0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #100 -: Август 14, 2008, 09:15:20 am »
Извинявам се,но кой и как доказа,че сте безплодна?И защо мислите,че не е просто период? Моята свекърва 10 години не е имала деца и в един момент,без да прави нищо и да ходи по лекари,просто забременяла.

Блаженни са верующите :x
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #101 -: Август 14, 2008, 09:21:21 am »
 Малинке, мари моме, я кажи , що щеш тук при нас?

 Ако имаш проблем,кажи да ти помогнем!

 Ако обаче си тук случайно, спри да ръсиш глупости и да остроумничиш по теми , дето хабер си нямаш, докато не си казала някоя още по-голяма глупост, и си ходи по живо по здраво!

П.П. Аз отивам да си клеча над зелката. То...нищо, че минаха 13 години, но...звездите ми казаха да чакам!!!
« Последна редакция: Август 14, 2008, 09:35:03 am от Жекова »
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #102 -: Август 14, 2008, 09:26:56 am »
Извинявам се,но кой и как доказа,че сте безплодна?И защо мислите,че не е просто период? Моята свекърва 10 години не е имала деца и в един момент,без да прави нищо и да ходи по лекари,просто забременяла.Има двама сина.Предполагам,че тук сте все млади жени и не бива да губите надежда.А и вече има толкова нови методи в медицината.Надеждата умира последна. :D

Не разбрах сега
- да чакаме 10 години, я ни излезе "късмета", я не
- да ползваме новите методи в медицината
- да прибегнем до астролози
Други алтернативи?
Ти съзнаваш ли какво говориш?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #103 -: Август 14, 2008, 09:27:30 am »
Защо да трябва човек да заплаща пари на лекар, а ако потърси сам услугите на астролог,да не си плати?

Tука, в контекста на темата и форума това сравнение не е удачно просто.
Аз не отричам астрологията като наука, написала съм го в темата. Отричам повечето "астролози", които се навъдиха напоследък и гадят бъдещто като малоумни, творят хороскопи на камари, ежедневно - по ТВ, на импулсни телефони, в офиси и т.н.

Как един астролог моля, ще ти помогне ако имаш репродуктивен проблем? А лекарите кво да правят през това време, да карат курс по врачуване и черно-бяла магия ли?
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #104 -: Август 14, 2008, 10:24:05 am »


П.П. А за онези времена твоята свекърва едва ли е седяла мирно и кротко 10 години - я е клечала върху зелка, я си е ръгала там де не трябва заешка мас, я пък прескочила до комшията за помощ /щото 50% от стерилитета е причинен от проблеми при мъжа/.
Напълно съм съгласна с теб lady_11
To туй с комшията дори си имало и име специално. Да си откраднеш бебе. По старите баби съветвали "ходи си открадни".
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #105 -: Август 14, 2008, 10:27:52 am »
Цитат
Как един астролог моля, ще ти помогне ако имаш репродуктивен проблем? А лекарите кво да правят през това време, да карат курс по врачуване и черно-бяла магия ли? 
 
 
Как какво да правят лекарите-хороскопи :wink:
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #106 -: Август 14, 2008, 15:33:34 pm »
Нямам нищо против никого,ама Малинке,наистина не мога да те разбера.Ти имаш ли някакъв проблем или просто така дойде при нас?А и наистина не вярвам,че свекито ти си е седяла така просто...Ти ако искаш,чувала съм че и разни ходжи помагали :D

Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #107 -: Август 14, 2008, 23:17:47 pm »
To туй с комшията дори си имало и име специално. Да си откраднеш бебе. По старите баби съветвали "ходи си открадни".

Мен преди години така ме съветваше една колежка.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #108 -: Август 15, 2008, 11:35:13 am »
Не знам защо,но в България никой никого не изслушва.
Както виждаш всички те цитират. Явно всички са прочели какво си написала. Но ТИ не искаш да разбереш, че пишеш глупости. Мислиш си че само ти си права. Обиждаш всички наред, а сега очакваш да ти ръкопляскаме и да ти се кланяме.

И повярвай ми това което написах е много смегчена форма на това, което мисля. Единствената която не изслушва си ти.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #109 -: Август 15, 2008, 13:57:29 pm »
To туй с комшията дори си имало и име специално. Да си откраднеш бебе. По старите баби съветвали "ходи си открадни".

Мен преди години така ме съветваше една колежка.
:D

*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #110 -: Август 15, 2008, 14:05:19 pm »
Даа, открадването на бебе е много разпространен съвет  :lol: Аз го получих три пъти през тези години - от една колежка, от личната лекарка и от собствената ми баба. Иди обяснявай, че мъжа ти няма проблем - те разбират повече от тебе, нищо, че където се вика, ти си станал половин доктор вече по тези въпроси  :lol:
Та и Малинка така  :lol:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #111 -: Август 15, 2008, 14:54:13 pm »
Даа, открадването на бебе е много разпространен съвет  :lol: Аз го получих три пъти през тези години - от личната лекарка

това сериозно ли? айде от невежи колежки и от баби как да е, ама от образовано медицинско лице...
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #112 -: Август 15, 2008, 14:59:14 pm »
добре де,когато проблема е в мъжа да си откраднем :D,ама когато проблема е в жената мъжете ни как да си откраднат? :ask:

*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #113 -: Август 15, 2008, 15:00:54 pm »
Дори и проблемът да е в мъжа, аз съм изумена, че лекар би могъл да даде подобен съвет.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #114 -: Август 15, 2008, 15:06:17 pm »
tzvetenze,това го казах на шега :jump12:

*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #115 -: Август 15, 2008, 15:34:23 pm »
tzvetenze,това го казах на шега :jump12:

да бе, ясно това  :wink:
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #116 -: Август 15, 2008, 15:35:18 pm »

Малинке, ако продължиш с подобни постинги, ти обещавам да изсипя върху теб цялата си агресия. Не усещаш ли, че навлизаш в теми, които са ти явно непонятни и в старанието си да бъдеш компетентна обиждаш?

Айдееееееееееее, да нямаш  Марс в първи дом, Малинке, внимавай!  :balk_70:
Виж какво, аз съм изключителен привърженик на астрологията - чета, образовам се по темата и пр. Астрологията е невероятно точна наука, особено ако я използваш за самопознание, а не за гадаене!

Обаче едно мога да ти кажа, ако ДА НЕ ДАВА ГОСПОД, имаш я изчерпан яйчников резерв, я си без тръби, а си с тежък имунологичен проблем... ако ще според транзитите, луната да ти е в съвпад с юпитер в 5ти дом - нямаш шанс драга...
В очакване ....
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #117 -: Август 15, 2008, 15:44:20 pm »
Да ви кажа честно,съмнявам се тази малинка да се появи пак тук :wink:

*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #118 -: Август 15, 2008, 15:55:57 pm »
аз съм изумена, че лекар би могъл да даде подобен съвет.
И те са хора. А и са малко "над другите". Така че често вместо да се въздържат, дават съвети.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #119 -: Август 15, 2008, 16:16:59 pm »
Да ви кажа, не й се разсърдих на жената /личната лекарка, де / :lol: Оставих я да си говори каквото си иска и го пропуснах покрай ушите си, трябваше ми направление  :lol:
В интерес на истината, оттогава вече не е повдигала въпроса  :lol:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin