0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Момичета и момчета, бързам да ви информирам, че д-р Ангел Ставрев току-що обяви в ефир началото на съвместна благотворителна инициатива на АГ Болница Селена - Пловдив и предаването "Преди лекарствата" на телевизия Евроком България, чрез която ще се подпомагат двойки с репродуктивни проблеми. За да кандидатствате за жребия, чрез който след 2 седмици ще бъдат изтеглени първите две двойки, трябва да се запишете на адрес http://www.agselena.com/questions.html

Повече информация можете да получите на адрес agselena@abv.bg или на тел. +35932648020

Желая ви успех. :)

P.S. Заради хакерите пускам темата отново, иначе новината е от вчера. Формата им за контакт сякаш не работи правилно, затова пишете директо на посочения електронен адрес. Не зная повече подробности за критериите, подбора, обема на помощта и т.н., сигурно има и други въпроси за изясняване, питайте директно в клиниката.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Ето и една хубава новина днес. Браво на екипа на болница Селена!  :balk_46:
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Изпратих и мейл до Селена но не получих отговори. Някой разбра ли подробности?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Вероятно не връщат отговор за потвърждение. Тези дни ще се опитам да разбера повече, но и вие си питайте.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Изпратих и мейл до Селена но не получих отговори. Някой разбра ли подробности?

Аз също изпратих запитване, същия ден, в който Мели пусна за първи път темата но нямам още отговор.

И по телефона звъних но никой не отговори, може би, защото беше през уикенда.
« Последна редакция: Юли 02, 2008, 16:22:42 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Дадох тази информация на моя приятелка и тя се е обадила да провери как стоят нещата. Казали са и че инфо по телефона не дават, да отиде на място. След което тя си е записала час за Ставрев за утре. Ще пиша пак като науча повече!
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Ето какво получих днес:
Здравейте! За да се запишете, трябва да изпратите трите си имена, ЕГН, точен адрес, телефон за връзка. Трябва да се явите на безплатен консултативен преглед от ин витро специалист, който се провежда всеки четвъртък в болница Селена от 15.30ч до 17.30ч. Телефон за записване: 032/ 64-10-48
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Ето какво получих днес:
Здравейте! За да се запишете, трябва да изпратите трите си имена, ЕГН, точен адрес, телефон за връзка. Трябва да се явите на безплатен консултативен преглед от ин витро специалист, който се провежда всеки четвъртък в болница Селена от 15.30ч до 17.30ч. Телефон за записване: 032/ 64-10-48
И аз получих такова писмо по ел. поща. :wink:
*
Днес и аз получих такъв отговор и се двоумя какво да правя!? Пътуването до Пловдив ми е много трудно, а и не знам дали ще имам шанс в предвид голямото си ЕГН? Тези прегледи в предвид голямата ми папка ми идват в повече, но лекарите имат право да си поставят изисквания. А някой дали разбра каква ще е стойността на подпомагането или процедурата ли ще е безплатна нещо не разбрах точно?
Желая късмет на всички, които участват в томболата, а и успешна процедура след това!

*
Душка,приятелката, за която ви казах, че си е записала час за днес е родена през 1965г. Незнам твоето ЕГН, но и нейното не е малко. А на друга приятелка също казах, и тя днес към 11,30 ч. се обади в клиниката и и дадоха час за 16,30. Вероятно "наплива" все още не е голям! А пак според приятелката, вероятно подпомагането ще е само в процедурата, медикаментите сами ще трябва да си ги купуваме! Успех!
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
*
Благодаря ти, Didi_V! Нямам стационарен телефон и мисля утре да отида до пощата и да звънна, ама и от работа не знам дали ще ме пуснат... оф, пусти проблеми мои... Ще ти бъда благодарна, ако споделиш мнението на приятелката ти след прегледа!

И аз им изпратих писмо,но май още не са го прочели,защото избрах опцията да ме извести,когато отворят писмото ми.Сигурно вече има голям напплив.
*
Малко по-късно Игълчето ще се включи и всичко ще ви обясни, само да отбележа "наплив" няма.
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Здравейте момичета, включвам се!
Вчера ходих и се срещнах с д-р Ставрев. Направихме консултация и преглед и останах доста доволна и оптимистично настроена. Прегледът е безплатен. В понеделник от 18.30 часа по телевизия Евроком Пловдив ще съобщат двете двойки, които ще изтеглят чрез жребий, на които шще се направи инвитро безплатно. Поема се абсолютно всичко даже и лекарствата, не само процедурата. Мога да кажа, че вчера бяхме само три момичета, така че шансът е голям, защото все още няма гласност. Силно се надявам да успеем и да имаме късмет да ни изберат. Разбрах, че е съвместна инициатива с лекари от Германия, които заедно с клиника Селена ще правят нов инвитро център в Пловдив.
Момичетата, които участват и не са избрани сега продължават автоматично участието си за следващия месец. Д-р Ставрев каза, че ще направи всичко възможно да са повече от две двойки тези, които ще се подпомогнат.
Участвайте момичета, има шанс. Успех на всички!!! Дано има много щастливи двойки от тази кампания.
Ако има въпроси, питайте, може и да съм пропуснала нещо да спомена.
*
Само да добавя , че програмата е за жени до 40-годишна възраст! :(
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Повдигам темата, за да има повече гластност.

Дано тази хубава Пловдивска инициатива има " хубави малки плодове "!

Похвално е, че не е само за пловдивчани, а за двойки от цяла България.
Ей, най-сетне да сме първи в дадена инициатива... Варненки нищо лично против вас.  :wink:

Някой знае ли екипа, който ще работи процедурите?

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Понеже и аз реших да кандидатствам, ме интересува кога ще са известни избраните двойки защото ми върнаха и на мен отговор, че трябва да отида на консултация, а в момента не  мога да си взема отпуска. :?

*
Днес в 18,30ч. , по пловдивския Евроком, ще изтеглят жребия с първите спечелили. Доколкото разбрах от Ийгъл, неспечелилите автоматично се прехвърлят към втория жребий, и т.н. А иначе прегледите-консултации за тези, които ще кандидатстват се извършват само в четвъртък!
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Благодаря ти за информацията, Диди. :D

Изпратих и мейл ,но нямам отговор.Значи ли, че не участвам?