0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
14.09.2008 е неделя, в кое предаване ще покажат жребия.  :ask:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Момичета прочетох във в. "Марица" обява, че на 08.08.08 г. в Акваленд Пловдив от 20.30 ч. ще има благотворителен концерт с участието на Ивана под патронажа на кмета на града Славчо Атанасов - "Ин витро шоу". Това е във връзка с благотворителната инициатива на клиника "Селена". Пиши, че в същата вечер ще се финансират двойки за ин витро, но дали ще са тези, които участват в жребия, не става ясно. Все пак, който иска може да отиде.
*
Хайде, пловдивчанки, някой да отиде и да разказва после!

*
 :x Само Ставрев може да комбинира инвитро с чалга.
Ама че заглавие"Ин витро шоу" :xВсе едно нещастието на хората е забавно,толкова грубо ми звучи.Не мога да повярвам,че лекари,които се занимават със стерилитет, могат да сътворят подобна нелепост.
Извинявам се за спама,но не се стърпях!
*
Цялата инициатива ми се струва смеШна. Имам чувството, че просто си правят реклама по една или друга причина. Погледнете им сайта и кажете колко сериоzно ви zвучи това

Цитат
Голямото предимство да се намира в болница, дава възможността в рамките на 15 дни да се диагностицира причината за стерилитет и да се направи инвитро

А моето лично впечатление от Минев е, че това е най комерсиалният лекар, който съм посеЩавала.

А това "ин витро Шоу".... е нямам думи просто.
*
Писах преди малко, но не зная къде изчезна поста ми! Ей сега разговарях с една приятелка, която е била на т.нар. инвитро-шоу. Каза че е имало томбола, но не за безплатен опит инвитро. Сестра и , която е била с нея, е спечелила безплатен преглед при психоаналитик, или психолог, или нещо подобно..Остава да чакаме на 14 септември по Евроком да изтеглят печелившите. Това е за сега от мен!
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Не можах да се сдържа  8O що да глупости правят тези хора?!
*
За съжаление просто си правят реклама за сметка на нашите проблеми.
Не съм и очаквала друго от Ставрев.Дори не съм убедена, че ще направят процедурата на спечелилите в томболата. Или поне, няма да е безплатна, както твърдят. Дано съм лош пророк!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Дано да не се окажеш права.  :?
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Дори не съм убедена, че ще направят процедурата на спечелилите в томболата. Или поне, няма да е безплатна, както твърдят. Дано съм лош пророк!
E, все пак, макар и не по национална телевизия, но по телевизия изтеглиха печелившите и обявиха, че процедурите ще са безплатни така че дайте да не постъпваме типично по български и да се съмняваме във всичко.  :D Късмет на спечелилите.

*
Вижте какво прочетох днес - http://www.plovdivlive.com/news.php?extend.4891
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
*
Сега говорих с тях!!!
Инициативата продължава!
На 14.09 е следващия жребии!
Според проведения преглед се преценява, дали двойката може да участва в жребия!
*
Ами ще чакаме тогава момичетата от Пловдив да ни уведомяват след жребиите!  :D
Успех на всички! Браво на АГ "Селена"!

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
А какво става с момичетата, които спечелиха. Таня, Пенка - пишете докъде сте стигнали. Доволни ли сте от лекарите, как вървят стимулациите и т.н. Има ли някакъв резултат.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Момичета имате ли новини от вчерашната томбола, която се проведе по телевизия Евроком Пловдив, щяха да изберат 4 двойки в предаването "Преди лекарствата"
И аз се надявах от тук нещо да науча.Ако са се обадили на спечелили те,може те да споделят.
*
Алооооооооооо, пловдивските мацки, дайте някакво инфо, моля! :wink:

*
От мен и мойта група никаква информация, сори! Не си бях в къщи и не успях да гледам! Но не съм чула и някой да разказва!!! Може и спечелилите да не са "участнички" във форума. Никаква информация няма и в сайта на Селена, нито по пловдивския печат! Остава да чакаме някой да се престраши и да си "признае"!
« Последна редакция: Септември 16, 2008, 19:16:11 pm от Didi_V »
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
*
Ех, Диди, в теб ми беше надеждата!  :(