0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Къде в Пловдив - за детска количка ???
« -: Януари 14, 2009, 17:21:17 pm »
Здравейте момичета: остават ми горе - долу два месеца до раждането и вече започнах да си търся количка. От Пловдив съм и вече посетих "ХИПО ЛЕНД" и "ВИС ВИТАЛИС" но за сега нищо не ми хвана окото. Не съм много на ясно с нещата така че, ако можете да ме посъветвате какво е добре да търся като комбинация и екстри. А също така и КЪДЕ. Благодаря ви предварително  :D
DSC00102
Re: Къде в Пловдив - за детска количка ???
« Отговор #1 -: Януари 14, 2009, 17:45:07 pm »
Отиди и в магазин Щъркел. Там също има различни модели. Хубаво е да се вкючат мамите със съвети за модели. Според мен трябва да ти е достатъчно висока, да не се навеждаж, дръжката имам предвид. Зависи и каква цена можеш да си позволиш. Но в Щъркела има доста хубави модели и на добри цени.
*
Re: Къде в Пловдив - за детска количка ???
« Отговор #2 -: Януари 14, 2009, 17:48:32 pm »
elora_cat Благодаря ти за бързия отговор но ако може да ме информираш и горе долу къде се намира този магазин.
DSC00102
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Къде в Пловдив - за детска количка ???
« Отговор #3 -: Януари 14, 2009, 17:49:29 pm »
Преди време имаше една много полезна тема: Списък с необходимите неща за майката и бебето. Ще я потърся.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Къде в Пловдив - за детска количка ???
« Отговор #4 -: Януари 14, 2009, 17:50:40 pm »
Общо взето в всички магазини е едно и също....иди виж харесай ,реши каква я искаш комбинирана за да минеш с една или като пораснете ще купувате втора.Можеш да видиш какво има и в м."Штъркел" намира са на бул.Свобода до Руски клуб.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Re: Къде в Пловдив - за детска количка ???
« Отговор #5 -: Януари 14, 2009, 17:52:39 pm »
На бул.Свобода ,до Руски клуб....илиако те ориетрира Братската могила това е алеята срещу нея.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*
Re: Къде в Пловдив - за детска количка ???
« Отговор #6 -: Януари 14, 2009, 18:50:21 pm »
Има специална тема за количките - http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=13632.0
ето и двете теми за които пише каси  http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=12669.0
и  http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=28027.0
Иначе освен вече изброените магазини в града се сещам само за пинокиото.

*
Re: Къде в Пловдив - за детска количка ???
« Отговор #7 -: Януари 14, 2009, 23:01:10 pm »
Можеш да провериш и във фирмения на Пег-Перего, намира се в началото на пешеходния мост, точно срещу бившия дом за красота и мода.
*
Re: Къде в Пловдив - за детска количка ???
« Отговор #8 -: Януари 15, 2009, 11:56:24 am »
Разгледай и склада на Чиполино, а разнообразие на Бертони има в уличката на х-л Лайпциг, по посока към ВМИ. Магазина се пада в дясно. Колички на абс има в Сани-Тракия.Макар,че имаш време е хубаво да се замислиш какви са ти изискванията към количката. В Щтъркела са предимно на Маг Ингланд, а на складовете на Брезовско шосе - малката търговия има склад на Кангаро ( Кенгуро). Разгледай като начало темите и онлайн магазините за да можеш малко или много да се ориентираш. Оттам нататък количките вършат почти една и съща работа. :wink: Хайде успех и огледай хубаво като имаш в предвид че тази количка евентуално трябва да влиза в асансьор, да се носи по стълби или да се събира в багажника на колата ви. Абе като цяло обмисли добре нещата за да ти е по-лесно после с бебчо!