0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #240 -: Април 17, 2010, 13:28:02 pm »
           




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #241 -: Април 17, 2010, 19:20:26 pm »
Галче, :balk_134: прегръщам те силно :bighug:

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #242 -: Април 17, 2010, 21:21:19 pm »
И аз се присъединявам към прегръдката ..Успех и следващия месец да е за последно   :balk_21:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #243 -: Април 17, 2010, 21:58:07 pm »
Галееее - :bighug:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #244 -: Април 18, 2010, 05:45:58 am »
Мина и това чудо, бебешкия шауър..Трябваше малко натагадък да си тръгна, за да не се чудят всички защо плача... Цял следобед си намирам работа, да не се цивря и вече чакам да се почва тоя цикъл и да минава, че да си продължавам делото :) Благодаря ви за подкрепата мили момичета... Златни сте ми! :balk_21:

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #245 -: Април 18, 2010, 08:08:45 am »
Миличка  :bighug: те силно.Толкова ми е познато това чувство,което изпитваш.
Само като гледам какви перфектни графики имате тук ти и няколко момичета още от предходни МЦ и не се е получавал резултата който искате,аз на какво ли да се надявам.Въпреки че съм гледала и обратния вариант-не чак толкова хубава графика,но с бременност.Дано все пак това за цапване е резултат на нещо друго а не на МЦ.
  <br />
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #246 -: Април 18, 2010, 09:29:50 am »
Галчо-о-о, хайде заедно на старта и този път да е за  :cloud9:  yahoo_17 yahoo_17 :crossfingers:

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #247 -: Април 18, 2010, 09:39:43 am »
Горе главите мацкиии,ще успеем и ние преградка за всички ви  :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #248 -: Май 04, 2010, 09:46:17 am »
Еха, Галчо, страхотно  :cheerleader:, дано това да е вашият месец ! yahoo_17

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #249 -: Май 04, 2010, 09:49:34 am »
Галка ,стискам палчета ,дано това е вашия месец .
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #250 -: Май 04, 2010, 10:19:08 am »
Гале, дано този месец да е вашият! :crossfingers:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #251 -: Май 04, 2010, 12:31:55 pm »
 :D Гале успех мила!!!
 Стиснала съм силноооо палците за теб и всички останали момичета . :grouphug: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Само да вметна нещо - този месец и аз имах такъв ову-тест с направо черна втора черта.
Такова нещо не бях виждала - 8O
Айде дано да ни е на късмет! :wink:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #252 -: Май 05, 2010, 11:30:20 am »
Гали, Успех!
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #253 -: Май 06, 2010, 08:28:42 am »
Гале, изумявате ме  :D. Браво, този месец си отличничка!
Давай в същия дух  :D  osi_9

"Горе, горе, горе на черешата....."  :music22:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #254 -: Май 06, 2010, 08:35:52 am »
Привет момичета-кокичета!
Леле, доживях да се прибера, 2 дена е скапахме от градинска работа в къщата ни (ние работим в друг град, а къщата ни е на час и половина от нас, живеем в апартамент осигурен от работата ми, и хвърчим между апартамента и къщата! абе мани!)И не знам какво става с моята БТ, на 16ти ден вечерта късно - си усетих Ову-то, всеки месец го усещам, и много често се разминават с БТ(вдига се по-късно) но обикновенно 14 дена след Ову болките ми идва М, та затова съм сигурна, че е О(засечено с + Ову тест, та дори и БТ) е в деня със силнте болки. И на сутринта, след 3 часа сън си премерих БТ, както всяка сутрин, и беше супер ниска, най-ниската за цикъла ми досега... Какво става не знам! Моля се Ову да е било от дясно, че на мен лявата ми тръба е запушена... Много се постарахме този месец, дори сега уж сме "почивка от кекс"  8O
Мелодийке, и аз за първи път виждам такъв тъмен Ову тест... Дано да е и с много тъмна 2ра черта на тест за бременнот накрая!!  :bfp:  :D

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #255 -: Май 06, 2010, 13:55:05 pm »

Мелодийке, и аз за първи път виждам такъв тъмен Ову тест... Дано да е и с много тъмна 2ра черта на тест за бременнот накрая!!  :bfp:  :D

Галенце дано миличка - нали знаеш че и при нас ще се получи! :D Само още малко търпение.
Иначе този месец сте направили това което е зивисело от вас. Сега остава само да чакаме и да се надяваме . :wink:
Хубаво е че се занимаваш с новата къща - от това по-хубаво разсейване няма !
Айде дано скоро да я напълните с бягащи детски крачета.  :D
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #256 -: Май 07, 2010, 09:56:56 am »
Галка ,благодаря ти .И аз стискам палчета за тееб и ти пожелавам това да е щастливата и дълга графика . :goodluck: :goodluck: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #257 -: Май 08, 2010, 13:27:52 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: успех миличка, супер сте се справили и графиката върви страхотно  :D
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #258 -: Май 08, 2010, 20:18:07 pm »
Благодаря ви милички! Ох, дано се е получило нещо, че що тормоз го изтормозих моя мъж  :bed: Сега съм затаила дъх и чакам. Обикновено държа фронта докъм 10 ден след Ову, и ако добре ми се развива графиката - почвам да изкрейзвам!  osi_15

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #259 -: Май 08, 2010, 21:00:06 pm »
 :bighug: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17