0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Пратих картички.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Ние със съпруга ми също ще присъстваме.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Успях да пратя картички и да подкрепя инициативата в "Шоуто на Слави".
Жалко, че много малко хора са се разписали във форума на Слави.

Все пак цели две страници без подигравки, това си е успех! И чак на третата се появява умник, който се прави на интересен, без да положи дори елементарно усилие да вникне в проблема.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
 Още не са ми дали регистрация, вече 4-5 часа  :( Предполагам, че и други имат такъв проблем  :x
Пратих картичките. Писах във форума на Слави. Утре смятам да присъствам на протеста.
Ще успеем...
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Успях да пратя картички и да подкрепя инициативата в "Шоуто на Слави".
Жалко, че много малко хора са се разписали във форума на Слави.

Все пак цели две страници без подигравки, това си е успех! И чак на третата се появява умник, който се прави на интересен, без да положи дори елементарно усилие да вникне в проблема.

аз не откривам никъде нищо,може да е бил изтрит този така наречен "умник"
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Някой да ми даде линк към форума на Слави?
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
Умника е на стр.3
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
явно имам проблем със зрението  :D за 4 път препрочитам и 3-те страници и не го откривам  :oops:

Оп намерих го явно не съм дочела целия пост -съжалявам.Какво да ви кажа глупаци колкото искате
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 00:17:42 am от bubentseto »
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Успях да пратя картички и да подкрепя инициативата в "Шоуто на Слави".
Жалко, че много малко хора са се разписали във форума на Слави.

Все пак цели две страници без подигравки, това си е успех! И чак на третата се появява умник, който се прави на интересен, без да положи дори елементарно усилие да вникне в проблема.

аз не откривам никъде нищо,може да е бил изтрит този така наречен "умник"


SimVlah е потребителя на стр.3. Не ми се иска да копирам тук глупостите му. Ако искаш ще ти пиша на лични...
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам

SimVlah е потребителя на стр.3. Не ми се иска да копирам тук глупостите му. Ако искаш ще ти пиша на лични...


лошо е аз ако му пиша на лични,но няма да падам на ниво коравосърдечни наричащи се хора
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
и аз видях въпростният умник,но мисля че не трябва изобщо да му обръщаме внимание и да му отговаряме.
Аз ще пратя картички и ще пиша на всички познати да направят същото.

Писах и в някои други форуми,в които влизам следното :
Мили момичета,моля ви за помощ.Сдружение Зачатие организира утре протест  срещу наглото и бездушно поведение на български депутати, които са на път да провалят законопроекта за държавно финансиране на процедурите по асистирана репродукция и които оскърбиха всички български семейства с репродуктивни проблеми.Много семейства с репродуктивни проблеми и съпричастни ,ще се съберат пред НДК  с празни детски колички,също така ще участват и при Слави.
Аз за жалост няма да присъствам,защото не съм в БГ,но ще изпратя картичка.
Молбата ми е,да изпратите картички и вие.А който има желание и възможност да присъства - още по-добре.,Вие знаете ,каква е радостта да погледнеш в две детски очи,знаете какво е щастието да държиш слънцето в ръцете си..Нека помогнем на 270 000 семейства да го усетят и те,нека  сбъднат мечтите си!
Ето примерни картички от тук :http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=32268.0.
А ето и адресите :
 Комисия по здравеопазването: health_committee@parliament.bg
Комисия по бюджет и финанси: budget@parliament.bg
Комисия по парламентарна етика: k_etika@parliament.bg

Благодаря ви от сърце!
 

Надявам се да откликнат.Много се вълнувам за предстоящото и се надявам да успеем.
<br />
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
И аз писах в други форуми. Надявам се, да откликнат поне с картички.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Момичета,какво значи този контролен мейл. :oops:Трябва ли на него да пратя нещо,неразбирам. :oops:
<br />
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Момичета,какво значи този контролен мейл. :oops:Трябва ли на него да пратя нещо,неразбирам. :oops:

да, на контролния мейл пращаш копие от картичката - така броим колко души са пратили картички. това си е за наша статистика.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    MariaK

Още адреси:
Президент на РБългария: press@president.bg
Министър-председател: primeminister@government.bg
Директор на Дирекция "Национална здравна политика" към Министерство на здравеопазването: sspassova@mh.government.bg
Отдел "Здравна политика"
Държавен експерт д-р Георги Узунов - guzunov@mh.government.bg
Главен експерт Георги Лазаров - glazarov@mh.government.bg
Държавен експерт д-р Нели Иванова - nivanova@mh.government.bg
Главен експерт д-р Станчо Фийков - sfijkov@mh.government.bg
Главен експерт д-р Стефан Стайков - sstaikov@mh.government.bg
Главен експерт д-р Симеон Даракчиев - sdarakchiev@mh.government.bg
Главен експерт д-р Лучия Добрева - ldobreva@mh.government.bg
Главен експерт  инж. Татяна Димитрова - tdimitrova@mh.government.bg
Търся и адрес на Елена Йончева, но не съм намерила засега.

"Колкото повече, толкова повече" Мечо Пух

Момичета, шапка ви свалям! За това, което правите, за мъките ви, за надеждите ви, за молитвите ви!
Трябва да има по-голяма финансова подкрепа от държавата за раждането на деца в/за България!
Пожелавам ви успех, а утре на протеста да сте поне 27 000! (10% са добро начало, нали?) Не се отказвайте!
*
Изпратих картички на всички посочени мейли. Писах и в темата на Слави. Чудя какво още може да се направи за толкова кратко време?!
Дали да не пиша и на "Господари на Ефира" да връчат един златен скункс на депутатите погаврили се така жестоко с момичетата? Какво мислите?

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
Регистрирах се (писах като MariaK). Имам детска количка - лека, лятна, лесно преносима, която мога да дам за утрешния протест - Пловдив, район Централен, до Библиотека Вазов, ако на някой му върши работа, да пише на karkalicheva@yahoo.com. Мъжо ще пътува утре за Сф сутринта към 10, може да вземе 1 или 2-ма човека, така че ако има желаещи - да пишат бързо!  :)
Пишете където и на когото се сетите! Нека това не остане само като тема във форум или тема за маса (както често се случва в БГ!)!
*

    shoshkata

  • **
  • 50
  • Пусть всегда будет солнце!
Бихме могли да пишем до вестниците и журналистите за днешния протест, за да присъстват повече медии, които да отразят събитието.

http://www.trud.bg/default.asp?custom=kontakti
http://www.24chasa.bg/default.asp?custom=24cnt
http://www.segabg.com/fixed/contacts.asp
http://www.capital.bg/st.php?page=contactscap
http://www.standartnews.com/info/contacts/
http://www.monitor.bg/contacts
http://www.dnevnik.bg/st.php?page=contacts


« Последна редакция: Декември 15, 2008, 08:57:07 am от shoshkata »