0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #40 -: Декември 04, 2008, 12:13:31 pm »
Привет! Записах се за участие, дано да успея, защото точно тогава и от работата ще има детско коледно парти, но незнам още от колко часа!

Извинявам се, че пак изчезнах от инициативите, ще ходя да по прочета какво става, но имам огромни семейни неприятности!
Матей - 1.04.2006 г
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #41 -: Декември 04, 2008, 15:38:47 pm »
и тук да кажа, че ще дойдем с Криско. после трябва да търча на служебното парти, защото не мога да не отида по обективни причини.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #42 -: Декември 04, 2008, 18:13:13 pm »
20 декември не е ли работен ден, ако е така не знам как ще дойда. Мъжа ми се прибира към 19.00 от работа. А трябва да съм там заради репортажа  :?.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #43 -: Декември 05, 2008, 15:41:28 pm »
Мда, сега счетоводителката каза, че е работен - ще се отработва 31 :?
Да се надяваме, че повечето хора ще го отработват до половина :wink:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #44 -: Декември 05, 2008, 15:52:15 pm »
Бройте и мен - за Колето не съм сигурна. Гласувах още веднага но обяснителната записка ми е изчезнала :lol:
В очакване ....
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #45 -: Декември 05, 2008, 15:52:41 pm »
Мда, сега счетоводителката каза, че е работен - ще се отработва 31 :?
Да се надяваме, че повечето хора ще го отработват до половина :wink:

И опаковането е за тогава  :?
Аз ще мога при всички положения през деня, но за хората, които са на работа? Мога да осигуря още някой за опаковането, но не е сигурно.
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #46 -: Декември 05, 2008, 16:01:37 pm »
хихи, аз знам и предвидливо си пуснах отпуска :lol:
шефа не беше очарован, но.... :P
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #47 -: Декември 05, 2008, 17:18:36 pm »
И на мен ми се идва, но и аз съм на работа и докато се прибера става 7. ще говоря с майка ми ако може да отиде с Мия по-рано, пък аз да дойда направо там.А другият проблем, е че Мия става много късно следобед, ама ще видим. Допълнително ще кажа.
<br />[link=http:
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #48 -: Декември 06, 2008, 10:12:32 am »
Уговорих нещата с майка ми, така че и ние живот и здраве идваме. И според мен ще е по-удачно подаръчетата да са еднакви за всички деца.
<br />[link=http:
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #49 -: Декември 07, 2008, 17:44:40 pm »
Днес на срещата решихме всеки да носи в празнично пакетче подарък за детето, който да съдържа:
- пакетче солети
- банан
- 3 мандарини
- кутийка Милкинис - вътре са 4 малки шоколадчета, на милка е.

Всеки възрастен носи също някакво подаръче, кой каквото реши, може коледна играчка, сувенир някакъв, свещник и т.н.
Подаръците ще се раздават от дядо Коледа и на децата и на възрастните :D
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #50 -: Декември 10, 2008, 10:48:49 am »
Бихме искали и ние с малката да дойдем, ако все още има свободни места.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #51 -: Декември 10, 2008, 12:50:11 pm »
Ние отпадаме, точно тогава влизам в 9я, а колата е малко нестабилна тези дни и не ни се иска да рискуваме. Надявам се да си прекарате добре и ползата от всичко случващо се да е огромна.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #52 -: Декември 10, 2008, 13:16:01 pm »
е какво, тъкмо ще го направим софианче :wink:
разбира се че може, nikitali :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #53 -: Декември 10, 2008, 13:59:51 pm »
а, да бе, ще ходя да ги раждам из цяла България, достатъчно и тримата членове на нашето семейство за сега сме раждани в различни градове, айде поне малките да са на едно и също място
пък и открих тефтера за 2009 на д-р Даскалов, първата записана там съм  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #54 -: Декември 10, 2008, 14:34:14 pm »
Аз ще направя всичко възможно да дойдем, така че двама възрастни с две деца.

Гледам трябва да носим подаръци, моите не ядат много-много тези неща, освен да измисля нещо за тях, не че те ще разберат де. А и не разбрах защо трябва и подаръци за нас възрастните?  :wink:

мини, гледай да сте добре с бебка точно сега.

« Последна редакция: Декември 10, 2008, 14:42:18 pm от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #55 -: Декември 10, 2008, 15:16:23 pm »
Гледам трябва да носим подаръци, моите не ядат много-много тези неща, освен да измисля нещо за тях, не че те ще разберат де. А и не разбрах защо трябва и подаръци за нас възрастните?  :wink:

Каси, идеята е да е еднакво за всички деца, за да няма хър-мър. няма значение дали ще ги изконсумират, важното е, че е подарък и шаренко :)
а за възрастните, идеята беше всеки да донесе нещо супер дребничко, да напълним една торба и всеки да си изтегли късметчето. масово се правят такива коледни томболи, допринася за веселбата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #56 -: Декември 10, 2008, 15:29:09 pm »

Каси, идеята е да е еднакво за всички деца, за да няма хър-мър. няма значение дали ще ги изконсумират, важното е, че е подарък и шаренко :)
а за възрастните, идеята беше всеки да донесе нещо супер дребничко, да напълним една торба и всеки да си изтегли късметчето. масово се правят такива коледни томболи, допринася за веселбата.

Ох, много съм зле, аз разбрах, ние да си носим за нас подаръци :lol:. Добре, разбира се, че ще донеса подарък, един или два, като ние сме двама :lol:.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #57 -: Декември 10, 2008, 20:06:31 pm »
Каси, щом сте двама значи два подаръка.  :D За да не стане така, че за последните да няма подарък. Това е идеята. Да се поразвеселим.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #58 -: Декември 17, 2008, 22:05:20 pm »
Момичета, знае ли се колко дечица ще има на партито?
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #59 -: Декември 17, 2008, 23:21:47 pm »
Чудя се дали да дойда на партито... Уместно ли ще е да взема моя 8-годишен калпазанин, как мислите... На мен "хем ми се иска, хем не ми стиска"... А на Стефи съм обещала да й гледам Десито - помня аз, помня, макар тази темичка да остана да виси някъде надолу  :wink:...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!