0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #140 -: Декември 06, 2009, 19:19:38 pm »
Не се сдържах днес, момичета!  :?Ококорих е в 6:15 и нямаше заспиване! Измерих БТ и като видях 37.10 и се почна великото ровене за тест!Мислех си, че имам само един, а като погледнах, те - 3!! И веднага се "тествах"! Втората чертичка се появи почти веднага! Седя и го гледам този тест от сутринта и не вярвам на очите си.. Днес е 13 ден от Ову. Утре или вдругиден ще направя още един. Много се притеснявам заради тези чести хубави графики и положителни тестове през месец... И все дето ми идва след това. Стискайте палци, на 13ти Декември ставам на 33, това бебе ще ми е най-хубавия подарък!  :babyflips:

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #141 -: Декември 06, 2009, 20:05:53 pm »
Дано това е твоят подарък за 33-тия ти рожден ден!  :bori_023:
И дано си изкарате една вълшебна коледа. Истина е, че по коледа стават чудеса!  santa2
Тихичко честито!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #142 -: Декември 06, 2009, 20:09:05 pm »
 :D Тихичко Честито Галенце !!!!
Стискам палци този път всичко да е наред с ембриончето и да порасне в едно хубаво пухкаво бебче ! :bori_011: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #143 -: Декември 06, 2009, 20:17:16 pm »
Много се притеснявам заради тези чести хубави графики и положителни тестове през месец... И все дето ми идва след това.
Мила непременно се посъветвай с гинеколог, това което описваш може да се дължи на нисък прогестерон и за това да губеш бременностите.При мен беше така и с терапия с утрогестан задържахме бебето, за съжаление го изгубих в 18-та седмица, но по други причини.
Тихичко честито и ме послушай моля те.
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #144 -: Декември 06, 2009, 21:43:38 pm »
denisa, ще изчакам още ден два, за по-хубав наситен тест и тичам при доки... Притеснявм се, защото тези в клиниката сигурно си мислят, че не съм добре :) И предния месец така ги вдигнах под тревога и нищо..А прогестерона беше в норма!
Моля се всичко да  наред!

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #145 -: Декември 07, 2009, 09:17:32 am »
Миличка така се радвам , тихичко честито и дано всичко е наред и няма проблеми  :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #146 -: Декември 07, 2009, 09:32:43 am »
Гале,даноо успееш този път :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #147 -: Декември 07, 2009, 10:06:24 am »
Страхотно Галя :balk_87: Честито. Дано всичко е наред  :crossfingers: :balk_103:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #148 -: Декември 07, 2009, 10:18:10 am »
Тихичко честито,Гале!!! :D...дано този път е всичко наред!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #149 -: Декември 07, 2009, 14:26:32 pm »
Честито, миличка :flower:
Дано всичко е наред и в следващите месеци! :crossfingers:
33 е прекрасна възраст за бебе и не го казва само, защото и аз съм на толкова.  :wink:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #150 -: Декември 07, 2009, 18:58:27 pm »
Благодаря ви за подкрепата мили момичета!
Днес се въздържах, но утре сутринта ще направя още един тест и оттам се надявам докторката ми - да ми се довери и този път и да ми пусне кръвен! Предния месец си мислеха сигурно, че не съм добре!
Нормално ли е да ме болят яйчници? На моменти снощи чак се притесних, че ми идва М... :?

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #151 -: Декември 07, 2009, 19:13:45 pm »
Благодаря ви за подкрепата мили момичета!
Днес се въздържах, но утре сутринта ще направя още един тест и оттам се надявам докторката ми - да ми се довери и този път и да ми пусне кръвен! Предния месец си мислеха сигурно, че не съм добре!
Нормално ли е да ме болят яйчници? На моменти снощи чак се притесних, че ми идва М... :?

Нормално е :) и мен ме боляха и си мислех край идва гадината.. :) успокой се и успех утре мила. С теб сме :)
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #152 -: Декември 07, 2009, 19:38:38 pm »
Гале, тихичко честито и от мен!
Успокой се и ще видиш как всичко от сега нататък ще се нареди по най-хубавия начин. Повярвай в чудото, за да може то да се сбъдне........


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #153 -: Декември 08, 2009, 06:05:01 am »
Утре съм на кръвен тест! Звъннах на лекарката си, не издържах! :blob10: Тя се развълнува повече и от мен и ми записа час за кръвен тест и после след 48 часа още един, дори и първия преглед е записан! За 29ти! Само ако и болките в яйчиците спрат , съвсем ще се успокоя.
Утре сутрин ще си направя и уринен тест, както бях решила, да видим втората чертичка дали ще е по-наситена.
Моля се всичко да е наред и където трябва!

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #154 -: Декември 08, 2009, 08:25:22 am »
Тихичко Честито и от мен
Всичко ще бъде наред, не се притеснявай  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #155 -: Декември 08, 2009, 10:07:52 am »
Това е прекрасна новина.Тихичко и от мен честито и всичко да е наред утре :crossfingers:Леко бременеене  :bighug: :ballons:
   
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #156 -: Декември 08, 2009, 15:49:30 pm »
 :balk_87: Честито!!! Всичко ще е наред.  :crossfingers:  за   :bfp: :goodluck:

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #157 -: Декември 09, 2009, 09:49:00 am »
galiondi, къде си миличка?
Пусна ли кръвния да се успокоиш, че всичко е наред?




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #158 -: Декември 09, 2009, 20:42:32 pm »
Вчера бяхме на кръвен. В четвъртък сме на още един, та и утре ще разберем резултата от първия тест.
Палците ме болят от стискане! Малко се поуспокоих от първоначалния шок.. Сега се моля да има само добри новини..Мъжа ми е в небесата откакто му казах! И хем се радваме, хем не смеем, чакаме тестовете първо. :balk_143:

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #159 -: Декември 10, 2009, 07:52:32 am »
Спокойно -всичко ще е наред! Сега трябва да си спокойна за двама! preggo :balk_24: :dance2: :dating: :balk_127:
<br />[/url][img]http://ticker