0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    delfinche

  • ***
  • 213
  • чакам те ангелче мое
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #60 -: Август 19, 2010, 23:16:56 pm »
Тони-бонбони ,пробвай с някаъв обезмаслител-Meglio ,има го в по-големите супермаркети-махнах с него петна от грозде и праскови! :)
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #61 -: Август 20, 2010, 10:52:07 am »
Имаме го вкъщи, довечера той май ще е наред ;). тази блузка какво ли няма да види, но ще махна това петно  :lol:
Благодаря, делфинче :)
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #62 -: Август 21, 2010, 08:35:05 am »
И с meglio не излиза това петно :(. Ако някой се сети за друго, моля да сподели. Петното е от круша. Благодаря
*
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #63 -: Август 21, 2010, 09:42:03 am »
А аз как да възвърна цветовете на новата ми поизбеляла рокля в следствие от накисване с прах за бяло пране :BangHead:
*

    delfinche

  • ***
  • 213
  • чакам те ангелче мое
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #64 -: Август 22, 2010, 23:28:34 pm »
Toni bonboni- влез в някой сйт за почистване на петна,това ми хрумва в момента.Може да има нещо.дано се махне гадното петно накрая :lol:
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #65 -: Август 23, 2010, 11:03:59 am »
Имам ново откритие - киселото мляко също махало упорити петна. Довечера пак съм на "бойното поле" и ще ви кажа дали става Wink.
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #66 -: Август 23, 2010, 13:45:13 pm »
Определено и на мен ми е интересно това упорито петно с какво ще се махне. :lol:
Тони, блузката ти стана като опитно зайче май. :wink: :lol:
Късмет този път и непременно сподели какво става.
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #67 -: Август 23, 2010, 17:50:20 pm »
Да ви кажа и без това ще мине или за вкъщи или за парцал, поне ще разберем как се маха ;)
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #68 -: Август 26, 2010, 22:28:07 pm »
Сега вече да се похваля с изчезването на прословутото петно от круша ;).
marieta76 ми препоръча snow, което се продава в почти всички магазини. Струва 1 лв. и премахва петната страхотно  :D
*

    delfinche

  • ***
  • 213
  • чакам те ангелче мое
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #69 -: Август 26, 2010, 23:01:16 pm »
Тони бонбони ,привет мила-супер,че си се преборила с петното най-накрая :D ще го потърся и аз този препарат,щом казваш,че действа :D
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #70 -: Август 27, 2010, 18:39:23 pm »
Браво! Най-после се махна това петно! :balk_47:
А какво представлява този препарат snow?
И в кои магазини го има? Аз досега не съм го срещала.
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #71 -: Август 27, 2010, 23:03:17 pm »
Аз го купих от Елитис във Варна, но разбрах че го има и в Карфур и Бурлекс. И струва 1,01 лв.  :lol:
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #72 -: Август 28, 2010, 11:49:44 am »
Аз го купих от Елитис във Варна, но разбрах че го има и в Карфур и Бурлекс. И струва 1,01 лв.  :lol:
Аз съм го ползвала за възвръщане на цветовете на боядисано пране. Имах едно поло меланж бяло с др.цветове. При прането с други дрехи, бялото от полото беше станало розово-лилаво-сиво. Изпрах с този сноу /водят го някъде белина на прах, но изобщо не е белина/ и бялото загуби отенъка и си остана бяло.
Не съм се пробвала дали ще отпере боядисаната ни бяла шапка, че тия дни не стигам до там.
*
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #73 -: Септември 01, 2010, 09:38:54 am »
Жабче на колко го вземаш сега
майкини ходиха преди месец, каза че е вдигнат- около 12 лева голямата бутилка
гледам в Сейнсбъри го имат подобно, ще пускам поръчка, да взема да си заръчам


Мини това синьото 1л го взех 19.50лв 8O от кварталния магазин, нямах избор трябваше ми спешно, че дрехите след морето бяха оцапани с кво ли не и не ми се искаше да ги пера по няколко пъти  :x
Опаковката обаче е на испански. Имаше зелена опаковка 0.5л за 7лв, но опакована в Румъния.

Повечето петна се махнаха от първия път, само на няколко дрешки петна от доматено пюре и супа с доста морков на второто пране. Ще си купя по натам и за бяло пране.
« Последна редакция: Септември 01, 2010, 09:44:01 am от Малина »


Re: "Боядисано" пране
« Отговор #74 -: Септември 07, 2010, 08:57:00 am »
Преди седмица взех препарата на Ариел за петна от Димитровградския пазар. Наистина са вдигнали цените, Мини. Опаковка от 2 л е 10 лв, а от 4 л - 18 лв.
  09.11.2007
*

    delfinche

  • ***
  • 213
  • чакам те ангелче мое
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #75 -: Септември 08, 2010, 18:55:52 pm »
Намерих Ариела за петна в Пени в Радомир -пътувахме и на минаване спряхме да си вземем вода.Направо се опулих- намерих Ленор омекотител 3л -11.90лв.поръчах си да ми донесат от провинцията течен Рекс и Савекс за бяло.Давам толкова пари за тези препарати,че ме боли главата-много е скъпо в тая София!!! :x
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #76 -: Септември 08, 2010, 19:21:03 pm »
в Сейнсбъри е 3 паунда  :) аз си поръчах
румънско- цъ, не щъ
те и капсули напускаха, но няма да си купя от тях, ще си ги поръчвам от Англия
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    delfinche

  • ***
  • 213
  • чакам те ангелче мое
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #77 -: Септември 15, 2010, 20:10:55 pm »
Привет момичета-да споделя, имах две ужасни петна от зехтин на долнището на анцуга ми-махнах ги с гел Тест турския-продават го почти във всички супермаркети-лев и 4ст.намазах петната,оставих ги 5,6.мин и салагам в пералнята :D
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #78 -: Октомври 10, 2010, 23:30:18 pm »
Та, с какво викате да си изпера току боядисаното пране :lol:?
Изпуснах едно червено долнище и 6 кг пране сега розовее.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: "Боядисано" пране
« Отговор #79 -: Октомври 11, 2010, 10:03:46 am »
евро, ако е бяло прането, го изпирам пак с прах за бяло и на по висока Т 80-90С,
ако е цветно на 60С