0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #100 -: Декември 19, 2008, 21:56:48 pm »
Мисълта ми беше с детето, малък е още, не знам до кога ще продължим, а и се кърмим от време на време. Абе с две думи, не е ли малък за там. :lol: :lol
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #101 -: Декември 19, 2008, 21:59:50 pm »
Абе, малък е, но минете за малко поне.  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #102 -: Декември 20, 2008, 00:12:07 am »
няма да го пускаме при големите :wink:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #103 -: Декември 20, 2008, 08:13:56 am »
Ти го доведи, пък да видим!За гушкане, не е малък! :wink:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #104 -: Декември 20, 2008, 09:25:25 am »
Майка ми пък минала вчера през клубчето да види къде е точно и там пишело, че партито е от 18.30 и било за деца над 4 год. и от сутринта 5 пъти ме пита дали ще ги пуснат :lol:Нямам представа защо пише така, но не виждам да има промяна, така че живот и здраве там сме довечера. Може да сме 2ма възрастни с 1 дете.
<br />[link=http:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #105 -: Декември 20, 2008, 13:40:18 pm »
meshko, това сигурно е надпис за предишно или следващо парти, не за нашето.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #106 -: Декември 20, 2008, 22:49:43 pm »
Мацки,
очаквам да споделите как е минало. :) Любопитна съм също и кои бяха късметлиите от жребия. Имам си фаворити, на които стисках палци. :)
Мислено бях с вас. :)

от кога чакам някой да се прибере и да сподели. :oops:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #107 -: Декември 20, 2008, 22:53:48 pm »
Беше супер, вълнуващо, шарено, приятно. Нека се произнесат хората от управата, после ще пишем ние. Имаше много награди наистина.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #108 -: Декември 20, 2008, 23:04:57 pm »
беше наистина много приятно и вълнуващо.

благодаря на Сдружение Зачатие за хубавия празник, който организира за нас и децата ни.
благодаря на нашия любезен домакин Цвети :wink:

сигурно възможно най-скоро ще бъдат обявени избраните в жребия от късметлийските детски ръчички.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #109 -: Декември 20, 2008, 23:22:30 pm »
коледното парти беше чудесно! много се радвам, че бях там и се надявам то да стане хубава традиция.

ето малко снимки от събитието:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=34858&AlbumId=126193

благодарим на Cvetelina и клуб "Таласъмчета" за безвъзмездното предоставянето на чудесния клуб за нашето парти и за дядо Коледа.
благодарим на Lisko, д-р Владимиров от център по репродуктивна медицина "София" и фирма "Меркуриус" за подаръците, които направиха на нашите деца.
благодарим на д-р Стаменов от клиника "Надежда" и фондация "Искам бебе" за красивите подаръци, осигурени за гостите на партито (и за вкусните шоколадчета!)
благодарим на всички, които помогнаха да се осъществи този чудесен празник!
честито на късметлиите и дано ръчичките на децата на Зачатие да са изтеглили вашия желан късмет за Новата година!

 
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #110 -: Декември 20, 2008, 23:31:47 pm »
благодарим на Lisko, д-р Владимиров от център по репродуктивна медицина "София" и фирма "Меркуриус" за подаръците, които направиха на нашите деца.
благодарим на д-р Стаменов от клиника "Надежда" и фондация "Искам бебе" за красивите подаръци, осигурени за гостите на партито (и за вкусните шоколадчета!)

как можах да пропусна - присъединявам се и аз към благодарностите на Джам.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #111 -: Декември 20, 2008, 23:39:24 pm »
чудесно парти
благородно ви завиждам
толкова исках да го споделя с вас  :?
дано имаме още много поводи да се събираме за хубаво
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #112 -: Декември 20, 2008, 23:42:03 pm »
прекрасно е. от снимките личи празничното настроение на всички участвали.
за съжаление бях на работа и не можах да присъствам, но след прекрасните снимки усетих и аз от атмосферата. дано стане традиция за в бъдеще.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #113 -: Декември 20, 2008, 23:53:40 pm »
Беше страхотно, просто нямам думи да го опиша.
Много, безкрайно много се радвам, че това беше първото голямо парти на Алекс. Първата му снимка с Дядо Коледа. За мен това ще остане един незабравим празник.

И аз се присъединявам към благодарностите на Джам, подаръците са разкошни.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #114 -: Декември 21, 2008, 00:00:14 am »
Аз също се присъединявам към благодарностите на Джам, защото се страхувам да не изпусна някого. Дано стане традиция това събиране с толкова благородна и чиста идея и реализация. Поздравления за всички участвали в организацията.

Благодаря много на Лиско и миси за подаръците на малките, наистина са страхотни. Момчетата заспаха гушнали еленчетата, много им се зарадваха. Те са от Лиско, нали?
А пък с Дядо Коледа сме съученици от първи клас  :wink:  :lol:.

И нашите подаръци са страхотни и допринасят за коледното настроение.  :D

Календарите на Зачатие също са много хубави. Благодарности на момичетата, които се потрудиха.

Пожелавам много късмет на спечелилите от жребия. И догодина и те да присъстват, всеки с по едно или две бебета в кошници, както Мери и малкия Алекс.  :D

Весели празници на всички! Мечтите се сбъдват!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #115 -: Декември 21, 2008, 00:02:26 am »
kassi, еленчетата са от д-р Владимиров и д-р Тачева :) видя ли, че пеят като им се стисне едното краче?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #116 -: Декември 21, 2008, 00:08:44 am »
kassi, еленчетата са от д-р Владимиров и д-р Тачева :) видя ли, че пеят като им се стисне едното краче?

Ееее, супер, тогава благодарности към докторите. Не съм видяла, те ги целуваха и гушкаха, и така заспаха, утре ще демонстрираме, още по-готино значи.  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #117 -: Декември 21, 2008, 00:11:38 am »
и аз благородно завиждам!
От снимките личи,че сте изкарали страхотно!
Чакам с нетърпение имената на спечелилите момичета и им стискам палци!
<br />
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #118 -: Декември 21, 2008, 00:14:16 am »
Ей, как ви завиждам! :D Не е злонамерено, разбира се.  :wink:
Разгледах снимките. наистина е било много вълнуващо. Снимките, на които Симеон и Мишко теглят жребия определано ме развеселиха. :lol: Сигурна съм, че ако Мишка беше там, щеше да има подхода на Мони с яденето на жребия. :lol:

Ще си чакам календарите :), може би по Лиско. :wink:

Дано това наистина се превърне в традиция, така, както и ДРЗ е традиционно събитие.

Желая успех на спечелилите момичета!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #119 -: Декември 21, 2008, 09:41:43 am »
Огромни благодарности и от мен за прекрасното парти към всички изброени от Jam и особено на сдружение "Зачатие" за организацията му! Много се радвам, че станах част на голямото семейство на "Зачатие" на живо!
И на дъщеря ми й хареса много и май беше единственото детенце, което не се страхуваше от дядо Коледа. Благодаря от нейно има за всички прекрасни подаръци, които получи!