0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #180 -: Декември 24, 2009, 08:25:09 am »
Весела коледа и само хубави, спокойни и вълшебни мигове. Бъди спокойна и щастлива. Всичко е наред, не се притеснявай!  mc101
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #181 -: Декември 24, 2009, 17:31:23 pm »
Дано всичко да върви по вода и да няма проблеми. Весели празници!!! Успех мила!!!
« Последна редакция: Декември 24, 2009, 17:57:17 pm от sonyas »

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #182 -: Декември 28, 2009, 12:11:20 pm »
Стискам ти палчета за първия преглед утре! Успех и да пишеш после.  :D
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #183 -: Декември 28, 2009, 20:08:47 pm »
 :D Галенце дано утре чуете сърчице мила !!! Ще се моля за теб.  :hug2: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #184 -: Декември 29, 2009, 06:03:05 am »
Привет мили момичета,

Не влизах няколко дена, защото нямах сили да опиша поредния ни неуспех.
В четвъртък прокървих, и след още един кръвен тест се оказа, че чХГ пада. Обадиха ми се в 5 вечерта на Бъдни Вечер да ми съобщят новината да се готвя за спонтанен аборт.  :balk_145:
Плаках, плаках, после пък съвсем се вкамених и снощи след изпадането на нещо подобно на плоден сак, дори не мигнах.. Толкова ми е болно, че чак съм като изтръпнала и не чувствам нищо.
Мисля да си взема почивка и от БТ и от тестове и от всичко.. Да не знам кога е Ову, нищо да не знам! Това ми е 2ри спонтанен аборт врамките на 6 месеца! Досега 4 неуспешни бременности от 2007! Ужасно ми е , болно ми е, и да си призная честно, направо ми е страшно да си помисля, че може да забременя пак!
Сега вече ги събраха 3 спонтанни аборта, та да ми направят изследвания..Толкова съм ядосана на цялата им кирлива здравна сисема тук в Сащ. Не може нищо да направиш ако не си имал 3 спонтанни аборта! Не го интересува никой да се занимава да ти прави изследвания, защото застраховките не ги поемат, освен ако не са 3 доказани аборта.. Какво безобразие само!
Извинявайте, за дългия пост. Много ми се насъбра.
Весели празници на всички от мен, дано новата година е по-благосклонна към всички ни.
 tree2a

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #185 -: Декември 29, 2009, 07:53:09 am »
Мило Гале  :bighug: Бъди силна. Много съжелявам  :balk_144:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #186 -: Декември 29, 2009, 08:15:56 am »
съжелявам мила .....
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #187 -: Декември 29, 2009, 08:17:31 am »
 Гале   :bighug:
 Много съжелявам  :(
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #188 -: Декември 29, 2009, 08:44:17 am »
Галенце миличка много съжалявам много слно те прегръщам и вземи си почивка, да се успокоиш и вярвам,че всичко ще е наред  :bighug: :bighug: :bighug:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #189 -: Декември 29, 2009, 08:54:16 am »
Много съжалявам миличка. :(
Дано Новата Година ти донесе само хубави неща и никакви сълзи повече.
Заслужаваш го след толкова мъка и напразни надежди.
Продължаявай напред, не мисли за миналото, бъди оптимист :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #190 -: Декември 29, 2009, 09:21:16 am »
 :( Галенце не очаквах такива новини. Много ми е мъчно мила. :?
Представям си на теб какво ти е. И при нас правят допълнителни изследвания след три аборта!!
 Ужасно е но е факт. Дано да разберете причината и следващият път да имаш една лека и щастлива бременност.
От сърце ти го желая, прегръщам те силно.  :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #191 -: Декември 29, 2009, 10:10:29 am »
 :? Прегръщам те много силно. Дай си време, разбирам и страхът ти... Много ми е мъчно когато прочета колко е несправедлив понякога животът.  :balk_145: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21:
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #192 -: Декември 29, 2009, 20:24:30 pm »
Съжалявам много за случилото се миличка :(  :hug2: Ти,аз и Stertje се разминахме с най-големите си подаръци за тази година,но не трябва да се предаваме-другата ще е наша-сигурна съм.Днес една жена ми каза че е родила 4-тото си дете на 43,а също така имала приятелка която била с 3 спонтанни аборта и след това има 4 деца.Незнам з-то но тук всеки вика че в днешно време,в повечето случаи първите 2-3 пъти са фатални и чак след това се хваща бебето.Остава само едно;да се борим за да спечелим.Зная че ти е много тежко,и едва ли ще има думи да те успокоят,на знай-в тази битка ние ще победиш,з-то все пак забременяваме и следващият път ще е нашият,ако не по-следващият-важното е да не се отказваме :bighug: :bighug: :bighug: yahoo_17 yahoo_17
   
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #193 -: Декември 30, 2009, 00:29:14 am »
Миличка, много съжалявам, дано следващият път успееш. Прегръщам те силно и ти пожелавам никога повече да не страдаш, дано не ти се случва никога павече

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #194 -: Декември 30, 2009, 11:25:52 am »
Галенце,миличка....много съжалявам за случилото се...една много много голяма и топла :bighug: от мен...Пожелавам ти много скоро да гушнеш твоето бебенце...не се отчайвай,както казват бабите...след всяка несполука идва и сполука :D
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #195 -: Декември 30, 2009, 11:46:00 am »
Гале, съжалявам за поредното нещастие, което трябва да преживееш!
Само не се отчайвай! Борбата за дете винаги си заслужава и трябва да сме силни!
Надявам се 2010 да е най-щастливата в живота ти!
 :bighug:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #196 -: Януари 29, 2010, 05:45:42 am »
Привет момичета :)
След месец "почивка" се завръщам при вас, с нова сила и надежда.
Още дори не ми  дошла М след спонтанния аборт, но явно тялото ми се възстановява, защото Ову-то ми беше вчера! Както не исках да знам, разбрах по обичайните Ову болки преди няколко дена и после с Ову тест и дори БТ , Ову се потвърди.. Не сме се пазили, мисля, че левия ми яйчник овулира, затова не се притеснявам особено.(лявата ми тръба е запушена)
Днес ходих на лекар и след 9 тубички кръв,която ми взеха! се надявам скоро да чуем резултати от всичките видове изследвания, които ще ми правят. Накарах ги да ми ги напишат на един лист , и ще проверя как се превеждат на български и ще разказвам..
Прегръдки от мен! :bighug:

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #197 -: Януари 29, 2010, 07:56:05 am »
Браво миличка, смело напред отново с нови сили, силно вярвай и следвай заветната цел. :)
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #198 -: Януари 29, 2010, 10:16:38 am »
Много съжалявам за случилото се Галионди!Дано резултатите от изследванията да покажат защо се е получило така и да се вземат мерки.Според мен овута ти е на 33 с/у 34 ден.И на мен така ми зацапваше мн.дни след спонтанният аборт+преди него-било е цикъл но не беше така обилен като друк път.Надявам се следващатия път да успеете,и да износиш здраво бебе yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #199 -: Февруари 07, 2010, 21:29:41 pm »
Момичета, дайте съвет как да запиша БТ за днес. Знам, че един ден не е от значение, но и друг път ако се случи - да знам.
Мерих БТ в 7 сутринта, както всеки ден, но пък си легнах в 2:30 (вместо 10 или 10:30, понякога 11 вечер) След 4 часа и нещо сън-БТ беше 36.43,а след 8 часа сън, в 10:25 сутринта-БТ беше 36.73 (засега меря орално)
Коя Температура да отбележа от двете? :ask: