0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Проблем с влизане във формуа!
« -: Ноември 29, 2008, 20:40:39 pm »
Само при мен ли се случва така! От началото на седмицата имам проблем с влизането във форума, дава ми грешка ........ мислих, че е от интернета, но не е със сигурност! Така ли беше и при вас? Ако на ден се опитвах да влезна 5 пъти, само веднъж ме пускаше........................
Не разбирам в какво е пречината!
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #1 -: Декември 20, 2008, 06:43:21 am »
Момичета,имам проблем при влизането в подфорумите-въобще ги нямам.Аз влизам в опити за забременяване ,а от 15.12  като опция,тази тема, я нямам  :(
Благодаря предварително!
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #2 -: Декември 20, 2008, 08:38:00 am »
При мен също  :(
За да влеза в този подфорум става единствено като отида на "последни детес публикувани мнения" и евентуално от там някой ако е писал в този подфорум успявам да прочета темата.Ако няма публикувано мнение абсурд!
Всички останали ги има само този подфорум го няма  :?
моля ви направете нещо!!!
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #3 -: Декември 20, 2008, 08:38:25 am »
Натисния няколко пъти ctrl + F5.
Пробвай да изтриеш кеша и cookies.
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #4 -: Декември 20, 2008, 08:41:16 am »
Изключих го и го включих пак. Я пробвайте пак. Аз го виждам и като нерегистрирана, странно.
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #5 -: Декември 20, 2008, 09:18:12 am »
При мен няма промяна  :(
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #6 -: Декември 20, 2008, 10:00:46 am »
Заяна, пробвай с друг браузър какво ще стане?
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #7 -: Декември 22, 2008, 07:44:08 am »
не успях  :(
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #8 -: Декември 29, 2008, 08:59:04 am »
Справочник
  Адреси на клиники, лаборатории, лекари
Форум за обмен на информация, свързана с конкретни медицински центрове, доктори, лаборатории и съответните прегледи и изследвания. Мнения и коментари.
Модератори: little_rabbit, rally_pat 7428 Публикации
794 Теми  Последна публикация от eliq
в Re: д-р Зарзаланов Русе...
- декември 28, 2008, 03:34:12 
   Сдружение “Зачатие”
Форум на сдружението, неговата дейност и членове. Документи, материали, писма, изяви, въпроси и отговори, идеи, предложения, коментари.
Модератори: cygnus, jam, ultra 3414 Публикации
145 Теми  Последна публикация от Black_rose
в Re: Коледната благотвори...
- декември 28, 2008, 07:30:54 
  Форум "Дневници"
Форум за дневници на потребителите, където всеки да записва важна текуща информация за себе си в собствена тема. Форумът е достъпен само за регистрирани потребители.
Модератори: Ledena_luna, mini 4822 Публикации
171 Теми  Последна публикация от TINI78
в Re: Дневникът на TINI78
- декември 24, 2008, 04:46:54 

 За сайта
  Въпроси, предложения, похвали и оплаквания
Дискусия относно поддръжката и информацията съдържаща се в тoзи сайт. Въпроси и предложения. Предложения за добавяне на нови дискусии. Книга за похвали и оплаквания.
Модератори: cygnus, beast 2626 Публикации
320 Теми  Последна публикация от Ledena_luna
в ПРЕМЕСТЕНО: бременост сл...
- декември 28, 2008, 08:47:57 
  Овулационен календар
Форум за обмяна на опит и информация при използването на календара, анализ на данните и резултатите, обмяна на графики на температурата и дискусии по тях. Въпроси и отговори.
Модератор: beast 1441 Публикации
140 Теми  Последна публикация от Meggy
в Re: Липсващи графики
- декември 27, 2008, 06:04:33 

 Нови Публикации  Няма Нови Публикации   


 www.zachatie.org - Информационен Център
Днешният Календар
  Рождени Дни: via (30), Наталия (30), Karamel_ka (23), vili_25 (27), mishenka (25), kisskotkata (27), kamy_st (27), vanilas (30)
 
Статистика на форума
  382958 Публикации в 12951 Теми от 15758 Потребители. Последен потребител: lilly_marlen
Последно съобщение: "Re: Коледната благотвори..." ( декември 28, 2008, 07:30:54 )
Прегледай последните 10 публикации в този форум.
[Още Статистики] 
Потребители online
  53 Гости, 31 Потребители (7 Скрит(и))
Активни потребители през последните 30 минути:
4ebura6ka, bril, adriyana, lions, Smile_baby, mimozata, dani_ j, Disi, Angelina, Leila, kalimera, radosttinka, rich, gabi_ivanova, vilimili, yanica, parsi, maya_20, desislavajekova, Калинкаа, koleva01, kaili, sani, fatalwoman
 
Most Online Today: 97. Most Online Ever: 402 (декември 16, 2008, 12:08:24 ) 


 
Информацията, съдържаща се в zachatie.org НЕ може да замени консултацията с лекар за диагнoстика и лечение! За всичко свързано с Вашето здраве се консултирайте със своя лекар! Екипът ни не носи отговорност за сайтовете, към които сме предоставили връзки .. още »
 Адрес: София 1000, България
ул. „П. Парчевич“ №35, вх. 1,
ет. 1, Сдружение “Зачатие”
E-mail: zachatie@zachatie.org
 Банкова сметка: ПИБ - клон Витоша
IBAN - BG10 FINV 9150 10BG N0JD TK
BIC - FINVBGSF
 
|   реклама   |   контакти   |   отговорност   |   карта на сайта     
 
 
 


Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Зарежда...
МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ КАК ДА ВЛЯЗА в ФОРУМА.След като беше спрян форума за кратко заради протеста, след това ми излиза само тази страница!!!
За да влезе примерно в "Опити за забременяване" не мога, освен чрез "последни публикаций!!!
Нямам го този подфорум! :(
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #9 -: Декември 29, 2008, 17:37:38 pm »
Над справочник имаш ли един такъв ред :
Репродуктивно зраве

Ако имаш натисни тази стрелкичка за да експанднеш групата с подфоруми, които не ти се показват:
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #10 -: Декември 29, 2008, 21:00:44 pm »
cygnus много ти благодаря  :D
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #11 -: Февруари 10, 2009, 16:48:25 pm »
От компютъра в работата  не мога да вляза във форума-влизам на началната страница на сайта ,а при опит да вляза във форума ми с е  изписва-"форума се премества на друг сървър.след рефреш на днс ще може да го ползвате"-какво значи това ?
Така е от средата на януари и аз много време мислех ,че нещо не е  наред с форума.
Ккаво трябва да направя?
Благодаря  .


*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #12 -: Февруари 10, 2009, 17:06:52 pm »
От компютъра в работата  не мога да вляза във форума-влизам на началната страница на сайта ,а при опит да вляза във форума ми с е  изписва-"форума се премества на друг сървър.след рефреш на днс ще може да го ползвате"-какво значи това ?
Така е от средата на януари и аз много време мислех ,че нещо не е  наред с форума.
Ккаво трябва да направя?
Благодаря  .
Означава кеширана страница.
Опитай Ctrl+F5 няколко пъти, ако не помогне - значи си с прокси и там ще трябва човека който поддържа проксито да се намеси.

Поздрави
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #13 -: Април 02, 2009, 09:16:27 am »
За да не отварям нова тема ще попитам тук :wink:
Когато влизам във форума, въпреки че съм задала да ми запомни завинаги потребителското име и паролата, всеки път ми иска да се логвам наново, а това става много бавно. Странното е, че този проблем го имам само в къщи, на компютъра на работа няма проблем, там директно като отворя форума си влизам с потребителското име. Някаква идея на какво може да се дължи и как да го оправя?
И на двата компютъра ползвам интернет експлорер.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #14 -: Април 09, 2009, 15:47:53 pm »
Имам проблем с влизането във форума с потребителсткото си име.В момента който вляза в подфорум потребителското име изчезва.
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #15 -: Април 15, 2009, 19:39:06 pm »
На мен пък от месец и нещо ми е супер бавно влизането във форума - от работата ми е бавно, от вкъщи - невъзможно. След триене на кукита и всякакво временно съдържание, от работата вече влизам, макар и бавно (след като веднъж зареди форума, после е ок). Но от вкъщи и това не върши работа. Какво да правя?
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #16 -: Април 22, 2009, 17:43:44 pm »
На мен пък от месец и нещо ми е супер бавно влизането във форума - от работата ми е бавно, от вкъщи - невъзможно. След триене на кукита и всякакво временно съдържание, от работата вече влизам, макар и бавно (след като веднъж зареди форума, после е ок). Но от вкъщи и това не върши работа. Какво да правя?
Това за скоростта го забелязах след последната преинсталация.
Винаги когато се ПОСТ-ва заявка има огромноооо забавяне.

За съжаление не мога да идентифицирам какъв може да е проблема. Машината не е натоварена и причината не е от хардуера. Преди се съмнявах в доставчиците, но факта че от офиса (друг доставчик) скороста ми на преглеждане на форума е много висока а пускането на постовете също толкова бавно колкото и от къщи смятам че не е от тях а е от някакви настройки на нашата машина.
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #17 -: Май 17, 2009, 16:08:09 pm »
Моя приятелка се регистрира днес, но не може да чете форум Дневници - изобщо не го вижда въпреки, че останалите две теми ("Адреси на клиники, лаборатории, лекари" и  "Сдружение “Зачатие”") са там... На какво може да се дължи това?

Благодаря ви предварително за отговора  :)
Поздрави!
« Последна редакция: Май 17, 2009, 16:12:54 pm от Chandra »
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #18 -: Май 18, 2009, 00:33:19 am »
И при мен има проблем-влизането във форума ми отнема няколко минути.
Публикуването на отговор става супер бавно. На какво може да се дължи това забаване?
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #19 -: Май 19, 2009, 15:13:27 pm »
И при мен има проблем-влизането във форума ми отнема няколко минути.
Публикуването на отговор става супер бавно. На какво може да се дължи това забаване?

И аз имам съшият проблем , но предполагам , че просто потребителите са много и затова е така ...
Има дни , в които даже не мога да вляза с часове в сайта ... и си опитвам ,и опитвам ... докато стане ! :P