0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    cherkezs

Благодарности !!!
Поздрави !!!
Успех в сряда !!!
*

    karrii

  • *
  • 47
  • Вярвам в Мечтите
БЛАГОДАРЯ, Ани ,Радина ,др.Стаменов ,др.Табакова
БЛАГОДАРЯ на Слави и неговия екип
беше много вълнуващо бях отвън сега гледах предаването :youwoman:
*
Уникално предаване се получи! Надявам се, след като е попаднал проблема в ръцете на Слави и сценаристите, чудото наистина да се случи. Най-много се надявам да открият "оплодителя" и да го отстранят... Не вярвах, че Слави ще направи цяло предаване, посветено на нашия проблем. Ани беше невероятна!!! Докторите също се представиха много добре, но те си го знаят...
*
Още ми е много развълнувано!
Не мога да си събера мислите.
Гордея се,че познавам хора като тези,които бяха на протеста!Радвам се ,ако съм успяла да помогна на много двойки да си имат вкъщи едни хубави детски очички!Благодарна съм на Сдружение Зачатие,че прави всичко възможно това да се случи на много български семейства!Огромни благодарности на Зачатие, на Искам бебе и на  нашите доктори.
Надявам се момичето бързо да се възстанови.Изглеждаше доста зле,добре е че няма поражения.
Предаването беше много силно!Не бях фен на Слави,но днес ме впечатли.Както и сценаристите му.Наистина много въздействащо!Дано успеем!!!
Поздравления за Ани, Радина, д-р Стаменов, д-р Табакова, д-р Владимиров!
Браво на всички, които бяха навън на студа!
Браво на софиянки и на всички, които присъстваха от страната!

 :youwoman:

За съжаление, наистина камерата показваше от такава гледна точка, че въобще не се видя, че има много хора. А коя е другата телевизия, която е снимала?

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Невероятно предаване!
Дано момичето се оправи бързо.
Ани, веднага отивай да си почиваш, в момента е абсолютно вредно за тебе да седиш пред монитора.

Това е, хора, може и трябва да се реагира.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Благодаря на всички, които присъстваха! Силно съм респектирана от внушителната група, която бяхме. Браво и на всички, които пътуваха от далече (като се сетя от колко далече идвате и се разревавам), на всички, които донесоха плакати, запалиха свещички и ни подкрепиха. Накарахте ме да се гордея, че съм председател на Зачатие, почувствах, че правим нещо значимо!
Съжалявам, че се намръзнахте, дано няма болни утре! Жалко, че така се забавиха нещата, но си струваше.
Невероятни сте!


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
 :youwoman:Предаването беше страхотно.За първи път гледам предаване в което Слави и екипа му бяха съпричастни към проблема на 270 000 семейства.
Благодарности към Ани, Радина, д-р Стаменов, д-р Табакова и д-р Владимиров.
  
*
Ей, Слави,
          на сценаристите и на всички, които правят Шоуто на Слави!



Ей, Ани, бива си те тебе!  :wink:

Благодаря на Радина, на д-р Стаменов, на д-р Владимиров, д-р Табакова, както и на всички лекари, които бяха пред НДК! :flower:


Всички, които имаха възможност, но не дойдоха, трябва да знаят, че загубиха много! Усещането е невероятно!


Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
БЛАГОДАРНОСТИ НА ВСИЧКИ, КОИТО НАПРАВИХА ВЪЗМОЖНО ТОВА, КОЕТО СТАНА ТАЗИ ВЕЧЕР!
Дори да е само заради нас самите!
:bighug:
*
Забравих да кажа, че Радина направо ме разби с това ангелче!!! Разплаках се!!!
*
Накарахте ме да се гордея, че съм председател на Зачатие, почувствах, че правим нещо значимо!
И ние се гордеем с теб, Анико!  :bighug: :bighug: :youwoman:
Нямам думи... Разсроих се, но и се изпълних с надежда - надежда за хилядите като мен и моето семейство, които години наред си пожелавахме за Коледа едно и също!
Нека да благодарим на Д-р Стаменов, Д-р табакова, Д-р Владимиров, Ани и всички, които направиха възможно нашия проблем да се чуе.
Благодарим на Слави и неговия екип!!!
Момичета, не се предаваме. Заедно с хора като Д-р Стаменов ще успеем. През ноември приключи вторият ми опит с екипа на Д-р Стаменов, уви, неуспешно, но..
Продължаваме,признаваме, искаме помощ. 
*
Момичета, страхотни сте! И тези, които бяха пред камерите, и тези зад тях. Срока беше кратък, действията динамични, но всеки от нас е направил това, което му е по силите.
Не бях сред вас, но цял ден писах където се сетя. И ще продължавам, защото борбата продължава.

*

    Scarlet_

  • **
  • 98
  • Отнесена от вихъра
Момичета, всички, които бяхте там - ПОКЛОН!  :youwoman:
За предаването - нямам думи, сълзите си течаха, а буцата още ми е заседнала в гърлото. Надявам се да има положителен резултат и гласовете ни да бъдат чути!
Варненки, благодаря ви! Отбелязахме не лошо присъствие :)




Каквото и да кажа след това предаване, малко ще е. Докато има хора като д-р Стаменов, д-р Табакова, д-р Владимиров, Ани Зашева /не на последно място/ и Слави, без който трудно щеше да се чуе гласът ни, ЩЕ ИМА И НАДЕЖДА! Поклон.
Момичета, вие, които мръзнахте в студа, сте героини. Дано скоро се сбъднат мечтите на всички ни.
*
Не съм виждала по разтърсваща картина от празните колички. Благодаря на всички вас, които стояхте с часове на дъжда, за да защитите всички нас!
Благодаря на Слави и екипа му за адекватната и човешка позиция! За това че , няма да остави нещата така.
Благодаря на Зачатие! :youwoman: :youwoman: :youwoman:
От чужбина не успявам да заредя сайта на Слави. При вас има ли проблем?
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 00:23:38 am от radost_I »

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Аз нямам думи просто. Предаването беше страхотно. Прекланям се пред всички, които взеха участие. Ани, Радина, нашите лекари, Слави и целият му екип бяха невероятни. А за "воините" отвън-няма какво да коментирам.
И аз се присъединявам към молитвите за здравето на пострадалата ни посестрима.
Момичета и момчета, започна се.

Пожелавам бързо възстановяване на пострадалото момиче! Всичко лошо да остане зад гърба й!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
БРАВО!!!На всички!!!!
бърза реакция,стахотна организация,адекватност
страхотни сте всички!!!!!
гледах ви от 3000 км,но все едно бях с вас!!!
много сте смели във борбата си!!!!
заслужавате празните количките на всяка една да са пълнят със детски усмивки!!!
обичам ви :bighug:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!