0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #160 -: Декември 10, 2009, 10:12:19 am »
Вчера бяхме на кръвен. .......... :balk_143:
не се притеснявай миличка, успокойх се и всичко ще е наред :D
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #161 -: Декември 10, 2009, 11:25:06 am »
Миличка успокой се недей да се шашкаш, всичко ще е ок ние сме с  :crossfingers: :goodluck: :bighug:
Чакаме резултатите
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #162 -: Декември 11, 2009, 03:53:40 am »
Привет момичета,
Резултата от първия ЧХГ тест е 22. Днес направихме 2ри кръвен, утре ще чакаме резултати. Дано, дано се е удвоило това ЧХГ!
Лекарката ми даде рецепта, ако всичко е ок, да започна да пия "Prometrium" 200mg всеки ден по едно! Каза, че трябва да го пия до края на бременността.
Някой пил ли го е това?  :ask:Ще му дам един google след малко да го поразуча.

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #163 -: Декември 11, 2009, 11:45:44 am »
Прекрасен резултат...а утрешния ще е още по-висок!!! :D...
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #164 -: Декември 11, 2009, 12:14:35 pm »
 :D Всичко ще е наред миличка ! :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #165 -: Декември 12, 2009, 07:51:08 am »
Резултата от втория кръвен е Чхг 42! Почти двойно... Лекарката ми се обади да ми каже, че всичко изглежда отлично! Дано е все така отличо до края!
Почвам "preometrium-a" от утре, златно това хапче.. направо получих шок в аптеката...Но това  :babyflips: няма цена! Моля се всичко да е наред!
Следващия път сме на преглед, на 29ти..

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #166 -: Декември 12, 2009, 07:57:00 am »
Супер! Сега вече спокойно - лека , безпроблемна и усмихната бременност!  :bighug:
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #167 -: Декември 12, 2009, 11:22:44 am »
 :D Много хубави новини!!!! Пожелавам ти една спокойна и щастлива бременност.
Ще чакаме новини от вас към края на годината !!! :goodluck: :occasion10:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #168 -: Декември 12, 2009, 14:28:10 pm »
Чудесни новини...
Все така да се развиват нещата докрая на бременността и да ни се похвалиш с едно прекрасно и здраво бебче!!!!!!!!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #169 -: Декември 12, 2009, 14:48:07 pm »
Супер новини!!!Сега пръскай вирусчета за нас останалите... :lol:...Пожелавам ти спокойна бременост,а на финала здраво бебешоче!!! :D
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #170 -: Декември 13, 2009, 05:13:41 am »
Благодаря ви момичета,

Моля се всичко да е наред оттук натам. Опитвам се да съм спокойна. Ех, никак не е лесно..
Ще пиша новини след прегледа на 29.  :flower:
Прегръдки от мен!

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #171 -: Декември 14, 2009, 12:24:36 pm »
Браво миличка, отлични резултати!!! Леки 9 месеца и накрая едно сладко и пухкаво бебенце  :bighug:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #172 -: Декември 19, 2009, 17:52:44 pm »
Миличка здравей,прегледах графиката ти.....не съм много компетентна,но и аз имах такова зацапване в началото на бременноста.Почнах да пия дуфастон и на 2-3 ден зацапването спря.Обади се на лекаря си и му кажи че кървиш,изобщо недей да чакаш първия ти преглед,а веднага му се обади или отиди направо при него.Аз преди няколко месеца пак забременях и пак имах такова зацапване,но не пих нишо и след 10 дневно закъснение ми дойде-лекаря каза-прогестеронова недостатъчноат,така че Моля ти се....обади се на лекаря си.Пожелавам ти успех и дано всичко да се оправи.Стискам ти палци :)
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #173 -: Декември 19, 2009, 23:50:36 pm »
pepsinka, днес почти нищо ми няма,само сутринта някакво кафяво(направо черно) зацапване. Няколко дена направо дето не полудях от притеснение. Аз пия прогестеронов препарат, казва се Prometrium по 200 мг на ден, още от самото начало на бремеността. И при мен след предишни неуспешни бремености ми го предписаха още като видяхме 2рия положителен кръвен тест.
Не знам от какво се получава това зацапване, но се моля ден и нощ всичко да е наред. Само ми цапа като ходя до тоалетната, виждам го по тоалетната хартия. Не ми тече нищо, дори не нося превръзка! Вчера бяхме на кръвен, в неделя пак, да видим всичко наред ли е.. Боже мили, имай милост! :balk_145:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #174 -: Декември 22, 2009, 10:33:54 am »
Здравей мила,какво става с теб?Какво показа кръвния тест?Наред ли е всичко?Гледам,че имаш още зацапване,въпреки прогестероновия препарат който пиеш...Да не трябва да ти се увеличи дозата?
 Въпреки всичко си мисля,че ако имаш телефон на гинеколога си,трябва да му се обадиш,а не само да трепериш и да се притесняваш....
 Успех ти пожелавам,дано скоро спре това зацапване.... :bighug:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #175 -: Декември 22, 2009, 11:30:29 am »
Зацапването може да е и от самото врастване, потапяне /ох, незнам как да го нарека/на яйцеклетката в маточната стена /имплантиране/- при него може да се разкъсат малки кръвоносни съдове на стената на матката  /тя е доста добре кръвоснабдена/
Затова не всяко зацапване е признак на голяма опасност. НО това не означва че при всяко едно зацапване трябва да се успокоявате с това и да не търсите лекарско мнение.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #176 -: Декември 22, 2009, 19:42:20 pm »
От миналия Петък чакам да благоволи някой в тази клиника да ми се обади. В Петък ми взеха кръв, не ми се обадиха ... Исках само да ми кажат нараства ли ЧХГто и колко е.. Ок, изчаках, нали се опитвам да съм спокойна!!! В неделя пак бяхме на кръвен, този път наистина ме пратиха за зелен хайвер, в някаква болница, в която лабораторията не работеше. Ох и там разправии.. Добре, че мъжа ми беше с мен, че аз бях готова да крещя! Смилиха се, взеха ми кръв.. От вчера се опитвам да открия някой в клиниката да ми каже резултати... и само оставям съобщения и никой не ми се обажда.. Направо си играят с търпението ми.
Кървенето днес спря. Дано не се появява пак. Изчетох каквото имаше да се чете из нета за кървене в ранна бременност. На мен само ми цапаше, и то само като ходя до WC.. Благодаря ви момичета, прегръдки от мен.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #177 -: Декември 23, 2009, 03:22:04 am »
Последно утре сме на видеозон. ЧхГ-то от Петък 483, от Неделя 787. Няма удвояване в рамките на 48 часа , та ни викат раничко за видеозона, да видим всичко наред ли е.. ( Въпреки, че удвояванто е от 48-72 4аса)
Кървенето спря, надявам се да няма проблеми. Чувствам се сякаш някой ме е хванал за гушата. Голямо притеснение..

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #178 -: Декември 23, 2009, 08:14:09 am »
Последно утре сме на видеозон. ЧхГ-то от Петък 483, от Неделя 787. Няма удвояване в рамките на 48 часа , та ни викат раничко за видеозона, да видим всичко наред ли е.. ( Въпреки, че удвояванто е от 48-72 4аса)
Кървенето спря, надявам се да няма проблеми. Чувствам се сякаш някой ме е хванал за гушата. Голямо притеснение..

Миличка не се притеснявай ... успех ти пожелавам.целувки :)
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #179 -: Декември 23, 2009, 09:49:52 am »
Много спокойствие ти пожелавам, всичко е наред