0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
д-р. Бързашки - мнения?
« -: Декември 19, 2008, 16:19:48 pm »
Здравейте момичета. След година неуспешни опити в бебеправенето ми предстоят първите срещи със специалист. Имам час при доктор Бързашки в Плевен. Въпросите ми са много, но ще започна от това:
- Добър специалист по репродуктивна медицина ли е д-р. Бързашки?
- Има ли негови пациентки, които могат да споделят за протичането на първи преглед при него?
- Часът ми е за 5 януари и тогава по мои изчисления ще ми е втори - трети ден от цикъла. Това проблем ли е?
Благодаря за отговорите! :balk_81:

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
*
Re: д-р. Бързашки - мнения?
« Отговор #1 -: Декември 19, 2008, 20:34:38 pm »
Има писано за д-р Бързашки доста, виж първо това: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=26853.0;all
Иначе аз съм пациентка на д-р Емин от същата клиника. Ако имаш въпроси питай, ако искаш и напиши в търсачакта Бързашки, ще излязат още неща.
 
Re: д-р. Бързашки - мнения?
« Отговор #2 -: Декември 20, 2008, 21:23:50 pm »
Имах само една консултация с д-р Бързашки, но си остана и последната. "Благодарение" на този доктор загубих 5 месеца в погрешна посока. На 39 години съм и всеки месец за мене е ценен. Записах се при него по препоръка от друг доктор, но определено сега много съжалявам...
Преди няколко месеца трябваше да изследвам проходимост на тръбите преди предстояща стимулация с "Меногон".  Обикновено това изследване се прави с упойка, но въпросният доктор нямаше време за такива подробности. Поради болката, така и не ми бяха изследвани тръбите, а д-р Бързашки даде заключение, че стимулация може да се прави. Получих и предложение да отида в другият му кабинет (в друга плевенска клиника), защото там имало по-добри условия за това изследване. Какви други условия?! 5 месеца по-късно ми беше направено същото изследване, в същия кабинет, но от друг доктор.
И така, стимулацията беше безуспешна. Няколко месеца правих какви ли не изследвания - и всички реултати бяха в рамките на нормите. Докато д-р Конова не ми препоръча да повторя изследването за проходимост. И тогава излезе наяве "некомпетентността" на д-р Бързашки - имам проблеми с тръбите. Ако си беше свършил качествено работата, можеше да ми спести 5 месеца излишни други изследвания и напразни надежди.
Доволна съм от клиниката в Плевен, но не и от д-р Бързашки.
Re: д-р. Бързашки - мнения?
« Отговор #3 -: Март 13, 2012, 06:20:48 am »
   Здравейте! Мога да ви дам полезна информация за Д-р Бързашки. Аз самата съм негова пациентка и мога да ви кажа, че той е много добър лекар, специалист и преди всичко човек! Както повечето жени на последък и аз имах репродуктивни проблеми, но за моя голяма радост попаднах в ръцете на Д-р Бързашки - при него имам дне направени Лапароскопии, установи се че мога да забременея само чрез Инвитро. По това време Д-р Бързашки не беше започнал още да се занимава с Инвитро процедури и ни насочи към други специалисти в тази област. Познавам го от повече от 10 години, в неговите ръце проплакаха за  първи път мойте две дъцери и мога да кажа, че той е един прекрасен човек,  отдаден на професията си и много добър в работата си! Убедена съм , че вече е много добър и в Инвитро процедурите!
   Благодаря Ви за всичко, Д-р Бързащки!
   Успех на всички, решили да му се доверят!
Re: д-р. Бързашки - мнения?
« Отговор #4 -: Февруари 02, 2015, 16:17:36 pm »
Здравейте момичета !
Искам да споделя , че след близо 2години ходене по мъките да забременея . Се запознах с д-р Бързашки след един първичен преглед ми останови проблема . След доста обстойно обяснение какво точно ми има и какво следва да се направи от моя страна ... Се стигна до една лека операция " лапаро "  , която мина много леко БЛАГОДАРЕНИЕ на д-р Бързашки . Вече съм добре и сега ми предстои една процедура  , която се състои от 3 инжекции и ние вече да си имаме детенце . Благодаря на д-р Бързашки за доброто отношение ... И неотлъчното следене на резултата след операцията също така и за обстоиното обяснение как е протекла операцията.
*
Re: д-р. Бързашки - мнения?
« Отговор #5 -: Февруари 02, 2015, 18:35:36 pm »
Веселина, би ли разказала по-подробно какъв е проблема, който е установен с един първичен преглед? Също така, ще бъде интересно за всички какви са тези "три инжекции и ние вече да си имаме детенце".
     
Re: д-р. Бързашки - мнения?
« Отговор #6 -: Февруари 03, 2015, 17:41:29 pm »
Две години във Велико Търново ме заблуждаваха че имам киста на яйчника  ... след това имах спонтанен оборт и се ми измислеха някакви нереални неща че немога да забременея . А реалноста беше че имах запушена тръбичка на матката която трябваше да се отстрани , " да подчертая че това за тръбичката в  Търново никои не ми го каза . Инжекциите ще се поставят през 28 дни ... също така ще ми бъде спрян  цикъла за 3 месеца ... и така ще се пробваме да забременея по естествен път ... Ако евентуално не мога ще престъпим към ин витро процедура . Инжекциите  са защото другата тръбичка е добре и яйчниците също  и ива верояност да зачена по естествен път .
*
Re: д-р. Бързашки - мнения?
« Отговор #7 -: Февруари 03, 2015, 21:06:46 pm »
Извинявай но да не би да имаш ендометриоза?Защото не виждам смисъл да ти спират цикъла, по друга причина.Аз също съм с една премахната тръба, заради запушване и такива инжекции не са ми слагали.

Re: д-р. Бързашки - мнения?
« Отговор #8 -: Февруари 04, 2015, 21:58:02 pm »
Утре ще погледна точно какво пишеше в протокола и ще ви кажа с точност защо са тези инжекции . А аз имам въпрост след премахването на тръбичката някакви проблеми да забременееш имала ли си ( естествено ако си имала бреминост след премахването )
*
Re: д-р. Бързашки - мнения?
« Отговор #9 -: Февруари 04, 2015, 22:05:08 pm »
След премахването(при мен я клампираха, не са я махнали) тръбата не функционира, но другата е здрава, както и яйчника.В момента се радвам на момиченце което скоро ще стане на годинка, забременях естествено.
Това е тема за лапароскопиите http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48093.0

Хормонални изследвания правили ли сте?Спермограма при мъжът?

Re: д-р. Бързашки - мнения?
« Отговор #10 -: Февруари 05, 2015, 18:19:32 pm »
Na protokola diagnizata e .... ENDOMETRIOZA . Da na maja mi mu napraviha spermograma  tq e dobre , a sega kogato mi doide na men shte mi pravqt izsvedvaniqta
Re: д-р. Бързашки - мнения?
« Отговор #11 -: Април 27, 2017, 12:48:18 pm »
Здравейте, пациентка съм на д-р Бързашки. До сега съм ходила в инвитро центъра, обаче сега нямат часове и се записах в ДКЦ пак при него. Въпроса ми е каква е разликата и дали има проблем, че сега съм се записала там? Бах на лапаро при него в болницата в Кайлъка въпроса ми е той там правили прегледи?
*
Re: д-р. Бързашки - мнения?
« Отговор #12 -: Април 27, 2017, 14:19:26 pm »
Къде дали прави прегледи?Д-р Бързашки работи в Авис медика и в КИРМ.В Авис медика аботи като акушер-гинеколог, консултира бременни и изражда. В КИРМ работи като репродуктивен специалист.Съвсем възможно е да ви извика на преглед в Авис Медика, ако няма часове в КИРМ.

Re: д-р. Бързашки - мнения?
« Отговор #13 -: Април 27, 2017, 15:46:42 pm »
Благодаря ви, просто не съм от Плевен и докато запомня кое как се казваше... Разбрах че няма проблем къде точно съм си записала час след като е при него. Просто си мислех че ако ходиш само в КРИМ трябва винаги да е там.