0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Само с такива хора България ще оцелее.
 :youwoman:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Ани, марш в леглото! Това си е дружеско скарване!!! Пази се и почивай!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Благодарности на д-р Стаменов, д-р Табакова, д-р Владимиров, Ани, Радина. Ани беше наистина невероятна  :youwoman: Предаване се получи много добре.
Инцидента с момичете беше много неприятен, дано се оправи бързо и всичко лошо вече да е минало.
Хей момичета , беше колосално  :lol:
Щаслива съм , че бях там , че участвах в сбъдването на мечтите ни.Слави и цекия екип направиха чудеса .Нямам думи за организаторите  :youwoman: Браво на всички които ни подкрепиха - нашите лекари бяха там - др Стаменов, др Табакова, др Владимиров , др Александров, др Юнакова, др Тимева и всички от тяхните екипи .Имаше ембриолози , сестри от клиниките - БЛАГОДАРЯ ВИ МИЛИ ХОРА , ЧЕ В КРАЯ НА ТЕЖКИЯ СИ РАБОТЕН ДЕН НИ ПОДКРЕПИХТЕ И БЯХТЕ ДО НАС. Много съм развълнувана още и пиша хаотично , но се надявам този път да успеем!
*
Докато има ХОРА с будна съвест и любов в сърцата има НАДЕЖДА!!!
Много съм развълнувана от това, което се случи тази вечер, и се радвам че бях част от него поне за малко.
Благодаря на всички хора, които бяха там, на Зачатие, Искам бебе, Д-р Владимиров, Д-р Стаменов, Д-р Табакова, на СЛАВИ....
Мисля, че ще успеем този път.

Пожелавам ви много щастие, любов и догодина под елхата на Коледата да има поне още един подарък!

  :bighug:
Страхотно предаване!!!!
 :youwoman:
Нямам думи да изразя чувставата си.
Благодаря на всички които се борят за нашата обща кауза!
           ИМА НАДЕЖДА
Съжалявам, че сайта на Слави въобще не се отваря в момента.
Исках да му благодаря за подкрепата, приех го лично, вярвам в него.
Нуждаем се от хора като него!
Всичко започва тепърва! Има надежда!
Благодаря,че ви има!Благодаря,че се борите и заради нас,които сме по-плахи и по-надалеко от София.За всички,които бяха навън в студа-нека се стопли сърцето ви от един вик и той да е на вашето бебе.....
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Предаването беше невероятно вэздействащо. Най-накрая се събужда гражданско общество. Хиляди благодарности на присъствощите на протеста, на гостите в студиото и на всички, подкрепящи нашата кауза. Предварително благодаря на депутатите, които ще гласуват ЗА приемането на фонда и са подкрепили каузата от човечност.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Ани, марш в леглото! Това си е дружеско скарване!!! Пази се и почивай!
Не мога, много се вълнувам :D
Аз гледам само с едното око, няма проблем :wink:

Чакам да разбера, че всички са се прибрали, че имаше хора от много далече и ги мисля...


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
         Направо се втрещих, когато започна всичко това. От доста време не влизам в Интернет и не гледам ТВ. Не повярвах на очите си. Не мога да изразя с думи благодарността си. Гордея се, че ви познавам! Това е подвиг.
         А онези гадове заслужават гледката на хиляди кукли със забити ножове пред Парламента, ако не гласуват човешки.    
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Много се радвам момичета, като чета всичките ви постове. Не можах да гледам шоуто на Слави, бтв е кодирана, от чужбина не може да се гледа, но гледах новините от този линк http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=123098
Браво, страхотни сте!
Благодаря на всички виновници за събитията днес.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Ани, марш в леглото! Това си е дружеско скарване!!! Пази се и почивай!
Не мога, много се вълнувам :D
Аз гледам само с едното око, няма проблем :wink:

Чакам да разбера, че всички са се прибрали, че имаше хора от много далече и ги мисля...
Анико, не се вълнувай де, трябва да си почиваш. Моля те, пази си окото!
Да качвам ли снимките, някой има ли нещо против от присъстващите. Вали ми изпрати варненските, а зайо софийските.
Благодаря на всички, които мръзнаха пред НДК, на гостите в студиото, на Слави и целият му екип. Страхотно предаване - гледах, ревах и цялата треперих от емоции...
Благодаря, че се борите за нашите деца!!! Дълбок поклон!
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 01:03:14 am от ВеТи »
Don't worry, be hippy
*
Аз още съм много развълнувана!Радвам се,че се събрахме доста хора и застанахме на "светло".Много вълнуващо и емоционално преживяване за мен!Радвам се че видях моите виртуални приятелки на живо :),момичета вие сте невероятни!Обичам ви!
Благодаря на Зачатие и на Ани специално,за самообладанието,за духа и енергията,за всичко което прави за нас!
Благодаря на Радина за смелостта и силата!От сърце ти пожелавам следващата година да ти донесе най-прекрасното бебе и вярвам,че това ще се случи!
Благодаря на д-р Стаменов, д-р Владимиров, д-р Табакова!
Благодаря на екипа на шоуто на Слави,че ни подаде ръка и ни чуха!
Дано успеем!!!!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Ани, марш в леглото! Това си е дружеско скарване!!! Пази се и почивай!
Не мога, много се вълнувам :D
Аз гледам само с едното око, няма проблем :wink:

Чакам да разбера, че всички са се прибрали, че имаше хора от много далече и ги мисля...

Мила, пази се, защото трябва да имаш сили за следващата битка :bighug: Ще се приберат всички, Господ ги пази и е с тях! А ти отивай да пазиш леглото, че ще ти се караме!!!!
П.С. Май сме сринали сайта на Слави :oops:
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 00:41:27 am от Ganka »
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Качвай снимките, моля, едва ли някой има нещо против - то и камери и репортери имаше. Нека да видят момичетата колко много хора и празни колички имаше, че от Шоуто не се видя.
Мини прибраха ли се? Другите ги видях вече :D

Дони, да вземем да пуснем утре сутрин форума, а :D
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 00:42:21 am от ultra »


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Момичета,сега вече и глухия цар чу за нас. :D
Досега вярвах в Господ и на д-р Стаменов, вече и на Слави Трифонов!
Благодарим ти, Слави! На теб и екипа ти за бързата реакция!
Благодаря на д-р Стаменов, д-р Табакова, д-р Владимиров!
Благодаря ти Ани! Радина, разплакани!
Мога само да кажа, че мръзненето отвън си заслужаваше!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Момичета, който има регистрация в замунда - предаването е вече там!!!
http://www.zamunda.net/details.php?id=151396&hit=1
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Давайте снимките бе хора  :lol: