0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Предполагам ще ти отговорят, само че не става веднага. :D Имай малко търпение.

ами то търпение, търпение....,ама от четвъртък до сега....
Момичета аз пък искам да попитам знае ли някой дали двойка която има вече едно дете и има проблем да има второ вече пет години може да участва в тази кампания в клиника селена.Благодаря ви
Аз изпратих писмо до АГ Селена още в първия ден, когато Мели публикува инициативата им, но не ми отговориха. Днес сутринта изпратих още веднъж писмо и ето сега се прибирам от работа и виждам, че имам отговор. Освен това се обадих и в болницата и вече имам запазен час за този четвъртък. Пожелавам си успех!
Препятствията са онези страховити неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.

Хенри Форд
*
Ийгълчето сега е говорила със Ставрев. Казал й е , че жребият няма да е днес, следващият понеделник!
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Ийгълчето сега е говорила със Ставрев. Казал й е , че жребият няма да е днес, следващият понеделник!
Абе гледах аз снощи, пулих се.. пък така и  не видях да се споменава дори за тази инициатива, а то защо било.. :D

Момичета,аз пуснах мейл,отговориха ми,че трябва да се запиша с данните и да мина контролен безплатен преглед,който се прави само в четвъртък.Но тъй като този четвъртък(утре)ми е 4ти ден от цикъла,изпратих ново писмо,за да попитам дали няма да изпусна томболата,ако отложа за другия четвъртък.
Отговориха ми,че няма такава опасност,тъй като томболата ще се тегли в началото на Август.
Така че това е последната информация,дано да ви е полезно,за да не чакате и този понеделник!Поне така ми писаха!
И аз получих отговор.. но с тези приемни часове за преглед май няма да се класирам :?
Но се чудя...от какъв зор трябва да ходим на преглед! Всяка една от нас може да представи купища бумаги, доказващи проблема и. Какво ще разберат със един спекулум или с вагиналния ултразвук.  То ако ставаше толкова лесно нямаше да правим всички тези изследвания докато стигнем до решението за ин витро. Само си размишлявам де, колкото мога :lol:
Инициативата е похвална!


*
През мейла ли да кандидатствам,момичета.Когато влизам през линка нищо не се получава.

иииии ислам да попитам,ако двойката бъде одобрена,процедурата от колектива в Пловдив ли ще се прави
Да, от екипа в Пловдив ще се прави, но явно, за да участваш трябва да минеш преглед при тях, само с мейл не става :?
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Момичета, медицински преглед де факто няма. Има среща с д-р Ставрев, т.е. консултативен преглед по документи. Ако все пак се появи някое момиче без каквито и да е изследвания, може и да я прегледат, но най-вероятно кандидатите са с вече дебела(за жалост) папка с изследвания или дори след неуспешни процедури. Консултациите са на всеки 15 минути от 15:00 до 17:30 часа в четвъртъците. Днес имаше много момичета от всички краища на страната. Желателно е да се носят изследвания, епикризи, стимулационни протоколи и всичко, с което разполагате. Първата томбола ще бъде този понеделник все пак. Ще изтеглят 2 момичета. Втората томбола ще е на 08.08.08 г. Ще се теглят по 2 момичета на месец. Имат намерение и желание, търсят възможности двойките да са по 10 на месец дори! Дано! Има ограничение във възрастта - до 40 години. Хайде, успех на всички! Пловдивчани да гледат в понеделник и да ни информират!

*
  Здравейте, момичета!
 И аз искам да потвърдя, че преглед наистина няма. По-скоро искат да се запознаят със случая на всяка една двойка и то без особено големи подробности. Ние сме от Русе, с мъжки фактор. Вчера пътувах само аз като носих всичките изследвания - моите и на съпруга ми. Да ви кажа, доктора преглада набързо само неговите, пита дали имаме вече правени опити ин витро или инсеминации и това беше.Така или иначе при започване на процедурата много от изследванията ще се правят пак. Всичко ще се прави там, в удобно за двойката време /възможно е първите да започнат още август, ако искат/. Кампанията ще продължи докато има пари, които доколкото разбрах събират постоянно.
 Не знам каква е вероятността да бъдем изтеглени, но мисля, че трябва да направим това което зависи от нас. Другото е късмет и каквото Господ даде!
Успех на всички!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Какво поемат като разходи от Селена и какво бихме поели ние?
Ние също сме с мъжки фактор и аз започвам да се замислям за ИКСИ на ЕЦ или съвсем лека стимулация.
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Здравейте аз съм techko_Be но си смених ника на daninaa понеже този ник беше на хлапето ми понеже той направи първата регистрация но решихме вече да го сменим както и да е аз имам едно запитване има ли ограничение ако имаш едно дете.Благодаря ви
*
Какво поемат като разходи от Селена и какво бихме поели ние?
Всички разходи! Ще се поемат и цялата процедура и лекарствата!

*
Хайде, днес който има възможност да гледа тегленето на томболата да пише после!

*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Пак ли от 18:30 ще е или в друг час? Знаете ли?

*
Ами тъкмо гледах програмата на Евроком - България, и видях , че днес въобще го няма предаването Преди лекарствата, а го има утре от 11 ч. преди обяд. Дали е това???

Влизам да редактирам, за да кажа, че наистина довечера в 18,30ч. ще изтеглят жребият по Евроком България, предаването е Директно!
« Последна редакция: Юли 14, 2008, 13:29:31 pm от Didi_V »
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Аз минах и преглед не само консултация, може би на място се преценява. Късмет на всички участващи!!!
здравейте момичета и аз се записах эа преглед другата седмица.дано всички някакси имаме късмет