0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Каква марка перална
« Отговор #80 -: Ноември 30, 2012, 07:21:13 am »
Здравейте, не отварям нова тема тай като тази е това което търся. Искам да попитам какво ви е мнението за пералня http://www.technomarket.bg/products/09109113/ariston-aq7l-092. С мъжа ми се чудим дали си заслужава понеже тези модели имат лентов кабел, който минава през самата вратичка и отива кам пералнята опасяваме се да не би след време на много често отваряне на вратичката да замине този лентов кабел. И другото моляви да пишат хора които имат перални поне от 3 год. а не от преди 10 год. има огромна разлика от предишните до сегашните изработки. Благодаря ви предварително! :)
Re: Каква марка перална
« Отговор #81 -: Декември 03, 2012, 01:28:39 am »
Тази пералня е супер! има я и в червено! мои приятели в манастир имат такава и от там са ми впечатленията. ползват я почти всеки ден вече няколко години и не е мръднала. ние имаме индезит и не ти я препоръчвам - няколко пъти я ремонтирахме и е страшно шумна. при майка има самсунг от няколко години и също е страхотна и почти безшумна на 1400 оборота. успех в избора!
Re: Каква марка перална
« Отговор #82 -: Ноември 12, 2014, 06:25:11 am »
Добро утро момичета!!!!
Много спешно ми трябва съвет. От вчера останахме без пералня- само за 3,5год се скапа старата Whirlpool и сега спешно трябва да решим този огромен проблем. Сведох избора до тези 2 модела, защото имат по 5г гаранция, пасват ни като размери в кухнята и имат поне 1200 оборота центрфуга.
и не на последно място отложен старт.
Единият модел е на Candy
http://www.technopolis.bg/b2c/details/688785/P11100101/Peralnya-CANDY-GV-137D3/1-S

а другият е на ВЕКО
http://www.technopolis.bg/b2c/details/680589/P11100101/Peralnya-BEKO-WMY-71233-LMB3
 
според вас коя марка ще е по-добра или може би по-издържлива
благодаря ви предварително
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Каква марка перална
« Отговор #83 -: Ноември 12, 2014, 07:49:01 am »
Отложения старт не е нужно да е  сред  основните критериите - има си отделно се продават таймери,включват се в контакта,в тях щепсела на уреда и така настроиваш кога да се вкл ,даже и изключи уреда.Сруват 20- тина лева ,механични и електронни вече има.Аз ползвах такъв със старата ми пералня .
Задругото нямам мнение,май е до късмет .


*
Re: Каква марка перална
« Отговор #84 -: Ноември 12, 2014, 17:33:32 pm »
papilio, за BEKO - нямам лични наблюдения. Candy обаче са бая здравички си мисля. До тази пролет, на къщата на село имах една такава, доста стара, към 20-годишна - переше си безпроблемно и преди да дойде на къщата - ползвана е много интензивно също. Смених я с едно друго Candy по-нов модел, понеже ми стоеше на тавана в града, баба ми си я беше купувала и е ползвана по-малко от година. Та си казах, че няма защо да гние на тавана, ами бива да си я ползвам. Само по тази причина смених предишната. По-старата я подарих на едни съседи - още си пере. Та към днешна дата и двете си работят безотказно. Ако това те ориентира за здравината...  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Каква марка перална
« Отговор #85 -: Ноември 12, 2014, 19:55:20 pm »
Благодаря, ние решихме и взехме канди, сега я изпробвам.