0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Изпратих картички на всички посочени мейли. Писах и в темата на Слави. Чудя какво още може да се направи за толкова кратко време?!
Дали да не пиша и на "Господари на Ефира" да връчат един златен скункс на депутатите погаврили се така жестоко с момичетата? Какво мислите?

Мисля, че е добра идея, поне цял народ да види какви са ни депутатите!
 
*
Бихме могли да пишем до вестниците и журналистите за днешния протест, за да присъстват повече медии, които да отразят събитието.

http://www.trud.bg/default.asp?custom=kontakti
http://www.24chasa.bg/default.asp?custom=24cnt
http://www.segabg.com/fixed/contacts.asp
http://www.capital.bg/st.php?page=contactscap
http://www.standartnews.com/info/contacts/
http://www.monitor.bg/contacts
http://www.dnevnik.bg/st.php?page=contacts



Добавям  :
http://www.health.bg/lang_bg/

Ще дойда довечера.
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Относно билетите за шоуто.
Аз разбрах, че то ще бъде снимано по време на нашия протест, т.е. ние трябва да изберем къде да бъдеме - отвън с колички или вътре в публиката. Аз лично ще съм отвън с мъжа ми и с празната количка.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Бихме могли да пишем до вестниците и журналистите за днешния протест, за да присъстват повече медии, които да отразят събитието.

шошката, това вече е направено - журналистите са уведомени.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

момичета :oops:, извинявам се  дайте ми линк от къде да пратя и аз картички!

*
Предлагам на модераторите да съберете всички е-мейли, на които да пращаме нашите картички, в темета, в която са и картичките. Аз пратих вече към 60-70 картички. Пращайте и вие на когото се сетите.
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 09:30:29 am от Meggy »
 
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Билети за шоуто ще има след 9.00ч. Казаха, че винаги има опашка :?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
момичета :oops:, извинявам се  дайте ми линк от къде да пратя и аз картички!

в първия постинг от тази тема е написано всичко.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
егати, кой ще се реди след 9 за билети. неможе ли след като предаването е за нас да няма други хора, т.е. ние ще ги искупим все пак до тук сме над 70 човека :)

ама съм нахална :oops:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
ако всички сме вътре в студиото, кой ще е отвън с количките?
добре би било да имаме няколко души вътре, по възможност с плакати. но основното ни присъствие и отвън.

да ви подсетя - вземете си някакви ветроупорни свещички, ако можете. хем ние да се разпознаваме по-добре, хем е по-внушително.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Един технологичен въпрос.
Тези,които ще пътуваме и няма да имаме възможност да гледаме предаването можем ли да разчитаме , че някой ще го запише на диск или ще бъде качено тук?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
някой ако ще купува свещи да купи и на нас- 4 броя моля, няма да имаме време да купуваме, ще ви ги платим на място  :?
Ефирче, ние ще вземаме на татко портативния телевизор за кола  :D, защото смятаме веднага след протеста да се прибираме
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Привет!

Какво решихте за картичките, които ще поставим в количките? Има ли примерни варианти или всеки да си измисля сам?

jam,
какви са тези свещички? :oops:
Аз също се присъединявам с молба за свещи! Ще ги платим на място. Поне 4 броя за сега.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
ами аз си мислех за тия свещички в чашки или бурканчета - защото може да вали или да има вятър. ще взема каквото успея да намеря.

а за записа на предаването - да помага, който знае как и има нужната техника?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Един технологичен въпрос.
Тези,които ще пътуваме и няма да имаме възможност да гледаме предаването можем ли да разчитаме , че някой ще го запише на диск или ще бъде качено тук?

Ели, в сайта на bTV www.btv.bg качват всички предавания на Слави.Отделно в Замунда и Арена също ги има.
*
По-долу са адресите на клиниките, които се занимават с репродуктивна медицина.
Уведомяваме ви, че сдружение Зачатие изпрати неколкократно призиви до всички специалисти да подкрепят хората с репродуктивни проблеми и отговор се получи само от първите 4 клиники, маркирани в червено. Ако някой от останалите е вашият лекар, можете да му изпратите картичка.

1. Център по репродуктивна медицина и оплождане ин-витро "София"
   д-р Я. Владимиров
   info@ivf.bg
 
2. Медицински център "Репродуктивно здраве"
   д-р А. Щерев
   info@ivf-bg.com
   mcrz@mail.bg
 
3. Център за репродуктивно здраве "Надежда"
   д-р Г.Стаменов
   invitro@invitro-bg.com
 
4. Медицински център "Репробиомед"
   д-р П. Табакова
   reprobiomed@yahoo.com
   reprobio@yahoo.com

 
Искам да попитам как д-р Щерев си дава подкрепата като до вчера беше против????!!!! Просто ми е интересно какво му е повлияло да си промени твърдото становищел
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Сега се регистрирах в шоуто на Слави,кода ми дойде веднага.
<a
За съжаление не мога да дойда лично, но съм с вас. Ще пратя картички!

Ако свещта е дълга може да пробиете една пластмасова чашка и да я нахлузите на нея - ще пази от вятъра, само трябва да се внимава да не се наклонява свещта и да изгори чашката.

Редактирам се - да не би мейл адресът да е блокиран днес сутринта?! Мейлите ми не бяха доставени. Получих ето такива съобщения:

Message sent to 'primeminister@government.bg'
SMTP module(domain @194.145.63.28|government.bg) reports:
 relayed via ironport.government.bg

Message sent to 'press@president.bg'
SMTP module(domain @194.145.63.28|president.bg) reports:
 relayed via mail.president.bg
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 10:01:09 am от Жабче »
  09.11.2007
*
Сега се регистрирах в шоуто на Слави,кода ми дойде веднага.

Предполага се, но снощи всички едновременно се втурнахме да се регистрираме и ставаше бавно. Така че момичета продължавайте да се регистрирате да напълним и там темата. Засега има 51 отговора, а ние сме много повече, така че продължавайте.
 
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
ако всички сме вътре в студиото, кой ще е отвън с количките?
добре би било да имаме няколко души вътре, по възможност с плакати. но основното ни присъствие и отвън.


Да, това е и мойто притеснение. Както писах вече двете неща ще съвпадат. Т.е. протеста отвън пред студиото и записа на предаването ще са по едно и също време, като предполагам, че ще има включвания от протеста. Та затова и призовавам да не изкупувате билетите за шоуто, защото е необходимо да се събереме повече хора отвън.