0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #220 -: Април 09, 2010, 13:38:05 pm »
Дано, температурата се покачи още  yahoo_17 и не спадне следващите  :cloud9: месеца  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17!!! Галче, много странно, но и мен ме боли лявата сливица, все едно някой я подърпва  :ask:! Успех!!!

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #221 -: Април 09, 2010, 15:28:00 pm »
Гали, дано този път се захване здраво и където му е мястото, и да излезе чааак след 9 месеца  :crossfingers: :babyflips:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #222 -: Април 10, 2010, 04:15:23 am »
Още 8 дена до ИСТИНАТА , леле, ще изкукуригам напълно!
Снощи като сънувам, ама сънища..един след друг!! Единия беше, че съм бременна, с голям корем, и се чудя кога стана този корем..Много ми беше тежко, не можех да се обърна в леглото..И се молих да си родя бебето живо и здраво...
Днес пак ме прищипват яйчниците, ляво - дясно, пъпа ме боля по едно време...в момента е 7 вечерта, а аз съм готова за сън! Много е рано за каквото и да било, ама на мен какво ми става - не знам!
Не искам да си въобразявам и да се самонавивам, ама все за този ден на теста си мисля! Ах, дано да сме го "направили" това бебе...

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #223 -: Април 10, 2010, 09:07:08 am »
Леле..... Гале.... с тези болки и придърпвания ми се ще да си мисля за най-хубавото нещо  preggo. Но трябва кротко да си изчакаш времето за теста. Имаш големи шансове. yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Стискам палци след 8-10 дни да видиш  :bfp1:.
И на теб трябва да кажа да си спокойна, да не мислиш само за това, че така е по-трудно ще ти минават дните.
Ще успееш, сигурна съм  :crossfingers: :balk_602:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #224 -: Април 11, 2010, 10:24:03 am »
До тук всичко е като по учебник.
Каквото трябва сте направили, графиката показва, точно каквото искаме.
Остава най-тежката част - чаканееееето.

Не мога да ти дам съвет да не го мислиш, защото при мен не сработва...
Мога само да  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #225 -: Април 11, 2010, 16:48:36 pm »
Графиката е чудесна още остава и да е печеливша. :crossfingers: yahoo_17
Дано сте успели!
  <br />
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #226 -: Април 12, 2010, 06:49:10 am »
Мили момичета, благодаря ви за подкрепата. Опитвам се да го раздавам "по-споко" и на моменти успявам  :wink: Последните няколко дена ми минаха с по-малко стрес дали е станало или не...защото заспивам рано рано! 3ти ден днес, идвам си от работа, сядам по някое време пред ТВ и си "отлитам" докъм 8-9 вечерта. После в 11 си лягам и се будя рано рано. Днес мъжа ми ме пита да не съм болна, защото се случва за пореден ден... Само мога да се надявам на най-хубавата новина, но то ако е станало, вече си е на мястото (дано дано)ако не... следващия месец!  :drunk:

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #227 -: Април 12, 2010, 07:59:37 am »
Миличка,
До тук всичко изглежда прекрасно!
Дано!
 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #228 -: Април 13, 2010, 14:42:21 pm »
Миличка, тези аномалии в съня са типични за ранна бременност. А и БТ ти се държи чудесно  :crossfingers: :goodluck:
за разлика от моята, но с падането и аз се успокоих, така че всичко е ок  :P




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #229 -: Април 13, 2010, 15:03:50 pm »
Галионди ,миличка ,дано всичкото ти неразположение се дължи на началото на едно прекрасно нещо  :sleepingbabyboy: :sleepingbabygirl:.Успех мила стискам силно  :crossfingers:
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #230 -: Април 15, 2010, 08:01:43 am »
Гале с нетърпение ще те наблюдавам. Имам чувсвото, че е станало - с тези болки... preggo yahoo_17 :crossfingers:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #231 -: Април 15, 2010, 08:52:46 am »
:goodluck: yahoo_17
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #232 -: Април 15, 2010, 12:09:31 pm »
И аз така мисля , успех миличка и  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :drunk:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #233 -: Април 15, 2010, 14:45:28 pm »
Гале, много късмет  yahoo_17 и стискам палци  :crossfingers:... Още малко остана! Ние този месец вървим заедно  :balk_104:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #234 -: Април 16, 2010, 07:27:49 am »
Ех момичета-кокичета...Какво бих правила без вас?
Затаила съм дъх и нито смея да се надявам, нито пък чакам да ми дойде!! Започнаха едни предменструални болки вчера(аз по принцип нямам ПМС кой зне какъв) и днес пак се обаждат и изтръпвам всеки път като ме присвие отнякъде.. По принцип почва да ми цапа ден два преди М, да минават тези два дена вече , че мъжа ми е на път да ме освидетелства, такова съм куку  osi_15

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #235 -: Април 16, 2010, 10:20:33 am »
Галче, същата работа... Аз да ти кажа реших, ако днес не дойде оная  :witch: утре да си направя тест, че не се издържа. Стискам палци силно миличка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:!!!

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #236 -: Април 16, 2010, 12:53:36 pm »
Напълно те разбирам  :hug2:
Аз усещах раздвояване на личността :lol: - едната викаше: Станало е, как няма да е станало, а и фактите го показват; а другата: Откъде си толкова сигурна, не е за първи път такава ситуацията. Въобще...такива филми и сънища :rockon:
Дано да си щастлива  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :bfp1:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #237 -: Април 17, 2010, 09:53:28 am »
Ех, за съжаление и този месец нищо не стана, момичета.. Много ми е смотано, а на всичкото отгоре утре съм на бейби шауър..Как ще изкарам 2 часа да гледам бебешки дрешки и да слушам приказки за бебета - не знам!!!
Става ми все по-тежко да ги посрещам тези  :witch: Вече и аз не знам накъде.. :rain: :balk_146:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #238 -: Април 17, 2010, 10:17:29 am »
Гали, давам ти максимум час-два да се сафирясаш, отръскай се и ... напред.

Аз поне съм така ... сривам се първия ден, но после ми порастват крилца и започвам с плановете.

Какво да правиш, друга порода сме, при нас не става от раз, но няма начин, макар и със сълзи в очите - напред, докато сълзите не станат от радост.
ЗА ТЕБ  :bighug:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #239 -: Април 17, 2010, 10:46:29 am »
Гали ,мила знам ,че е тежко и на мен ми стана мачно  :( :( :( :( :(,но нали знаеш след всяко разочарование ,идва нещо хубаво .Дано другия месец е по дълъг .