0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #200 -: Март 04, 2009, 15:34:12 pm »
Здравейте момичета,вчера докато се разхождах по центъра в нашия град Русе,и говоря със съпруга си че мисля като ми дойде да си запиша час при нашия док. за консултация и изведнъж кого виждам нашия док.Бойчев,дошъл на разходка може би.Мъжът ми гледа и ми вика ааа я виж твоя доктор,тъкмо кажи му час да ти даде /в кръга на шегата де/.Стана много комична ситуация.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #201 -: Март 04, 2009, 18:57:15 pm »
Деси, майтап, майтап, ама аз ако бях с по-далчена дата сигурно шях да го измоля за час, че много се чака бе! А ако го видя без лекарска престилка не знам дали ще го позная изобщо (хем сме си интимни)  :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #202 -: Март 07, 2009, 09:12:10 am »
cream из тези дни не съм те виждала във форума... :( домъчня ми за теб.
Всичко наред ли е при теб?
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #203 -: Март 07, 2009, 09:22:00 am »
Хей ,къде изчезнахте пак  :balk_56:

 :balk_64:как сте момичета,нещо ново при някоя от вас?
Времето е много приятно навън  :sunshine:
Вчера овулационния ми тест показа две черти (на 13 ден) и аз действам  :bed:,дано се пукна  :eggsperm: и аз с пролетта. :)

Дано цъфнем всички с пролетта   stork-girl .

Cream ,Marteo как вървят нещата при вас?Всичко наред ли е?

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #204 -: Март 07, 2009, 12:28:54 pm »
Мая,какъв тест за овулация си купи?
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #205 -: Март 07, 2009, 13:35:03 pm »
Мая,какъв тест за овулация си купи?

Ами тия които са 5 броя+ 1 тест за бременност "Clear Ovu" мисля че така се казваха  :ask:,то голям избор мисля че няма май.В аптеката имаше само такива.
Надявам се да съм ти помогнала  :) Пробвала ли си ги?

*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #206 -: Март 08, 2009, 11:05:50 am »
Zdraveite i az sam pacienka na d-rBoi4ev,no v posledstvie stanah na d-r Stamenov.Pravih edin neuspe6en opit invitro i sled tova mi otkriha,4e imam problemi s imunnata sistema sega sam v proces na le4enie i se nadqvam do kraq na godinata da moga na napravq i vtori opit.Jelaq uspeh na vsi4ki i dano vsi4ki imate polojitelni rezultati.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #207 -: Март 08, 2009, 11:32:01 am »
Добре дошла при нас  Ива.
Момичета честит Осми март
Пожелавам на всички вас по едно хубаво бебенце,много усмивки и много щастливи мигове защото всички го заслужавате. :balk_16: :balk_7:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #208 -: Март 08, 2009, 14:45:38 pm »
Честит празник и от мен!

Бъдете обичани и все така борбени ЖЕНИ !!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #209 -: Март 08, 2009, 16:45:01 pm »
Честит празник момичета  :)

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #210 -: Март 08, 2009, 18:51:32 pm »
Честит 8ми март!
Пожелавам ви много здраве,любов,сили да продължавате напред и да постигате мечтите си!!! :bighug:
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #211 -: Март 08, 2009, 20:03:58 pm »
Честит 8-ми март момичета!
Бъдете много шастливи и обичани, и дано скоро всички ни сполети щастието, което е сполетяло Creem i Marteo!!!
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #212 -: Март 08, 2009, 22:04:06 pm »
               
            Честит 8-ми Март скъпи дами! :balk_5:

  Желая Ви само хубави моменти ,обичаите и бъдете обичани!

                                :balk_7:       :balk_9:
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #213 -: Март 09, 2009, 13:01:41 pm »
cream из тези дни не съм те виждала във форума... :( домъчня ми за теб.
Всичко наред ли е при теб?
Хич даже не е наред :(. Имам зверски болки и кървя. Слагам си по две свещички профенид на ден. Незнам до кога ще издържа. Незнам какво да мисля и какво да правя. Стаменов и Бойчев казаха, че нищо неможе да се направи на този етап.

По повод на Л.Б. и Б.Б. - в петък бях при нашия док. Каза, че вече е започнал да пренасочва част от пациентките си към брат си, защото не успява да се организира. Имаше невероятно много хора и пред двата кабинета. Такова нещо не бях виждала до сега.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #214 -: Март 09, 2009, 13:30:17 pm »
Креми - аз май те разпознах във БГ Мама и ми стана мъчно, че засега е това положението при теб. Чудех се дали си ходила при нашия док. и той какво е казал?...но ти отговори де. Има такива случай като твоя и момичетата изкарват бремеността си....желая ти организма да се справи и да задържи бебчо.

Моята майка е била на преглед в четвъртък и имаше час за 17,30 а е минала 21,30. Наистина наплива е голям. Мале дано имат сили и двамата доктори. То явно се организират, но времето не стига за всички желаещи.

Оше веднъж, почивай и ще се моля за теб!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #215 -: Март 09, 2009, 21:18:14 pm »
Крем,искам дамо да ти вдъхна кураж,и дано се справиш с неразположението,и дано бебето излезе по-"нахално" та се задържи,кураж Крем и стискам палци дано успееш да го задържиш.
Мале,мале и аз мисля да посетя док. към края на месеца и като чувам какво става там-кошмар
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #216 -: Март 11, 2009, 13:34:40 pm »
Здравейте на всички!
Добре че влязох директно в темата, защото от няколко дена нямам никакви известия за отговори в тази тема, но явно е станало нещо.
Кремче, много ми е жал за тебе, кога си на преглед пак?
При мен всичко е наред (поне така се надявам), в събота съм на преглед, пък ще видим доктора какво ще каже. Предния път ми каза да дойда след 20 дена, но аз нямам търпение и си записах час след 17 дни  :wink:
Хайде и други да замременяват че да не съм сама! Целувам ви и :bighug:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #217 -: Март 18, 2009, 00:35:36 am »

      Мила Lady ,успех ти желая на лапарото  :crossfingers:  стискам палци всичко да бъде наред и след месец два да се похвалиш с добра новина. :bfp1:
       
                          :bighug:                   :goodluck:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #218 -: Март 18, 2009, 14:54:06 pm »
Lady и аз не съм забравила, че си на лапаро тази седмица  :wink: като се върнеш веднага да се отчетеш :).

Cream миличка нали ще продължаваш да пишеш и тук когато можеш? Със сигурност аз лично ще имам нужда от твоя натрупан опит.
Дано скоро имаш сили да се усмихнеш на живота. :hug2:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #219 -: Март 18, 2009, 14:57:41 pm »
Не успях да си редактирам предния пост :oops:... исках да питам и за Мартео какво стана на прегледа в събота?