0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #300 -: Март 31, 2009, 12:35:29 pm »
Колеан, миличка, не го мисли, понякога става и в най-неочаквани ситуации, но ти се настрой че няма да стане - пък току виж - ИЗНЕНАДА!
Ако е писано ще стане - това е!
Много, много силно ти стискам палци!
 :bighug: :bighug: :crossfingers: :balk_21:
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #301 -: Март 31, 2009, 12:38:51 pm »
Patilabel, Mira_mini - Успеех!!! :crossfingers: :crossfingers: :lol:
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #302 -: Март 31, 2009, 12:45:03 pm »
 Днес приключи поредният ми опит на естествен цикъл, много съм отчаяна и незнам как и дали да продължаваме!!!
« Последна редакция: Март 31, 2009, 12:57:19 pm от kiara »


*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #303 -: Март 31, 2009, 13:28:42 pm »
Разбира се, че ще продължиш миличка.Няма несбъднати мечти има изоставени такива.Знам колко е тежко, но и за миг не спирай да се надяваш :D
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #304 -: Март 31, 2009, 13:39:46 pm »
Мила Киара всички се чувстваме така след неуспех и си задаваме този въпрос дали има смисъл , но трябва да сме силни и и докато имаме финансова възможност(защото тя единствено може да ме спре да се боря) да продължим. Много пъти съм се чувствала и аз като теб,но не ми се иска да се отказвам все още.Моля те не се отказвай . Прегръщам те силно и горе главата! :hug2:
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #305 -: Март 31, 2009, 13:50:24 pm »
Здравейте момичета, и мойта надежда днес угасна, направих си тест на 12 ден от трансфера и резултата е "-" и аз не знам на къде вече, след толкова трепети и надежди всичко се .......беше само една яйцеклетка просто не мога да се надявам че теста не е верен
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #306 -: Март 31, 2009, 15:55:21 pm »
Киара, avgustina:( съжалявам!

Ние стигнахме само до пункция, Я не се оплоди. Април правим ИКСИ.
 
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #307 -: Март 31, 2009, 16:14:49 pm »
Днес приключи поредният ми опит на естествен цикъл, много съм отчаяна и незнам как и дали да продължаваме!!!

Не трябва да се отказваш. Опитите на естествен цикъл не вредят на организма. Много е важно, обаче, да се съхраниш психически - заради бъдещето, заради себе си, заради хората, които те обичат...Горе главата! Направи нещо, което да те разсее - лек спорт, разходка, магазини...

Повечето момичета казват, че трябва много силно да вярваш, че ще успееш. Моята психическа нагласа е да не се надявам силно, защото тогава неуспехът би ме смазал - психолозите май го отричат, но това е моят начин. Намери Твоя начин да се съхраниш.



*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #308 -: Март 31, 2009, 18:40:33 pm »
Augustina, мила, 12 ден след трансфер не е ли малко рано за тест. Или ти си с по-къс цикъл? Питам, защото и аз днес съм 12 ден след инсе и чакам вече с нетърпение.

Успех на всички ви момичета и не се отчайвайте. Ще стане, пу пу :)  :pink_dust_1:



*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #309 -: Март 31, 2009, 18:43:14 pm »
На 12-ти ден след трансфер, най-нетърпеливите могат да пуснат кръвен тест. За уринарния е малко спорен въпроса дали ще отчете. Успех.  :D

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #310 -: Март 31, 2009, 18:48:35 pm »
Мерси много Златулке :)


Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #311 -: Март 31, 2009, 19:33:14 pm »
дано да  сте прави момичета и аз като се поразрових тук виждам че е май малко рано за такъв тест, но при предния ми опит ин витро  на 13 ден след трансфера теста беше положителен /беше се закрепило едно/ и сега малко поизбързах, по принцип лекаря ми каза на 17 ден да направя тест,иначе цикъла ми е на "около" 31, благодаря ви, върнах си малко надеждата стискайте палци
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #312 -: Март 31, 2009, 20:53:06 pm »
Днес приключи поредният ми опит на естествен цикъл, много съм отчаяна и незнам как и дали да продължаваме!!!
Мила, мила Киара, трябва да продължиш да живееш, да се радваш на всичко което имаш, на съпруга си , на близките си, на хубавите моменти в живота, на пролетта, имаш неща, за които други сигурно само могат да мечтаят. Ние в стремежа си да имаме дете пропускаме толкова неща, които не трябва да бъдат пропуснати, защото няма да се повторят, нараняваме близките си, лишаваме ги от нас. Трябва да станеш и да продължиш, а как и дали - просто се остави малко на течението. Много е гадно това което преживяваме, но има и много по-гадни неща от това. "Изключи" за малко, остави мозъка, тялото и душата си да ти починат и после вземи решение.Стана много дълго, но с две думи искам да ти кажа, че, да, това е толкова гадно и всички /почти/ тук сме го преживели и вярвам, че на всички ни става мъчно и ти съчувстваме  и просто  ПРОДЪЛЖИ НАПРЕД.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #313 -: Март 31, 2009, 22:05:58 pm »
Много хубаво patiabel. Много ме трогна. Наистина е така - трябва да се радваме на живота и на това, което имаме. А за успеха в нашето начинание е важно да сме спокойни и уверени, че ще стигнем скоро до нашите бебчета. Ако се тревожим непрекъснато за всичко - няма да стане работата.
Трябва да се оставим "малко на течението", малко да успокоим топката и да не се вживяваме толкова. Знам, че това е най-важно сега за нас в момента. Но това пренапрежение само ни вреди.
Така че - опитайте се да се огледате и да се радвате на това, което имате. То не е никак малко!
И много, много късмет..... :wink:
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #314 -: Април 01, 2009, 12:48:49 pm »
Днес приключи поредният ми опит на естествен цикъл, много съм отчаяна и незнам как и дали да продължаваме!!!
Мила kiara и аз вски път не знаех на каде да тръгна,но после пак започвах.Ще мине малко време и с нови сили пак напред.Пожелавам ти по-бързо силата да бъде с теб!
<a
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #315 -: Април 01, 2009, 14:22:40 pm »
Тедииии, миличка..... :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21:
Много, много силно те прегръщам, миличка, толкова много ме боли за теб!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #316 -: Април 01, 2009, 14:45:26 pm »
 Момичета, много ви прегръщам!!! :bighug: Този път наистина ми е много тежко!!! Всичко, което казвате за важните неща в живота е така и аз го осъзнавам, но когато си вложил толкова много време, емоции, средства, а резултат няма е много гадно!!!


Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #317 -: Април 01, 2009, 15:08:16 pm »
Киара, мила много съжалявам! Каквото и да кажа надали ще те успокои,трябва да мине време и сигурна съм че ще продължиш напред.И аз съм губила вяра , но намирам отнякъде сили и пак започвам отначало.Дано по-скоро се съвземеш много те прегръщам
          :bighug: Аз пък съм с антибиотик заради уреаплазми ново двайсет!Май ще пропуснем този месец,макар че док видя два фуликула и ме вика в събота пак да ги види.
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #318 -: Април 01, 2009, 15:19:01 pm »
Днес приключи поредният ми опит на естествен цикъл, много съм отчаяна и незнам как и дали да продължаваме!!!

Много ми се иска да мога да те "заразя"...и светът ти отново да е "шарен"...
Трябва да си силна, колкото и да е трудно! Просто трябва! И трябва да продължиш, не се отчайваи...не се предавай...
не намирам думи... :(
Ужасно мъчно ми стана  :(

 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #319 -: Април 01, 2009, 19:50:46 pm »
Сега се връщам от клиниката и ще почваме на естествен (че вече от стимулации ми става зле), ако ли ме изненадат хормоните(високо LH напримен,като миналия път) ще правим биопсия на матката да видим каде е причината за неимплантация след толкоз много опити.
« Последна редакция: Април 01, 2009, 19:58:33 pm от Владушка »
<a