0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

 Моля момичетата , които са посещавали д-р Бързашки да споделят мнениеята си. Конкретно се интерисувам от лапароскопия при него , но ще се радвам да споделите и други мнения за работата му. :wink:
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #1 -: Март 26, 2008, 23:57:11 pm »
 Не сте ли го чували този доктор? :(
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #2 -: Март 27, 2008, 08:21:13 am »
Ние се срещнахме с д-р Бързашки преди години в медицинския център Ависмедика в Плевен по повод спермограмата на мъжа ми. Нямам кой знае какви впечатления, защото имахме само една среща, но доста обстойно ни разпита, даде ни съвети и насоки. Сега разбрах, че работи и в ин-витро центъра в Плевен.
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #3 -: Март 27, 2008, 21:00:20 pm »
Да, д-р Бързашки работи в центъра на доц. Конова. Там работят и д-р Емин и доц. Стойков.
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #4 -: Март 27, 2008, 21:39:45 pm »
 Д-р Бързашки направи лапароскопия на моя позната.Каза и ,че до три месеца ще забременее и преди месец тя роди своята принцеска. Пожелавам ти успех и късмет.
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #5 -: Март 30, 2008, 17:57:14 pm »
Разбира се че сме го чували :wink:,но т.то д-р Емин нашумя с инвитрото,д-рБързашки,като че ли остана в сянка,но той също е много добър лекар!Не се страхувай а я направи,аз вече забравих за моята!Успех :balk_602:
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #6 -: Март 30, 2008, 18:30:52 pm »
Разбира се че сме го чували :wink:,но т.то д-р Емин нашумя с инвитрото,д-рБързашки,като че ли остана в сянка,но той също е много добър лекар!Не се страхувай а я направи,аз вече забравих за моята!Успех :balk_602:
С какво точно е нашумял д-р Емин? Преди при него ходех , но все трябваше да му напомням за нещо и така се насочих към Бързашки.Твоето лапаро при Бързашки ли беше?
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #7 -: Март 30, 2008, 18:59:46 pm »
Не,не беше,но отзивите за него са много добри,щом в североизточна Б-я го знаем и ме пращаха при него.Но т.то ми е далеко,го направих в нашия град.А препоръките са също от доц.конова-страхотен лекар!
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #8 -: Март 30, 2008, 19:07:48 pm »
 Щом са ти от Конова препоръките - направи вливанията.
 А я раздуй с какво се е прочул Алкан Емин?
*
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #9 -: Март 30, 2008, 19:10:30 pm »
Аз не съм изобщо доволна от него.Направи ми ХСГ и в последствие  разбрах колко неща е пропуснал да ми каже и направи.Всеки който видя снимката се чудеше как може така да ми се направи.Каза ми че в Плевен не правят ин витро/ходих при него март 2007/а центъра работеше и правеше ,но така му е било по удобно явно,прати ме да не казвам къде да ходя,абе изобщо нямам думи.
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #10 -: Март 30, 2008, 19:28:19 pm »
Аз не съм изобщо доволна от него.Направи ми ХСГ и в последствие  разбрах колко неща е пропуснал да ми каже и направи.Всеки който видя снимката се чудеше как може така да ми се направи.Каза ми че в Плевен не правят ин витро/ходих при него март 2007/а центъра работеше и правеше ,но така му е било по удобно явно,прати ме да не казвам къде да ходя,абе изобщо нямам думи.
Това за Бързашки или Емин е написано? Какво е било пропуснато да се направи при тебе? Разкажи!
*
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #11 -: Март 31, 2008, 20:59:25 pm »
За Бързашки естествено.Доктор Емин е не само невероятен лекар но и човек!
*
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #12 -: Април 01, 2008, 10:56:07 am »
Кое му е невероятното на д-р Емин като човек?

[/url]
*
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #13 -: Април 09, 2008, 22:20:46 pm »
Здравейте!
Не пиша в този форум,но се включвам във всяка тема за д-р Бързашки в различни форуми,защото съм невероятно впечатлена от неговата работа и щастлива от това,че съм му пациент.Сега имам дъщеря на година и 1 месец,която е на този свят благодарение на него.По мое мнение д-р Бързашки е перфектен специалист,много внимателен,прецизен,обръща достатъчно внимание на всички детайли и се старае да не пропусне нищо,отзивчив,човечен,винаги на линия за всякакви притеснения или въпроси.Благодаря на Съдбата,че ме отведе при него след като трима прехвалени доктори ме пратиха за операция,която щеше да погуби детето ми.Той бе докторът,който каза,че всичко е наред и наистина изкарах една чудесна,безпроблемна бременност и родих здраво,хубаво бебе на 5 март 2007г.
Постоянно "агитирам" за д-р Бързашки във всякави теми,касаещи неговото име.За някои потребители това е досадно и търпя критики,но от друга страна около 10-тина жени решиха да го посещават,повлияни от моите постове и сега са много доволни от работата му, някои очакват вече бебенцата си.
saaa , през март миналата година Ин-витро центъра още не работеше с пациенти и не правеха процедури.Официално го откриха в началото  на април,не помня точната дата.
*

    polia stankova

Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #14 -: Ноември 26, 2008, 00:25:27 am »
Здравейте моми4ета,и аз ще правя лапароскопия,но при доцент тан4ев.Много мои познати ми казват само хубави неща за него,и моя колежка са много добри приятелски семейства и казва 4е е много добър.Ако някоя от вас знае нещо за него нека ми пише. :(
*
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #15 -: Ноември 26, 2008, 18:36:45 pm »
В Плевен за лапароскопия докторите са д-р Танчев и д-р Бързашки!!!
Изобщо не се притеснявай,минала съм през това и много мои познати също.Възстановяваш се бързо и си като нова :balk_602:
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #16 -: Ноември 26, 2008, 18:52:36 pm »
В Плевен за лапароскопия докторите са д-р Танчев и д-р Бързашки!!!
Изобщо не се притеснявай,минала съм през това и много мои познати също.Възстановяваш се бързо и си като нова :balk_602:
Ти при кого я прави твоята лапароскопия?
*
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #17 -: Ноември 26, 2008, 19:07:37 pm »
При д-р Бързашки бях.Очарована съм.Минах по Здравна каса,което спестява половината сума.Имам личният му GSM, ако се интересуваш по-подробно насреща съм.
*
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #18 -: Ноември 27, 2008, 00:51:27 am »
При д-р Бързашки бях.Очарована съм.Минах по Здравна каса,което спестява половината сума.Имам личният му GSM, ако се интересуваш по-подробно насреща съм.
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #19 -: Ноември 27, 2008, 19:06:35 pm »
При д-р Бързашки бях.Очарована съм.Минах по Здравна каса,което спестява половината сума.Имам личният му GSM, ако се интересуваш по-подробно насреща съм.
meci73 , аз съм негова пациентка и имам мобилния му тел. Би ли ми обяснила за минаването по Здравната каса, как става? В "Авис медика" ли правихте лапароскопията?
*
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #20 -: Ноември 27, 2008, 19:22:56 pm »
Да, бях в "Авис медика".Аз съм от Варна, отидох с направление от личния лекар за хоспитализация и мисля/минаха7 месеца и съм позабравила/,че носих и някаква бланка с молба за лапароскопия от клиниката, в която правих ин-витрото/изобщо те ми казаха какво да подготвя/.С д-р Бързашки държах връзка по телефона,той ми каза да нося 400лв.за по ЗК/поема остатъка до 800/.Мъжа ми беше с мен в стаята като придружаващ и си плати нощувките,ако не ме лъже паметта по 20-30лв.на вечер.
*
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #21 -: Ноември 27, 2008, 23:28:03 pm »
Да, бях в "Авис медика".Аз съм от Варна, отидох с направление от личния лекар за хоспитализация и мисля/минаха7 месеца и съм позабравила/,че носих и някаква бланка с молба за лапароскопия от клиниката, в която правих ин-витрото/изобщо те ми казаха какво да подготвя/.С д-р Бързашки държах връзка по телефона,той ми каза да нося 400лв.за по ЗК/поема остатъка до 800/.Мъжа ми беше с мен в стаята като придружаващ и си плати нощувките,ако не ме лъже паметта по 20-30лв.на вечер.
[/quote
не беше излязло писанието ми
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #22 -: Декември 18, 2008, 09:52:09 am »
момичета здравей те ! и мен ме пратиха при него много бил добър но все още се двоумя да ли да ходя!?
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #23 -: Февруари 25, 2009, 22:50:29 pm »
Здравейте!
Аз също си правих лапароскопия в Авис Медика при Бързашки - много съм доволна от него и от клиниката и от персонала.


Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #24 -: Март 19, 2009, 16:18:02 pm »
кога ти беше лапароскопията ,разкажи повече ако може
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #25 -: Септември 30, 2009, 14:06:54 pm »
аз 4естно не съм доволна от д-р Бързашки,имах миомни възли и той ми каза,4е не съм за операция,но след като минаха няколко месеца имах кръвоизливи и ми се увели4аваха,затова реших да отида при проф.Гор4ев,който ми каза,4е задължително трябва операция и,4е съм позакъсняла малко защото бяха станали 6см,може би д-р Бързашки е добър акушеро-гинеколог,но не и онкогинеколог
« Последна редакция: Септември 30, 2009, 14:08:34 pm от julislava »
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #26 -: Септември 30, 2009, 17:49:14 pm »
Ами да всички в Плевен /а и не само в Плевен/ знаят, че щом става въпрос за онкогинеколог трябва да се ходи в Света Марина при Горчев. Направила си добър избор, не зная защо не си отишла още в началото... но ти си знаеш най-важното е че при теб вече нещата са добре :)
Аз също смятам да правя ин витро при Бързашки, но все още се въздържам да го хваля  :D още е много рано, надявам се всичко да приключи добре! Към него ме насочи личният ми гинеколог - Д-р Поповски
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Мнения за д-р Бързашки , Плевен, за лапароскопия
« Отговор #27 -: Септември 30, 2009, 18:48:48 pm »
Ами да всички в Плевен /а и не само в Плевен/ знаят, че щом става въпрос за онкогинеколог трябва да се ходи в Света Марина при Горчев.

А не е ли по-добре да се отиде направо в онкогинекология и да си минеш по ЗК? Все пак Горчев работи и там и от там си води докторите в св.Марина  :)
07.10.2009