, ако на някоя от вас е пускал такива изследвания, на място ли вземат кръв, или ще ме прати в някоя лаборатория? За какви пари може да става дума?


За мъничката ми принцеса, завинаги в сърцето ми, 26.02.2009 - http://www.youtube.com/watch?v=TgxfvM1K7yI
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #244 -: Март 23, 2009, 20:49:21 pm »
Вивичка, в София ли ще правиш лапарото?
Съжалявам, че се налага, но това е последното препятствие към сбъдване на мечтата. Така го приеми. Знам, че ти е тежко и трудно.  :bighug:

На мен днес ми беше кюртажа. Малко си поплаках, но мисля вече да спра, че ми писна. Трябва да си почина и да не мисля проблемите.

Калимерче, успех в сряда!

ralitka, ще стискам палци до 1.4. Чакаме положителни резултати! Мисля, че ще се получи...

Cherie, късмет на прегледа. На мен ми каза да отида след първия цикъл. Ти кога си взе епикризата? Не ми се ходи до там само за нея, а незнам дали няма да е късно след един месец.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #245 -: Март 23, 2009, 21:49:57 pm »
Ти кога си взе епикризата? Не ми се ходи до там само за нея, а незнам дали няма да е късно след един месец.
Креми мисля че няма да е късно, в отделението ги пазят. На моята свекърва се сещам, че я взехме май след 2-3 месеца.
Малко си поплаках, но мисля вече да спра, че ми писна. Трябва да си почина и да не мисля проблемите.
Така ми харесваш  :wink: благодаря за пожеланието.

Cherie такива изследвания аз не съм правила.

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #246 -: Март 23, 2009, 22:49:51 pm »
cream, не съм си взела епикризата все още. Реших да не ходя специално за това до там. На мен док ми каза "ела след един месец", и сега малко се притесних, след като на теб е казал да отидеш след цикъла.. Аз ще съм в цикъл най-вероятно, защото очаквам да ми дойде тази седмица и какъв преглед ще е наистина  :?


За мъничката ми принцеса, завинаги в сърцето ми, 26.02.2009 - http://www.youtube.com/watch?v=TgxfvM1K7yI
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #247 -: Март 24, 2009, 00:29:06 am »
Здравейте момичета, аз другия понеделник съм на преглед в Тутракан, за да каже док как върви възстановяването ми след кюртажа и след колко време можем пак да мислим за бременност. Притеснено ми, дано да няма усложнения след раждането и кюртажа, стискайте палци.
И понеже док ще ми пуска токсоплазмоза, цитомегаловирус, уреаплазма и микоплазма, искам да ви питам, ако на някоя от вас е пускал такива изследвания, на място ли вземат кръв, или ще ме прати в някоя лаборатория? За какви пари може да става дума?
Cherie по принцип може да се говори за ново забременяване поне след 6 месеца,но някои момичета не слушат док.и започват да правят опити след 3-я месец,но естествено това бързо забременяване при по-вечето момичета води до по тежка бременност,но естествено при всеки е различно.
Аз съм правила микоплазма и уреаплазма,но на мен ми взеха церв.секрет,а не кръв.

Вивичка, в София ли ще правиш лапарото?
Кремче знам,че сега ти е много тежко,поплачи си поне малко да ти олекне на душата и аз често си поплаквам,че и понякога много лоши мисли ме спохождат,но явно такава ни е съдбата.
Аз не знам каде ще я правя лапароскопията,като отда в София ще разбера,зависи какво ще каже док.Да ти кажа осъзнавам,че това е нещо неизбежно и ако не го направя няма да има смисъл от нищо.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #248 -: Март 24, 2009, 13:38:13 pm »
cream, не съм си взела епикризата все още. Реших да не ходя специално за това до там. На мен док ми каза "ела след един месец", и сега малко се притесних, след като на теб е казал да отидеш след цикъла.. Аз ще съм в цикъл най-вероятно, защото очаквам да ми дойде тази седмица и какъв преглед ще е наистина  :?
Според мен трябва да отидеш след като ти свъши цикъла. Ако искаш звънни на рецепция и си снеми часа. Аз мисля да се обадя като ми дойде и тогава да се запиша, обаче май ще е късно......... Незнам вече какво да мисля. И за София трябва да си взема час. А там какво чакане ще пада............

Cherie, на теб издадоха ли ти болничен? Понеже аз имам болничен, който свършва на 7.4 и ми казаха от болницата няколко дни преди това да се обадя на Бойчев и да се разберем. Ама как да се обадя и да го занимавам човека с такива неща!
« Последна редакция: Март 24, 2009, 13:44:49 pm от cream »
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #249 -: Март 25, 2009, 12:13:56 pm »
Момичета, честит празник!  :balk_5:
Днес е Благовещение!!!
Пожелавам на всички възможно най-скоро да се случи чудото при Вас и да получите благата вест ( :bfp1: )
Да сте много здрави и никога да не губите надеждата! Най-доброто тепърва предстои!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #250 -: Март 25, 2009, 12:41:37 pm »
Здравейте мили момичета. Много ми липсвахте да знаете.  :bighug: :bighug: :bighug: 
Операцията беше на 16ти, а ме изписаха на 18ти. Досега си бях в мама и татко а тям нямам комп. и затова се включвам едва сега.
Промивки, клизми, лапаро... всичко мина успешно. Имала съм много изразена поликистоза и док. ми е фенестрирал и двата яйчника. Добрата новина е че си имам две много добре проходими тръбички :balk_46: Док каза да изчакаме първия цикъл и тогава да кексим, а да отида на преглед на 12ти ден от втория цикъл. Много се притеснявам и се надявам вече да имам овулация. Поне вече знаем, че тръбичките са добре и може да правим стимулации ако се наложи. Дано ми дойде скоро че нямам търпение да почваме кексането вече.  :bed:
Много сте изписали докато ме нямаше...
Кремче, съжалявам много... просто не знам какво друго да кажа. Трябва да намериш сили да продължиш напред. Ние ще ще те подкрепяме когато имаш нужда и ще се радваме с теб когато сбъднеш мечтата си.
Калимерче, стискам палци. Преотстъпвам ти мястото ми на опашката  :D
Ралитка, моля те разкажи ми как се развиха при теб нещата след лапарото ти и фенестрация ли ти правиха? Прочетох че и ти нямаш спонтанна овулация.
Бибка, и за теб ми домъчня много  :balk_21: Вечер като легна и като затворя очи се моля за всички нас.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #251 -: Март 25, 2009, 12:45:53 pm »
Забравих да попитам нещо. Ние още не сме правили спермограма. Трябва ли предварително да се обаждаме когато отиваме и веднага ли излиза резултата?
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #252 -: Март 25, 2009, 15:49:45 pm »
Забравих да попитам нещо. Ние още не сме правили спермограма. Трябва ли предварително да се обаждаме когато отиваме и веднага ли излиза резултата?
По принцип трябва да се обадите предварително,поне при нас веднага ни каза резултата дори ми даде да видя плувците колко са подвижни  :)
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #253 -: Март 25, 2009, 20:40:45 pm »
Здравейте на всички и Честит празник.
Lady, това което при мен се случи след лапарото беше, че доктора който ми го прави (не е Бойчев), ми каза че трябва да изчакам няколко цикъла след това даде още срок но нещатата не се получаваха с идеята са инсеминация. През тези няколко месеца и след поредните разочарования всеки месец реших да сменя доктора и почнах да ходя при д-р Бойчев. След няколко прегледа и неустановяване на овулация решихме да минем към инсе. Първият път стимулацията беше много слаба и когато отидохме на 10ти ден за фуликолометрия се оказа че съм в овулация точно в момента, а часа беше 21. и нямаше как да се свика екип. Така че този месец си пропуснахме шанса. На втория месец със същата слаба стимулация на 7ми ден при преглед док каза че най-вероятно този месец няма да имам ову и ми изписа по-стабилна стимулация. При нас има малко и мъжки фактор, така че и мъжа ми изпи доста неща. Съответно на 7ми ден от следващия цикъл бях на преглед и всичко беше ок. На 9ти ден бяхме при него и правихме инсеминация, като процедурата я повторихме и на 10ти ден. Сега си стоим и чакаме и се молим чудото да се е случило и щъркелите да долетят и при нас.
За спермограмата мисля,че док ще иска да види такава правена там в лабораторията, но той би трябвало да ти каже това следвъщия път когато отидеш. Става бързо и ти дават веднага резултатите. Всъшност докато чакахме да вляза при док резултатите бяха готови и той ме посрешна със спермограмата в ръка.
Надявам се че при теб нещата ще се развият по-бързо и най-важното че ше има положителен резултат в крайна сметка.
Извинявам се за дългото словоизлияние.
Надявам се скоро да има добри новини за свяка от нас.
Мисля че всички ги заслужаваме. :)

[/url]
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #254 -: Март 25, 2009, 21:05:10 pm »
                     

                   :balk_103:

  Здравей мила Лейди много се радвам,че всичко е минало така добре и ,че тръбите са проходими сега остава да почвате кексането :bed: и много скоро  да ни зарадваш с добра новина  :bfp: :dance2: че да си ни кадемче .  Успех с бебеправенето ти желая. :crossfingers:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #255 -: Март 26, 2009, 10:20:14 am »
Супер новинка Лейди...(видя че нямаше нищо страшно в лапарото и вече ще успокояваш следващите след теб)... браво че няма проблем с тръбите... скоро ще има и други положителни резултати.

Вчера доста се изморихме от път и сега сядам да пиша... моята лигавица вече е добре. Доктора каза, че може да започнем стимулация още следващия цикъл за да се използваме ефекта на удебеляване на ендометриума. ИИ имам час за 09.04.09..дано всичко се нареди. Направихме и консултация с имунолог, взеха ми кръв и утре ще се обадя за резултатите.
Това е от мен... чак немога да повярвам че най-накрая може да започнем..дано няма други спънки.
Лек и хубав ден!
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #256 -: Март 26, 2009, 16:32:17 pm »
Калимерче  :balk_47: на твоята лигавичка,дай боже и всичко останало да е наред и да започните така дълго чаканата процедура и най-важното всичко да завърши успешно  :balk_56:
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #257 -: Март 26, 2009, 20:22:27 pm »
... моята лигавица вече е добре......

  :crossfingers: Успех и всичко да мине добре  ,и с пролетта да посрещнеш  preggo  така желаното бебче                                             :blowingdust:                                                  :blowingdust2: :bori_002:
                                                           :bori_016:

       
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #258 -: Март 27, 2009, 11:51:12 am »
... моята лигавица вече е добре...
Ot кога чакаме да се похвалиш с такава новина!!!  :balk_102:
Дано всичко и наред! 10.04 е точно след 2 седмици, тогава ще чакаме да кажеш как са нещата! Много късмет и добро настроение! :bighug:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #259 -: Март 27, 2009, 13:12:20 pm »
Калимера браво миличка! Радвам се за теб, че нещата вече са добре и ще можете да почвате. А док каза ли ти колко мм ти е станала лигавицата!