0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #200 -: Май 26, 2009, 11:27:01 am »
Carina82, успех и от мен! Бъдете силни и вярвайте! Не сте сами!
*
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #201 -: Май 26, 2009, 11:49:07 am »
Здравей Карина,имате още едни силно стиснати палци!
Желая ви успех!
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #202 -: Май 26, 2009, 12:48:10 pm »
Здравей Карина , и от мен силно стиснати палци,пожелавам ти от сърце късмет


*
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #203 -: Май 27, 2009, 14:49:18 pm »
В НАДЕЖДА КАКЪВ Е РЕДА ЗА ЗАПИСВАНЕ И ПРИ КОГО ХОДИХТЕ? А ВЪВ ВАРНА ХИНЕВ КЪДЕ ПРИЕМА ДА ХОДИМ И НИЕ ПРИ ТЯХ ЗА КОНСУЛТ? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВОРА :)
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #204 -: Май 27, 2009, 16:48:01 pm »
Lucky, първо да те помоля да пишеш с малки букви защото големите се приемат за крещене в интернет пространството.
И сега да отговоря на въпроса ти за клиника Надежда. Понеже пишеш в темата за азооспермия, не мога да разбера дали искаш консултация с андролог или просто да направиш спермограма. Акое първото- в клиниката няма андролог, но иначе в София има поне двама, на които можеш да се довериш. Ако питаш за спермограма е достатъчно да се обадиш на телефона на клиниката за да си запишеш час за спермограма и предполагам едва ли ще чакаш повече от седмица в зависимост от натоварването.

*
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #205 -: Май 27, 2009, 20:09:17 pm »
Извинявам се!
Спермограми правихме във Варна - там е ясно положението
Търся добри андролози. Нямаме друга алтернатива!
*
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #206 -: Май 27, 2009, 22:20:20 pm »
Намерих координати на Хинев, разбрах че преди Амар е правил биопсии с Александров. Амар е вече в Англия и днес ми казаха че няма да се връща от Еквита. МБ също не отговаря. Това много ме разстрои, защото уговорката беше за биопсия в края на май. Ще търсим Александров и Хинев разбира се :) Стискайте ни палци!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #207 -: Май 28, 2009, 13:09:47 pm »
За Варна нямам представа кой би ти свършил работа, но тук има много варненки, които сигурно ще се включат. Пожелавам ти успех и не се отчайвай. По пътя към нашите деца често се среща нещо, което да ни забави, но по-важно е да се стигне до целта. Успех.

*
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #208 -: Май 28, 2009, 23:14:01 pm »
Lucky, успокой се миличка!Всичко ще се нареди с времето.Знам какво ти е,но трябва търпение.Стискам палци
*
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #209 -: Май 29, 2009, 00:07:08 am »
Благодаря ти искренно!  :heartbeat: Ще се поуспокоя когато имам някаква яснота по проблема!   :BangHead: :2bg  :balk_80:
« Последна редакция: Май 29, 2009, 00:09:42 am от Lucky »
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #210 -: Май 29, 2009, 18:32:36 pm »
lucky, успех и от мен;

порша, как вървят при вас нещата?

п.п. какъв обем на тестисите измериха при вас?

и при кой доктор ходихте?
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #211 -: Май 30, 2009, 14:17:23 pm »
Здравей brumbarche ,
при нас нещата са в застой по отношение на мъжкия фактор и в спад по отношение на моето положение :(. Съпругът ми пие Витамин Е, Спимен и антиоксиданти по мое настояване и чакаме да ни дойде часът при д-р Стаменов, за да говорим по процедура ИКСИ. Бях се подготвила да подавам документи за фонда, но като от "нищото" изникна проблем с моето FSH - 13.55 - твърде високо! :balk_144: Много съм натъжена и отново чета из форума по цял ден, но сега вече за "изчерпан яйчников резерв". Не съм сигурна за бъдещето и ме е страх, че може да не успеем! Дано при вас положението е по-добро и да имате късмет! Най-искрено пожелавам успех на всички борещи се момичета!
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #212 -: Юни 01, 2009, 19:32:14 pm »
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ.ДОЦ ХИНЕВ ИЗПИСА ЛЕЧЕНИЕ С НЕБИДО-3 АМПУЛИ ПРЕЗ 3 МЕСЕЦА.НЯКОЙ ИМА ЛИ ЛИЧЕН ОПИТ?
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #213 -: Юни 01, 2009, 19:33:21 pm »
На нас ни го бяха препоръчали този препарат, но така и не го почнахме. Направихме биопсията и т.н.
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #214 -: Юни 01, 2009, 19:43:47 pm »
Ами на този етап съпруга ми много се надъха да го приема.Достарша го от биопсията,И не само...Прочете какви промени с тялото настъпват когато нивото на тестостерона падне.при него има 90 на 100 от възможните и най необяснимия е безсънието.В листовката пише че липса може да се получи от уперация или травма-а бри него колкото искаш.Той е фен на високите скорости и при последната му катастрофа му отстраниха далака.Но при удара(той не помни)всички органи са се качили в гръдния кош.Възможно е когато таблото и вратата се врязват в него да е станала някоя беля.
И когато разберем как действа ще ви информирам/
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #215 -: Юни 01, 2009, 21:07:49 pm »
мила, порша, искрено се надявам това с твоето ФСХ да е някаква грешка!!!!
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #216 -: Юни 02, 2009, 01:20:36 am »
porsha, горе главата! Не си слагай сама диагнози, макар след четенето да знаем повече от половината квартални доктори :wink: Единично изследване нищо не значи. А дори и така да е /намален резерв/, което естествено не ти пожелавам, то няма да си единствена. Щом има успели, защо да не си от тях? Резултата приеми като диагностичен успех и като насока за типа протокол и стимулация, която да проведете.
На мен ФСХ като ми беше в норма /в средата на границите/, та какво? Пак изсвятках сума ти лекарства за всичко на всичко 5 яйцеклетки. Тялото ти е нещо, което не можеш да контролираш в тази му част и няма място за вина и ядосване. Просто това е поредната пречка, която ще преодолеете.
Пускай си само ФСХ и ЛХ в няколко последователни цикъла за да ги следиш. Аз понеже имах проблем с ниско ЛХ го правих и си спомням, че в различните ми цикли ФСХ варираше от 4,8 до 8,13. Винаги изследвах в една и съща лаборатория на четвърти ден от МЦ.

Д-р Стаменов има нюх към сложните задачи.
Успех!
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #217 -: Юни 03, 2009, 12:44:53 pm »
момичета, благодаря! Страшно много благодаря, подкрепата ви е много ценна за мен! Вера, ще последвам съветите ти, те ме заредиха с кураж. И не, няма да се отчайвам! :bighug:
*
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #218 -: Юни 04, 2009, 21:56:24 pm »
Насочиха ни изцяло към София. Във Варна вече нямало специалисти, които да помогнат в нашия случай :( Съжалявам, че загубихме толкова време, но чест им прави че са откровенни в крайна сметка! Сега ни предстоят прегледи при нови лекари и дано най-накрая да се стигне до съществени изследвания и някаква яснота при нас! :cloud:
Дано Господ и лекарите помогнат на всички ни за :bfp:!
« Последна редакция: Юни 04, 2009, 22:15:35 pm от Lucky »
*
Re: Всичко за azoospermia
« Отговор #219 -: Юни 04, 2009, 22:01:54 pm »
Lucky до сега при кой лекар ходихте?