0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #80 -: Август 11, 2008, 13:30:33 pm »
Нима никой от вас не плаща на лекаря,когато отиде на преглед или лечение? Това е същото.Не можем да си кривим душите,че това е най-интелигентната ясновидска наука,наречена науката на кралете.
Да има нещо общо при ходенето на доктор и астролог
- грешка е като отидеш на доктор да плащаш, ако си си платил осигуровките
- докато при астролога е грешка да отидеш, а за плащането просто думи нямам
Аз лично все още не съм възприела астрологията като наука, а още по-малко като интелигентна наука. За мен това си е опит да се отрече измамата. Всички циганки могат да се изкарат астроложки. Дай да им раздадем дипломи за висше образование.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #81 -: Август 11, 2008, 14:11:14 pm »
Не знам за интелигентни и неинтелигентни науки... ще го оставя без коментар!

Астрологията е наука без всякакво съмнение. Аз лично й се доверявам изключително много. Има обаче няколко неща:

1. Астрологията не предсказва събития. Астрологията показва процеси на развитие. Събитията могат да отключат или завършат даден процес, но толкова.
2. Астрологията би следвало да помогне, а не да реши проблем вместо нас.
3. Опит ин витро може да се направи в изключително благоприятни планетни позиции и пак нищо дане се получи - гаранция няма, а който я дава, наистина е шалатанин


Алена е една от най-големите шарлатанки, назоваващи се астроложки, които аз познавам. Няма уважаващ себе си астролог, който да прави дневни прогнози за всяка  зодия. Това е толкова нелепо, че направо свитки ми излизат. Виждала съм сайта на тази жена и нещата, които съм чела там са направо възмутителни. Но всеки има глава на раменете си и може да прецени има ли смисъл да се допитва до такива хора или не.
В очакване ....
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #82 -: Август 11, 2008, 14:23:26 pm »
Нима никой от вас не плаща на лекаря,когато отиде на преглед или лечение? Това е същото.
Да бе!

 Ама какво се хабим да пишем, сигурна съм , че дамата няма да се появи. Тя си изпълни задачата да пусне рекламката...
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #83 -: Август 11, 2008, 15:47:07 pm »
Особено след коментарите в темата.... :lol:
В очакване ....
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #84 -: Август 11, 2008, 21:41:13 pm »
Алена е една от най-големите шарлатанки, назоваващи се астроложки, които аз познавам. Няма уважаващ себе си астролог, който да прави дневни прогнози за всяка  зодия. Това е толкова нелепо, че направо свитки ми излизат. Виждала съм сайта на тази жена и нещата, които съм чела там са направо възмутителни. Но всеки има глава на раменете си и може да прецени има ли смисъл да се допитва до такива хора или не.
:good_post: :balk_47:
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #85 -: Август 12, 2008, 17:33:55 pm »
Напълно съм съгласна с мнението ви, че неможе по този начин да се подиграва със страданието на хората. За мен лично Алена не е никаква астроложка. Наистина много е тъпо да се прави ежедневен хороскоп за зодите.
Алена е една от най-големите шарлатанки, назоваващи се астроложки, които аз познавам. Няма уважаващ себе си астролог, който да прави дневни прогнози за всяка  зодия. Това е толкова нелепо, че направо свитки ми излизат. Виждала съм сайта на тази жена и нещата, които съм чела там са направо възмутителни. Но всеки има глава на раменете си и може да прецени има ли смисъл да се допитва до такива хора или не.
:good_post: :balk_47:

как то спомена по-горе ВеТи за Баба Ванга : "Бог дава дарбата безплатно и ти също трябва да я даваш на хората безплатно"


Но въпреки всичко астрологията е наука и моля не бъркайте астрологията с врачките или гадателките. За да станеш астролог не ти е нужно да имаш дарба , а просто да четеш и да правиш изчисления.
« Последна редакция: Август 12, 2008, 17:37:04 pm от asturiana »
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #86 -: Август 12, 2008, 18:21:32 pm »
Не мога да разбера защо още с регистрирането ми така ме нападате? Нито правя някому реклама,нито съм споменала имена.Просто изказах мнение по тази тема,защото ми се наби в очите. И изобщо не защитавам Алена.Абсолютно против съм и аз за такова заплащане.но нали знаете,за всеки влак си има пътници.В астрологията вярва този,който иска и на когото са дали верни предсказания.И не е вярно,че не може да предсказват събития.Откакто ходих при моята астроложка,чета редовно в някои астрологични хоруми и има доста интересни неща.Да вярвате или не ,обаче,това е ваше право.Не съм влязла,за да ви агитирам или да правя реклама на астрологията.Важното е да се обърне човек към правилния астролог.И повярвайте ми,астрологията може много да помогне и верният път да ви покаже.Но у нас тя все още се смята за шарлатанство.И който мисли така,разбира се,губи. :D Така че,мили дами, аз съм тук и не съм влязла да рекламирам нищо и никого.Случайно открих сайта и ми хареса,та се зачетох.Хубава вечер ви желая на всички!  :D
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #87 -: Август 13, 2008, 08:35:37 am »
Зе съм влязла,за да ви агитирам или да правя реклама на астрологията.

А за какво си влязла? Случайно?
Хороскоп при Алена
« Отговор #88 -: Август 13, 2008, 08:43:58 am »
Аз лично и нямама много много вяра на Алена  :balk_159:
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #89 -: Август 13, 2008, 11:40:11 am »
А за какво си влязла? Случайно?
Няма да Ви се оправдавам,нито пък има за какво да се извинявам,не сме в детската градина.А агресията няма да Ви доведе в живота до никъде,бъдете сигурна.Извинете,че ви обезпокоих.
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #90 -: Август 13, 2008, 17:03:29 pm »
А за какво си влязла? Случайно?
Няма да Ви се оправдавам,нито пък има за какво да се извинявам,не сме в детската градина.А агресията няма да Ви доведе в живота до никъде,бъдете сигурна.Извинете,че ви обезпокоих.
Миличка, тук няма агресия, ти просто не си разбрала за какво става дума. Това е сайт и форум за хора, които имат репродуктивни проблеми. Тук хората са изключително чуствителни на тая тема, всеки минал по пътя им може да разбере, който не е - не може.
Агресията и острите реакции се провокират от факта, че с такъв проблем хората си правят шега, а проблема е много голям и да разправяш на хората, че това е въпрос на карма е най-малкото безотговорно.
Че си плащаме при лекар - плащаме си, но да ходиш на астролог и да си плащаш си е чисто обирджийство. В България това се счита за шарлатанство, защото не един и двама са си изпатили и то жестоко от тая работата. А някой да си мисли, а и да се рекламира или да рекламира някой друг, че видите ли с един хороскоп ще се реши проблема на двойка с репродуктивни проблеми е безотговорно и подигравка с тревогите на хората. Още по-брутално е за това да се искат суми и то от ранга на тези на Алена.
Всеки има право на вяра, хората тук се възмущават и с право на изявленията на Алена и Венета Райкова, защото това наистина беше едно адски тъпо предаване - седнали двете с едни опулени очи и се опитват да навият една камара хора, че видите ли репродуктивния проблем не идва от нищо друго, а просто от лоша карма  8O , това че някой има запушени тръби или храбрите плувци на мъжа не са чак толкова храбри - амиии това си е пак от лоша карма, няма такова нещо като компетентна медицина, която да ви реши проблема. Това е възмутително - доказано е че с компетентна медицина може да се реши проблем, но с хороскоп от Алена или който и да било друг астролог - далии може?!
Незнам къде ходиш и при кого, незнам по какъв начин хороскопите ти помагат, но повярвай ми ако наситина опреш до сериозне проблем надали една драсканица-уж разчитане на звездни ситуации и т.н. ще ти помогне. Едно време е било царкска привилегия да имат собствен астролог - и какво от това? На Мария Антоанета и хвръкна главата, въпреки астрологията.
Нищо лично, но когато правиш такива изявления по-добре се замисли къде и пред кого ги правиш. Ако си разгледала добре сайта и форума, може би ще разбереш колко болка са преживели някои от момичетата тук и какво означава за тях предаване от сорта на това на Венета Райкова. Ако някой иска да помогне - не това е начина.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #91 -: Август 13, 2008, 17:31:26 pm »
Откакто ходих при моята астроложка,чета редовно в някои астрологични хоруми и има доста интересни неща.Да вярвате или не ,обаче,това е ваше право.
Аз вярвам на прогнозата за времето по ТВ. Като кажат: "На някои места може да превали" ми е най-интересно.
А иначе влиянието на звездите някога го учихме по астрономия, не по астрология. Но щом и астрологията вече е наука... добре ще го приема. В кой университет се учи или тя е от тия науки, които може и без образование да ги практикуваш?
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #92 -: Август 13, 2008, 17:38:32 pm »
Откакто ходих при моята астроложка,чета редовно в някои астрологични хоруми и има доста интересни неща.Да вярвате или не ,обаче,това е ваше право.
Аз вярвам на прогнозата за времето по ТВ. Като кажат: "На някои места може да превали" ми е най-интересно.
А иначе влиянието на звездите някога го учихме по астрономия, не по астрология. Но щом и астрологията вече е наука... добре ще го приема. В кой университет се учи или тя е от тия науки, които може и без образование да ги практикуваш?
.Аз предлагам всички да отидем при Алена,пък току виж всички специалисти по репродуктивна медицина останали без работа.

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #93 -: Август 13, 2008, 22:15:04 pm »
А за какво си влязла? Случайно?
Няма да Ви се оправдавам,нито пък има за какво да се извинявам,не сме в детската градина.А агресията няма да Ви доведе в живота до никъде,бъдете сигурна.Извинете,че ви обезпокоих.

И ако искаш да знаеш Лейди, Марс отговаря за агресията, а третата ти луна ако е в Меркурии, направо си за никъде. Има само едно спасение - Плутон нали го обявиха, че не е планета, а е бяло джудже, е - там ти е спасението, щото имаш и там една луна, ама ако Плутон беше черно, а не бяло джудже, незнам с тая агресия кво ще правиш  :P :P :P

п.с. горното е импровизация, всички съвпадения с реални събития са случайни, моля не ме търсете за хороскопи - ни мъ бива!  :lol:
Сватя, зарежи!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #94 -: Август 13, 2008, 22:40:27 pm »

И ако искаш да знаеш Лейди, Марс отговаря за агресията, а третата ти луна ако е в Меркурии, направо си за никъде. Има само едно спасение - Плутон нали го обявиха, че не е планета, а е бяло джудже, е - там ти е спасението, щото имаш и там една луна, ама ако Плутон беше черно, а не бяло джудже, незнам с тая агресия кво ще правиш  :P :P :P

п.с. горното е импровизация, всички съвпадения с реални събития са случайни, моля не ме търсете за хороскопи - ни мъ бива!  :lol:
Сватя, зарежи!

  Хихихи...имате чудесно чувство за хумор.Не знам защо,но в България никой никого не изслушва.Аз никъде не съм споменавала,че харесвам Алена или толерирам факта,че взима парите на хората.Още повече да използва мъката на хората и на техен гръб да прави пари.Защо да трябва човек да заплаща пари на лекар, а ако потърси сам услугите на астролог,да не си плати? Не искам да споря с никого от вас.Явно вие сте си съставили мнение от един човек както за астрологията,така и за астролозите.Вкрая на краищата,всеки има право на мнение и не съм дошла/повтарям го може би за трети път/да правя нечия реклама.Темата вие сте я открили,не аз.Просто моето мнение е,че астрологията е невероятно богата и с нея може да се помогне много.Важното е да не попаднеш в неподходящи ръце.
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #95 -: Август 13, 2008, 22:54:37 pm »
Моя свекър пък ходил при неква баба и тя му казала,че нямаме дете защото аз изплащам грехове на мои роднини! :x Свекърва ми като ми разправя беше някак горда,че аз съм виновна,а не са казали,че сина и изплаща греховете 8O
Направо откачих,как да обясниш,че безплодието е болест от която може да се раболее всеки,така както се разболяваме от всичко друго И НЕ Е ЗАРАЗНО :balk_132:

Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #96 -: Август 14, 2008, 00:06:10 am »
Извинявам се,но кой и как доказа,че сте безплодна?И защо мислите,че не е просто период? Моята свекърва 10 години не е имала деца и в един момент,без да прави нищо и да ходи по лекари,просто забременяла.Има двама сина.Предполагам,че тук сте все млади жени и не бива да губите надежда.А и вече има толкова нови методи в медицината.Надеждата умира последна. :D
*
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #97 -: Август 14, 2008, 08:17:28 am »
Цитат
Моята свекърва 10 години не е имала деца и в един момент,без да прави нищо и да ходи по лекари,просто забременяла.Има двама сина.Предполагам,че тук сте все млади жени и не бива да губите надежда.А и вече има толкова нови методи в медицината
Ако си стоим 10 г. в къщи няма как да разберем за новите методи в медицината.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #98 -: Август 14, 2008, 08:41:23 am »
И нас 7 год.ни премятаха насам-натам с диагноза -нищо ви няма на психическа основа е ама ей на все още не съм бременна сигурно защото не съм ходила при Алена :lol:,шегувам се разбира се.Ей на след всичкото чакане пак сме по мъките с лоша спермогр.,операция за миомен възел,висок пролактин и куп неща,неоткрити до сега,но за щастие попаднахме на добър лекар и му вярвам изцяло,така че било то Алена или други тем подобни със сигурност не са за такива като нас,по никакъв начин няма да ни помогнат,такива като нея са за много отчаяни хора,които търсят някой да им вдъхне надежда,а не да се излекуват.И аз пих билките на прословутата баба Куна,ама пак съм при лекаря.Няма смисъл да се ядосвате,момичета,за тази глупост,те просто не знаят как се чувстваме ние и какво ни е ,не обръщайте внимание на такива щуротии,излишни нерви влагате в нещо толкова тъпо,Алена и Венета Райкова достатъчно са се изложили с тъпото предаване.Успех на всички ви.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хороскоп при Алена
« Отговор #99 -: Август 14, 2008, 09:11:55 am »
Извинявам се,но кой и как доказа,че сте безплодна?И защо мислите,че не е просто период? Моята свекърва 10 години не е имала деца и в един момент,без да прави нищо и да ходи по лекари,просто забременяла.Има двама сина.Предполагам,че тук сте все млади жени и не бива да губите надежда.А и вече има толкова нови методи в медицината.Надеждата умира последна. :D

Малинке, ако продължиш с подобни постинги, ти обещавам да изсипя върху теб цялата си агресия. Не усещаш ли, че навлизаш в теми, които са ти явно непонятни и в старанието си да бъдеш компетентна обиждаш?

Разбрахте ли, мили девойки, просто стойте и бройте звездите, чакайки "безплодния период" да отмине без да губите надежда! Що ви е да се тъпчете с хормони, да правите купища изследвания и да се подлагате на арт методи? Просто чакайте!

П.П. А за онези времена твоята свекърва едва ли е седяла мирно и кротко 10 години - я е клечала върху зелка, я си е ръгала там де не трябва заешка мас, я пък прескочила до комшията за помощ /щото 50% от стерилитета е причинен от проблеми при мъжа/.