0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Хороскоп при Алена
« -: Юни 02, 2008, 15:34:41 pm »
Здравейте момичета,
В събота вечерта случайно попаднах на предаването на Венета Райкова с Алена/но не от самото начало/. От чутото от Алена, за направа на хороскоп преди инвитро процедура е задължително според нея, за да не се харчат пари на вятъра. Хороскопа, който прави е много точен и имала вече 52 бебета.
Имали вече някое момиче правило при нея хороскоп и въобще какво е мнението ви по този въпрос.Аз съм раздвоена понякога мисля, че се злоупотребява с нещастието на хората, в друг момент си мисля дали пък не е права.
Ако може споделете какво мислите по този въпрос.

*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #1 -: Юни 02, 2008, 15:56:50 pm »
И кога точно би следвало да се направи този хороскоп? Как човек може да си планира кога да му е процедурата? Нещо не ми е ясно.. 8O

Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #2 -: Юни 02, 2008, 16:07:53 pm »
Аз го гледах цялото предаване и специално за ин-витрото когато говори Алена, спомена, че някои двойки кармично ли, как ли, не можели да имат деца заедно /по принцип можели, ама не и заедно двамата/, та затова накои двойки правели n на брой ин-витро и въпреки всичко не се получавало. Та в таз връзка тя препоръчва хороскоп за съвместимост за дете на двамата. Ох, да ви кажа и аз много се обърках като го гледах това предаване, то човек след толкова неуспехи и лоши неща суеверен да стане, аз вече мисля магия ли имам, що ли...Направо не знам с Алена да вярвам ли или не. Иначе от любопитство влезнах в сайта й, има ценоразпис на разните хороскопи, доста "прилични" цени
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #3 -: Юни 02, 2008, 16:19:34 pm »
Първо ми стана смешно като прочетох, после ми стана тъжно...
Момичета, ако беше такава точница до сега да е спечелила поне 2 шестици от тотото.
*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #4 -: Юни 02, 2008, 16:22:08 pm »
Аз го гледах цялото предаване и специално за ин-витрото когато говори Алена, спомена, че някои двойки кармично ли, как ли, не можели да имат деца заедно /по принцип можели, ама не и заедно двамата/, та затова накои двойки правели n на брой ин-витро и въпреки всичко не се получавало. Та в таз връзка тя препоръчва хороскоп за съвместимост за дете на двамата. Ох, да ви кажа и аз много се обърках като го гледах това предаване, то човек след толкова неуспехи и лоши неща суеверен да стане, аз вече мисля магия ли имам, що ли...Направо не знам с Алена да вярвам ли или не. Иначе от любопитство влезнах в сайта й, има ценоразпис на разните хороскопи, доста "прилични" цени
Значи не съм само аз раздвоената, вече започнах и аз да си мисля какво ли не включително и за магия :(

Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #5 -: Юни 02, 2008, 16:41:24 pm »
ООх,и аз гледах предаването,много сладко говори,ама май в нашия форум няма с направен хороскоп или ако има молим да се включи.А видяхте ли какви са чудни ценичките в сайта й,за хороскоп дали има забрана за дете е 530лв-е как човек да си го направи :ask:
Даже и да има желание :balk_144:
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #6 -: Юни 02, 2008, 16:46:44 pm »
Първо ми стана смешно като прочетох, после ми стана тъжно...
Момичета, ако беше такава точница до сега да е спечелила поне 2 шестици от тотото.


А може да няма нужда от шестици от тотото, защото се чувства достатъчно богата жената.  Не трябва съвсем да пренебрегваме енергиите около нас и влиянието им, дори и да не вярваме сляпо на всичко и всеки.

За мен по интересен е въпросът как се прави хороскоп за съвместимост за дете - на какво се основава, какво се анализира...
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #7 -: Юни 02, 2008, 17:34:29 pm »
А може да няма нужда от шестици от тотото, защото се чувства достатъчно богата жената.  Не трябва съвсем да пренебрегваме енергиите около нас и влиянието им, дори и да не вярваме сляпо на всичко и всеки.

За мен по интересен е въпросът как се прави хороскоп за съвместимост за дете - на какво се основава, какво се анализира...

Аз си падам леко скептик на тая тема. Да не кажа, че за мен тия "ясновидци" са някакви хаховци, които разчитат на факта, че когато човек е под нервно напрежение или емоционален стрес е податлив на всякакви внушения. Мои близки са си патили от разни ясновидци и подобни такива и то по много. Не казвам, че всички са еднакви, но преобладават такива, които определено шарлатанстват. Да не забравяме, че и Алена в момента всъщност се опитва да си продава услугите.
И какво ако хороскопа се окаже положителен за несъвместимост за дете-ще се разделите с половинката, или ще изоставите мечтата си ли? Или ако каже-вие с този човек не сте един за друг, какво -скачате и го зарязвате, тръгвате да търсите правилния. Като са толкова добри, да казват направо-с тоя си подхождате и детенце ще имате, дърпай го и се женете :)
Поне ще си струва парите които ще се похарчат. Ама да дадеш сумати пари, за да ти каже да или не за детенце. Това според мен граничи с обирджийството и шарлатанството. Не че няма право да си изкарва пари, ама защо трябва да е на база нещастието на хората и тяхната мъка. Все пак някои от нас чакат с години, борят се и правят жертви и изведнъж идва някой, т.е. ти отиваш да ти каже дали става или не да имаш дете :O нещо се възмутих!
Незнам дали гледахте предаването "Ясновидци" там имаше една кукувица, която непрекъснато преиграваше. Давах си сметка докато я гледах, че ако така преиграва пред някой, който разчита на нея, колко много ще му навреди-не заради друго, ами защото тя преиграваше, когато неможе да "усети" нищо, което за мен е абсурдно! Защото хората имат надежда, а тя по този начин я съсипва. Нищо лично срещу Алена, но според мен, каквото е писано да си стане, ше си стане, и дали Алена ще каже, че ще стане, или няма да каже, то все ще се случи. Само дето в единич случай го има елемента на изненадата, а в другия, чакаш-без да знаеш какво точно.
Мили момичета, чакащи и вече успели, много се замисляйте преди да се хванете за такива неща. Това понякога може да струва много повече. Всички говорят благо и мило, но в един момент, може така да се изгуби човек, че да незнае как да се върне в реалния свят. Истинското е само това, което ни заобикаля и мисля, че няма сила на земята, която да обърне пътя ни наопаки. Просто понякога е нужно малко повече време, за да се случат нещата, които чакаме. На всеки му е писано някъде нещо, в това вярвам и аз. Но никак не вярвам, че някой е в състояние да ми каже кое как да променя, че да стигна по-бързо до целите си.
Желая ви успех и късмет на всички и скорошно сбъдване на мечтите ви! :)
« Последна редакция: Юни 02, 2008, 17:40:26 pm от julia_m »
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #8 -: Юни 02, 2008, 17:41:13 pm »
Ей, тия хора нямат ли грам срамота? Така ли не изпитват и капчица любов към хората?  :(

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #9 -: Юни 02, 2008, 18:01:11 pm »

Мили момичета, чакащи и вече успели, много се замисляйте преди да се хванете за такива неща. Това понякога може да струва много повече. Всички говорят благо и мило, но в един момент, може така да се изгуби човек, че да незнае как да се върне в реалния свят. Истинското е само това, което ни заобикаля и мисля, че няма сила на земята, която да обърне пътя ни наопаки. Просто понякога е нужно малко повече време, за да се случат нещата, които чакаме. На всеки му е писано някъде нещо, в това вярвам и аз. Но никак не вярвам, че някой е в състояние да ми каже кое как да променя, че да стигна по-бързо до целите си.
Желая ви успех и късмет на всички и скорошно сбъдване на мечтите ви! :)
Много съм съгласна с теб, просто на моменти отчаянието е такова, че може да те докара до там да направиш някоя глупост, като се хванеш на приказките на някой ясновидец, астролог и други подобни. Крепи ме това, че някак си знам, че един ден ще имам дете, обаче колкото повече време минава и колкото повече провали претърпявам, усещам ужас, че това няма да стане. Отчаяните хора започват да търсят помощ къде ли не, да се хващат за думите на такива астролози и тям подобни
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #10 -: Юни 02, 2008, 18:03:39 pm »
Абе, сигурно разбира жената от астрология...учила била на разни места тази наука. Обаче цените и са така строго разпределени и фиксирани, че ми прилича на ценоразписа в бакалница...Вярно, че и без пари не може да се работи, но нейните цени ми се виждат направо елитни и за доста заможни хора, които се чудят, като отидат тази година на Барбадос например, дали ще е добър сезонът, за да хванат добър тен.
А връзката с ин-витрото си  мирише на спекулация, не че сигурно няма нещо вярно по принцип в това, което казва. Но тогава за всяка важна крачка, която предприемаме в живота си, трябва задължително да се консултираме с нея, за да не се окаже, че не стават нещата, щото имаме "кармичен блокаж" за развитие например.
 На хората малко им трябва да се поддадат на толкова убедително и манипулативно зомбиране, гарнирано с голяма порция страх за собственото си бъдеще. Все пак, всеки иска да демонстрира отговорност за бъдещето си, а какъв по-лесен начин от това да отидеш при Алена?! :D
Друг е въпросът дали "познава", или "не познава"!
« Последна редакция: Юни 02, 2008, 18:12:44 pm от DivaRoza »
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #11 -: Юни 02, 2008, 18:18:38 pm »
Аз и мъжа ми имаме много подробни хороскопи от Алена. Направи ни ги преди 4 години, естествено тогава исках да знам дали ще имам дете. Хороскопа е по-скоро за зодията ми Дева, като всичко е на 100% вярно. Животът ми е разделен на няколко периода, никъде не се споменаваше конкретно за дете. Като в първия до 29 години, пишеше, че трябва да се подчина на съдбата си и да приема живота такъв какъвто е. Така че предсказанията и са по-скоро много общи.

И нещо много важно, астрологията се базира по-скоро на предположения, ако избереш даден път от живота си. Тя не ти казва кога и как ще ти се случи дадено нещо, а говори за много по-глобални неща в живота на даден човек.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #12 -: Юни 02, 2008, 18:25:48 pm »
http://www.karm-krag.bol.bg/contents/Karm_krug-uslugi.pdf

за тези, които ще ги заинтригува какви хороскопи прави Алена и на какви цени. има дори хороскоп за съвместимост при осиновяване!!??
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #13 -: Юни 02, 2008, 18:52:32 pm »
ООх,и аз гледах предаването,много сладко говори,ама май в нашия форум няма с направен хороскоп или ако има молим да се включи.А видяхте ли какви са чудни ценичките в сайта й,за хороскоп дали има забрана за дете е 530лв-е как човек да си го направи :ask:
Даже и да има желание :balk_144:
530лв.- 8O
Тя още малко ще вземе да иска колкото за едно ин-витро!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #14 -: Юни 02, 2008, 19:22:48 pm »
Майчице мила, до къде я докарахме!!! То бива да си алчен, бива да си безскрупулен, но това на нищо не прилича!
Не съм гледала предаването, но тази Алена само като я видя и ми се повръща /извинявам се за израза/. Разбирам / не съвсем, но поне вредата не е толкова голяма/ да прави хороскопи на богаташчетата, да им предскаже дали, ако купят този хотел, ще се минат много, но да се гаври с болката на хората вече е прекалено! Никога не бих си направила хороскоп, най-малкото при нея, за мен тя не е човек, който иска да помага на хората, и ако има някаква дарба, едва ли й е дадена от Бог. Вярваща съм и вярвам, че има хора, които имат дарбата да виждат и разбират неща, невидими и непонятни за другите, но тази дарба не им е дадена, за да печелят от хорското нещастие! Бях фенка на баба Ванга, вярвах в нея, а ето  тук http://www.myshop.bg/vanga/fenomeni.html тя казва: "Бог дава дарбата безплатно и ти също трябва да я даваш на хората безплатно" Разбирам, че и Алена трябва да живее от нещо и явно е избрала лесния начин с тези хороскопи, ама да вземе да си оправи ценоразписа!!!
Ох, много се възмутих! Това си е лично мое мнение, разбира се, но ще се радвам, ако по-малко изстрадали хорица се връзват да пълнят джобовите на такива шарлатани...
Първо ми стана смешно като прочетох, после ми стана тъжно...
Момичета, ако беше такава точница до сега да е спечелила поне 2 шестици от тотото.


Тя шестиците си ги печели, като й гледам цените, но на нея явно не й стигат само парите, тя иска и слава и признание! Нали ако спечели от тотото никой няма да знае за нея...?
« Последна редакция: Юни 02, 2008, 19:28:23 pm от ВеТи »
Don't worry, be hippy
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #15 -: Юни 02, 2008, 21:16:23 pm »
Каква реклама си спретна само?! :x

Има хора които вярват - нека, няма лошо всеки е сам избира на кого и на какво да се доверява, но за 530 лв.?! Та това са две заплати в провинцията бе хора, или една инсеминация, или маса изследвания?!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #16 -: Юни 02, 2008, 21:39:30 pm »
 :offtopic:
Понеже знам, че ще бъде прочетено от човека, към който е насочено /не държа адресата да ми отговаря по какъвто и да било начин/:
Мила ми Венето /Райкова/, фен съм ти , но точно от теб не очаквах да поканиш човек като Алена да плещи глупости от телевизионния екран и да си прави самореклама. Понеже не само от градски легенди и митове, а и от първо лице единствено число съвсем случайно разбрах, че си пациентка на репродуктивната клиника, която и аз посещавах,  не разбирам поведението ти по друг начин и премрежения ти и изненадан поглед на думите на въпросната астроложка  за инвитро хороскопите, освен с обяснението, че трупаш собствени девиденти и висок рейтинг на предаването си. Или може би заради един безплатен инвитро хороскоп допусна тази скрита реклама? Що не насочи интелект,  енергия и креативност  за да популязираш болните проблеми на репродуктивното здраве в БГ, а се изявяваш като циркаджийка? Но да, простено ти е като си женена за двойния тулуп и троен аксел в едно - Тишо Бигбрадъра /лично мое мнение за съпруга ти и не обвързвам никого с него/, явно прихващаш от него. Язък , че си ми колежка по образование.

Извън горенаписаното: на мен ми допадна Йоносавата астрологична теория за зачеването. Дискутирали сме я тук преди повече от година.
« Последна редакция: Юни 02, 2008, 21:49:27 pm от lady_11 »
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #17 -: Юни 02, 2008, 22:02:19 pm »
Лейди, браво! Много смешно, тъжно, язвително, гадничко и пак смешно...Но такава е родната действителност.  :D

Може да е закъсала с клиенти Алена, та си правят взаимна услуга с Венета. Нищо чудно, като има такива цени. Тази жена е богата направо, но предполагам, че ще отрича и ще почне да се оплаква колко данъци плаща и т.н. Най-вероятно вече са минали през нея всичките БГ селебрити и т.н. елит, та и трябва вече нова таргет група. Обаче браво на нея, че така високо си е оценила интелектуалните напъни! Де, да можехме всички да си се самооценяваме, предполагам, че и по-висок ценоразпис ще има от този.  :D
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #18 -: Юни 02, 2008, 23:24:16 pm »
Това вече е наглост! Егати и цените! Ама не е виновна жената - явно има хора, които и ги дават! Много жалко! А иначе, каза, че не трябвало да се дават толкова много пари за ин витро, преди да се разбере дали има смисъл от него.
П.П. Лейди, бях чула или чела някъде(не помня вече къде), че Венета вече е бременна след успешна ин витро процедура в същата клиника. Дано да е така! Може би е благодарна за хороскопа на Алена!  :wink:  :lol:

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #19 -: Юни 02, 2008, 23:26:25 pm »
Вярно, че и без пари не може да се работи, но нейните цени ми се виждат направо елитни и за доста заможни хора, които се чудят, като отидат тази година на Барбадос например, дали ще е добър сезонът, за да хванат добър тен.


Упс, не съм от тези, моля, моля  :lol: :lol:. А за хороскопа не съм плащала нищо, колкото и странно да ви звучи. Но 530 лв. за хороскоп е извратено! Не съм гледала предаването на Венета Райкова, но е ужасно грозно, това което споделяте. Лошото е, че има изстрадали хора, които ще дадат толкова пари :(.

п.с. не знаех, че Венета е пациент на моя док. Няма лошо, дано да има късмет!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #20 -: Юни 03, 2008, 06:49:15 am »
:offtopic:
Понеже знам, че ще бъде прочетено от човека, към който е насочено /не държа адресата да ми отговаря по какъвто и да било начин/:
Мила ми Венето /Райкова/, фен съм ти , но точно от теб не очаквах да поканиш човек като Алена да плещи глупости от телевизионния екран и да си прави самореклама. Понеже не само от градски легенди и митове, а и от първо лице единствено число съвсем случайно разбрах, че си пациентка на репродуктивната клиника, която и аз посещавах,  не разбирам поведението ти по друг начин и премрежения ти и изненадан поглед на думите на въпросната астроложка  за инвитро хороскопите, освен с обяснението, че трупаш собствени девиденти и висок рейтинг на предаването си. Или може би заради един безплатен инвитро хороскоп допусна тази скрита реклама? Що не насочи интелект,  енергия и креативност  за да популязираш болните проблеми на репродуктивното здраве в БГ, а се изявяваш като циркаджийка? Но да, простено ти е като си женена за двойния тулуп и троен аксел в едно - Тишо Бигбрадъра /лично мое мнение за съпруга ти и не обвързвам никого с него/, явно прихващаш от него. Язък , че си ми колежка по образование.

Извън горенаписаното: на мен ми допадна Йоносавата астрологична теория за зачеването. Дискутирали сме я тук преди повече от година.
хи хи lady_11,пак извади метлата.........бях позабравила колко остър език имаш :lol: :lol: :lol:,но за жялост казваш истината........ :(
грозно е това......грозно е да печелиш за сметка на чуждо нещастие :(и да се възползваш от очаянието на хората и мъката им :(
как то спомена по-горе ВеТи за Баба Ванга : "Бог дава дарбата безплатно и ти също трябва да я даваш на хората безплатно"
може и да е добра астроложка Алена,не споря......не я познавам.....,но това нейното е БЕЗОБРАЗИЕ,алчност...........(гледам в сайта й,цялостен хороскоп 1200 лв...... 8O)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #21 -: Юни 03, 2008, 09:30:33 am »
Не можах да гледам предаването, защото мъжът ми не го изтърпя, нито е фен на Венета, за разлика от мен, нито е фен на астрология, нумерология и въобще - тотален скептик! Съответно, смени канала.

Аз исках да се консултирам с Алена за дата за планово секцио и за избор на имена. Но и аз, като видях цените, разбира се, отказах се.

Консултация ми направи по телефона един непознат мъж - държах го около 30 минути. Жалко, че няма как да се видим, да му благодаря лично.

Касси, много ти благодаря и на теб, че ти досаждах тогава. :)Поздрави на Митко!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #22 -: Юни 03, 2008, 09:33:57 am »
Астрологията си е наука. При това една от най-древните. Аз я харесвам и съм чела доста книги на тази тема .
Това което пишат вестници , списания , излъчват телевизии си е дрън-дрън.
Всяка личност си е индивидуална и влиянията на небесните тела , тяхното движение , връзки помежду им , мисля , наистина оказват влияние върху хора и събития.
Аз , поне за себе си , го знам.
Алена , първо тя за мен не е добър астролог.
Никой уважаващ себе си такъв , няма да прави общи хороскопи , за зодиите.
Това си е чист комерс.
Освен това термина - кармична забрана , който тя , така упорито употребява , не съществува в астрологичен план.
Астрологията не забранява , тя насочва погледа към евентуални пътища , показва евентуални пречки , препятствия ,ориентира към евентуална помощ , предупреждава за евентуални трудности.
В нея няма абсолютни твърдения и постулати. Човек , сам избира на къде да поеме.

Алена , ах тая хитра сврака.  :x Не успях да гледам предаването и за добро!
Момичета , това са безумно много и грешни пари!
За морала на тази жена е просто излишно да говорим....
Наясно съм ,че всяка услуга струва пари , ама айде моля ви се , какви са тези три , че и четирицифрени суми! 8O
Че и сайт си направила и ПР-при Венетааааа.....


Нали знаете , не е луд оня дето яде баницата.....
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #23 -: Юни 03, 2008, 09:45:15 am »
Каква реклама си спретна само?! :x


Хмммм, и на мен ми приличаше точно на платена реклама. Не гледах много, ама на мен ми изглеждаше точно като да си хвали и рекламира стоката, щото малко и е залежала. Пък то и с тия цени, как да не залежи.

Аз не вярвам в тези неща и затова съм толкова крайна.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #24 -: Юни 03, 2008, 09:54:34 am »
Алена - актуална с актуалните проблеми на съвремието...
Така убедително говори, а Венета така и се "възхищаваше", че едва изтърпях предаването.То бива, бива, ама чак пък толкова!
Цените и са... - за бърза поръчка, за експресна, +50 %, +100 %...ужас!
Че и курсисти подготвя, с дипломни работи, защити...  :balk_149:
И тези хороскопи при осиновяване...майко мила!
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #25 -: Юни 03, 2008, 11:30:31 am »
Алена - актуална с актуалните проблеми на съвремието...

...Алена , първо тя за мен не е добър астролог.
Никой уважаващ себе си такъв , няма да прави общи хороскопи , за зодиите.
Това си е чист комерс.
Освен това термина - кармична забрана , който тя , така упорито употребява , не съществува в астрологичен план.
Астрологията не забранява , тя насочва погледа към евентуални пътища...Алена , ах тая хитра сврака...

  Ох,лошото е,че сигурно много изстрадали семейства ще й се вържат!Нейното не е само лакомия,но и комерсиална лошотия!

*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #26 -: Юни 03, 2008, 16:20:45 pm »
Така като ви гледам отговорите момичета и много се радвам, че въпреки всичко разсъждавате изключително трзво на тая тема.
Надявам се да намерите сили и занапред да не се поддавате на психологически влияния на хора, които всъщност гледат личния си интерес и благосъстояние.

Иначе като чета, че Венета също има проблем-наистина не и прави чест в такъв случай такова предаване да прави и да се държи като пубертетка, на която гледат на кафе :(
Ама на-свят шарен. Всеки луд с номера си.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #27 -: Юни 03, 2008, 17:38:26 pm »
Момичета, моето мнение напълно съвпада с вашите;-)))
Малко го загледах предаването, много се възмутих, толкова се възмутих, че прехвърлих канала.
И първото, което си помислих е как тук ще я разкъртим Аленка, заедно с Венета.
Дано по-малко семейства и се вържат на въдицата...и с тези пари отидат на доктор, на изследвания вместо да пълнят гушата на Алена.
Цитат
Цитат на: Efirche в Днес в 09:33:57
...Алена , първо тя за мен не е добър астролог.
Никой уважаващ себе си такъв , няма да прави общи хороскопи , за зодиите.
Това си е чист комерс.
Освен това термина - кармична забрана , който тя , така упорито употребява , не съществува в астрологичен план.
Астрологията не забранява , тя насочва погледа към евентуални пътища...Алена , ах тая хитра сврака...
Напълно подкрепям!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #28 -: Юни 03, 2008, 19:13:57 pm »
   За Венета стана ясно,че има реп. проблеми още от ,,ВИП,, брадъра,но това няма значение.На всеки може да се случи,както е при нас.
 Не гледах предаването с Алена тази събота,но гледнах едно от преди няколко месеца.Там ми направи впечатление,че Алена й каза че до 12месеца(или нещо такова) ще има дете.Мисля че и Венета доста се е отчаяла от факта,че не ,,става,,(поне засега)и се е хванала като удавник за сламка,но не разбирам защо си ги прави тези предавания.Като иска нещо да й казва Алена, да си го казват насаме.Вече става като манипулация  и е доста досадно.То няма нищо лошо да си кажеш.Според мен не е срамно,но това с Алена ми става някак пошло.На мен ми се трува,че Венетка трябва да се вземе в ръце и да спре да се занимава с глупости.То си е нейна работа де, ама поне зрителската си аудитория да не се опитва да манипулира.Сигурна съм че по-голямата част от хората в нашето положение в един определен момент са прибягвали до такъв вид услуги,но са разбирали че полза няма. Просто още с първото предаване Алена ме издразни много с някои нейни изказвания.Ми то според нея за всичо трябва да си правим хороскоп,че иначе няма да го буде тоз нашия живот,ако не е тя.Защото пък видите ли, само тя е учила еди къде си, от еди кого си.
 Надявам се ,хората да не си дават парите за глупости.С 500 лв. си помислете колко пъти ще се отиде на лекар и колко изследвания и манипулации могат да бъдат направени. 
 
Цитат
И нещо много важно, астрологията се базира по-скоро на предположения, ако избереш даден път от живота си. Тя не ти казва кога и как ще ти се случи дадено нещо, а говори за много по-глобални неща в живота на даден човек.
-Тя самата Алена си го каза това в първото предаване.Така че гаранция -Франция.Каквото си го направим ,такова ще си го сърбаме!   :P
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #29 -: Юни 03, 2008, 19:51:54 pm »
Момичета, колкото повече ви чета, толкова по-хубаво ми става! Чак почнах да се ядосвам. Ама то каквото има да става, ще стане с или без Алена, ама коя е тя, че да ми казва аз дали мога "кармично" да имам деца с мъжа ми или не. Хайде де! Ами аз може и до осиновяване да стигна някой ден, ама пак ще имаме деца с мъжа ми
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #30 -: Юни 03, 2008, 20:40:47 pm »
Момичета, колкото повече ви чета, толкова по-хубаво ми става! Чак почнах да се ядосвам. Ама то каквото има да става, ще стане с или без Алена, ама коя е тя, че да ми казва аз дали мога "кармично" да имам деца с мъжа ми или не. Хайде де! Ами аз може и до осиновяване да стигна някой ден, ама пак ще имаме деца с мъжа ми

Снежке, ми то според Алена и да осиновиш не можеш без хороскоп за минимум 500 стотака. :D Ай сиктир!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #31 -: Юни 03, 2008, 22:16:49 pm »
Освен това термина - кармична забрана , който тя , така упорито употребява , не съществува в астрологичен план.
Астрологията не забранява , тя насочва погледа към евентуални пътища , показва евентуални пречки , препятствия ,ориентира към евентуална помощ , предупреждава за евентуални трудности.
В нея няма абсолютни твърдения и постулати. Човек , сам избира на къде да поеме.



И двамата с мъжа ми имаме кармични забрани за брак преди да навършим аз съответно 29, той 28 години  :lol:. А се оженихме на 26 :wink:.
Ефирче, много точно пишеш за астрологията, тя насочва, показвати пътища и т.н., но не ти казва категорични факти.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #32 -: Юни 03, 2008, 22:24:59 pm »
На мен също ми е интересна астрологията, но действително тя не е само зодии, доста сложна е, една моя близка приятелка я изучава и знам, че е доста трудно. При всички положения съм против спекулациите с тези неща.
Чувала съм, че доста големи фирми вече наемат или назанчават астролози в личен състав? Чудна работа  :?
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #33 -: Юни 03, 2008, 23:31:25 pm »
Първо ми стана смешно като прочетох, после ми стана тъжно...
Момичета, ако беше такава точница до сега да е спечелила поне 2 шестици от тотото.


А може да няма нужда от шестици от тотото, защото се чувства достатъчно богата жената. 

Еми да - с този ценоразпис :wink:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #34 -: Юни 03, 2008, 23:46:33 pm »

Астрологията като наука няма ценоразпис!
Ценоразписи като този са несъвместими с логиката!То колкото едно ИНСЕ.
Има някаква особена нечистоплътност,ох тази дума няма да я използвам, да го наречем първенющина ....у Алена!
"Абе будали, нали знаете че познавам, защо не сте идвали при менннн"-бля, бля!
"Аз, така да се  каже, съм обезпечена, но така за спорта дайте 5 стотака за едни звездчки да ви бройнем...."

Ей не се умори тоя народ, за Вендетка нищо няма да кажа, че яхнах  :witch:
А самото предаване след като видях анонса.... отказах тази чуднагледка!.

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #35 -: Юни 04, 2008, 09:09:20 am »
И двамата с мъжа ми имаме кармични забрани за брак преди да навършим аз съответно 29, той 28 години  :lol:. А се оженихме на 26 :wink:.


Ау , Каси , ами много сте бързали...
Те забраните трябва да се спазват , особено забраните на Алена. :jump12:
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #36 -: Юни 04, 2008, 09:32:12 am »
Астрологията си е наука...
 Това което пишат вестници , списания , излъчват телевизии си е дрън-дрън.
Всяка личност си е индивидуална и влиянията на небесните тела , тяхното движение , връзки помежду им , мисля , наистина оказват влияние върху хора и събития.
Аз , поне за себе си , го знам.
Алена , първо тя за мен не е добър астролог.
Никой уважаващ себе си такъв , няма да прави общи хороскопи , за зодиите.
Това си е чист комерс.
Освен това термина - кармична забрана , който тя , така упорито употребява , не съществува в астрологичен план.
Астрологията не забранява , тя насочва погледа към евентуални пътища , показва евентуални пречки , препятствия ,ориентира към евентуална помощ , предупреждава за евентуални трудности.
В нея няма абсолютни твърдения и постулати. Човек , сам избира на къде да поеме.
:good_post:  И аз съм на това мнение!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #37 -: Юни 04, 2008, 10:50:54 am »
Моми4ета,и аз много се възмутих като гледах хитрата сврака!Знае,4е в България 300 000 са готови да дадат мило и драго,за да имат детенце и реши да пе4ели то4но от тях!Редовно гледам предаването на Венета,харесвам я,но този път много и се ядосах!След  като и тя има нашия проблем,защо не покани някой добър лекар,който да обясни какви изследвания е нужно да се направят!Ами ми кани разни вра4ки и шарлатанки!Тя самата знае с тези пари колко изследвания могат да се направят!Яд ме,4е има от4аяни хора,които ще се вържат на тези глупости!Надявам се да не покани Алена трети път!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #38 -: Юни 04, 2008, 11:15:28 am »
Това е най - смешното и най - жалкото! Спекулацията, която винаги правят при добър повод за това! И как може половината предаване с нея да мине на тема инвитро и астрология! Превърнаха го вече в нещо модерно и интересно!

Но да не говорим колко ще бъдат хората, които ще се подведат и ще тръгнат по пътя на отчаянието и при нея да си опитат късмета! На това и разчита, което я прави много дребен човек!
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #39 -: Юни 04, 2008, 11:25:29 am »
аз не гледах предаването ,но на следващия ден моя близка позната доиде у нас за да ме убеди да изпратим писмо до Алена,да ни каже дали партниора ни е подходящ и дали вообще да се занимаваме с инвитро т.е. дали ще има резултат от него и ако не вообще да не почваме 8O,аз и казах че вообще не вярвам на тази жена и че тя по никакъв начин не може да определи дали опитът ще е положителен.
Тя не беше единствената която искаше да ме убеди първо да се посъветвам с Алена,свекърва ми също е гледала предаването и цял ден ми говори да пусна писмото ,е да ама не,аз и на нея обясних че само гледат да ни вземат парите,а тя едвали не ме изкара луда 8O
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #40 -: Юни 04, 2008, 12:57:29 pm »
lora20, кажи на свекито: "Няма проблем - даваш 500лв за хороскоп и си правим!" :)
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #41 -: Юни 04, 2008, 13:29:55 pm »
Много са мошениците ма тази тема, може би тука е редно да споменем и така наречената Егология, както и други подобни . Предполагам обаче, че има наистина хора които по някакъв начин могат да ни бъдат полезни, дали не е редно да пуснем една такава тема с информация на изпитани астролози, номеролози, които могат да напрявят на нормални цени една такава прогноза.
Разбира се, информацията няма да има как да се провери и пак ще се разчита на субективен фактор, но все пак може би ще може да се отсее плявата от семето.
Какво ще кажете?
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #42 -: Юни 04, 2008, 16:34:29 pm »
То, че има и свестни - има. Може и Алена да е такава, ама самия начин на поднасяне на информацията, която предлага, или каквото там прави е изключително дразнещ-поне за мен. Седнали двете с Венета оня ден, гледат се все едно това наистина е последната надежда на хората с проблеми и видиш ли, ако отидеш и недай си боже не я послушаш, колко много си щял да съжаляваш след това  :x абе, щуротии!!!
Аз вярвам, че баба Ванга/лека й пръст на жената/ е имала дарба. Само че нейната дарба в никакъв случай не е струвала 530лв. или 1000лв. То за това се казва и дарба - защото не си се борил за него.
А звездите са си звезди, астрологията наистина е много обширна наука и сигурно има много хора, които могат да дадат насоки в живота ти, но не смятам, че биха казали да или не на това дали да се бориш за деетенце. Това си е шарлатанство.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #43 -: Юни 04, 2008, 17:16:36 pm »
Момичета, темата за астрологията и нумерологията е много интересна.И никак не е за подценяване. Както казва Ефирче-това е тънка и сложна материя и не е за всеки.А както казвате всички - въпрос е на призвание и дарба.
За Венетка и тъпото й предаване няма да коментирам.За Алена и ценоразписа й също. Въпросът е дали нейната дарба и възможности са наистина на ниво,както самата тя ги рекламира.
Навремето писах на въпросната Алена - имаше в списанието й опция-безплатен отговор.Възползвах се и ми беше казано,че имам кармична забрана за брак,която съм нарушила и затова нямам деца. После четях известно време списанието й - ами тя на половината хора пише,че имат кармична забрана за брак. Оставям това без коментар.
Не крия,че съм ходила при доста врачки,астроложки,нумероложки,както и при много лекари.Установила съм едно-при всички има добри и не чак толкоз добри.Шарлатани и достойни. Алена ми се струва прекалено комерсиална и нахална-толкоз реклама и толкова плещене и самохвалене...Моя позната завърши курс при нея и твърди,че наистина е избрана.Само че нещо не ми се връзва това с лицето,което представя в публичното пространство.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #44 -: Юни 04, 2008, 17:26:31 pm »
Момичета, ами аз така като чета... ми ако не сме били "съвместими" с мъжа ми е трябвало да пуснем този хороскоп преди брака. Сега след дъжд качулка...

Затова ПРЕДЛАГАМ - хороскопът да е задължителен документ за сключване на брак!

А може и тогава да е късно. Може при навършване на пълнолетие да идеш да ти каже в кого да се влюбиш.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #45 -: Юни 04, 2008, 19:24:15 pm »
Каква Алена, какви пет лева, бре хора ....  :D

А на всичкото отгоре не си е направила и труда да прочете поне ред за АРТ ...
С такава посредствена самоувереност обясняваше, че ако има кармична забрана за дете двойки можели да направят инвитро, и дори инсеминация и пак нямало да се получи ...  :wink:
Срам, Венетке, голям срам ...
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #46 -: Юни 04, 2008, 20:19:11 pm »
mmery, много се радвам, че те "виждам" понякога тук!!!!  :D Надявам се, че си добре!!!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #47 -: Юни 05, 2008, 10:36:59 am »
DivaRoza  :D,
чувствата са взаимни
Надявам се, че си добре!!!

Надявам се, че съм добре  :D, все пак още не съм ръгнала по Алени разни  :D
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #48 -: Юни 05, 2008, 15:08:48 pm »
Всичко разбирам и подкрепям мнението ви ,че Аленка си направи реклама,може пък и да си е платила за това,като й гледам ценоразписите-може да си го позволи.Най-лошото е че има хора които ще й повярват и ще отидат.Само едно не ми стана ясно,Лейди защо така злобно и язвително се изказа за съпруга на Венетка и какво против това,че тя е женена за него.Имали значение кой как изглежда и за кой се е оженил?
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #49 -: Юни 05, 2008, 18:57:45 pm »
   Лоана,това е мнението на Лейди.  :P  На теб ако Тишо ти харесва си напиши мнението и не мисля,че някой ще се разсърди.Хайде да не обръщаме внимание на такива дреболии ,защото така ще се развихри поредния грандиозен скандал.А нали точно това не иска никоя от нас,уж?!   :wink: 
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #50 -: Юни 05, 2008, 20:09:14 pm »
Всичко разбирам и подкрепям мнението ви ,че Аленка си направи реклама,може пък и да си е платила за това,като й гледам ценоразписите-може да си го позволи.Най-лошото е че има хора които ще й повярват и ще отидат.Само едно не ми стана ясно,Лейди защо така злобно и язвително се изказа за съпруга на Венетка и какво против това,че тя е женена за него.Имали значение кой как изглежда и за кой се е оженил?
Написах вече, че това за двойния тулуп и троен аксел си е лично мое мнение и не обвързвам никого с него. ОК? Все пак имам право на собствено мнение.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #51 -: Юни 06, 2008, 11:10:45 am »
Лейди,останах с впечатление че познаваш Венета повече от зрител на предаването и по някакъв начин имаш по-директна връзка с нея и си мисля,че би могла да и предложиш от наше име,за да оправи кашата която вероятно са забъркали с тези хороскопи да направи нещо като мини сериал и да покани 3-ма от най-уважаваните в БГ специалисти по стерилитет и да предложат друг поглед върху проглема с безплодието и АРТ процедурите-много по-полезен за и без това изстрадалите двойки.Те също могат да предложат ценоразпиз,който почти ще покрива този на Алена,но със сигурност ще даде много повече надежда и реален шанс за успех
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #52 -: Юни 06, 2008, 12:56:49 pm »
Перушинке,ти в ролята на каква се явяваш  :P ,извинете,ако Лейди се е почувствала засегната тя е намерила начин и е пояснила.Аз от своя страна не мисля,че е редно някой някого да обижда по този начин,но това е мое мнение и не ангажирам никого с него-свят шарен,хора всякакви- както казваше баба ми.Не познавам нито Тишо нито Венета,подкрепям обаче написаното от Dji-djo.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #53 -: Юни 06, 2008, 14:17:53 pm »
Каси, имам едни спомени, когато почина астролога Станчев ти сподели, че той ти е направил хороскоп кога е най - добре да забременееш. Всички си спомняме, лека му пръст колко беше ерудиран. Поне за мен от екранните изяви. Не мисля, че един хороскоп ще реши съдбата ти, но всички може би преглеждаме макар и през ред рубриката с хороскопите от вестниците. Според мен, който може да си поръча хороскоп при Алена, той ще може да си плати и процедурите. Да не сме толкова строги.
*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #54 -: Юни 06, 2008, 16:02:03 pm »
Мисля, че това че ако си плащаш процедурите за инвитро можеш и хороскопа на Алена да си поръчаш не се отнася за всички. Има и такива които наистина могат да си позволят,но повечетото от момичета са с заеми и помощ от роднини. Поредният неуспех и лабилната ни психика ни карат да си мислим - не направих всичко необходимо за този опит да е успешен - изследвания и ако пък случайно си чул или някой ти  е казал за тези хороскопи,гадателки и тем подобни още повече засилват нещата, че неуспеха ти е така да се каже заслужен. След неуспеха досега съм се съвземала, но отначало за всичко се упреквам, това не съм направила друго...
Успех на всички момичета!!!Благодаря на всички които се включиха по темата, за мен беше полезна.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #55 -: Юни 06, 2008, 19:42:25 pm »
Лейди,останах с впечатление че познаваш Венета повече от зрител на предаването и по някакъв начин имаш по-директна връзка с нея и си мисля,че би могла да и предложиш от наше име,за да оправи кашата която вероятно са забъркали с тези хороскопи да направи нещо като мини сериал и да покани 3-ма от най-уважаваните в БГ специалисти по стерилитет и да предложат друг поглед върху проглема с безплодието и АРТ процедурите-много по-полезен за и без това изстрадалите двойки.Те също могат да предложат ценоразпиз,който почти ще покрива този на Алена,но със сигурност ще даде много повече надежда и реален шанс за успех

Не, не я познавам като нещо повече от масов зрител на нейното предаване. Просто съм и фен. За репродуктивните й проблеми знам, защото се наложи да се прекъсне мой гинекологичен преглед в репродуктивната клиника, която посещавах, с обяснението, че се обажда Венета Райкова и разговора не търпи отлагане. Бях свидетел и на самия телефонен разговор. ОК?
Понякога известните си плащат за славата, това е.
Не ми се коментира повече по темата.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #56 -: Юни 06, 2008, 20:04:33 pm »
Някой да има мейла на предаването й?
Що не направим една организация с цивилизована спам-бомбандировка , пък кой знае , може режисьора да реши да обърне внимание на контрапункта?
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #57 -: Юни 06, 2008, 22:29:08 pm »
Има сайт.И форум, в който всеки може да и пише.http://www.goreshto.com/index.php?TPL=70000
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #58 -: Юни 06, 2008, 22:49:00 pm »
Само кажете и започваме бомбардировката.Аз съм ЗА!!!!!!!!!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #59 -: Юни 07, 2008, 11:41:46 am »
Аз изразих моята позиция , изпратих това:

Гостуването на Алена , като скрита реклама , насочена към категория хора с репродуктивни проблеми е чудовищна манипулация! Предполагам сте наясно с ценоразписа й ?. Вместо това бихте могли да популяризирате новите технологии на медицината като  най-кратък път до дълго чаканото дете. Или в това няма рейтинг?
Бъдете хора , не дърпайте грубо тази така деликатна струна в семейства с проблеми, за да пълните нечия каса!

Има сайт.И форум, в който всеки може да и пише.http://www.goreshto.com/index.php?TPL=70000

използвах формата за контакти , за форума трябва регистрация
« Последна редакция: Юни 07, 2008, 11:49:13 am от Efirche »
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #60 -: Юни 07, 2008, 11:54:59 am »
Ефирче, използвах твоя текст!
И аз използвах формата за контакт.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #61 -: Юни 07, 2008, 12:38:29 pm »
И аз писах - е така съм се ядосала, че кой знае кви глупости надрасках, ама това на нищо не прилича. Жива подигравка си е!

И друго си мисля - абе защо никой в такъв сорт предавания не коментира нещата в прав текс, а само се чудят как да спекулират с нещастието на хората... Не мога да се примиря...
« Последна редакция: Юни 07, 2008, 12:47:49 pm от Mari_Pz »
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #62 -: Юни 07, 2008, 21:01:41 pm »
 :(
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #63 -: Юни 07, 2008, 21:16:59 pm »
Ефирче,копирах твоя тескт и го пуснах на страницата,която се отваря.Като натиснеш Сподели и ти.Така излиза автоматично в хронологията!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #64 -: Юни 08, 2008, 14:26:37 pm »
Аз също копирах и изпратих текста на Ефирче
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #65 -: Юни 08, 2008, 16:47:03 pm »
 :( кофти работа :(
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #66 -: Юни 08, 2008, 20:12:14 pm »
:( кофти работа :(

ЩО? 8O

П.П. Нещо не разбрах постинга - за кое е кофти работа?
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #67 -: Юни 09, 2008, 10:02:11 am »
Ето това изпратих на Венета:
Венета,
Много ми беше симпатична ,но с каненето на Алена и глупостите които издрънка тя определено доста ми падна в очите.  Подстрекаването на подобен вид дейности е подигравка с проблема стерилитет. След твойто предаване за съжаление много от семействата вместо да отидат при репродуктивен специалист ще хукнат към Аленка! НО тя като им каже да изчакат няколко години заради незнам каква ти кармична обречност ще загубят много ценно време и средства, което може и да и коства дори и мечтата да имат дете!!! Защото няколко загубени години могат да бъдат фатални при този тип проблеми. Дано Алена добре да си е платила рекламата, която и направи....
Близо 500 лева за един хороскоп - та това е цената на една инсеминация, да не говорим колко ценни изследвания могат да се направят за тези пари.....просто нямам думи!!!! Защото при докторите резултатите са окачени пред кабинетите им – снимки на хиляди бебета.... Чудя се как ли са се появили без хороскопите на Алена???
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #68 -: Юни 09, 2008, 10:33:19 am »
Скъпа Венета, незнам дали точно към теб да се обърна или към Алена, или към продуцентите на предаването........Нямате ли срам бе, хора, нямате ли съвест, нямате ли морал...нямате! Давате ли си равосметка, колко вреда ще направите от едно "горещо " предаване с една "гореща" тема. Давате ли си равносметка за хората с репродуктивни проблеми, които са над 270 000 двойки и всичките ли са кармично обременени? Не знам, честно казано кой е по - виновен, Алена или вие, затова че толерирате такива хора, с такива спекулативни намерения. Нея няма да я коментирам. Гореща тема е не как да забременееш според хороскопа, а как изобщо да забременееш.
За пореден път доказвате, че "Горещо" ще си остане едно обикновено клюкарско предаване!

Ето това им изпратих - продължавам да се възмущавам и да се ядосвам!

Момичета, нека всяка една да пусне няколко реда коментар!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #69 -: Юни 09, 2008, 18:53:33 pm »
Аз ползвах текста на Ефирче и го изпратих.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #70 -: Юни 12, 2008, 10:49:30 am »
за всички любители на Алена- дават я в момента в Часът на мама, пак говори за кармична връзка :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #71 -: Юни 12, 2008, 10:57:10 am »
Тая,леля Алена,май си мисли ,че разбира от всичко и мнението и е миродавно!
Много и е голямо самочувствието и много и е пораснала работата напоследък!Така ме дразни тая женица,че.........Нямам думи!
Тя от една проста астроложка взе ,че започна да се изживява едва ли не като пророчица и духовен водач!
Много съм възмутена на безпардонното и самочувствие и наглост!!!!!!
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #72 -: Юни 12, 2008, 12:20:05 pm »
Тая,леля Алена,май си мисли ,че разбира от всичко и мнението и е миродавно!
Много и е голямо самочувствието и много и е пораснала работата напоследък!Така ме дразни тая женица,че.........Нямам думи!
Тя от една проста астроложка взе ,че започна да се изживява едва ли не като пророчица и духовен водач!
Много съм възмутена на безпардонното и самочувствие и наглост!!!!!!

Е, както са казали хората, то простотията и наглостта не ходят по гората,те са по хората, и ако сам неможеш да се усетиш, че това което вършиш е пошло, долно и противно, и 1000 души да ти кажат, пак няма да разбереш. За стжаление обаче, докато има кой да плаща за такива хороскопи, ще има и кой да им ги прави. Хората какво ли не правят за пари :(
Освен това телевизиите яко я набутват Алена-ето сега и "Часът на мама", абе чудят се как да си запълват времето. Само дето вместо сумати полезна информация, която могат да кажат или покажат, занимават хората със щуротии. То ако беше вярно всичко за късмета и суеверията, аз колко 4-листни детелини съм имала до сега, намирала и подарявала, пък да съм уцелила 6-ца от тотото още не съм. И бълхи съм сънувала по много ама нейсе-няма толкова паре  :D
Но за сметка на това съм се убедила многократно, че това което се стремим сами да постигне и постигаме ни носи двойно по-голямо удовлетворение. Със сигурност с тръшкане колко са ни нерешими проблемите и с обикаляне по врачки нещата няма да се подредят. То си е казано: "Помогни си сам, че и Бог да ти помогне"


*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #73 -: Юни 13, 2008, 16:15:47 pm »
Боже господи!!! Слез на земята и си прибери раята!!
Ама как може такова нещо, едвам издържах да не ударя телевизора с нещо. Тия двете свраки направо им бръкнаха в душиците на всички отчаяни семейства. Всичко беше толкова хитро планирано, че аз направо съм, изумена 8O. Отдавна я подозирам аз Венетка че има проблем жената и искрено съм и съчувствала. Даже като гръмна пресата че отиват с Пишо да правят бебе във Венеция, му викам на моичкия "Мда знам я аз тая Венеция, там много бодат и е много скъпо :wink:". Да си ходи там по врачки и гледачки жената, но да не си играе с медийната власт която има. Сега ще и напиша и аз едно писъмце..
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #74 -: Юни 13, 2008, 16:51:25 pm »
Момичета , страхотно се справяте! :cheerleader:
Почти няма страница без изразена позиция по "горещата" тема. :P
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #75 -: Юни 13, 2008, 21:07:56 pm »
Случайно да ви е домъчняло за Аленка? :wink: :lol:
Пуснете си Комиците по бТВ. :P
Утре, ако си отворя консервна кутия, навярно и от там ще се покаже Аленааа. :P

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #76 -: Юни 13, 2008, 21:30:14 pm »
Случайно да ви е домъчняло за Аленка? :wink: :lol:
Пуснете си Комиците по бТВ. :P
Утре, ако си отворя консервна кутия, навярно и от там ще се покаже Аленааа. :P
Което значи, че трябва да увеличи хонорара на ПР-те си ... добре се справят  :D

 


 
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #77 -: Август 10, 2008, 15:51:43 pm »
Здравейте,момичета! Тъжно ми стана от това,което прочетох.Вярно е,че цените на Алена са ужасно високи,направо неприемливи.Но според мен по този начин тя си избира само елитни клиенти.Аз лично си правих скоро хороскоп при една астроложка и съм много доволна,при това на приемливи цени.Тя предварително разпитва всеки каква е причината да я потърси за услугата,защото всеки ходи при ясновидци и астролози,когато има проблем и търси разрешение.Нима никой от вас не плаща на лекаря,когато отиде на преглед или лечение? Това е същото.Не можем да си кривим душите,че това е най-интелигентната ясновидска наука,наречена науката на кралете.Важно е наистина при кого ще попаднем.И аз се радвам,че попаднах на един толкова добър човек и астролог.Ние всички очакваме едва ли не да ни опишат цялата съдба с цифри,случки и дати.А всъщност,хороскопа се явава описание на нашите заложби и дарби,описват се семейните и междуличностни отношения,отношения с децата,вида работа и професия,проблемни сфери и начини за разрешаване.Вече не помня всичко наизуст.Но се изумих от това,че в сайта си отговаря абсолютно безплатно на въпроси.Така че,не е само Алена.А съм чувала,че тя е доста надменна и не разбира душевността на клиента си,освен ако не извади 2000 лв. за годишна прогноза.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #78 -: Август 10, 2008, 17:27:54 pm »
Здравейте,момичета! Тъжно ми стана от това,което прочетох.Вярно е,че цените на Алена са ужасно високи,направо неприемливи.Но според мен по този начин тя си избира само елитни клиенти.Аз лично си правих скоро хороскоп при една астроложка и съм много доволна,при това на приемливи цени.Тя предварително разпитва всеки каква е причината да я потърси за услугата,защото всеки ходи при ясновидци и астролози,когато има проблем и търси разрешение.Нима никой от вас не плаща на лекаря,когато отиде на преглед или лечение? Това е същото.Не можем да си кривим душите,че това е най-интелигентната ясновидска наука,наречена науката на кралете.Важно е наистина при кого ще попаднем.И аз се радвам,че попаднах на един толкова добър човек и астролог.Ние всички очакваме едва ли не да ни опишат цялата съдба с цифри,случки и дати.А всъщност,хороскопа се явава описание на нашите заложби и дарби,описват се семейните и междуличностни отношения,отношения с децата,вида работа и професия,проблемни сфери и начини за разрешаване.Вече не помня всичко наизуст.Но се изумих от това,че в сайта си отговаря абсолютно безплатно на въпроси.Така че,не е само Алена.А съм чувала,че тя е доста надменна и не разбира душевността на клиента си,освен ако не извади 2000 лв. за годишна прогноза.


ако наистина тази Алена разбира,защо взима толкова пари на хората, :oops: така и аз мога,кажете какво ви притеснява за какво искате хороскоп ,даите ми хиляда лева и олеле какъв хороскоп ще надраскам на бързо :lol:
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #79 -: Август 11, 2008, 08:05:17 am »
Здравейте,момичета! Тъжно ми стана от това,което прочетох.Вярно е,че цените на Алена са ужасно високи,направо неприемливи.Но според мен по този начин тя си избира само елитни клиенти.Аз лично си правих скоро хороскоп при една астроложка и съм много доволна,при това на приемливи цени.Тя предварително разпитва всеки каква е причината да я потърси за услугата,защото всеки ходи при ясновидци и астролози,когато има проблем и търси разрешение.Нима никой от вас не плаща на лекаря,когато отиде на преглед или лечение? Това е същото.Не можем да си кривим душите,че това е най-интелигентната ясновидска наука,наречена науката на кралете.Важно е наистина при кого ще попаднем.И аз се радвам,че попаднах на един толкова добър човек и астролог.Ние всички очакваме едва ли не да ни опишат цялата съдба с цифри,случки и дати.А всъщност,хороскопа се явава описание на нашите заложби и дарби,описват се семейните и междуличностни отношения,отношения с децата,вида работа и професия,проблемни сфери и начини за разрешаване.Вече не помня всичко наизуст.Но се изумих от това,че в сайта си отговаря абсолютно безплатно на въпроси.Така че,не е само Алена.А съм чувала,че тя е доста надменна и не разбира душевността на клиента си,освен ако не извади 2000 лв. за годишна прогноза.

И се регистрира само за да ни напишеш това?!?
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #80 -: Август 11, 2008, 13:30:33 pm »
Нима никой от вас не плаща на лекаря,когато отиде на преглед или лечение? Това е същото.Не можем да си кривим душите,че това е най-интелигентната ясновидска наука,наречена науката на кралете.
Да има нещо общо при ходенето на доктор и астролог
- грешка е като отидеш на доктор да плащаш, ако си си платил осигуровките
- докато при астролога е грешка да отидеш, а за плащането просто думи нямам
Аз лично все още не съм възприела астрологията като наука, а още по-малко като интелигентна наука. За мен това си е опит да се отрече измамата. Всички циганки могат да се изкарат астроложки. Дай да им раздадем дипломи за висше образование.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #81 -: Август 11, 2008, 14:11:14 pm »
Не знам за интелигентни и неинтелигентни науки... ще го оставя без коментар!

Астрологията е наука без всякакво съмнение. Аз лично й се доверявам изключително много. Има обаче няколко неща:

1. Астрологията не предсказва събития. Астрологията показва процеси на развитие. Събитията могат да отключат или завършат даден процес, но толкова.
2. Астрологията би следвало да помогне, а не да реши проблем вместо нас.
3. Опит ин витро може да се направи в изключително благоприятни планетни позиции и пак нищо дане се получи - гаранция няма, а който я дава, наистина е шалатанин


Алена е една от най-големите шарлатанки, назоваващи се астроложки, които аз познавам. Няма уважаващ себе си астролог, който да прави дневни прогнози за всяка  зодия. Това е толкова нелепо, че направо свитки ми излизат. Виждала съм сайта на тази жена и нещата, които съм чела там са направо възмутителни. Но всеки има глава на раменете си и може да прецени има ли смисъл да се допитва до такива хора или не.
В очакване ....
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #82 -: Август 11, 2008, 14:23:26 pm »
Нима никой от вас не плаща на лекаря,когато отиде на преглед или лечение? Това е същото.
Да бе!

 Ама какво се хабим да пишем, сигурна съм , че дамата няма да се появи. Тя си изпълни задачата да пусне рекламката...
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #83 -: Август 11, 2008, 15:47:07 pm »
Особено след коментарите в темата.... :lol:
В очакване ....
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #84 -: Август 11, 2008, 21:41:13 pm »
Алена е една от най-големите шарлатанки, назоваващи се астроложки, които аз познавам. Няма уважаващ себе си астролог, който да прави дневни прогнози за всяка  зодия. Това е толкова нелепо, че направо свитки ми излизат. Виждала съм сайта на тази жена и нещата, които съм чела там са направо възмутителни. Но всеки има глава на раменете си и може да прецени има ли смисъл да се допитва до такива хора или не.
:good_post: :balk_47:
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #85 -: Август 12, 2008, 17:33:55 pm »
Напълно съм съгласна с мнението ви, че неможе по този начин да се подиграва със страданието на хората. За мен лично Алена не е никаква астроложка. Наистина много е тъпо да се прави ежедневен хороскоп за зодите.
Алена е една от най-големите шарлатанки, назоваващи се астроложки, които аз познавам. Няма уважаващ себе си астролог, който да прави дневни прогнози за всяка  зодия. Това е толкова нелепо, че направо свитки ми излизат. Виждала съм сайта на тази жена и нещата, които съм чела там са направо възмутителни. Но всеки има глава на раменете си и може да прецени има ли смисъл да се допитва до такива хора или не.
:good_post: :balk_47:

как то спомена по-горе ВеТи за Баба Ванга : "Бог дава дарбата безплатно и ти също трябва да я даваш на хората безплатно"


Но въпреки всичко астрологията е наука и моля не бъркайте астрологията с врачките или гадателките. За да станеш астролог не ти е нужно да имаш дарба , а просто да четеш и да правиш изчисления.
« Последна редакция: Август 12, 2008, 17:37:04 pm от asturiana »
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #86 -: Август 12, 2008, 18:21:32 pm »
Не мога да разбера защо още с регистрирането ми така ме нападате? Нито правя някому реклама,нито съм споменала имена.Просто изказах мнение по тази тема,защото ми се наби в очите. И изобщо не защитавам Алена.Абсолютно против съм и аз за такова заплащане.но нали знаете,за всеки влак си има пътници.В астрологията вярва този,който иска и на когото са дали верни предсказания.И не е вярно,че не може да предсказват събития.Откакто ходих при моята астроложка,чета редовно в някои астрологични хоруми и има доста интересни неща.Да вярвате или не ,обаче,това е ваше право.Не съм влязла,за да ви агитирам или да правя реклама на астрологията.Важното е да се обърне човек към правилния астролог.И повярвайте ми,астрологията може много да помогне и верният път да ви покаже.Но у нас тя все още се смята за шарлатанство.И който мисли така,разбира се,губи. :D Така че,мили дами, аз съм тук и не съм влязла да рекламирам нищо и никого.Случайно открих сайта и ми хареса,та се зачетох.Хубава вечер ви желая на всички!  :D
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #87 -: Август 13, 2008, 08:35:37 am »
Зе съм влязла,за да ви агитирам или да правя реклама на астрологията.

А за какво си влязла? Случайно?
Хороскоп при Алена
« Отговор #88 -: Август 13, 2008, 08:43:58 am »
Аз лично и нямама много много вяра на Алена  :balk_159:
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #89 -: Август 13, 2008, 11:40:11 am »
А за какво си влязла? Случайно?
Няма да Ви се оправдавам,нито пък има за какво да се извинявам,не сме в детската градина.А агресията няма да Ви доведе в живота до никъде,бъдете сигурна.Извинете,че ви обезпокоих.
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #90 -: Август 13, 2008, 17:03:29 pm »
А за какво си влязла? Случайно?
Няма да Ви се оправдавам,нито пък има за какво да се извинявам,не сме в детската градина.А агресията няма да Ви доведе в живота до никъде,бъдете сигурна.Извинете,че ви обезпокоих.
Миличка, тук няма агресия, ти просто не си разбрала за какво става дума. Това е сайт и форум за хора, които имат репродуктивни проблеми. Тук хората са изключително чуствителни на тая тема, всеки минал по пътя им може да разбере, който не е - не може.
Агресията и острите реакции се провокират от факта, че с такъв проблем хората си правят шега, а проблема е много голям и да разправяш на хората, че това е въпрос на карма е най-малкото безотговорно.
Че си плащаме при лекар - плащаме си, но да ходиш на астролог и да си плащаш си е чисто обирджийство. В България това се счита за шарлатанство, защото не един и двама са си изпатили и то жестоко от тая работата. А някой да си мисли, а и да се рекламира или да рекламира някой друг, че видите ли с един хороскоп ще се реши проблема на двойка с репродуктивни проблеми е безотговорно и подигравка с тревогите на хората. Още по-брутално е за това да се искат суми и то от ранга на тези на Алена.
Всеки има право на вяра, хората тук се възмущават и с право на изявленията на Алена и Венета Райкова, защото това наистина беше едно адски тъпо предаване - седнали двете с едни опулени очи и се опитват да навият една камара хора, че видите ли репродуктивния проблем не идва от нищо друго, а просто от лоша карма  8O , това че някой има запушени тръби или храбрите плувци на мъжа не са чак толкова храбри - амиии това си е пак от лоша карма, няма такова нещо като компетентна медицина, която да ви реши проблема. Това е възмутително - доказано е че с компетентна медицина може да се реши проблем, но с хороскоп от Алена или който и да било друг астролог - далии може?!
Незнам къде ходиш и при кого, незнам по какъв начин хороскопите ти помагат, но повярвай ми ако наситина опреш до сериозне проблем надали една драсканица-уж разчитане на звездни ситуации и т.н. ще ти помогне. Едно време е било царкска привилегия да имат собствен астролог - и какво от това? На Мария Антоанета и хвръкна главата, въпреки астрологията.
Нищо лично, но когато правиш такива изявления по-добре се замисли къде и пред кого ги правиш. Ако си разгледала добре сайта и форума, може би ще разбереш колко болка са преживели някои от момичетата тук и какво означава за тях предаване от сорта на това на Венета Райкова. Ако някой иска да помогне - не това е начина.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #91 -: Август 13, 2008, 17:31:26 pm »
Откакто ходих при моята астроложка,чета редовно в някои астрологични хоруми и има доста интересни неща.Да вярвате или не ,обаче,това е ваше право.
Аз вярвам на прогнозата за времето по ТВ. Като кажат: "На някои места може да превали" ми е най-интересно.
А иначе влиянието на звездите някога го учихме по астрономия, не по астрология. Но щом и астрологията вече е наука... добре ще го приема. В кой университет се учи или тя е от тия науки, които може и без образование да ги практикуваш?
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #92 -: Август 13, 2008, 17:38:32 pm »
Откакто ходих при моята астроложка,чета редовно в някои астрологични хоруми и има доста интересни неща.Да вярвате или не ,обаче,това е ваше право.
Аз вярвам на прогнозата за времето по ТВ. Като кажат: "На някои места може да превали" ми е най-интересно.
А иначе влиянието на звездите някога го учихме по астрономия, не по астрология. Но щом и астрологията вече е наука... добре ще го приема. В кой университет се учи или тя е от тия науки, които може и без образование да ги практикуваш?
.Аз предлагам всички да отидем при Алена,пък току виж всички специалисти по репродуктивна медицина останали без работа.

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #93 -: Август 13, 2008, 22:15:04 pm »
А за какво си влязла? Случайно?
Няма да Ви се оправдавам,нито пък има за какво да се извинявам,не сме в детската градина.А агресията няма да Ви доведе в живота до никъде,бъдете сигурна.Извинете,че ви обезпокоих.

И ако искаш да знаеш Лейди, Марс отговаря за агресията, а третата ти луна ако е в Меркурии, направо си за никъде. Има само едно спасение - Плутон нали го обявиха, че не е планета, а е бяло джудже, е - там ти е спасението, щото имаш и там една луна, ама ако Плутон беше черно, а не бяло джудже, незнам с тая агресия кво ще правиш  :P :P :P

п.с. горното е импровизация, всички съвпадения с реални събития са случайни, моля не ме търсете за хороскопи - ни мъ бива!  :lol:
Сватя, зарежи!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #94 -: Август 13, 2008, 22:40:27 pm »

И ако искаш да знаеш Лейди, Марс отговаря за агресията, а третата ти луна ако е в Меркурии, направо си за никъде. Има само едно спасение - Плутон нали го обявиха, че не е планета, а е бяло джудже, е - там ти е спасението, щото имаш и там една луна, ама ако Плутон беше черно, а не бяло джудже, незнам с тая агресия кво ще правиш  :P :P :P

п.с. горното е импровизация, всички съвпадения с реални събития са случайни, моля не ме търсете за хороскопи - ни мъ бива!  :lol:
Сватя, зарежи!

  Хихихи...имате чудесно чувство за хумор.Не знам защо,но в България никой никого не изслушва.Аз никъде не съм споменавала,че харесвам Алена или толерирам факта,че взима парите на хората.Още повече да използва мъката на хората и на техен гръб да прави пари.Защо да трябва човек да заплаща пари на лекар, а ако потърси сам услугите на астролог,да не си плати? Не искам да споря с никого от вас.Явно вие сте си съставили мнение от един човек както за астрологията,така и за астролозите.Вкрая на краищата,всеки има право на мнение и не съм дошла/повтарям го може би за трети път/да правя нечия реклама.Темата вие сте я открили,не аз.Просто моето мнение е,че астрологията е невероятно богата и с нея може да се помогне много.Важното е да не попаднеш в неподходящи ръце.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #95 -: Август 13, 2008, 22:54:37 pm »
Моя свекър пък ходил при неква баба и тя му казала,че нямаме дете защото аз изплащам грехове на мои роднини! :x Свекърва ми като ми разправя беше някак горда,че аз съм виновна,а не са казали,че сина и изплаща греховете 8O
Направо откачих,как да обясниш,че безплодието е болест от която може да се раболее всеки,така както се разболяваме от всичко друго И НЕ Е ЗАРАЗНО :balk_132:

Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #96 -: Август 14, 2008, 00:06:10 am »
Извинявам се,но кой и как доказа,че сте безплодна?И защо мислите,че не е просто период? Моята свекърва 10 години не е имала деца и в един момент,без да прави нищо и да ходи по лекари,просто забременяла.Има двама сина.Предполагам,че тук сте все млади жени и не бива да губите надежда.А и вече има толкова нови методи в медицината.Надеждата умира последна. :D
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #97 -: Август 14, 2008, 08:17:28 am »
Цитат
Моята свекърва 10 години не е имала деца и в един момент,без да прави нищо и да ходи по лекари,просто забременяла.Има двама сина.Предполагам,че тук сте все млади жени и не бива да губите надежда.А и вече има толкова нови методи в медицината
Ако си стоим 10 г. в къщи няма как да разберем за новите методи в медицината.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #98 -: Август 14, 2008, 08:41:23 am »
И нас 7 год.ни премятаха насам-натам с диагноза -нищо ви няма на психическа основа е ама ей на все още не съм бременна сигурно защото не съм ходила при Алена :lol:,шегувам се разбира се.Ей на след всичкото чакане пак сме по мъките с лоша спермогр.,операция за миомен възел,висок пролактин и куп неща,неоткрити до сега,но за щастие попаднахме на добър лекар и му вярвам изцяло,така че било то Алена или други тем подобни със сигурност не са за такива като нас,по никакъв начин няма да ни помогнат,такива като нея са за много отчаяни хора,които търсят някой да им вдъхне надежда,а не да се излекуват.И аз пих билките на прословутата баба Куна,ама пак съм при лекаря.Няма смисъл да се ядосвате,момичета,за тази глупост,те просто не знаят как се чувстваме ние и какво ни е ,не обръщайте внимание на такива щуротии,излишни нерви влагате в нещо толкова тъпо,Алена и Венета Райкова достатъчно са се изложили с тъпото предаване.Успех на всички ви.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #99 -: Август 14, 2008, 09:11:55 am »
Извинявам се,но кой и как доказа,че сте безплодна?И защо мислите,че не е просто период? Моята свекърва 10 години не е имала деца и в един момент,без да прави нищо и да ходи по лекари,просто забременяла.Има двама сина.Предполагам,че тук сте все млади жени и не бива да губите надежда.А и вече има толкова нови методи в медицината.Надеждата умира последна. :D

Малинке, ако продължиш с подобни постинги, ти обещавам да изсипя върху теб цялата си агресия. Не усещаш ли, че навлизаш в теми, които са ти явно непонятни и в старанието си да бъдеш компетентна обиждаш?

Разбрахте ли, мили девойки, просто стойте и бройте звездите, чакайки "безплодния период" да отмине без да губите надежда! Що ви е да се тъпчете с хормони, да правите купища изследвания и да се подлагате на арт методи? Просто чакайте!

П.П. А за онези времена твоята свекърва едва ли е седяла мирно и кротко 10 години - я е клечала върху зелка, я си е ръгала там де не трябва заешка мас, я пък прескочила до комшията за помощ /щото 50% от стерилитета е причинен от проблеми при мъжа/.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #100 -: Август 14, 2008, 09:15:20 am »
Извинявам се,но кой и как доказа,че сте безплодна?И защо мислите,че не е просто период? Моята свекърва 10 години не е имала деца и в един момент,без да прави нищо и да ходи по лекари,просто забременяла.

Блаженни са верующите :x
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #101 -: Август 14, 2008, 09:21:21 am »
 Малинке, мари моме, я кажи , що щеш тук при нас?

 Ако имаш проблем,кажи да ти помогнем!

 Ако обаче си тук случайно, спри да ръсиш глупости и да остроумничиш по теми , дето хабер си нямаш, докато не си казала някоя още по-голяма глупост, и си ходи по живо по здраво!

П.П. Аз отивам да си клеча над зелката. То...нищо, че минаха 13 години, но...звездите ми казаха да чакам!!!
« Последна редакция: Август 14, 2008, 09:35:03 am от Жекова »
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #102 -: Август 14, 2008, 09:26:56 am »
Извинявам се,но кой и как доказа,че сте безплодна?И защо мислите,че не е просто период? Моята свекърва 10 години не е имала деца и в един момент,без да прави нищо и да ходи по лекари,просто забременяла.Има двама сина.Предполагам,че тук сте все млади жени и не бива да губите надежда.А и вече има толкова нови методи в медицината.Надеждата умира последна. :D

Не разбрах сега
- да чакаме 10 години, я ни излезе "късмета", я не
- да ползваме новите методи в медицината
- да прибегнем до астролози
Други алтернативи?
Ти съзнаваш ли какво говориш?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #103 -: Август 14, 2008, 09:27:30 am »
Защо да трябва човек да заплаща пари на лекар, а ако потърси сам услугите на астролог,да не си плати?

Tука, в контекста на темата и форума това сравнение не е удачно просто.
Аз не отричам астрологията като наука, написала съм го в темата. Отричам повечето "астролози", които се навъдиха напоследък и гадят бъдещто като малоумни, творят хороскопи на камари, ежедневно - по ТВ, на импулсни телефони, в офиси и т.н.

Как един астролог моля, ще ти помогне ако имаш репродуктивен проблем? А лекарите кво да правят през това време, да карат курс по врачуване и черно-бяла магия ли?
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #104 -: Август 14, 2008, 10:24:05 am »


П.П. А за онези времена твоята свекърва едва ли е седяла мирно и кротко 10 години - я е клечала върху зелка, я си е ръгала там де не трябва заешка мас, я пък прескочила до комшията за помощ /щото 50% от стерилитета е причинен от проблеми при мъжа/.
Напълно съм съгласна с теб lady_11
To туй с комшията дори си имало и име специално. Да си откраднеш бебе. По старите баби съветвали "ходи си открадни".
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #105 -: Август 14, 2008, 10:27:52 am »
Цитат
Как един астролог моля, ще ти помогне ако имаш репродуктивен проблем? А лекарите кво да правят през това време, да карат курс по врачуване и черно-бяла магия ли? 
 
 
Как какво да правят лекарите-хороскопи :wink:
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #106 -: Август 14, 2008, 15:33:34 pm »
Нямам нищо против никого,ама Малинке,наистина не мога да те разбера.Ти имаш ли някакъв проблем или просто така дойде при нас?А и наистина не вярвам,че свекито ти си е седяла така просто...Ти ако искаш,чувала съм че и разни ходжи помагали :D

Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #107 -: Август 14, 2008, 23:17:47 pm »
To туй с комшията дори си имало и име специално. Да си откраднеш бебе. По старите баби съветвали "ходи си открадни".

Мен преди години така ме съветваше една колежка.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #108 -: Август 15, 2008, 11:35:13 am »
Не знам защо,но в България никой никого не изслушва.
Както виждаш всички те цитират. Явно всички са прочели какво си написала. Но ТИ не искаш да разбереш, че пишеш глупости. Мислиш си че само ти си права. Обиждаш всички наред, а сега очакваш да ти ръкопляскаме и да ти се кланяме.

И повярвай ми това което написах е много смегчена форма на това, което мисля. Единствената която не изслушва си ти.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #109 -: Август 15, 2008, 13:57:29 pm »
To туй с комшията дори си имало и име специално. Да си откраднеш бебе. По старите баби съветвали "ходи си открадни".

Мен преди години така ме съветваше една колежка.
:D

*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #110 -: Август 15, 2008, 14:05:19 pm »
Даа, открадването на бебе е много разпространен съвет  :lol: Аз го получих три пъти през тези години - от една колежка, от личната лекарка и от собствената ми баба. Иди обяснявай, че мъжа ти няма проблем - те разбират повече от тебе, нищо, че където се вика, ти си станал половин доктор вече по тези въпроси  :lol:
Та и Малинка така  :lol:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #111 -: Август 15, 2008, 14:54:13 pm »
Даа, открадването на бебе е много разпространен съвет  :lol: Аз го получих три пъти през тези години - от личната лекарка

това сериозно ли? айде от невежи колежки и от баби как да е, ама от образовано медицинско лице...
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #112 -: Август 15, 2008, 14:59:14 pm »
добре де,когато проблема е в мъжа да си откраднем :D,ама когато проблема е в жената мъжете ни как да си откраднат? :ask:

*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #113 -: Август 15, 2008, 15:00:54 pm »
Дори и проблемът да е в мъжа, аз съм изумена, че лекар би могъл да даде подобен съвет.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #114 -: Август 15, 2008, 15:06:17 pm »
tzvetenze,това го казах на шега :jump12:

*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #115 -: Август 15, 2008, 15:34:23 pm »
tzvetenze,това го казах на шега :jump12:

да бе, ясно това  :wink:
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #116 -: Август 15, 2008, 15:35:18 pm »

Малинке, ако продължиш с подобни постинги, ти обещавам да изсипя върху теб цялата си агресия. Не усещаш ли, че навлизаш в теми, които са ти явно непонятни и в старанието си да бъдеш компетентна обиждаш?

Айдееееееееееее, да нямаш  Марс в първи дом, Малинке, внимавай!  :balk_70:
Виж какво, аз съм изключителен привърженик на астрологията - чета, образовам се по темата и пр. Астрологията е невероятно точна наука, особено ако я използваш за самопознание, а не за гадаене!

Обаче едно мога да ти кажа, ако ДА НЕ ДАВА ГОСПОД, имаш я изчерпан яйчников резерв, я си без тръби, а си с тежък имунологичен проблем... ако ще според транзитите, луната да ти е в съвпад с юпитер в 5ти дом - нямаш шанс драга...
В очакване ....
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #117 -: Август 15, 2008, 15:44:20 pm »
Да ви кажа честно,съмнявам се тази малинка да се появи пак тук :wink:

*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #118 -: Август 15, 2008, 15:55:57 pm »
аз съм изумена, че лекар би могъл да даде подобен съвет.
И те са хора. А и са малко "над другите". Така че често вместо да се въздържат, дават съвети.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #119 -: Август 15, 2008, 16:16:59 pm »
Да ви кажа, не й се разсърдих на жената /личната лекарка, де / :lol: Оставих я да си говори каквото си иска и го пропуснах покрай ушите си, трябваше ми направление  :lol:
В интерес на истината, оттогава вече не е повдигала въпроса  :lol:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #120 -: Август 15, 2008, 16:19:51 pm »
Моята лична като разбра,че щом посъберем пари и мислим да пробваме пак ме пита,не съм ли се уморила вече,не ми ли било писнало!? 8O Как може да се умориш от това да искаш да гушнеш детенцето си?

*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #121 -: Август 15, 2008, 17:55:31 pm »
Тъй като мисля, че темата се изчерпа и пое в друга посока заключвам темата
В очакване ....