0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #20 -: Ноември 30, 2008, 19:32:23 pm »
идеята е добра, джам. и ние ще сме двама с едно дете.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #21 -: Ноември 30, 2008, 23:15:01 pm »
Аз ли нещо не виждам евентуален начален час, щото съм кьорава или?

Нали не забравяме, че през деня ще се опаковат подаръците за децата от Роман.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #22 -: Декември 01, 2008, 10:57:42 am »
Миналата година загубихме невероятно много време в сортирането на дрехите, дарени за децата. Нека тази година си го спестим. И да се надяваме, че този път няма да има дарени скъсани и мръсни дрехи...

Началният час за партито е 18 часа. Ще започнем с тегленето на имената на участвалите в конкурса. Дядо Коледа ще дойде в 19 часа да раздаде подаръците. Като видим окончателния брой да дечицата, може да направим еднакви пакетчета за всички, добра е идеята :wink:
За продължение на партито - ами винаги можем да продължим някъде другаде, не виждам проблем. Може да се запази нещо наблизо до клубчето, ама колко хора ще имат възможност? Ако има достатъчно желаещи, може да го организирате, за да могат да дойдат и тези, които ще се чувстват емоционално дискомфортно в детски клуб.
Все пак смятам, че не е добра идея да се разделяме на такива и онакива, щото всички се стремим към едно и също нещо, незвисимо колко сме напреднали по пътя към крайнта цел.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #23 -: Декември 01, 2008, 10:59:33 am »
мда, пък и на мен ми е обещано да гледат Деси :wink:
тя си знае 8)
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #24 -: Декември 01, 2008, 11:21:43 am »
ultra, при този начален час се преброявам и аз с мъника. Стига със здравето да сме добре.

Някои неща, които са ми дали на мен за децата ор Роман по-рано вече дори съм ги изпрала, аз също смятам, че всяка от нас има добър вкус и култура и ако има подготвени дрешки от по-рано, може в къщи да ги сортира и изпере.

За подаръчетата - идеята на jam e много добра, за стандартни пакетчета с подходящи детски лакомства, плодове, с пожелание за мъниците за здраве. Всеки може да направи такова и да го донесе.

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #25 -: Декември 02, 2008, 12:26:15 pm »
Дотук 22 възрастни и 9 деца :D
Бравос, добра компания се заформя!
Побързайте да се включите, клубчето събира до 40 възрастни :wink:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #26 -: Декември 02, 2008, 13:06:41 pm »
За съжаление точно на тези дати - 20-ти и 21-ви няма да съм в София, много ме е яд, че ще изпусна всички тези хубави събития...  :(
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #27 -: Декември 02, 2008, 14:26:40 pm »
Ех, тези твои семинари все така се случват :(
Ще снимаме и ще направим хубав разказ за събитието :)


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #28 -: Декември 02, 2008, 15:20:41 pm »
И ние, 2+2
Няма да участваме с последващи късни инициативи, ако има, нЕма кой да гледа децата.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #29 -: Декември 02, 2008, 15:30:54 pm »
имам желанието да дойдем, евентуално ако не родя до тогава  :?
гласувала съм и в анкетата, но ако случайно се появят повече желаещи ще се откажа, за да има място за другите
все още не съм запознала Ник с това ми решение обаче  8)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #30 -: Декември 02, 2008, 15:58:40 pm »
все още не съм запознала Ник с това ми решение обаче  8)[/color]
Хихик, ставаме две  :lol: :lol: :lol: И той не знае за тази сбирка, само за другата знае  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #31 -: Декември 02, 2008, 16:08:55 pm »

все още не съм запознала Ник с това ми решение обаче  8)


И аз така ;), не съм гласувала и в анкетата, но моя Никола се надявам да го хвана на къс пас тая вечер и да видим какво ще каже. Ако е съгласен ще сме двама възрастни и едно дете, иначе няма да мога да дойда сама с Ели.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #32 -: Декември 02, 2008, 19:03:38 pm »
все още не съм запознала Ник с това ми решение обаче  8)[/color]
Хихик, ставаме две  :lol: :lol: :lol: И той не знае за тази сбирка, само за другата знае  :lol: :lol: :lol:
А Дарко нали ще го вземете :wink:
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #33 -: Декември 03, 2008, 10:32:17 am »
Ще дойдем (ако сме здрави), двама възрастни и едно дете. Гласувах...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #34 -: Декември 03, 2008, 15:10:29 pm »
Еха, каква страхотна компания се заформя :D
Мини, за теб винаги ще се намери място :P

Сега като се замисля, май и моето съпружеско тяло не знае кога и къде ще присъства :lol:
Ама ще научи :wink:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #35 -: Декември 03, 2008, 16:24:58 pm »
Момичета аз толкова се чудих как да представя нещата пред мъжо,че чак се сетих за наш добър приятел живее в района и му предложих да се срещнат след като ни остави в клубчето,понеже мислих,че няма да му се идва а той ми вика ти какво срамуваш ли се,че не искаш да ме показваш а аз щях да падна.Та всъщност се оказа,че и на него му се идва и групата ще е пълна.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #36 -: Декември 03, 2008, 16:28:26 pm »
Уфффф, и на мен ми се идва. Ама Кънчо е толкоз .... неконтактен, та още не съм му казала даже. Ще видим ще се почудя още малко. Все пак тозгодишния им коледен банкет е без половинки и на мен това ще ми е единственото празнуване на Коледа в колектив.
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #37 -: Декември 03, 2008, 16:32:48 pm »
Пешек, и моето съпружеско тяло преди повече от 5 г., като затръгвах на първата среща тогава на клуба от дира, що мрънкане и предупрждения избълва, а сега виждаш до къде я докарахме :wink: после нямаше оттърване от него по срещите, та чак и в сайта вече :lol:
а вервай ми, не беше от най-контактните личности които съм срещала 8)
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #38 -: Декември 03, 2008, 18:38:08 pm »
Пешек ако все пак Кънчо неще , може да те вземем с нас.Много време до 20-ти но го имай едно на ум.Ще бъдем с кола двама възрастни и  едно дете т.е. място има.А пък ако Кънчо склони още по добре.
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #39 -: Декември 03, 2008, 22:03:10 pm »
все още не съм запознала Ник с това ми решение обаче  8)[/color]
Хихик, ставаме две  :lol: :lol: :lol: И той не знае за тази сбирка, само за другата знае  :lol: :lol: :lol:
А Дарко нали ще го вземете :wink:
Ами ако ни приемат аз нямам нищо против  :lol: :lol: :lol: А и той както обожава деца... Който чете в бг-мамата сигурно е срещал Иглика с Виктор и Баркли и Багира... Е няма такава любов между куче и дете - Дарки обожава Виктор  :lol: :lol: :lol:


Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!