0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #560 -: Януари 28, 2009, 11:35:31 am »
Маринекс, явно се получава някакво недоразумение. Случва се, когато се използва само епистоларна форма. Приветствам желанието ти да помагаш и ти предлагам да се видим и да поговорим по въпроса.
Това е най-добрия вариант, ако искаме да сме наистина полезни.

От изчетените постинги по повод спора дали Маринекс да се включи или не в каузата това беше най-правилното и точно изказване и действие. Останалите ...
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #561 -: Януари 28, 2009, 11:48:41 am »
Днес на проведената среща в парламента , присъстваха майки на деца с увреждания , многодетни майки , сдружение за закрила на децата в институции и моя милост като жена с репродуктивни проблеми.

Здравейте мили дами. Нова съм за вас, но за проблемите и възрастта съм ветеран  :wink:
Не искам да навлизам нито в едната от двете заформени проблемни теми, но съм притеснена от публикуваната на сайта на Парламента новина за вчерашната среща: http://www.parliament.bg/?page=news&SType=show&lng=bg&id=1687
Може да е друга среща, но едва ли... Не споменават нищо по нашите теми, нито пък за частно лице (не може да става дума за представител) с репродуктивни проблеми.
Marinex, с най-добри пожелания за бързо излизане от кризата, в която се намира семейството ти,  бих те замолила да поясниш по какъв начин беше поканена на тази среща. Малко ми е странно, че на среща, на която са поканени представители на ОРГАНИЗАЦИИТЕ на майките, са поканили теб като представителна извадка на групата на репродуктивно-проблемните, вместо да се обърнат към познатите им организации. Ще се радвам на отговор.

Поздрави!
І+І.
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #562 -: Януари 28, 2009, 11:55:51 am »
Цитат
И още нещо , никъде не чета за имунологичния проблем , който е масов ако съдя по нашия форум , засегнато ли е някъде лечението му ?
Влизат ли имунолози в работните групи?


Ани,това дискутира ли се?
И ако се налага вливане заради тромбофилия или високи НК клетки,това значи ли,че не отговаряш на изискванията на фонда?
:(
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #563 -: Януари 28, 2009, 12:07:42 pm »
Смятам, че ще бъде добре да се отвори една тема, в която да се систематизира всичко, направено до момента относно фонда. Имам пред вид това, което е договорено и това за което Зачатие ще лобира. Наистина се подава всякаква информация от Ани Зашева, за което страшно и благодаря, но трябва да се изчетат няколко доста общирни теми, за да може да се ориентираме какво точно е направено и до къде се е стигнало в разговорите. Нека темата е информативна ( без чат )и се закове и всякаква нова информация от поредната среща в парламента да се слага там, за да е прегледно и да не стават недоразумения ( някой нещо не прочел, разбрал и т.н ).
Аз например не знам за какви точно критерии за подбор на двойките ще лобира Зачатие:
1.
2.
3.
...и т.н
Предполагам, че така изложени може би критериите ще предизвикат дускусии тук, но така или иначе е добре да се знаят, а дали ще бъдат одобрени - това ще е друг въпрос.
Това е моето предложение.
*
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #564 -: Януари 28, 2009, 12:18:00 pm »
Смятам, че ще бъде добре да се отвори една тема, в която да се систематизира всичко, направено до момента относно фонда. Имам пред вид това, което е договорено и това за което Зачатие ще лобира. Наистина се подава всякаква информация от Ани Зашева, за което страшно и благодаря, но трябва да се изчетат няколко доста общирни теми, за да може да се ориентираме какво точно е направено и до къде се е стигнало в разговорите. Нека темата е информативна ( без чат )и се закове и всякаква нова информация от поредната среща в парламента да се слага там, за да е прегледно и да не стават недоразумения ( някой нещо не прочел, разбрал и т.н ).
Аз например не знам за какви точно критерии за подбор на двойките ще лобира Зачатие:
1.
2.
3.
...и т.н
Предполагам, че така изложени може би критериите ще предизвикат дускусии тук, но така или иначе е добре да се знаят, а дали ще бъдат одобрени - това ще е друг въпрос.
Това е моето предложение.


 :good_post: :
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Фонд "Асистирана Репродукция"- последствията!
« Отговор #565 -: Март 13, 2009, 22:51:07 pm »
Какво става с Фонда???Отдавна несъм влизала, къде мога да открия по-нова информация?Доколкото си спомням март месец щеше да се обяви какви документи са необходими за кандидатстване. :ask: