0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Проблем с влизане във формуа!
« -: Ноември 29, 2008, 20:40:39 pm »
Само при мен ли се случва така! От началото на седмицата имам проблем с влизането във форума, дава ми грешка ........ мислих, че е от интернета, но не е със сигурност! Така ли беше и при вас? Ако на ден се опитвах да влезна 5 пъти, само веднъж ме пускаше........................
Не разбирам в какво е пречината!
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #1 -: Декември 20, 2008, 06:43:21 am »
Момичета,имам проблем при влизането в подфорумите-въобще ги нямам.Аз влизам в опити за забременяване ,а от 15.12  като опция,тази тема, я нямам  :(
Благодаря предварително!
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #2 -: Декември 20, 2008, 08:38:00 am »
При мен също  :(
За да влеза в този подфорум става единствено като отида на "последни детес публикувани мнения" и евентуално от там някой ако е писал в този подфорум успявам да прочета темата.Ако няма публикувано мнение абсурд!
Всички останали ги има само този подфорум го няма  :?
моля ви направете нещо!!!
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #3 -: Декември 20, 2008, 08:38:25 am »
Натисния няколко пъти ctrl + F5.
Пробвай да изтриеш кеша и cookies.
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #4 -: Декември 20, 2008, 08:41:16 am »
Изключих го и го включих пак. Я пробвайте пак. Аз го виждам и като нерегистрирана, странно.
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #5 -: Декември 20, 2008, 09:18:12 am »
При мен няма промяна  :(
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #6 -: Декември 20, 2008, 10:00:46 am »
Заяна, пробвай с друг браузър какво ще стане?
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #7 -: Декември 22, 2008, 07:44:08 am »
не успях  :(
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #8 -: Декември 29, 2008, 08:59:04 am »
Справочник
  Адреси на клиники, лаборатории, лекари
Форум за обмен на информация, свързана с конкретни медицински центрове, доктори, лаборатории и съответните прегледи и изследвания. Мнения и коментари.
Модератори: little_rabbit, rally_pat 7428 Публикации
794 Теми  Последна публикация от eliq
в Re: д-р Зарзаланов Русе...
- декември 28, 2008, 03:34:12 
   Сдружение “Зачатие”
Форум на сдружението, неговата дейност и членове. Документи, материали, писма, изяви, въпроси и отговори, идеи, предложения, коментари.
Модератори: cygnus, jam, ultra 3414 Публикации
145 Теми  Последна публикация от Black_rose
в Re: Коледната благотвори...
- декември 28, 2008, 07:30:54 
  Форум "Дневници"
Форум за дневници на потребителите, където всеки да записва важна текуща информация за себе си в собствена тема. Форумът е достъпен само за регистрирани потребители.
Модератори: Ledena_luna, mini 4822 Публикации
171 Теми  Последна публикация от TINI78
в Re: Дневникът на TINI78
- декември 24, 2008, 04:46:54 

 За сайта
  Въпроси, предложения, похвали и оплаквания
Дискусия относно поддръжката и информацията съдържаща се в тoзи сайт. Въпроси и предложения. Предложения за добавяне на нови дискусии. Книга за похвали и оплаквания.
Модератори: cygnus, beast 2626 Публикации
320 Теми  Последна публикация от Ledena_luna
в ПРЕМЕСТЕНО: бременост сл...
- декември 28, 2008, 08:47:57 
  Овулационен календар
Форум за обмяна на опит и информация при използването на календара, анализ на данните и резултатите, обмяна на графики на температурата и дискусии по тях. Въпроси и отговори.
Модератор: beast 1441 Публикации
140 Теми  Последна публикация от Meggy
в Re: Липсващи графики
- декември 27, 2008, 06:04:33 

 Нови Публикации  Няма Нови Публикации   


 www.zachatie.org - Информационен Център
Днешният Календар
  Рождени Дни: via (30), Наталия (30), Karamel_ka (23), vili_25 (27), mishenka (25), kisskotkata (27), kamy_st (27), vanilas (30)
 
Статистика на форума
  382958 Публикации в 12951 Теми от 15758 Потребители. Последен потребител: lilly_marlen
Последно съобщение: "Re: Коледната благотвори..." ( декември 28, 2008, 07:30:54 )
Прегледай последните 10 публикации в този форум.
[Още Статистики] 
Потребители online
  53 Гости, 31 Потребители (7 Скрит(и))
Активни потребители през последните 30 минути:
4ebura6ka, bril, adriyana, lions, Smile_baby, mimozata, dani_ j, Disi, Angelina, Leila, kalimera, radosttinka, rich, gabi_ivanova, vilimili, yanica, parsi, maya_20, desislavajekova, Калинкаа, koleva01, kaili, sani, fatalwoman
 
Most Online Today: 97. Most Online Ever: 402 (декември 16, 2008, 12:08:24 ) 


 
Информацията, съдържаща се в zachatie.org НЕ може да замени консултацията с лекар за диагнoстика и лечение! За всичко свързано с Вашето здраве се консултирайте със своя лекар! Екипът ни не носи отговорност за сайтовете, към които сме предоставили връзки .. още »
 Адрес: София 1000, България
ул. „П. Парчевич“ №35, вх. 1,
ет. 1, Сдружение “Зачатие”
E-mail: zachatie@zachatie.org
 Банкова сметка: ПИБ - клон Витоша
IBAN - BG10 FINV 9150 10BG N0JD TK
BIC - FINVBGSF
 
|   реклама   |   контакти   |   отговорност   |   карта на сайта     
 
 
 


Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Зарежда...
МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ КАК ДА ВЛЯЗА в ФОРУМА.След като беше спрян форума за кратко заради протеста, след това ми излиза само тази страница!!!
За да влезе примерно в "Опити за забременяване" не мога, освен чрез "последни публикаций!!!
Нямам го този подфорум! :(
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #9 -: Декември 29, 2008, 17:37:38 pm »
Над справочник имаш ли един такъв ред :
Репродуктивно зраве

Ако имаш натисни тази стрелкичка за да експанднеш групата с подфоруми, които не ти се показват:
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #10 -: Декември 29, 2008, 21:00:44 pm »
cygnus много ти благодаря  :D
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #11 -: Февруари 10, 2009, 16:48:25 pm »
От компютъра в работата  не мога да вляза във форума-влизам на началната страница на сайта ,а при опит да вляза във форума ми с е  изписва-"форума се премества на друг сървър.след рефреш на днс ще може да го ползвате"-какво значи това ?
Така е от средата на януари и аз много време мислех ,че нещо не е  наред с форума.
Ккаво трябва да направя?
Благодаря  .


*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #12 -: Февруари 10, 2009, 17:06:52 pm »
От компютъра в работата  не мога да вляза във форума-влизам на началната страница на сайта ,а при опит да вляза във форума ми с е  изписва-"форума се премества на друг сървър.след рефреш на днс ще може да го ползвате"-какво значи това ?
Така е от средата на януари и аз много време мислех ,че нещо не е  наред с форума.
Ккаво трябва да направя?
Благодаря  .
Означава кеширана страница.
Опитай Ctrl+F5 няколко пъти, ако не помогне - значи си с прокси и там ще трябва човека който поддържа проксито да се намеси.

Поздрави
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #13 -: Април 02, 2009, 09:16:27 am »
За да не отварям нова тема ще попитам тук :wink:
Когато влизам във форума, въпреки че съм задала да ми запомни завинаги потребителското име и паролата, всеки път ми иска да се логвам наново, а това става много бавно. Странното е, че този проблем го имам само в къщи, на компютъра на работа няма проблем, там директно като отворя форума си влизам с потребителското име. Някаква идея на какво може да се дължи и как да го оправя?
И на двата компютъра ползвам интернет експлорер.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #14 -: Април 09, 2009, 15:47:53 pm »
Имам проблем с влизането във форума с потребителсткото си име.В момента който вляза в подфорум потребителското име изчезва.
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #15 -: Април 15, 2009, 19:39:06 pm »
На мен пък от месец и нещо ми е супер бавно влизането във форума - от работата ми е бавно, от вкъщи - невъзможно. След триене на кукита и всякакво временно съдържание, от работата вече влизам, макар и бавно (след като веднъж зареди форума, после е ок). Но от вкъщи и това не върши работа. Какво да правя?
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #16 -: Април 22, 2009, 17:43:44 pm »
На мен пък от месец и нещо ми е супер бавно влизането във форума - от работата ми е бавно, от вкъщи - невъзможно. След триене на кукита и всякакво временно съдържание, от работата вече влизам, макар и бавно (след като веднъж зареди форума, после е ок). Но от вкъщи и това не върши работа. Какво да правя?
Това за скоростта го забелязах след последната преинсталация.
Винаги когато се ПОСТ-ва заявка има огромноооо забавяне.

За съжаление не мога да идентифицирам какъв може да е проблема. Машината не е натоварена и причината не е от хардуера. Преди се съмнявах в доставчиците, но факта че от офиса (друг доставчик) скороста ми на преглеждане на форума е много висока а пускането на постовете също толкова бавно колкото и от къщи смятам че не е от тях а е от някакви настройки на нашата машина.
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #17 -: Май 17, 2009, 16:08:09 pm »
Моя приятелка се регистрира днес, но не може да чете форум Дневници - изобщо не го вижда въпреки, че останалите две теми ("Адреси на клиники, лаборатории, лекари" и  "Сдружение “Зачатие”") са там... На какво може да се дължи това?

Благодаря ви предварително за отговора  :)
Поздрави!
« Последна редакция: Май 17, 2009, 16:12:54 pm от Chandra »
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #18 -: Май 18, 2009, 00:33:19 am »
И при мен има проблем-влизането във форума ми отнема няколко минути.
Публикуването на отговор става супер бавно. На какво може да се дължи това забаване?
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #19 -: Май 19, 2009, 15:13:27 pm »
И при мен има проблем-влизането във форума ми отнема няколко минути.
Публикуването на отговор става супер бавно. На какво може да се дължи това забаване?

И аз имам съшият проблем , но предполагам , че просто потребителите са много и затова е така ...
Има дни , в които даже не мога да вляза с часове в сайта ... и си опитвам ,и опитвам ... докато стане ! :P
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #20 -: Юни 29, 2009, 20:31:25 pm »
Предполагам че не е нов въпроса ми, но искам да питам защо всеки път като вляза в зачатие трябва да се логвам? Друг не работи на моя компютър и аз не излизам от потр. си име. Другия проблем е че паролата, която съм запаметила уж въобще не върши работа, всеки път я пиша наново, иначе изписва грешна парола, същото ми се случва когато се местя из подфорумите, всеки път иска парола.
*
Re: Проблем с влизане във формуа!
« Отговор #21 -: Юни 30, 2009, 11:51:29 am »
В момента сайта работи малко бавно при пращане на информация към него (логване, пускане на ЛС или поставане на постове във форумите). След профилактиката този проблем ще изчезне: повече за профилактиката тук.

...защо всеки път като вляза в зачатие трябва да се логвам? Друг не работи на моя компютър и аз не излизам от потр. си име.
Ако при логването си дала че продължителноста на сесията ти е примерно един час - след изтичане на този един час трябва да се логнеш наново. При логване избирай от списъка "завинаги". Ако това не помогне значи може това да се дължи на настройките на браузъра ти. Примерно да не си разрешила кукитата - това се променя от настройките за сигурност на браузъра ти.
...паролата, която съм запаметила уж въобще не върши работа, всеки път я пиша наново, иначе изписва грешна парола,
Това според мен е запаметена грешна парола и тя наистина е грешна - изтрий запаметената парола от браузъра си и се логни наново - ако те попита дали да запомни паролата кажи да - само ако се логнеш успешно.
същото ми се случва когато се местя из подфорумите, всеки път иска парола.
Това ми прилича на липсващо куки - погледни малко по нагоре за настройките по сигурноста - най вероятно са ти забранени кукитата в браузъра.

Поздрави