0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #120 -: Декември 21, 2008, 10:32:06 am »
Скъпи приятели, много ни беше весело и празнично снощи и много се радваме, че видяхме толкова много от вас. Догодина да сме още повече, с още малки човечета!

Благодарим сърдечно за хубавото клубче, чудесната организация, страхотните подаръци и за веселото настроение! На календарчето на клиника Надежда разпознахме малчовците на Касси и на Джазибейби, страхотни манекени са тези зачатчета! Шоколадчетата вече бяха оценени по достойнство, а пък елените са страшен дует, и на мармотченцата много им харесаха. Освен това, за нас личен много ценен момент беше, че запознахме Дани с д-р Владимиров и д-р Тачева, на които една ли някога ще успеем да се отблагодарим достатъчно.

Щастливи празници!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #121 -: Декември 21, 2008, 12:06:58 pm »
Мерси за снимките :) Тържеството беше наистина великолепно. Аз лично много се забавлявах сред толкова приятели и малки дечица. Мерси, Зачатие. Дано имаме още много поводи за подобни празници.

*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #122 -: Декември 21, 2008, 12:14:20 pm »
Партито беше чудесно. Отдавна не бях прекарвала толкова приятно. Още съм с приповдигнато настроение  :D
Момичета, изключително се радвам, че се запознах с вас!
С лекарите, с които се видях за първи път - само затвърдих мнението си колко ПОВЕЧЕ СА ХОРА! ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ за това, което правите!
Досега не бях виждала толкова много свестни хора на едно място! И толкова много малки сладурчета на куп!

Благодаря за подаръците! И на Таласъмчетата за чудесното място!

И още нещо - пристрастрих се към шоколадчетата "Искам бебе"! И имам предложение, всичкият шоколад на света да е "Искам бебе"!:wink: Какво ще кажете?

Ultra, това за медальона беше сериозно!

Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #123 -: Декември 21, 2008, 13:27:24 pm »
Страхотно парти!
Страхотен тиквеник  :oops:  :oops: :oops: Още една тава да имаше и тя нямаше да ми се опре  :lol:

Благодаря на всички за организацията и подаръците
В очакване ....
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #124 -: Декември 21, 2008, 13:36:22 pm »
...ами ей ме, най-голямата ревла на света, незнам но очите ми бяха пълни със сълзи, нон стоп...

 ornaico1Беше мило, вълнуващо и много ценно за мен, да бъда на едно място с Вас
с лекарите ни и с всичката онази емоция която ни е събрала заедно!

Искам първо да поднеса на Ани един виртуален букет,
:oops:организирах се в последния момент и реален не успях да взема,
за всичко онова което направи и продължава да прави за "Зачатие"!

Благодаря за трепета, за подаръчетата ценни, за ангелчето, за всичко!

А най-много искам и мечтая за едно да затворя очи, да преброя до три
и след като ги отворя да видя около себе си всичките тези 51 момичета гушнали мечтата си!

Няма да спра да мечтая, заедно с вас, и знам че това ще се случи!
И така като Мери гушнала малкия Алекс бе там сред нас, на другата Коледа всички останали!



Моля се, Вярвам и ще Бъде!
« Последна редакция: Декември 21, 2008, 13:37:55 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #125 -: Декември 21, 2008, 13:49:10 pm »
ДА ДА - верно е!!!! Аз страшно се притесних по едно време, реших, че някой те е засегнал  :).
В очакване ....
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #126 -: Декември 21, 2008, 14:55:15 pm »
Ох, момичета, много благородно ви завиждам! Така хубаво го описвоте партито, подаръците, емоциите, а и снимките на Джам, все едно съм била  с вас! Много се радвам, че сте си прекарали отлично! А и няма как да е - щом толкова добри, позитивни и приятни хора са събрани на едно място! Сигурна съм, че всички присъстващи са се заредили с енергия за дълго време на пред! Благодарности на Ани, на "Зачатие", на Мели и д-р Даскалов, на д-р Владимиров и д-р Тачева, д-р Стаменов и спонсорите!!!
Мише, благодаря ти за мечтата, вярата и молитвата за нас!
П.П. И аз съм голяма ревла... очите ми са мокри от вчера на сам...
Къде и кога ще разберем за кого са изтеглили късметчета малките ръчички?

=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #128 -: Декември 21, 2008, 17:26:45 pm »
Разгледах  снимките  ,прочетох  отзвуците и благородно завидях  за веселото прекарване  :oops:.
На късметлииките честитих в другата тема-ама и тук  -честито и  успех на всички !
Пуста провинция  - Видин  занете ли  къде е  чак  -на ъгъла на картата  макар ,че София  ми е като квартал вече , като тръгна по прегледи .
Догодина освен да  грабна  племеника  и с него  -иначе сама -за смеховете  -ако  до тогава  не съм с  огромен корем -надежда  иамам :wink:


*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #129 -: Декември 21, 2008, 19:56:59 pm »
на Каси, Mary, както и всички останали, на които правих снимки - утре ще се постаря да ви ги изпратя! няма ми кабела за фотоапарата, това е само работа на Симона...
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #130 -: Декември 21, 2008, 23:15:36 pm »
Последните ми 3 дни бяха вълшебни:)
Мили хора искам да ви кажа, че благодарение на всички вас тази коледа, макар и без съпруга ми няма да съм сама защото ще има много неща за които да си спомням и да се усмихвам.
Радвам се , че можах да съм част от всичката тази магия.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #131 -: Декември 22, 2008, 01:04:27 am »
Ето и нашите снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=321312


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #132 -: Декември 22, 2008, 09:51:07 am »
Партито беше прекрасно. Толкова много положителна енергия на едно място отдавна не бях усещала! Сърдечни благодарности на всички от Зачатие, на нашите прекрасни лекари,на Lisko и misi, на Радина и на всички, които без да искам ще пропусна. Много бяхме щастливи, че станахме част от този празник. А Мия толкова се забавлява, че не искаше да си тръгва и вчера цял ден се смееше вкъщи, заредена с положителните емоции от партито.  :) Дано се сбъднат всички коледни желания!
<br />[link=http:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #133 -: Декември 22, 2008, 10:10:19 am »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #134 -: Декември 22, 2008, 22:04:03 pm »
Ей момичета, благородно ви завиждам.
Много усмивки, тропащи крачета и коледно настроение.
Дано другата година успеем да се съберем и да мога да присътвам. :wink:
*
Re: Коледното парти на Зачатие!
« Отговор #135 -: Декември 22, 2008, 23:13:03 pm »
Ей момичета, благородно ви завиждам.
Много усмивки, тропащи крачета и коледно настроение.
Дано другата година успеем да се съберем и да мога да присътвам. :wink:
а вие как сте, как е приятелката ти?