0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #700 -: Февруари 19, 2008, 11:21:51 am »
може без лечение аз бях с золадекс но той много пречел после за забременяване това го разбрах преди 2 сед. док Александров го каза
Трейси, аз също съм била на лечение със Золадекс.
Д-ра каза ли ти защо пречи за забременяване, моя док каза че точно първите 6 месеца след лечението са с най-голям шанс за забременяване  :ask:
*
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #701 -: Февруари 19, 2008, 17:35:14 pm »
дано или да ми доде скоро ( т.е. тази седмица) или да се похваля и аз  като амбиграма  :wink: . а между другото и аз съм чувала че максимума е 90 дни , но д-р Попов ми каза че ако не ми дойде до 90 дни , ще се наложи медикаментозно да предизвикаме МЦ (дано да не се налага!) хайде сега ще чакаме , да видим коя първа ще се похвали или с едното , или с другото :wink:  :bighug:
най-накрая току-що  ми дойде МЦ  :jump12: :balk_46: 82-рия ден! много се радвам и не се стърпях да се похваля! хайде крассита твой ред е... :crossfingers: :bighug: и после нали знаеш къде се местим... :wink:
« Последна редакция: Февруари 19, 2008, 17:38:01 pm от rossy * »
*
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #702 -: Февруари 19, 2008, 17:47:33 pm »
rossy *, честито!
Моят МЦ си беше съвсем нормален.
*
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #703 -: Февруари 19, 2008, 17:50:47 pm »
благодаря за бързия отговор  :bighug:!
*
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #704 -: Февруари 19, 2008, 20:23:17 pm »
не роси нищо не каза а и аз не го попитах защото мислех за друго което ми каза
просто каза за едно помага а за друго после пречи.една позната която се лекува също забременя на втория месец незнам дали от това или че смени климата тя е америка сега и си има вече бебче :ask:успех момичета  :bighug: :crossfingers:
*
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #705 -: Февруари 19, 2008, 20:54:37 pm »
не роси нищо не каза а и аз не го попитах защото мислех за друго което ми каза
просто каза за едно помага а за друго после пречи.една позната която се лекува също забременя на втория месец незнам дали от това или че смени климата тя е америка сега и си има вече бебче :ask:успех момичета  :bighug: :crossfingers:
само дето те е питала меги2 , ама няма значение  :wink: случва се  :lol:
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #706 -: Февруари 20, 2008, 09:20:20 am »
Хей, Роси, след няколко дни ще можеш да се захванеш с гонене на яйчица  :lol:
 :00001754: и късмет!!!
*
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #707 -: Февруари 20, 2008, 11:26:41 am »
 :thankyousign: бисерче ! на 26.02 съм на  преглед при д-р Попов и след това ще действаме  :bed: дано скоро нещата си дойдат на мястото  :bfp1:
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #708 -: Февруари 20, 2008, 12:43:38 pm »
Роси, тук виждам, че си чакала 82 дни. Честито, и скорошно забременяване!  :D
Благодаря за пожеланието, надявам се скоро и моят ред да дойде!


*
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #709 -: Февруари 20, 2008, 19:35:58 pm »
ще дойде , ще дойде , аз нали ти стискам палци .. нали ще си правим компанийка в другата темичка  :D :bighug:
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #710 -: Февруари 20, 2008, 21:14:51 pm »
И аз съм сред чакащите. Но ще почакам повече от вас. Последната инжекция Диферелин беше на 21. 01. Така, че има още време.  :wink:
*
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #711 -: Февруари 20, 2008, 22:02:06 pm »
спокойно , ще те чакаме и тебе! може да не чакаш чак толкова дълго - при всеки е различно ! стискаме палци скоро да се похвалиш с добри новини , а защо не дори с  :bfp: :bighug:
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #712 -: Февруари 21, 2008, 08:53:16 am »
Браво rossy!!! Много се радвам, започвай да действаш по въпроса с забременяването!  :flower:
*
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #713 -: Февруари 21, 2008, 09:51:01 am »
нямам търпение! дано да се похваля и аз скоро като тебе! ти как си? ходи ли на лекар или още не?
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #714 -: Февруари 21, 2008, 14:37:15 pm »
Бях на лекар в понеделник, някъде в 6-та г. седмица съм! Ехографа му не беше хубав, но се видя зародиш. Пия лекарство за задържане, профилактично. Другата седмица ще ходя на преглед в хубав кабинет, но още не съм решила къде да се насоча. Иначе се чувствам сякаш имам тежък махмурлук  :lol: лошичко ми е
*
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #715 -: Февруари 21, 2008, 19:44:05 pm »
браво , много се радвам ,че всичко е наред! лека бременност !
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #716 -: Февруари 21, 2008, 20:30:13 pm »
още веднъж поздрави  на амбиграма -ще чакаме новини-тя  ни е пример и надежда :balk_5:
аз искам да попитам нещо  :oops:-оперирана съм лапароскопски преди 10дни -доктора каза въобще да не се пазим и опитваме -докато чакам да  излезе хистологията и решаваме как ще процедираме за лечението 
даже като ме изписваше каза -още тази вечер  се захващайте , :love:-естествено като се почуствам добре че  тогава ,но  мъжо пита -вече  не става ли  да правим  ylinfant
аз се притеснявам -не  е ли рано след операцията-а и малко все пак ми още дискомфортно
колко време  трябва да изчакаме
« Последна редакция: Февруари 21, 2008, 20:34:38 pm от nimika »


Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #717 -: Февруари 22, 2008, 00:01:40 am »
По принцип не трябва да се чака, но пък ако ти е дискомфортно, това не е спорт, макар и някои да го наричат така  :D Не искаш да правиш секс с изкривено от болка или неприятно чувство лице, нали така? Моята лекарка ми каза същото след моята операция, хем тя беше лапаротомия, т.е. разрез от пъпа до долу. А именно, да не се пазим, да си правим опити веднага щом се почувствам готова. Така че успех!


Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #718 -: Февруари 22, 2008, 08:52:33 am »
Кrassita, искам да те попитам пиеш ли още онази добавка INDOLE 3 CARBINOLE  и дали знаеш откъде може да се купи?
Re: ендометриоза и забременяване
« Отговор #719 -: Февруари 22, 2008, 11:24:15 am »
Пия я, да, всеки ден по една, но не съм я купувала от България. Запасих се за 6 месеца напред, защото не бях сигурна дали тук ще я има. Таблетките се държат в хладилник. Хайде ще се поразтърся и ще ти кажа дали съм намерила.